Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення converj »

Незалежно від вашої дати ваш аеропорт відльоту буде IST тому що цей код перейде новому, а про дати моніторте новини, бажано турецькі )
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення shushuair »

UKCC писав: 06 вересня 2018, 10:53 так а є ще інформація якасб коли саме рейси будуть вже з Нового виконуватись? а то в мене така штука, що квиток до Стамбулу 27го "туди" а 31го жовтня "назад". В обох випадках написанио IST Atatürk, і ні на сайті TK ні сайті аеропорту нічого не написано щодо переводу рейсів (які, коли) :?:
У меня в комментарии вверху указано дважды, что с 29 октября. То бишь первый рейс из старого, обратно из нового. И, кстати, на первом этапе как раз планировалось, что первую неделю будут летать только турецкие авиакомпании, так что ТК точно попадёт в первую волну. Код IST остаётся, как и написали Вам после меня.
Хотя учитывая ментальное раздолбайство турков, предположу, что оба рейса ещё будут из "старого" Ататюрка.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення UKCC »

shushuair писав: 06 вересня 2018, 11:03 То бишь первый рейс из старого, обратно из нового.
Дякую, я в курсі про дати і код. Просто здивований, що ані на квитку а ні на сайтах ніякої інфи/інструкцій/попереджень. :? Ну подзвоню ще в компетентний колцентр TK :phone: але потайки все ж сподіваюсь що і назад виліт зі старого АП, бо до нього значно зручніше добиратимь, поки метро не добудують...


OFFTOP: Я так свого часу в 2012му втравні, здається, до Берліну злітав, мав назад з нового терміналу вже летіти (BER) :facepalm: . А ось як воно получилось, до сих пір не здали :alen:
Востаннє редагувалось 06 вересня 2018, 11:20 користувачем UKCC, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення UKCC »

converj писав: 06 вересня 2018, 10:56 Незалежно від вашої дати ваш аеропорт відльоту буде IST тому що цей код перейде новому, а про дати моніторте новини, бажано турецькі )
Ben Türkçe bilmiyorum :flag:
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення shushuair »

UKCC писав: 06 вересня 2018, 11:10 OFFTOP: Я так свого часу в 2012му втравні, здається, до Берліну злітав, мав назад з нового терміналу вже летіти (BER) :facepalm: . А ось як воно получилось, до сих пір не здали :alen:
Желаю всё же не испытывать судьбу, и чтобы был старый аэропорт. Потому что даже если запустят, будет на первых порах бардак, кто летает через IST, думаю согласится, из крупных он ни фига не удобный, толпы, толпы, толпы. А в новом будут всё те же на манеже. И плюс всё будет ещё им самим чужое на новом месте. Я так понимаю, сотрудники до последнего будут на старом месте, и потом тупо со следующего дня на новое место, не уволят же старых.
з.ы. Но что нравится, это ближайший аэропорт к Украине, где можно увидеть все национальности мира, от тибетцев, саудов до каких-нибудь латиноамериканцев с африканцами. :smile:
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення UKCC »

я ж ці дати не спеціально заради нового аеропорту обирав, як і у випадку з Берлином тоді. Я, звісно, літати люблю, але не настільки заморочений "авіагік", як кажуть ото в інстаграмах.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення devmind »

UKCC писав: 06 вересня 2018, 11:35Я, звісно, літати люблю, але не настільки заморочений "авіагік", як кажуть ото в інстаграмах.
Ви так пишете, наче це погано :smile:
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення UKCC »

devmind писав: 06 вересня 2018, 13:01
UKCC писав: 06 вересня 2018, 11:35Я, звісно, літати люблю, але не настільки заморочений "авіагік", як кажуть ото в інстаграмах.
Ви так пишете, наче це погано :smile:
ну, зокрема, літати під відкриття аеропортів, або ось ще всі ці direct-turnaround польоти щоб добрати до статусу - це поза межами мого розуміння, соррі. :facepalm:
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення manjeroke »

UKCC писав: 06 вересня 2018, 11:10 Ну подзвоню ще в компетентний колцентр TK :phone:
по моему опыту у них с компетентными людьми проблемы большие хоть в офисе хоть в кол-центре хоть в аэропорту, везде говорят разные вещи и нигде то что написано в ИХ правилах
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення UKCC »

manjeroke писав: 07 вересня 2018, 03:58
UKCC писав: 06 вересня 2018, 11:10 Ну подзвоню ще в компетентний колцентр TK :phone:
везде говорят разные вещи и нигде то что написано в ИХ правилах
ну я те і мав на увазі, трохи іронічно. треба було в лапки взяти "компетентний".
Восток - дєло тонкоє :papuas:
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення LWIEV »

