Ryanair (FR)

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Resident писав: 28 серпня 2018, 16:52 Наверное именно поэтому концепция ультралоукоста так хорошо прижилась в ЕС, но очень плохо работает в США.
"E" - експерт.

Leading low cost airlines worldwide in 2017, based on revenue (in billion U.S. dollars)
https://www.statista.com/statistics/601 ... worldwide/

Domestic market share of leading U.S. airlines from June 2017 to May 2018*
https://www.statista.com/statistics/250 ... -airlines/

для порівняння в Європі:
https://www.anna.aero/2018/07/18/lcc-ca ... s-in-2018/

Я особливої різниці не побачив.
Resident

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Resident »

mischko писав: 28 серпня 2018, 17:00
Resident писав: 28 серпня 2018, 16:52 Наверное именно поэтому концепция ультралоукоста так хорошо прижилась в ЕС, но очень плохо работает в США.
"E" - експерт.

Leading low cost airlines worldwide in 2017, based on revenue (in billion U.S. dollars)
https://www.statista.com/statistics/601 ... worldwide/

Domestic market share of leading U.S. airlines from June 2017 to May 2018*
https://www.statista.com/statistics/250 ... -airlines/

для порівняння в Європі:
https://www.anna.aero/2018/07/18/lcc-ca ... s-in-2018/

Я особливої різниці не побачив.
:facepalm: Разницу между ультралоукост и лоукост почитай, потом пообщаемся...
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Tetris »

dimm1971 писав: 28 серпня 2018, 16:31 Шо тут відбувається? Вже і раяни втратили довіру українського хіпстерства?
І це вони літати не почали...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Resident писав: 28 серпня 2018, 17:03 :facepalm: Разницу между ультралоукост и лоукост почитай, потом пообщаемся...
Читав, наприклад отаке:

A secondary term "ultra low-cost carrier" (ULCC) has been used to differentiate some low-cost airlines whose model deviates further from that of a standard low-cost carrier, with ultra low-cost carriers having minimal inclusions in the fare and a greater number of add-on fees.[17] Spirit Airlines and Allegiant Air have been most commonly referred to as Ultra Low-Cost,[18] with Frontier Airlines in 2015 announcing a new strategy to reposition themselves as ultra low-cost.[19] Following the appointment of former Allegiant Air COO Jude Bricker as their new CEO, Sun Country Airlines began transitioning to an ultra low-cost carrier model in 2017.[20][21]

Canada Jetlines specifically refers to itself as seeking to apply "Ultra-Low Cost Carrier operating principles"


довго шукав в тексті з Вікі згадку про хоча б один ультра-лоукост з Європи. Заходив на сторінку Ryanair і Wizz, шукав в тексті слово ultra - не знайшов...
Ладно, що сперечатися із знавцями споживчої поведінки німців, їм видніше.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 28 серпня 2018, 17:07
dimm1971 писав: 28 серпня 2018, 16:31 Шо тут відбувається? Вже і раяни втратили довіру українського хіпстерства?
І це вони літати не почали...
я ще півтора роки тому попереджав - зради навколо Ryanair буде неміряно. Зайдіть на їхню сторінку у ФБ і прочитайте під будь-яким анонсом що там пишуть їм в коментах. Звісно, треба знати англійську. І от тепер все це щастя раптово одномоментно почне возити глядачів телеканалу СТБ і читачів газети Вєсті. Ого, що буде...
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення makor »

Если что, платная ручная кладь в багаж это выдумка американских лоукостеров...))
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

makor писав: 28 серпня 2018, 17:19 Если что, платная ручная кладь в багаж это выдумка американских лоукостеров...))
ти ще скажи, що лоукости в США літають в режимі маршрутки - з проміжними посадками щоб добрати-висадити пасажирів. В Європі такого не бачив, хіба що чартери.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення converj »

mischko писав: 28 серпня 2018, 17:12 І от тепер все це щастя раптово одномоментно почне возити глядачів телеканалу СТБ і читачів газети Вєсті. Ого, що буде...
Та ще і президент вляпався )
03 вересня можна нічого не планувати, а слідкувати за подіями )
Resident

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Resident »

mischko писав: 28 серпня 2018, 17:10
Resident писав: 28 серпня 2018, 17:03 :facepalm: Разницу между ультралоукост и лоукост почитай, потом пообщаемся...
Читав, наприклад отаке:

A secondary term "ultra low-cost carrier" (ULCC) has been used to differentiate some low-cost airlines whose model deviates further from that of a standard low-cost carrier, with ultra low-cost carriers having minimal inclusions in the fare and a greater number of add-on fees.[17] Spirit Airlines and Allegiant Air have been most commonly referred to as Ultra Low-Cost,[18] with Frontier Airlines in 2015 announcing a new strategy to reposition themselves as ultra low-cost.[19] Following the appointment of former Allegiant Air COO Jude Bricker as their new CEO, Sun Country Airlines began transitioning to an ultra low-cost carrier model in 2017.[20][21]

Canada Jetlines specifically refers to itself as seeking to apply "Ultra-Low Cost Carrier operating principles"


довго шукав в тексті з Вікі згадку про хоча б один ультра-лоукост з Європи. Заходив на сторінку Ryanair і Wizz, шукав в тексті слово ultra - не знайшов...
Ладно, що сперечатися із знавцями споживчої поведінки німців, їм видніше.
На заборе тоже много чего написано. И если Wikipedia сильно большой аргумент, то ок. Действительно спорить не о чем.

Ultra Low Cost концепция была как раз таки разработана тем самым Ryanair и родилась она в Европе. Подразумевает максимальную минимизацию услуг, в обмен на минимально-возможную цену. Пути минимизации: второстепенные аэропорты, плата за багаж, ограничения по ручной клади, завышенные цены на услуги на борту, жесткое хеджирование цен на авиакеросин, закупка лайнеров только большими партиями для снижения цены каждой единицы.
По факту, в ЕС существует только два ультра лоу коста: Ryanair и Wizzair. EasyJet, Volotea, Norwegian - это уже не ультралоукосты.
В США это по факту, только Spirit и Frontier на сегодня. Но их доля на рынке не значительна, по сравнению с общим объемом авиаперевозок в этой стране.
Тот же Allegiant Air и Southwest - далеко не ультралоукосты. Первый что-то подобное Volotea (выигрыш за счет старых самолетов), второй чем-то похож на Norwegian и EasyJet (бесплатно багаж дают перевозить).
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

converj писав: 28 серпня 2018, 17:23 Та ще і президент вляпався )
03 вересня можна нічого не планувати, а слідкувати за подіями )
я ж уже писав - робити під АП мітинг з вимогою поміняти правила перевезення багажу у Ryanair
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Victor H »

mischko писав: 28 серпня 2018, 17:00
Resident писав: 28 серпня 2018, 16:52 Наверное именно поэтому концепция ультралоукоста так хорошо прижилась в ЕС, но очень плохо работает в США.
"E" - експерт.

Leading low cost airlines worldwide in 2017, based on revenue (in billion U.S. dollars)
https://www.statista.com/statistics/601 ... worldwide/

Domestic market share of leading U.S. airlines from June 2017 to May 2018*
https://www.statista.com/statistics/250 ... -airlines/

для порівняння в Європі:
https://www.anna.aero/2018/07/18/lcc-ca ... s-in-2018/

Я особливої різниці не побачив.
Ті хто літав Фронтіром чи Спірітом, в Раяні і Віззі не сміються. Я про платну ручну поклажу дізнався якраз від Фронтіра ще в 2016.
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення cyclone »

mischko писав: 28 серпня 2018, 17:10 Ладно, що сперечатися із знавцями споживчої поведінки німців, їм видніше.
А ви, як я бачу, спец у споживчій поведінці німців? Чи де ви там? В Амстердамі? Там теж німці?
Правильно Resident написав, що ви тут всіх повчаєте, зверхньо так ставитесь, як людина, яка всього досягла і стала справжнім "білим" європейцем, ставиться до нерозумного племені Мумба-Йумба, яке тільки з пальм злізло. :papuas: І така зверхність і глузливість відчувається майже в кожному вашому коментарі до братів ваших менших.
mischko писав: 28 серпня 2018, 17:12 Звісно, треба знати англійську.
О, знову. Звісно, англійською володіють лише справжні "білі" європейці, куди там нам, реальним хіпстерам з колгоспу з 10 евро в кармані, які володіють тільки двома мовами - рідною та матюками, і які хочуть за ці гроші навколосвітню подорож здійснити. Адже це привілея лише справжніх "білих" людей, які, ясно, мають набагато більше грошей і ніколи ні в чому собі не відмовляють .
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Ну от я літав Allegiant і не розумію, чому його не можна віднести до ULCC - літає навіть із таких дір як Толедо (ОH), багажна політика (https://www.allegiantair.com/baggage-1) - теж цілком собі ультра лоукостна, бо навіть carry-on платний. Їжа і снеки на борту - за гроші, причому завищені. Місця за гроші, чек-ін в аеропорту за гроші. Чим не ультра-лоукост?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

cyclone писав: 28 серпня 2018, 17:29 О, знову. Звісно, англійською володіють лише справжні "білі" європейці, куди там нам
було б смішно, якби під час мого відпочинку в Україні мені не доводилося в ресторані в туристичній Яремчі перекладати іноземцям, бо з 2х офіціанток жодна не розуміла англійську на рівні "bring me please a glass of water". Все печально, насправді.
Resident

