Візи та все про них...

Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Victor H »

Так, стоп. А хто заважає любителям подорожувати на кариби з польською візою зробити небіометричний паспорт і жити по старому роблячи мульти-шенгенки раз на 1-2-5 років? Їх досі дають і вони навіть трохи дешевші за біометрику.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

Victor H писав: 09 липня 2018, 14:00 Так, стоп. А хто заважає любителям подорожувати на кариби з польською візою зробити небіометричний паспорт і жити по старому роблячи мульти-шенгенки раз на 1-2-5 років? Їх досі дають і вони навіть трохи дешевші за біометрику.
Ну если до сих пор дают мультики в Украине, то тогда без понятия, что имеет Inguri в виду в качестве минусов у безвиза.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення vito »

shushuair писав: 09 липня 2018, 13:09 заявление на сайте ESTА, которое стоит по-моему 15 баксов, Вы тогда скажете, а вот с 10-летней визой я вообще не должен был бы нигде регаться перед каждым вылетом и попадать на 15 баксов каждый из 100500 раз в году, когда я лечу в Штаты.
FYI:
ESTА: стоит $14; действительно 2 года; (затраты времени: 5 минут)
(т.е., за 10 лет: максимум $70 - в разы меньше стоимости штатовской визы; а затраты времени - в десятки раз меньше)
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

shushuair писав: 09 липня 2018, 13:47
Inguri писав: 09 липня 2018, 13:26 Не узагальнюйте. Не з усіх. Вже жовано-пережовано
Я отлично понимаю, о чём Вы говорите. Если раньше для условной поездки на Кюрасао хватило бы любого мульта типа Словацкого/Польского, то теперь надо идти к "стрёмным" голландцам из-за безвиза. Мой коммент больше о том, что де-факто Вы не заинтересованы в Карибах в принципе, а просто защищаете свою мысль с помощью того, что в безвизе есть ложка дёгтя, которую и показываете.
:drunk:
Я б цю ложку назвав негативним моментом для деяких специфічних ситуацій, адже ліжку меду вона не псує. Так, додає перчинки.
Не люблю безапеляційності, яка ґрунтується на невігластві і шапкозакиданні.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

Inguri писав: 09 липня 2018, 12:32 Вас почитати, то на Філи їздять одні олігархи.

Оці совкові замашки, що я маю радєть за всіх, тільки не за себе...
Куди вся отара, туди і я.

Я радий за безвіз, але мені потрібно інше.
Меня почитать, то на Филиппины ездят единицы по сравнению с шенгеном. Поэтому ценность паспорта (в среднем для гипотетического среднестатистического жителя Украины, точно так же имея ввиду среднестатистического жителя россии с их паспортом) с безвизом в шенген намного выше по сравнению с безвизом в Филиппины чисто из-за статистики поездок.
Касательно отары и меня - ездил я как-то в Венгрию и мне венгры нифига мультика не дали, при том из-за месячных очередей оплатил дополнительно 1500 гривен за "лаунж". А визу дали исключительно под даты поездки (при том, что я просил хотя бы месячную мульти, так как хотел еще в Польшу съездить через месяц). Сейчас же ничего мне не мешает купить появившиеся дешевые билеты в Берлин, а потом в Лиссабон, без надобности переживать за визу со всеми "приятностями" в пункте приема документов.
Так что для меня ценность безвиза шенгена - огромна.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

shushuair писав: 09 липня 2018, 14:07
Victor H писав: 09 липня 2018, 14:00 Так, стоп. А хто заважає любителям подорожувати на кариби з польською візою зробити небіометричний паспорт і жити по старому роблячи мульти-шенгенки раз на 1-2-5 років? Їх досі дають і вони навіть трохи дешевші за біометрику.
Ну если до сих пор дают мультики в Украине, то тогда без понятия, что имеет Inguri в виду в качестве минусов у безвиза.
Давайте без припущень.
Зараз справді дають небіометричний паспорт, і його приймають на візу?
Тоді знімаю капелюха.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 09 липня 2018, 14:39 Давайте без припущень.
Зараз справді дають небіометричний паспорт, і його приймають на візу?
Тоді знімаю капелюха.
Так
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Victor H »

Небіометричні паспорти точно роблять. Я місяць тому подавався на другий - мене перепитували який я хочу, звичайний чи біометричний.
Справа в тому, що біометрика як мінімум протирічить деяким релігійним віруванням і є категорія людей, яка від них відмовляється з релігійних переконань.