UKCC писав: 06 вересня 2018, 10:53 так а є ще інформація якасб коли саме рейси будуть вже з Нового виконуватись? а то в мене така штука, що квиток до Стамбулу 27го "туди" а 31го жовтня "назад". В обох випадках написанио IST Atatürk, і ні на сайті TK ні сайті аеропорту нічого не написано щодо переводу рейсів (які, коли) :?:
Інформації ще немає. 27 жовтня ви точно прилетите в Ататюрк. Під час переносу код аеропорта IST теж має переміститись, тому нема можливості сказати, звідки буде зворотній рейс. Переконайтесь, що у агента, де ви купувати квитки, що вони мають вашу пошту та телефон. Турецькі авіалінії створюють спеціальну базу даних контактів пасажирів тих дат для оповіщень, якщо в цьому буде потреба.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення LWIEV »

Я заздалегідь купив квитки на Стамбул 27-30 жовтня, щоб точно прилетіти в Ататюрк, відлетіти з Нового. Ну, з Новим аеропортом не судьба, не знаю як там на новий рік складатиметься, зі Стамбула воно більш реалістично виглядає на весну, ніж на зиму. Але там набутись ще встигну, тому вирішив гарно попрощатись з Ататюрком - приїхав за 6 годин до вильоту, пройшовся по всіх галереях, поверхах, був в обох терміналах.

Пасажири сьогодні шуганулися переселення (Т5 Гітроу досі в пам'яті), тому сьогоднішній Ататюрк вражав порожніми коридорами, ще малолюднішим лаунжем Туркішів (я таке пригадую років 10 тому - навіть м'ясо гриль лежало і мерзло на роздачі), безбагажністю публіки (з валізками кидались в очі тільки араби) і тотальною відсутністю затримок на вильотах. Черг не було ніде - ні на реєстраціях, ні на кордонах, ні на контролях. Підозріло порожньо було на стоянках, зупинках Havabus та в метро. За словами супервайзора на реєстраціях, середній LF сьогодні складав біля 45% - майже вдвічі менше за середній показник. Повними летіли одиничні рейси, що було пов'язано з особливостями календаря в певних країнах. Посадки здійснювали майже миттєво, переважній більшості рейсів на перонах потрібен був лише один автобус. В результаті менше факторів спричиняли затримки - практично всі вилітали в свої слоти, черг на руліжках теж не було. Давно такого в Ататюрку не пам'ятаю.

Новий аеропорт наразі в дідька на кулічках. Таксисти від старого міста деруть між 120 і 200 лір, кінцеві автобусних шатлів поки не всюди означені і в місті часом хз де їх ловити, метро ще тільки копають, дороги теж в процесі розширення. Вчора було 95 років Республіки і в Новому різали стрічку. Там був Вавілон - гостей було з 100500 країн включно з Омеляном, хтось на Новий аеропорт, хтось політично затусив і просто заглянув. В місті вшивався навіть ВВХ. Поодинокі пасажири настрашено пробігали під стінкою і шукали сенси, дивлячись в порожнечу табло. У відповідь на них дивилася політична доцільність.

:kazhan:
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення converj »

"идеальная" очередь в IST... В старый IST.
Давайте любоваться пока)
Вкладення
Screenshot_2018-11-05-22-47-08.png
Аватар користувача
guest
Airbus A319
Повідомлень: 166
З нами з: 18 серпня 2012, 22:01
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення guest »

а тем временем внутри терминала
IST.jpg
fast track занял около 40 мин
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Стамбул-Ататюрк (IST/LTBA)

Повідомлення el ucranio »

Злітав в Ататюрк з квитками МАУ придбаними майже рік тому за лоу-кост тарифом. Тоді думав, що буду летіти вже в новий аеропорт, а вийшло прощання зі старим :)
І хоч в моїй персональній статистиці Ататюрк лише в кінці другого десятку аеропортів за кількістю відвідувань, але все ж радий, що ще раз побував там, все ж таки дуже знаковий аеропорт для нашого регіону.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гість