Ryanair (FR)

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

nik-dem писав: 04 вересня 2018, 15:21 не треба пересмикувати. ;-)
Якщо я пересмикую - то напишіть де. Українське суспільство страшенно лівацьке (що не дивно, так історично склалося). Їм набагато легше повірити в безкоштовну страхову медицину для нерезидентів, ніж в те, що молода і симпатична жінка чиновника може самостійно оплатити пологи і проживання в розвиненій західній країні.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення nik-dem »

mischko писав: 04 вересня 2018, 15:24 Якщо я пересмикую - то напишіть де. Українське суспільство страшенно лівацьке (що не дивно, так історично склалося). Їм набагато легше повірити в безкоштовну страхову медицину для нерезидентів, ніж в те, що молода і симпатична жінка чиновника може самостійно оплатити пологи і проживання в розвиненій західній країні.
Я насамперед про вашу вельми часту іронію на цьому форумі про те, що в Україні нема зубожіння, а це дійсности не відповідає на 100%, далеко не на 100%. Хоча припускаю, що з Нідерландів це видніше. ;)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

nik-dem писав: 04 вересня 2018, 15:56 Я насамперед про вашу вельми часту іронію на цьому форумі про те, що в Україні нема зубожіння, а це дійсности не відповідає на 100%, далеко не на 100%. Хоча припускаю, що з Нідерландів це видніше. ;)
Зауважте, термін "зубожіння" не я ввів у оббіг, а якраз політик лівацької орієнтації. І вже завдяки її постійнійним спробам очорнити реальність в стилі "все горітиме і палатиме" це слово набуло такої дещо іронічної конотації.
Inguri

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Inguri »

nik-dem писав: 04 вересня 2018, 15:56 в Україні нема зубожіння
У мізках, насамперед, зубожіння(с)
Inguri

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Inguri »

makor писав: 04 вересня 2018, 14:02 Ну, подайте на них в суд? Это кстати тоже работа министерства. Но он даже авиасбор 4 года не могли нормально прописать в законах... И вместо этого маялись дурью.
Мене це не парить, як і обіцянки Омеляна.
Це лише ілюстрація суворості законів і їх поблажливого виконання.
Подвійне громадянство заборонено, а потрійне - ні(с)
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення nik-dem »

mischko писав: 04 вересня 2018, 15:58 Зауважте, термін "зубожіння" не я ввів у оббіг, а якраз політик лівацької орієнтації. І вже завдяки її постійнійним спробам очорнити реальність в стилі "все горітиме і палатиме" це слово набуло такої дещо іронічної конотації.
Так от реальність така, що зубожіння в Україні наявне та вельми очевидне, якщо відкинути окозамилювання з боку фейсбучних «лідєров апщєствєннава мнєнія» про дорогі автівки на дорогах чи черги в супермаркетах на касах перед святами.
Инша справа, як на цю проблему реагувати та як працювати з нею.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

nik-dem писав: 04 вересня 2018, 16:08 Так от реальність така, що зубожіння в Україні наявне та вельми очевидне, якщо відкинути окозамилювання з боку фейсбучних «лідєров апщєствєннава мнєнія» про дорогі автівки на дорогах чи черги в супермаркетах на касах перед святами.
Инша справа, як на цю проблему реагувати та як працювати з нею.
було б дивно, якби лівацькі запити населення породили його процвітання, бо такого ще в жодній країні не трапилося.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

З Ейндховеном "Німецька хвиля", щоправда, трошки загнула:
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Sleepwalker »

з їжею також загнули. за 10Є пропонують напій + сендвіч + снек.
а сендвіч + кава коштують не 300, а 240.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Sleepwalker писав: 04 вересня 2018, 17:01 з їжею також загнули. за 10Є пропонують напій + сендвіч + снек.
а сендвіч + кава коштують не 300, а 240.
вони вже знають, що Гройсан не підніме тарифи на газ, МВФ в результаті не дасть кредит, гривня девальвує на 25% і сендвіч з кавою коштуватимуть 300.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення alex.s »

mischko писав: 04 вересня 2018, 15:24
nik-dem писав: 04 вересня 2018, 15:21 не треба пересмикувати. ;-)
Якщо я пересмикую - то напишіть де. Українське суспільство страшенно лівацьке (що не дивно, так історично склалося). Їм набагато легше повірити в безкоштовну страхову медицину для нерезидентів, ніж в те, що молода і симпатична жінка чиновника може самостійно оплатити пологи і проживання в розвиненій західній країні.
По поводу Мальдив народный гнев был не в отношении факта дорого курорта, а в том что нарушил кучу законов, будучи их гарантом.
Не передал полномочия на время отсутствия на рабочем месте более суток, в том числе как главнокомандующий в стране где идет война, летал на непонятном турецком самолете, не проходили таможенные и пограничные процедуры. ..
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення makor »

можно скрин возмущения именно этим? Я видел только "ааа, мальдивы пока в стране зубожиння". Хочу посмотреть на конструктив)))
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення alex.s »

makor писав: 04 вересня 2018, 18:52 можно скрин возмущения именно этим? Я видел только "ааа, мальдивы пока в стране зубожиння". Хочу посмотреть на конструктив)))
Думаете мне вечером дома больше нечего делать? История годичной давности. Я вот видел и слышал эти претензии от людей рядом. Вы с ними не согласны?
Inguri

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Inguri »

makor писав: 04 вересня 2018, 18:52 можно скрин возмущения именно этим? Я видел только "ааа, мальдивы пока в стране зубожиння". Хочу посмотреть на конструктив)))
Було-було.
Про зубожіння співали з Ржавчика.
Про порушення процедури з Харкова.
Виправдовувалися кияни.
Диригували москвичи.

Вигрібають амстердамці.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Угорають амстердамці.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

Когда у чиновника рождается дочка заграницей это не ОК. Будь он обычным человеком - вообще никаких вопросов. И его наглое вранье, что дочка будет только гражданкой Украины. Она родилась в США, она УЖЕ гражданка США. Министр нагло врет, а Вы говорите что его право чтобы дети рождались заграницей.
В НЙ кстати в 20.000$ врятли можно уложиться, я когда прикидывал минимум 30.000 выходило.
AleksLes
Airbus A319
Повідомлень: 165
З нами з: 22 березня 2017, 07:19
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення AleksLes »

manjeroke писав: 05 вересня 2018, 00:04 Когда у чиновника рождается дочка заграницей это не ОК. Будь он обычным человеком - вообще никаких вопросов. И его наглое вранье, что дочка будет только гражданкой Украины. Она родилась в США, она УЖЕ гражданка США. Министр нагло врет, а Вы говорите что его право чтобы дети рождались заграницей.
В НЙ кстати в 20.000$ врятли можно уложиться, я когда прикидывал минимум 30.000 выходило.
Так народ на самом деле не против что бы у министра дети гражданами США рождались.
Они хотят что бы их дети тоже американцами рождались. :grin:
Народ не против коррупции, он (народ) за то что бы все могли немножко поркоррупционировать :lol:
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення alex.s »

Похоже, каждый судит о народе, исходя из своего круга общения.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Якщо жінка чиновника хоче народити за кордоном, чому ні? В Нідерландах є міністр з подвійним громадянством і все ок. І Раяни літають
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення v_volf »

mischko писав: 05 вересня 2018, 09:06 Якщо жінка чиновника хоче народити за кордоном, чому ні? В Нідерландах є міністр з подвійним громадянством і все ок. І Раяни літають
Читав, що Нідерланди не дозволяють подвійне громадянство.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей