Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення mischko »

цей ресторан в старому терміналі, а не в новому. До нього йти треба довгенько.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення converj »

"Полет" нормальный, но он не имеет отношения к новому терминалу и к контексту данной беседы.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Alександр »

mischko писав: 16 серпня 2018, 16:45 цей ресторан в старому терміналі, а не в новому. До нього йти треба довгенько.
метров 150
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Victor H »

mischko писав: 16 серпня 2018, 16:15 ми з родиною обідали-вечеряли в цій Вероніці в неділю - 4 порції - 800+грн і це без напоїв. Але було непогано, так.
Це ж по 7 євро з людини, а кухня там дуже хороша.
В їх основному ресторані на проспекті Шевченка ціни приблизно такі ж: я недавно з дружиною поснідав на 600 (капучіно і дві порції яєць Бенедикт з додатками) - це взагалі чи не найдорожчий заклад у Львові. Але ІМО це ок, оскільки поруч є Чао, де можна поїсти за менші гроші. Зараз ще Вог кафе додадуть і взагалі всі ніші закриють.
Ostap писав: 16 серпня 2018, 16:32
Victor H писав: 16 серпня 2018, 16:08
shushuair писав: 16 серпня 2018, 13:39 Зашёл на сайт Львовского аэропорта и обзавидовался, там минимум 3 заведения, которые даже первое подают, в том числе соляночку. Ну ведь круто же? :smile:
Насправді точок навіть 6, просто там три CHAO і дві Вероніки. Вероніка дуже смачна - це частина мережі відомих львівських рестораторів Іонових, у них завжди смачно, хоч і дорого.
чи CHAO не належить до Кумпель-груп?
У мене були такі підозри, але на сайті Кумпеля про це нічого нема. Єдиний звязок, який я бачу з ним - це стільці з старого ресторану Кумпель-груп Bianco&Rosso в тому Чао, який в зоні вильоту внутрішніх рейсів.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Ostap »

Victor H писав: 16 серпня 2018, 17:58
Ostap писав: 16 серпня 2018, 16:32
чи CHAO не належить до Кумпель-груп?
У мене були такі підозри, але на сайті Кумпеля про це нічого нема. Єдиний звязок, який я бачу з ним - це стільці з старого ресторану Кумпель-груп Bianco&Rosso в тому Чао, який в зоні вильоту внутрішніх рейсів.
Здається бачив в них щось таке в меню, але можу помилятися. З іншого боку звідки б таке вигадав собі. До сьогодні був переконаний в тому.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення LWIEV »

Ostap писав: 16 серпня 2018, 18:35
Victor H писав: 16 серпня 2018, 17:58
Ostap писав: 16 серпня 2018, 16:32
чи CHAO не належить до Кумпель-груп?
У мене були такі підозри, але на сайті Кумпеля про це нічого нема. Єдиний звязок, який я бачу з ним - це стільці з старого ресторану Кумпель-груп Bianco&Rosso в тому Чао, який в зоні вильоту внутрішніх рейсів.
Здається бачив в них щось таке в меню, але можу помилятися. З іншого боку звідки б таке вигадав собі. До сьогодні був переконаний в тому.
Вони точно пов'язані кухнею і асортиментом. А яка структура відносин (франчайзинг, власність тощо) - не знаю.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Victor H »

LWIEV писав: 19 серпня 2018, 03:17 Вони точно пов'язані кухнею і асортиментом. А яка структура відносин (франчайзинг, власність тощо) - не знаю.
У мене дружина там сьогодні снідала. Каже що уних на чеку згадується Челентано. Тому так, пов'язані.
fisik
Airbus A318
Повідомлень: 55
З нами з: 13 січня 2017, 15:20
Звідки: KIX
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення fisik »

fisik писав: 03 липня 2018, 14:52 Підкажіть, чи є сенс виходити з нічного 63-го потягу сполученням Харків-Київ о шостій ранку на ст. Бориспіль і потрапляти у аеропорт звідти? Бо якось то воно не логічно сунути на правий бік Дніпра щоб потім назад їхати. Як там із транспортним сполученям із аеропортом зранку? Принаймі таксі є?
Провів цей експеримент. Дуже зручно і швидко, раджу всім хто їде з напрямку Харків-Полтава. На виході з вокзала Борисполя чергують таксисти що за 100 грн відвезли всю родину із собакою до аеропорту. Тобто маємо дабл він: заощаджено дві години часу і купу грошей!
urartu
Airbus A318
Повідомлень: 12
З нами з: 08 квітня 2013, 13:40
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення urartu »

Я також одного разу так робив ще в 2011 році, але з вокзалу їхав до Борисполя на маршрутці через місто. Також було дуже зручно і менше 5 гривень в ціні
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення manjeroke »

На ЦФТС пишут еще 6 басс-гейтов добавляют, я так понимаю в левой или центральной части галлереи.

Что-то не слышно про расширение перрона, галереи и процессора. При том тендер на перрон уже вроде разыгран даже
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Krakowite »

Який рівень готовності нового паркінгу ?
Близький до 90%.

