Всяке різне

обсуждение аэропортов, общие вопросы. Вопросы по отдельным аэропортам обсуждаются в ветке соответствующего аэропорта
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення cyclone »

Хто ще не бачив, як наш "гарант" (не люблю це слово) піариться перед виборами.
garant.jpg
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення popTAB »

попіарився б в якому 32 ряду :))
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення shushuair »

Ахахаха, Порох думает, украинцы вообще дебилы, на такое вестись. Хотя... :alen:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення mischko »

так вам не вгодиш:
Полетів мультимільйонер в бізнес-класі - піар.
Полетів той самий мультимільйонер бізнес-джетом на Мальдіви - а-я-я-я-й, як так можна, у людей нема чим за газ заплатити, а він на Мальдіви літає!
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення cyclone »

popTAB писав: 04 вересня 2018, 16:33 попіарився б в якому 32 ряду :))
Але піаритися треба в комфорті, як інакше? Достатньо просто "випадковго фото", як "сам" свою маленьку безкоштовну ручну поклажу ховає на поличку. :grin: Хто там з "пересічних" знає, який там клас і яка авіакомпанія?
Востаннє редагувалось 04 вересня 2018, 16:43 користувачем cyclone, всього редагувалось 1 раз.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення shushuair »

popTAB писав: 04 вересня 2018, 16:33 попіарився б в якому 32 ряду :))
чтобы было по феншую, ради избирателей, надо было возвращаться из США не Бритишами, а WOW Air или хотя бы Норвегиан.
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення cyclone »

mischko писав: 04 вересня 2018, 16:36 так вам не вгодиш:
Полетів мультимільйонер в бізнес-класі - піар.
Полетів той самий мультимільйонер бізнес-джетом на Мальдіви - а-я-я-я-й, як так можна, у людей нема чим за газ заплатити, а він на Мальдіви літає!
Вам з Амстердаму там видніше, кому що не так, як завжди. І діагнози українському суспільству ви ставити завжди перший у черзі.
До Порошенка питання зарае не як до мільйонер, а, в першу чергу, як до президента. Ніхто його насильно в президенти не тягнув, і за язика про всі його обіцянки також. Питання до Порошенка взагалі не в тому, куди і як він там полетів. Питання зовсім в іншому.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення mischko »

cyclone писав: 04 вересня 2018, 16:41 Питання зовсім в іншому.
Так а яке питання?
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення cyclone »

mischko писав: 04 вересня 2018, 16:43
cyclone писав: 04 вересня 2018, 16:41 Питання зовсім в іншому.
Так а яке питання?
Вам зі свого Амстердаму не зрозуміти лівацьких хіпстерів з колгоспу :grin: , які кожен місяць платять податки на війну, і волонтерам кожен тиждень гроші пересилають, коли президент потайки на Мальдівах відпочиває, при чому невідомо коли і яка в нього відпустка, скільки з бюджету на це витрачено, та й це ще зовсім не все...
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення cyclone »

mischko писав: 04 вересня 2018, 16:49
cyclone писав: 04 вересня 2018, 16:47
mischko писав: 04 вересня 2018, 16:43

Так а яке питання?
Вам зі свого Амстердаму не зрозуміти лівацьких хіпстерів з колгоспу :grin: , які кожен місяць платять податки на війну, і волонтерам кожен тиждень гроші пересилають, коли президент потайки на Мальдівах відпочиває, при чому невідомо коли і яка в нього відпустка, скільки з бюджету на це витрачено, та й це ще зовсім не все...
От тому я й називаю тебе гівноїдом. Нуль конкретики, якісь підліткові образи на більш успішних за тебе. Суспільство таких от зубожілих нитиків приречене...
Так, ви зі свого Амстердаму переїздіть до якого-небудь Ржавчика Первомайського району Харківської області, і попрацюйте там на якій-небудь місцевій роботі, сходіть в магазин, якого там немає, з'їздіть в райцентр в поліклінуку, потім я подивлюсь, яке гівно ви їсти будете.
Чи може всім в Амстердами виїхати, і звідтіля всіх обсирати, як зробив дехто?
І, звичайно ж, президент тут зовсім ні до чого. Він просто успішний бізнесмен, якому всі заздрять.
А ви реально такий наївний, чи просто таки дурний, про лівацьких хіпстерів тут висери свої пишете кожен раз? Що зовсім зв'язки з реальністю втратили?
Inguri

Re: Всяке різне

Повідомлення Inguri »

cyclone писав: 04 вересня 2018, 16:47 Вам зі свого Амстердаму не зрозуміти лівацьких хіпстерів з колгоспу :grin: , які кожен місяць платять податки на війну, і волонтерам кожен тиждень гроші пересилають, коли президент потайки на Мальдівах відпочиває, при чому невідомо коли і яка в нього відпустка, скільки з бюджету на це витрачено, та й це ще зовсім не все...
пропоную піти копати окопи, а не обговорювати тарифи в Гейропу :facepalm:

податки на війну платять свнсбк, а ми платимо податки на оборону.
Аватар користувача
dusst
Airbus A319
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2017, 13:45
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення dusst »

mischko писав: 04 вересня 2018, 16:36 так вам не вгодиш:
Полетів мультимільйонер в бізнес-класі - піар.
Полетів той самий мультимільйонер бізнес-джетом на Мальдіви - а-я-я-я-й, як так можна, у людей нема чим за газ заплатити, а він на Мальдіви літає!
дело не в том, куда полетел мультимиллионер, а в том, что он регулярно врет и выдает желаемое за действительное (что то же самое), хотя это также регулярно потом раскрывается... Но почему-то он все равно продолжает.

Наверное это все беспрерывные секретные спецоперации для борьбы з зубожинням , и бедняге постоянно приходится все скрывать до последнего и бороться с угрызениями совести :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення mischko »

cyclone писав: 04 вересня 2018, 16:55 Так, ви зі свого Амстердаму переїздіть до якого-небудь Ржавчика Первомайського району Харківської області, і попрацюйте там на якій-небудь місцевій роботі, сходіть в магазин, якого там немає, з'їздіть в райцентр в поліклінуку, потім я подивлюсь, яке гівно ви їсти будете.
Ти реально вважаєш, що президент повинен збудувати магазин в Ржавчику і перетворити районну полікліннку Первомайська на Прінстон-Плейнсборо?
cyclone писав: 04 вересня 2018, 16:55 Чи може всім в Амстердами виїхати, і звідтіля всіх обсирати, як зробив дехто?
Я не можу знайти жодного пояснення, чому люди на 157 рік після відміни кріпосного права обирають жити в Ржавчику Первомайського району, а не в Амстердамі. Допоможете?
cyclone писав: 04 вересня 2018, 16:55 І, звичайно ж, президент тут зовсім ні до чого. Він просто успішний бізнесмен, якому всі заздрять.
А ви реально такий наївний, чи просто таки дурний, про лівацьких хіпстерів тут висери свої пишете кожен раз? Що зовсім зв'язки з реальністю втратили?
Успішним бізнесменом він був ще до президенства, в іншому випадку я цілком підтримав би справедливо обурення його раптовим (як у випадку з Януковичем) багатством.
Здається, ви навіть не читали Конституцію, і не знаєте за що в парламентсько-президентській державі відповідає президент. І як можна покращити життя мешканців Ржавчика, якщо вони цього самі не хочуть (я сам родом з Харківщини, менталітет жителя неурбанізованого мешканця області уявляю чудово, може навіть краще, за харків'янина, це так, до слова).
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення mischko »

dusst писав: 04 вересня 2018, 17:01 и бедняге постоянно приходится все скрывать до последнего и бороться с угрызениями совести :)
а за що його має гризти совість? Як писали - "найбагатший президент найбіднішої країни" - так країна ще до нього бідною була, а він ще до президентсва став багатим. Бачили очі, що купували, чому ж зараз це стало таким важливим.
Аватар користувача
dusst
Airbus A319
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2017, 13:45
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення dusst »

mischko писав: 04 вересня 2018, 17:08
dusst писав: 04 вересня 2018, 17:01 и бедняге постоянно приходится все скрывать до последнего и бороться с угрызениями совести :)
а за що його має гризти совість? Як писали - "найбагатший президент найбіднішої країни" - так країна ще до нього бідною була, а він ще до президентсва став багатим. Бачили очі, що купували, чому ж зараз це стало таким важливим.
и шо ж вам так дались его "багацтва", я про "багацтва" ничего не писал, а совсем по другое, - може это какая-то у вас идея-фикс правацкая ? ;)

да и не все его покупали, хочу вам напомнить - хотя надо отдать должное идиотов в Украине еще достаточно

ps. чтобы предупредить дальнейшие инсинуации, если шо я не из Донцка и не "за Юлю" :)
Inguri

Re: Всяке різне

Повідомлення Inguri »

Так всі політики брешуть, хіба не так? Діти, дружини,чоловіки, собаки - всі брешуть.
А під час війни, ООС, це називається деза, секретність, вкиди та інше.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення mischko »

dusst писав: 04 вересня 2018, 17:15
mischko писав: 04 вересня 2018, 17:08
dusst писав: 04 вересня 2018, 17:01 и бедняге постоянно приходится все скрывать до последнего и бороться с угрызениями совести :)
а за що його має гризти совість? Як писали - "найбагатший президент найбіднішої країни" - так країна ще до нього бідною була, а він ще до президентсва став багатим. Бачили очі, що купували, чому ж зараз це стало таким важливим.
и шо ж вам так дались его "багацтва", я про "багацтва" ничего не писал, а совсем по другое, - може это какая-то у вас идея-фикс правацкая ? ;)

да и не все его покупали, хочу вам напомнить - хотя надо отдать должное идиотов в Украине еще достаточно

ps. чтобы предупредить дальнейшие инсинуации, если шо я не из Донцка и не "за Юлю" :)
Ну більшість претензій до нього носять саме матеріальний характер, мовляв, сказав країні затягнути пояси, а сам їздить по заграницям і дітей у Англію вчитися посилає.
Та й фото через яке тут почався срач натякає на те, що він з метою піару намагається виглядати більш скромно, ніж є насправді.
Аватар користувача
dusst
Airbus A319
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2017, 13:45
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення dusst »

Inguri писав: 04 вересня 2018, 17:20 Так всі політики брешуть, хіба не так? Діти, дружини,чоловіки, собаки - всі брешуть.
А під час війни, ООС, це називається деза, секретність, вкиди та інше.
Ага, я ж так и предположил, что врать его постоянно обстоятельства заставляют (особенно желание ещё поруководить, чтобы покращить життя народа).. А так же бедный от этого мучается , аж спит плохо
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 04 вересня 2018, 17:20 Так всі політики брешуть, хіба не так? Діти, дружини,чоловіки, собаки - всі брешуть.
А під час війни, ООС, це називається деза, секретність, вкиди та інше.
Я би назвав це політтехнологією: коли хочеш, щоб за тебе голосував Ржавчик Первомайського району, то повинен всіляко приховувати відпочинок на Мальдивах.
Просто будь-яка чесна розповідь про таку поїздку обурить людей ще більше. Інша річ, що середній клас цілком готовий почути чесний звіт про відпочинок на закордонному курорті, але:

1) Загальноукраїнського Ржавчика більше, за тонюсінький середній клас
2) Середній клас і так не має пристойних альтернатив. Будьмо реалістами ;-)
Аватар користувача
dusst
Airbus A319
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2017, 13:45
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення dusst »

mischko писав: 04 вересня 2018, 17:21 що він з метою піару намагається виглядати більш скромно, ніж є насправді.
А это не так ? Или он решил сэкономить семейный бюджет ?
Возможно, жена сказала: "отправили детей в Ландон - теперь экономим на следующий отпуск , лети как нищеброд в бизнесе с народом " ?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей