Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Відповісти
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення v_volf »

manjeroke писав: 16 липня 2018, 19:10
v_volf писав: 16 липня 2018, 18:50
manjeroke писав: 16 липня 2018, 15:59

А в чем проблема с багажом по прилету?
У тому, що у США його потрібно отримати, показати митним офіцерам, і потім знову здати при пересадці на інший внутрішній американський рейс. Після пре-кліренсу рейс у США приймається у доместік зоні аеропорту - жодних контролей та багаж буде перевантажено автоматично.
Я знаю как это работает, просто не совсем понимаю в чем сложность? Обычно расстояние от стойки где берешь до стойки где сдаешь метров 200, таможенники на моем опыте вообще не цеплялись.
Уявіть, що валіза не з’явилася одразу. Ви на неї чекаєте, а час до наступного рейсу спливає. Валізи все нема. Ви йдете до лост енд фаунд. Шукаєте відповідну чергу (незнайомий аеропорт). Чекаєте. Заповнюєте репорт. А потім ще будете пояснювати офіцеру, що валіза не прийшла і, можливо, будете заповнювати декларацію речей, що прямують за Вами. Додайте до всього цього ще й підвищену вирогідність затримки багажу до кінцевої зупинки, і, думаю, питання відпадає.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення Victor H »

Мене минулого разу в Ньюарку рандомом відправили на додаткову перевірку багажу на митному контролі. Простояв в черзі хвилин 40. І це після півтори години на паспортному. Добре що стиковка була довгою і наступний рейс затримали.
AleksLes
Airbus A319
Повідомлень: 165
З нами з: 22 березня 2017, 07:19
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення AleksLes »

manjeroke писав: 16 липня 2018, 19:10
v_volf писав: 16 липня 2018, 18:50
manjeroke писав: 16 липня 2018, 15:59

А в чем проблема с багажом по прилету?
У тому, що у США його потрібно отримати, показати митним офіцерам, і потім знову здати при пересадці на інший внутрішній американський рейс. Після пре-кліренсу рейс у США приймається у доместік зоні аеропорту - жодних контролей та багаж буде перевантажено автоматично.
Я знаю как это работает, просто не совсем понимаю в чем сложность? Обычно расстояние от стойки где берешь до стойки где сдаешь метров 200, таможенники на моем опыте вообще не цеплялись.

Сложность не 200 метрах, а в том что 1) Надо ждать багаж и
2) Пограничнй контроль в США для неграждан может занять 1+ час
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення manjeroke »

Victor H писав: 17 липня 2018, 07:49 Мене минулого разу в Ньюарку рандомом відправили на додаткову перевірку багажу на митному контролі. Простояв в черзі хвилин 40. І це після півтори години на паспортному. Добре що стиковка була довгою і наступний рейс затримали.
Я так понимаю через ewr лучше не летать, жалуются многие. В SFO все было очень быстро и без каких либо очередей, то есть даже если бы и отправили, то минут 5-10 лишних заняло бы.
Про пре-клиренс понятно в целом, спасибо.
AleksLes
Airbus A319
Повідомлень: 165
З нами з: 22 березня 2017, 07:19
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення AleksLes »

manjeroke писав: 17 липня 2018, 19:08
Victor H писав: 17 липня 2018, 07:49 Мене минулого разу в Ньюарку рандомом відправили на додаткову перевірку багажу на митному контролі. Простояв в черзі хвилин 40. І це після півтори години на паспортному. Добре що стиковка була довгою і наступний рейс затримали.
Я так понимаю через ewr лучше не летать, жалуются многие. В SFO все было очень быстро и без каких либо очередей, то есть даже если бы и отправили, то минут 5-10 лишних заняло бы.
Про пре-клиренс понятно в целом, спасибо.
А также жалауются на JFK, Атланту, и ряд других крупных американских хабов.
Я бы меньше 3х часов на стыковку (при влете) в США не закладывал.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення Victor H »

manjeroke писав: 17 липня 2018, 19:08 Я так понимаю через ewr лучше не летать, жалуются многие. В SFO все было очень быстро и без каких либо очередей, то есть даже если бы и отправили, то минут 5-10 лишних заняло бы.
Про пре-клиренс понятно в целом, спасибо.
Там як повезе. Я і в SFO на паспортному пару раз стояв дуже довго. EWR в цьому плані більш непередбачуваний і черги бувають частіше. З іншого боку, це найближчий до Європи хаб Юнайтеда і якщо ви летите Стар Альянсом, то пересадка там часто найзручніша.

Просто вище правильно пишуть: менше 3 годин на пересадку при прильоті з-за меж Штатів - це великий ризик.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення mischko »

Схіпхол вже на другому місці в ЄС за результатами першого півріччя - 34.9 млн обійшовши CDG на 1млн. Тобто, після брекзіту, амстердамський аеропорт стане найбільшим у ЄС. Зараз на першому місці LHR.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення Valdys »

mischko писав: 15 серпня 2018, 11:47 Схіпхол вже на другому місці в ЄС за результатами першого півріччя - 34.9 млн обійшовши CDG на 1млн. Тобто, після брекзіту, амстердамський аеропорт стане найбільшим у ЄС. Зараз на першому місці LHR.
На футбол підете 22 числа?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення mischko »

Valdys писав: 15 серпня 2018, 11:51 На футбол підете 22 числа?
Планував. Це вже буде другий Аякс-Динамо, на який я ходив (перший ще в далекому 2010-му, 8 років тому).
Ще був на Аякс-Дніпро в 2015-му.
Я стадіон із вікна нашої офісної їдальні бачу - метрів 600 від офісу.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення mischko »

24 hours security strike at Schiphol airport

https://www.iamexpat.nl/expat-info/dutc ... ol-airport
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення mischko »

mischko писав: 26 серпня 2018, 22:11 24 hours security strike at Schiphol airport

https://www.iamexpat.nl/expat-info/dutc ... ol-airport
Здається, домовилися - страйку не буде.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення mischko »

v_volf писав: 14 липня 2018, 20:32
mischko писав: 13 липня 2018, 16:14 Думаю, якось то вони розрулять і ліміт збільшать, але і Лелістад запустять.
Аби не вийшло так, як з монреальским Мерабелем. Там нещодавно знімали фільми у терміналі. :grin:
Термінал аеропорту LEY офіційно передано замовнику: https://www.luchtvaartnieuws.nl/nieuws/ ... opgeleverd
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення mischko »

Schiphol в першій п'ятірці за кількістю прямих авіасполучень з іншими країнами - напряму можна долетіти у 88 країн.
На першому місці Паризький Шарль-де-Голь - 112 країн. Потім Ататюрк, Франкфурт, Дубаї.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення Vitaliy »

mischko писав: 18 жовтня 2018, 12:23 Schiphol в першій п'ятірці за кількістю прямих авіасполучень з іншими країнами - напряму можна долетіти у 88 країн.
На першому місці Паризький Шарль-де-Голь - 112 країн. Потім Ататюрк, Франкфурт, Дубаї.
Вітаю ! :)

де можна побачити цей рейтинг ?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення mischko »

Vitaliy писав: 18 жовтня 2018, 12:28 де можна побачити цей рейтинг ?
https://www.anna.aero/2018/10/17/w18-19 ... -rankings/
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення Victor H »

mischko писав: 18 жовтня 2018, 12:23 Schiphol в першій п'ятірці за кількістю прямих авіасполучень з іншими країнами - напряму можна долетіти у 88 країн.
На першому місці Паризький Шарль-де-Голь - 112 країн. Потім Ататюрк, Франкфурт, Дубаї.
А як так вийшло, що Туркіші літають в 119 країн, а з Ататюрка тільки 107? Невже є аж 12 країн, в які вони літають з другорядних хабів?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення Sentry »

Victor H писав: 18 жовтня 2018, 14:06
mischko писав: 18 жовтня 2018, 12:23 Schiphol в першій п'ятірці за кількістю прямих авіасполучень з іншими країнами - напряму можна долетіти у 88 країн.
На першому місці Паризький Шарль-де-Голь - 112 країн. Потім Ататюрк, Франкфурт, Дубаї.
А як так вийшло, що Туркіші літають в 119 країн, а з Ататюрка тільки 107? Невже є аж 12 країн, в які вони літають з другорядних хабів?
У ТК много маршрутов с дополнительными посадками. К примеру: Стамбул-Маврикий-Антанариву. Таким образом, на Мадагаскар из Стамбула рейса нет, но ТК туда летают.
Аватар користувача
bekket
Airbus A318
Повідомлень: 21
З нами з: 20 лютого 2018, 15:08
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення bekket »

Victor H писав: 18 жовтня 2018, 14:06
mischko писав: 18 жовтня 2018, 12:23 Schiphol в першій п'ятірці за кількістю прямих авіасполучень з іншими країнами - напряму можна долетіти у 88 країн.
На першому місці Паризький Шарль-де-Голь - 112 країн. Потім Ататюрк, Франкфурт, Дубаї.
А як так вийшло, що Туркіші літають в 119 країн, а з Ататюрка тільки 107? Невже є аж 12 країн, в які вони літають з другорядних хабів?
не 119, а 121 https://turkishairlines.ssl.cdn.sdlmedi ... 4164IF.pdf
Так може бути через рейси на зразок Стамбул-Гавана-Панама-Стамбул. Де-юре напряму долетіти зі Стамбула в Панаму не можна (з Панами в Стамбул - запросто).
Думаю в Туркішів 14 таких рейсів назбирається.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення shushuair »

Нет слотов в Схипхоле, говорили они, для Киева, считай, 2 частоты в день принудительно заставили закрыть.
Зато последнюю неделю наблюдаю много новых дальних направлений в AMS, вот и ежедневный во Вроцлав с мая.
Если не ошибаюсь, 4-ое их направление в Польше после Варшавы, Кракова и Гданска.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення mischko »

shushuair писав: 21 листопада 2018, 13:26 Нет слотов в Схипхоле, говорили они, для Киева, считай, 2 частоты в день принудительно заставили закрыть.
Зато последнюю неделю наблюдаю много новых дальних направлений в AMS, вот и ежедневный во Вроцлав с мая.
Если не ошибаюсь, 4-ое их направление в Польше после Варшавы, Кракова и Гданска.
Там складна система розподілу, яка включає в себе і таку річ, як "історичне право" чи щось таке. Може 80 років тому КЛМ ще в Бреслау літали :-)
Не забувай також учорашні слова О'Браяна - західна Європа любить розповідати про вільні ринки, але при цьому захищає власні а/к. Тому в Україну літає італійський Ернест, а слоти, які могли б дістатися МАУ дісталися в Амстердамі КЛМ. От сюрприз, правда? Не розказуй мамкиним економістам, вони так щиро вірять у вільний ринок, аж жалко пацанів.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 16 гостей