- Які роботи залишилося виконати?
Найскладніше – встановлення перехідного містка між парковкою та терміналом. Усі інші роботи – оздоблювальні (зовнішній вигляд фасаду) та пуско-налагоджувальні.

- Про які дати йдеться?
Мені важко відповісти, бо це не від нас залежить. Ми та підрядник виконуємо роботи вчасно. Буде офіційне відкриття. Про дату ми повідомимо найближчим часом. Розглядаємо можливість одночасного святкового відкриття декількох проектів (бас-гейтів, паркінгу, трансферу, багажного відділення). У такому разі будемо орієнтуватися на остаточну і повну готовність усіх цих об'єктів.

- Чи відомо вже, скільки коштуватиме паркування?

Ми вводимо диференціацію. Наприклад, перша година паркування коштуватиме 1,5 євро, наступна - дешевше. Ми також будемо заохочувати довгострокове зберігання автомобілів. Наприклад, з 1 по 3 добу – 12 евро за добу; з 4 по 6 добу – 9 євро за добу і т.д. Умовно 10 доба коштуватиме – 6 євро за добу.
https://www.facebook.com/airportboryspi ... __tn__=K-R
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення alex.s »

А я думал чем больше предложение - тем ниже цена :alen:
Будем надеяться, это предварительные цены и реальные будут пониже.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення shushuair »

Krakowite писав: 28 серпня 2018, 10:47
Який рівень готовності нового паркінгу ?
Ми вводимо диференціацію. Наприклад, перша година паркування коштуватиме 1,5 євро, наступна - дешевше. Ми також будемо заохочувати довгострокове зберігання автомобілів. Наприклад, з 1 по 3 добу – 12 евро за добу; з 4 по 6 добу – 9 євро за добу і т.д. Умовно 10 доба коштуватиме – 6 євро за добу.
Ну такое. За 10 дней отпуска отвалить почти 3 000 грн., когда спокойно билет теми же МАУ Рт может столько стоить. Может в Европе это и ОК, но у нас найти предложение в том же Борисполе или в районе Харьковской до 1000 грн за 10 дней аж бегом, при желание и за 500, думаю. А дальше такси. Ну кому как, кому-то это не деньги, так что какой-то спрос будет, но со временем думаю снизят.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Valdys »

а яка к-сть паркомісць у новому паркінгу?
і скільки це % від вже існучих паркомісць в аеропроту?

45 грн година, якось зовсім і не мало виходить.
а, наприклад, за 6 діб ціна буде 3*12 + 3*9, чи 6*9 ???
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення katso »

Krakowite писав: 28 серпня 2018, 10:47
Який рівень готовності нового паркінгу ?
Близький до 90%.

- Які роботи залишилося виконати?
Найскладніше – встановлення перехідного містка між парковкою та терміналом. Усі інші роботи – оздоблювальні (зовнішній вигляд фасаду) та пуско-налагоджувальні.

- Про які дати йдеться?
Мені важко відповісти, бо це не від нас залежить. Ми та підрядник виконуємо роботи вчасно. Буде офіційне відкриття. Про дату ми повідомимо найближчим часом. Розглядаємо можливість одночасного святкового відкриття декількох проектів (бас-гейтів, паркінгу, трансферу, багажного відділення). У такому разі будемо орієнтуватися на остаточну і повну готовність усіх цих об'єктів.

- Чи відомо вже, скільки коштуватиме паркування?

Ми вводимо диференціацію. Наприклад, перша година паркування коштуватиме 1,5 євро, наступна - дешевше. Ми також будемо заохочувати довгострокове зберігання автомобілів. Наприклад, з 1 по 3 добу – 12 евро за добу; з 4 по 6 добу – 9 євро за добу і т.д. Умовно 10 доба коштуватиме – 6 євро за добу.
https://www.facebook.com/airportboryspi ... __tn__=K-R
Удивлен что указаны цифры в евро -а не в национальной валюте. Это чтоб было не так страшно?
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Alександр »

Почему в перронных автобусах в KBP не работает кондиционер? +30 на улице. Ни в одном из 4-х автобусов за крайние 5 дней кондиционер не работал, о чем были развешены предупреждалки на А4. Конечно, я допускаю, что 4 раза мне попался один и тот же автобус, но такая вероятность достаточна мала
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення popTAB »

Та скільки там того літа...
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Alександр »

Интересно, зимой обогрев тоже не будет работать? Как говорит минстр спорта Жданов: «Украина не зимняя страна»
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення AlexK »

Alександр писав: 28 серпня 2018, 19:52 Почему в перронных автобусах в KBP не работает кондиционер? +30 на улице. Ни в одном из 4-х автобусов за крайние 5 дней кондиционер не работал, о чем были развешены предупреждалки на А4. Конечно, я допускаю, что 4 раза мне попался один и тот же автобус, но такая вероятность достаточна мала
Вы самому Борисполю пожаловались по этому поводу? Потому что здесь вопрос в формате "почему?" -- просто повод для поговорить.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення Собакевич »

Я б сказал, что на А4 скорее извинялки, а не предупреждалки. Да, они висели все 4-ре раза, два из которых кондиционер как раз работал. По-моему, их повесили достаточно давно и просто обломались снимать.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 13 гостей