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Resident »

mischko писав: 28 серпня 2018, 17:35 Ну от я літав Allegiant і не розумію, чому його не можна віднести до ULCC - літає навіть із таких дір як Толедо (ОH), багажна політика (https://www.allegiantair.com/baggage-1) - теж цілком собі ультра лоукостна, бо навіть carry-on платний. Їжа і снеки на борту - за гроші, причому завищені. Місця за гроші, чек-ін в аеропорту за гроші. Чим не ультра-лоукост?
Тем что у них старые самолеты. Возможно в ближайшие годы они станут ультралоукостом, но сейчас таковыми не являются. Вообще, эта авиакомпания изначально строила свою модель на том, что покупала всякий хлам задешево (в стиле нашего Брайяна) и тем самым обеспечивала низкие тарифы, но с ростом цен на авиакеросин и среднесрочным увеличением топливной эффективности новых лайнеров, эта концепция стала проигрывать. Поэтому они сейчас плавно флот меняют.
Но:
1) Они его еще не поменяли, и там до сих пор еще встречаются 20-летние дугласы
2) Они не закупают самолеты большой партией, как тот же Wizz или Ryanair

Но если еще на 2 пункт можно закрыть глаза, то 1 - это очень большое снижение Cost per ASK, что и отражается на тарифах, в чем можно лично убедиться, если попытаться забронировать не с украинского айпи). Поэтому не ультра лоукост.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення shushuair »

Victor H писав: 28 серпня 2018, 17:27 Ті хто літав Фронтіром чи Спірітом, в Раяні і Віззі не сміються. Я про платну ручну поклажу дізнався якраз від Фронтіра ще в 2016.
Я как раз в 2016 летал Спиритом, а в этом году полечу Фронтьер.
Ручная кладь у них бесплатно 45*35*20. Я ес-сно не вписываюсь в эти параметры, но пару лет назад со Спиритом проканало))
Попробую и сейчас сделать морду кирпичом и пройти. Нет так нет, цена была очень классная, всё равно там нет разницы заранее платить онлайн или по факту.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Resident писав: 28 серпня 2018, 17:44 1) Они его еще не поменяли, и там до сих пор еще встречаются 20-летние дугласы
2) Они не закупают самолеты большой партией, как тот же Wizz или Ryanair

Но если еще на 2 пункт можно закрыть глаза, то 1 - это очень большое снижение Cost per ASK, что и отражается на тарифах, если попытаться забронировать не с украинского айпи). Поэтому не ультра лоукост.
я якраз на такому старому дугласі летів в 2017-му.
Ось він:
https://www.planespotters.net/airframe/ ... r/p8ebsjdo

2 квитки CLE-SFB куплені через e-Dreams за місяць і три дні до вильоту коштували € 93,88

47 євро за переліт із заявленою тривалістю 2год 30хв - це не ультра лоу-кост?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

shushuair писав: 28 серпня 2018, 17:50 Ручная кладь у них бесплатно 45*35*20. Я ес-сно не вписываюсь в эти параметры, но пару лет назад со Спиритом проканало))
Попробую и сейчас сделать морду кирпичом и пройти. Нет так нет, цена была очень классная, всё равно там нет разницы заранее платить онлайн или по факту.
Тільки кредитку не забудь, бо там часто на гейті готівку не беруть. У Спіріта так точно.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення shushuair »

mischko писав: 28 серпня 2018, 17:51 Тільки кредитку не забудь, бо там часто на гейті готівку не беруть. У Спіріта так точно.
Спасибо, само собой, у меня карта есть, причём открыта в местном банке и я плачу ежегодно какую-то там комиссию символическую)
Занялся этим вопросом, когда получил штраф в Сан Фране за парковку на территории колледжа. А с моей укр.карты нельзя было проплатить, только с карты США моей подруги, живущей в ЛА, вышло. Так что я теперь полностью готов ко всему :smile:
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Globetrotter »

mischko писав: 28 серпня 2018, 17:37
cyclone писав: 28 серпня 2018, 17:29 О, знову. Звісно, англійською володіють лише справжні "білі" європейці, куди там нам
було б смішно, якби під час мого відпочинку в Україні мені не доводилося в ресторані в туристичній Яремчі перекладати іноземцям, бо з 2х офіціанток жодна не розуміла англійську на рівні "bring me please a glass of water". Все печально, насправді.
Я мав подібний досвід в невеликих містах Франції :smile: Так що це не тільки наша проблема.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей