WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

Почти у всех лоу костов такое. Иногда билеты на лоу костов также можно купить через агентов и тогда они будут видны через ГДС. Но при покупке через сайт самой АК - только там и будут видны.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

ГДС дорого. Поэтому лоукостеры пишут свой велосипед.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Krakowite »

cyclone писав: 11 липня 2018, 01:27 При регистрации на сайте wizzair.com исчезла возможность скачать посадочный в формате PDF.
Вже повернулася можливість друкувати білет у форматі PDF в кабінеті користувача
Sergeyk79
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 19 грудня 2017, 23:17
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sergeyk79 »

Подскажите пожалуйста, в августе буду лететь OTP-KUT, KUT-OTP. Двое взрослых и двое детей 3 и 8 лет. Система рассаживание детей со взрослыми или может посадить отдельно?
Аватар користувача
antey718
Airbus A319
Повідомлень: 259
З нами з: 20 січня 2016, 17:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення antey718 »

Sergeyk79 писав: 13 липня 2018, 18:34 Подскажите пожалуйста, в августе буду лететь OTP-KUT, KUT-OTP. Двое взрослых и двое детей 3 и 8 лет. Система рассаживание детей со взрослыми или может посадить отдельно?
Последнее время садила вместе насколько это возможно
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Krakowite »

Sergeyk79 писав: 13 липня 2018, 18:34 Подскажите пожалуйста, в августе буду лететь OTP-KUT, KUT-OTP. Двое взрослых и двое детей 3 и 8 лет. Система рассаживание детей со взрослыми или может посадить отдельно?
Може розсадити сім’ю таким чином, що 1 дорослий буде з 1 дитиною в іншому кінці літака.
Sergeyk79
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 19 грудня 2017, 23:17
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sergeyk79 »

Спасибо. А если покупать места, достаточно купить только для взрослых, а дети будут рядом, или надо брать четыре места, всем?
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення converj »

У них эта система вообще не понятная. Товарищ летел давеча в Катовице, двое взрослых и несовершеннолетний - всех посадили вместе. В другом случае летели двое взрослых - рассадили в разных концах... Сам буду лететь скоро 2+1 и не понятно (
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Krakowite »

converj писав: 13 липня 2018, 21:55 У них эта система вообще не понятная. Товарищ летел давеча в Катовице, двое взрослых и несовершеннолетний - всех посадили вместе. В другом случае летели двое взрослых - рассадили в разных концах... Сам буду лететь скоро 2+1 и не понятно (
В комбінації 2+1, за умови невикуплених місць, один дорослий має всі шанси сидіти десь окремо
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Krakowite »

Sergeyk79 писав: 13 липня 2018, 21:41 Спасибо. А если покупать места, достаточно купить только для взрослых, а дети будут рядом, или надо брать четыре места, всем?
Це цікавий хак системи, не впевнений чи система дасть можливість купити місця лише виключно для дітей або для дорослих.

Скажімо у Ryanair з цим простіше зроблено - місця для дітей можна забронювати безкоштовно.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення converj »

У Райанэир неплохая система, я заплатил 5 евро за жену и ребёнку дали места автоматом free.
Wizz пока не понятно... Надо пробовать
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sleepwalker »

у нещодавній подорожі до Вільнюса вирішили трохи поексперементувати. так вийшло, що з подругою летіли разом, а квитки купляли окремо — кожен собі. коли прийшов час реєструватися, вирішили сінхронізувати процес — кожен зі свого смартфона протягом буквально хвилини. і туди, і назад система посадила поруч, причому в останньому випадку моє місце було біля ілюмінатора без жодних куплених опцій. завантаження було 99,9%.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення jurkok »

Вчора летів з Катовіц до Львова. Двоє дорослих і двоє дітей. При реєстрації посадили по двоє в різних рядах (дорослий +дитина). Завантаження на око 100%
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення jurkok »

Доповнення до попереднього посту. Більшість пасажирів це поляки і інші паспорти. Це виявився для них туристично дуже цікавим рейсом. Думаю, що завтра як буду повертатись, то багатьох пасажирів побачу знову.
Inguri

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Inguri »

А в чому важливість сидіти поруч на коротких рейсах, що цим так всі переймаються?
Коли летиш турками, або лонгхол, або з немовлятами, то зрозуміло.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

В любом случае, лучше сидеть рядом, чем не сидеть рядом. А уж сколько каждый готов за это отдать (денег, времени) - вопрос индивидуальный. Лично я люблю всегда сидеть у окна, по-этому обычно плачу за место, если стоимость выбора по моему мнению не завышена и если рассадка при онлайн регистрации производится случайным образом (лоу косты).
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Victor H »

Inguri писав: 14 липня 2018, 12:22 А в чому важливість сидіти поруч на коротких рейсах, що цим так всі переймаються?
Коли летиш турками, або лонгхол, або з немовлятами, то зрозуміло.
Вище ж писали, що одна дитина 3-річна, а інша 8-ми років. Це вже не немовлята, але садити їх окремо з чужими людьми, які імовірно ще й говорять чужою мовою - це точно не варіант. Трьохрічка так точно до такого не буде готова.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ostap »

Діти до 14 років не можуть сидіти окремо від дорослого, який є на тій самій резервації. Не знаю точно як візз, але раян давав дитині безкоштовне місце, але дорослий мусів викупити місце біля дитини. Візз, здається, автоматично безкоштовно садив разом. Можливо, поділить дітей між дорослими і розсадить парами, а, можливо, десь неподалік. ХЗ
Sergeyk79
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 19 грудня 2017, 23:17
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sergeyk79 »

Спасибо всем.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення converj »

Inguri писав: 14 липня 2018, 12:22 А в чому важливість сидіти поруч на коротких рейсах, що цим так всі переймаються?
Коли летиш турками, або лонгхол, або з немовлятами, то зрозуміло.
В принципе пофиг, НО представьте, например, задымление в салоне на земле... Вы сидите в 11 ряду, а ваш спутник в 23... Кого вы будете искать при эвакуации?! А теперь представьте что 180 человек ищат друг друга при ЧП?! Барыжнечиство хорошо, но...
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей