WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Globetrotter »

Ostap писав: 17 серпня 2018, 19:14
Victor H писав: 17 серпня 2018, 18:26 Та просто в Любліні нема що робити.
?
Моє улюблене місто Польщі. Дуже там є що робити два-три дні
Дуже я сумніваюсь, що Візз сильно орієнтується на туристичний траффік, запускаючи рейси з України до Польщі. Очевидно, що розрахунок на заробітчан плюс туристи-поляки. Мабуть не назбиралося достатньо ні тих, ні інших.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Glucker »

Victor H писав: 17 серпня 2018, 18:26 Та просто в Любліні нема що робити.
Люблін не настільки засраний туристами, як занадто розкручений Краків, у якому ціни за останні роки дуже сильно зросли. Як місто для подорожі вихідного дня, або транзитне місто, де можна затриматися на пару днів і поїсти-попити за адекватними цінами, а також побачити щось красиве, Люблін цілком нормальне місто.

І щодо альтернативних варіантів туди дістатися. Черги на кордоні нівелюють матеріальну вигоду, а автобус з Києва коштує дорожче квитка на літак, купленого за місяць-півтора до вильоту.
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення cyclone »

Glucker писав: 17 серпня 2018, 19:38
Victor H писав: 17 серпня 2018, 18:26 Та просто в Любліні нема що робити.
Люблін не настільки засраний туристами, як занадто розкручений Краків, у якому ціни за останні роки дуже сильно зросли. Як місто для подорожі вихідного дня, або транзитне місто, де можна затриматися на пару днів і поїсти-попити за адекватними цінами, а також побачити щось красиве, Люблін цілком нормальне місто.

І щодо альтернативних варіантів туди дістатися. Черги на кордоні нівелюють матеріальну вигоду, а автобус з Києва коштує дорожче квитка на літак, купленого за місяць-півтора до вильоту.
Ну, вы знаете, путешествия самолётом тоже имеют свои минусы. Особенно лоукостом по минимальному тариф. Тот же багаж. Необходимость заранее ехать в аэропорт и там проводжить минимум 2 часа. Возможные проблемы с трансфером, если надо не в сам Люблин или город, из которого рейс. Не ежедневно. Возможны отмены/задержки вплоть до нескольких часов. Билет может быть дешёвый, но не на то число, когда нужно, а на нужную дату - дорогой. Ну и т.д. А добраться, например, до Перемышля/Варшавы можно довольно легко и не обязательно прямым автобусом из Киева, не обязательно долго на границе стоять. А оттуда в Люблин не так уж сложно.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Victor H »

Ostap писав: 17 серпня 2018, 19:14
Victor H писав: 17 серпня 2018, 18:26 Та просто в Любліні нема що робити.
?
Моє улюблене місто Польщі. Дуже там є що робити два-три дні
Я про заробітчан. Думаю в тих краях всі робочі місця вже зайняті жителями Волині.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Я дивлюсь для Вас це така новина (Київ Люблін), хоча я про це говорив напевно пару тижнів назад... мінімум
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Glucker »

Victor H писав: 17 серпня 2018, 20:47
Ostap писав: 17 серпня 2018, 19:14
Victor H писав: 17 серпня 2018, 18:26 Та просто в Любліні нема що робити.
?
Моє улюблене місто Польщі. Дуже там є що робити два-три дні
Я про заробітчан. Думаю в тих краях всі робочі місця вже зайняті жителями Волині.
Я їхав у Люблін саме з метою поїздки вихідного дня плюс дещо купити з оформленням такс-фрі. Прилетів у Люблін, а назад їхав потягом Пшемисль-Київ. Потягом як раз їхав тому що можна мати з собою багато багажу, прикордонний контроль здійснюється під час потягу, так само як і оформлення такс-фрі. Враховуючи те, що квиток на літак коштував десь 500грн (і це була не найменша ціна на цьому маршруті), варіант летіти туди літаком з ручною поклпжею, а назад їхати потягом з купою речей, був досить непоганий у цьому випадку.
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sleepwalker »

вперше побував у Любліні цієї весни. запланував один вечір з ночівлею (як перевалочний пункт далі). якщо чесно, летів з тим же скепсисом, як тут вище панове висловлювали. в результаті я наступного дня просто не хотів його покидати. неймовірно позитивні емоції — естетичні й гастрономічні. думав село-селом (на кшталт Ряшева), а виявилося хоч і невеличке, але дуже охайне, пріємне, дешеве містечко на пару вихідних днів. єдине, що виказує в ньому глибоку провінційність, так це автовокзал (з якого здійснюється автобусний трансфер в LUZ) з базаром, які можна вдосталь побачити в майже кожному українському райцентрі.

з приводу завантаження, то я летів у майже повністю заповненому літаку.один знайомий туди постійно літає по роботі й каже, що окрім туристів туди літають заробітчани, а також наші студенти, яких стає дедалі більше. от після подібних випадків, коли вщент розбиваються стереотипи, я став боротися з поганою звичкою казати "а кому потрібен рейс у те Задуп'я?".
VALweb
Airbus A319
Повідомлень: 128
З нами з: 10 липня 2009, 20:57

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення VALweb »

Globetrotter писав: 17 серпня 2018, 19:31
Ostap писав: 17 серпня 2018, 19:14
Victor H писав: 17 серпня 2018, 18:26 Та просто в Любліні нема що робити.
?
Моє улюблене місто Польщі. Дуже там є що робити два-три дні
Дуже я сумніваюсь, що Візз сильно орієнтується на туристичний траффік, запускаючи рейси з України до Польщі. Очевидно, що розрахунок на заробітчан плюс туристи-поляки. Мабуть не назбиралося достатньо ні тих, ні інших.
Ви забуваєте про студентство. Тільки у Любліні навчається 10 тисяч студеїв з України.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ostap »

Globetrotter писав: 17 серпня 2018, 19:31
Ostap писав: 17 серпня 2018, 19:14
Victor H писав: 17 серпня 2018, 18:26 Та просто в Любліні нема що робити.
?
Моє улюблене місто Польщі. Дуже там є що робити два-три дні
Дуже я сумніваюсь, що Візз сильно орієнтується на туристичний траффік, запускаючи рейси з України до Польщі. Очевидно, що розрахунок на заробітчан плюс туристи-поляки. Мабуть не назбиралося достатньо ні тих, ні інших.
Я в тому не сумніваюся, що візз, як і будь-хто інший дивиться на трафік. В Любліні, до речі, дуже багато студентів з України.
Не погоджуюся з тим, що там немає що робити. Там є справді багато чого цікавого, тільки треба хотіти це бачити.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ostap »

cyclone писав: 17 серпня 2018, 20:08
Ну, вы знаете, путешествия самолётом тоже имеют свои минусы. Особенно лоукостом по минимальному тариф. Тот же багаж. Необходимость заранее ехать в аэропорт и там проводжить минимум 2 часа. Возможные проблемы с трансфером, если надо не в сам Люблин или город, из которого рейс. Не ежедневно. Возможны отмены/задержки вплоть до нескольких часов. Билет может быть дешёвый, но не на то число, когда нужно, а на нужную дату - дорогой. Ну и т.д. А добраться, например, до Перемышля/Варшавы можно довольно легко и не обязательно прямым автобусом из Киева, не обязательно долго на границе стоять. А оттуда в Люблин не так уж сложно.
Мене справді дивує на цьому форумі, де більшість (як я очікую) мислить прогресивно і нестандартно, багато людей доводилося, що Харків цілком повинен бути цікавий туристам, а тепер стільки (можливо й ті ж самі люди) кажуть, що в Любліні нема що робити
Аватар користувача
Niko
Airbus A321
Повідомлень: 485
З нами з: 21 травня 2017, 12:47
Звідки: AKL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Niko »

Несколько раз летал этим рейсом, загрузка всегда была внушающая, овер 90%. Я использовал Люблин как пересадочный пункт, оттуда автобусом в Варшаву и дальше глубже в Европу. Это гораздо удобней, чем ехать автобусом через границу.

На сколько я помню этот рейс получал дотации от польской стороны, так что пара ночей в гостинице с кешбеком на WizzAir счёт делало этот рейс бесплатным.

До Жулян идти мне пешком 20 минут, приходил за час до отправления и полет примерно 50 минут. Два часа от порога до Польши- очень неплохо!
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AlexK »

Кстати, в Жулянах двери (и вся стена) выхода из международных прилётов в общую зону прибытия забрендированы Люблинским воеводством.
Вкладення
20DB856F-F1CC-44FE-B3E7-FE4E86CC942E.jpeg
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення LWIEV »

Можливо, весь попит був дуже орієнтованим на низькі ціни. Не було кому компенсувати дешеві квитки.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AlexK »

Статья о том, как в Израиле женщина провела почти месяц в коме после падения с трапа в Бен-Гурионе. Дочь этой женщины говорит, что им прислал письмо ВиззЭйр, которым прилетела её мама, с просьбой прислать больничные счета для компенсации расходов. Это при том, что могли всё свалить на аэропорт.
https://www.vesty.co.il/articles/0,7340 ... 15,00.html
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Krakowite »

VALweb писав: 17 серпня 2018, 18:13 Київ-Люблін - всьо...
Дійсно шкода, що це сполучення щезло з зимового розкладу Wizz Air.

Винахідливі польські мандрівники використовували це сполучення для планування турів 1 дня до Києва без необхідності ночівлі в Україні

Зображення
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Люблін завжди продається дуже дешево, я думаю це і є основна проблема.

Летить 180 людей буквально по 15-30 євро, кому ж це цікаво буде...
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення cyclone »

Valdys писав: 18 серпня 2018, 21:46 Люблін завжди продається дуже дешево, я думаю це і є основна проблема.

Летить 180 людей буквально по 15-30 євро, кому ж це цікаво буде...
Я думаю, що справа вся в тому, що Візз ліквідува свою базу в Любліні, і після нового планування маршрутів не має на чому виконувати цей рейс. Тому його і закрили, бо роблять ставку на більш перспективні.
Взагалі, Люблін дуже нещасливий аеропорт, особливо для рейсів з України. :grin: Мабуть, на ці все ж таки є свої причини.
Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Oleksii »

Жалко Люблин
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

cyclone писав: 18 серпня 2018, 22:04
Valdys писав: 18 серпня 2018, 21:46 Люблін завжди продається дуже дешево, я думаю це і є основна проблема.

Летить 180 людей буквально по 15-30 євро, кому ж це цікаво буде...
Я думаю, що справа вся в тому, що Візз ліквідува свою базу в Любліні, і після нового планування маршрутів не має на чому виконувати цей рейс. Тому його і закрили, бо роблять ставку на більш перспективні.
Взагалі, Люблін дуже нещасливий аеропорт, особливо для рейсів з України. :grin: Мабуть, на ці все ж таки є свої причини.
Так цей рейс робив борт з Познані, якраз з графіком особливих проблем не було. З тим, щоб на зиму борт пристроїти краще можна - ну хто знає...
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Rel »

Wizz тасует расписание как хочет! Нельзя положиться. С мау такого у меня не было ни разу, а здесь уже второй раз за месяц! :twisted:
Кив-Вильнюс сдвигали на 1 день назад и прилёт и возврат, пропала конференция.
Харьков-Катовице на февраль только купил, не знаю, зачем зашёл не на email, а на сайт визз посмотреть даты для брони отеля, а даты уже совсем не те. Вместо 13-17 стало 15-18. На день меньше там. Но есть и плюс. Теперь я свободен выбрать почти любые другие даты без доплат! Или даже вернуть деньги на бонус с +20%. Но отель пока не буду бронировать, они ещё могут поменять расписание.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гість