Візи і досі видають - по перше є ще багато людей з старими паспортами (біометричні почали видавати всього три роки тому при тривалості життя паспорта 10 років), по друге оці з релігійними переконаннями яких не можуть дискримінувати. У мене дружина подавалася спочатку на австрійський, а потім німецький шенген в 2016 і 2017 - у неї був старий паспорт, а на біометрику вона не подавалася через ажіотаж. Австрійці дали одноразову (ми їздили на лижі), а німці мульт на пів року.
Потім звісно зробила біометрику, бо нашо їй треба мучитися з цими візами?
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Victor H »

До речі, якщо вже зовсім хочеться, то можна ж зробити один звичайний, а другий біометричний. Але це треба перевіряти - казка про релігійні переконання тут точно не пройде.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

mischko писав: 09 липня 2018, 14:41
Inguri писав: 09 липня 2018, 14:39 Давайте без припущень.
Зараз справді дають небіометричний паспорт, і його приймають на візу?
Тоді знімаю капелюха.
Так
А може вже й не можна.

Причому зараз випускається тільки біометрія. Норму закону, згідно з якою видавалися також небіометричні паспорти, скасували.
https://www.eurointegration.com.ua/inte ... 0/7061443/
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Victor H писав: 09 липня 2018, 14:48 До речі, якщо вже зовсім хочеться, то можна ж зробити один звичайний, а другий біометричний. Але це треба перевіряти - казка про релігійні переконання тут точно не пройде.
По ходу цю норму взагалі скасували. Дивно. Я в 2015 робив паспорти дітям і мене питали, який робити. То ми зробили небіометричний, це було як нам пояснили швидше і дешевше, а безвізом тоді ще не пахло навіть, та він нам і не потрібен.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Шенген в первую очередь зависит от страны куда подаёшь. Испанцы жене ещё лет 5 назад дали сразу мульт на 45 дней, через пол года на 6 месяцев. Итальянцы все 3 поездки за полтора года и уже хорошей визовой историей(штуки 4 шенгена, США, Тайвань, Израиль, Тай) и очень хорошим балансом на счету под даты дают. Я теперь ей только у испанцев буду делать.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Inguri писав: 09 липня 2018, 14:33 Не люблю безапеляційності, яка ґрунтується на невігластві і шапкозакиданні.
То хто зніме капелюха?
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

manjeroke писав: 09 липня 2018, 15:08 Шенген в первую очередь зависит от страны куда подаёшь. Испанцы жене ещё лет 5 назад дали сразу мульт на 45 дней, через пол года на 6 месяцев. Итальянцы все 3 поездки за полтора года и уже хорошей визовой историей(штуки 4 шенгена, США, Тайвань, Израиль, Тай) и очень хорошим балансом на счету под даты дают. Я теперь ей только у испанцев буду делать.
Вона не громадянка України?
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення vito »

manjeroke писав: 09 липня 2018, 00:18
Inguri писав: 09 липня 2018, 00:13
manjeroke писав: 09 липня 2018, 00:00 А из тех что доступны без визы расеянам, а нам нет только Корея, но туда врятли нелегалы из Украины едут.
Саме так, тільки Корея :lol:
какие еще?
35 стран, в которые для граждан Украины безвизово (а для РФ визово):
34 страны EU/Schengen
Kuwait

18 стран, в которые для граждан РФ безвизово (а для граждан Украины визово):
Bahamas
Bahrain
Botswana
Colombia
Cuba
Gambia
Guyana
South Korea
Morocco
Nauru
Philippines
Saint Lucia
South Africa
Trinidad and Tobago
Tunisia
Uruguay
Venezuela
Vietnam

P.S. Из этих визовых 18 стран МИД Украины ведет переговоры о безвизе с 6 странами (Colombia, Uruguay, Bahrain, Bahamas, Trinidad and Tobago, South Korea),
из которых с 2-мя странами (Colombia, Uruguay) уже принципиально договорились о взаимном безвизе: соглашения о в процессе подписания/ратификации.

P.P.S. C оставшимися 12 визовыми странами МИД Украины пока НЕ ведет переговоры о безвизе, в т.ч.: 5 стран Африки (Morocco, South Africa, Tunisia, Botswana, Gambia), 4 стран Ц.&Ю.Америки (Saint Lucia, Cuba, Guyana, Venezuela), 2 страны Азии (Philippines, Vietnam), 1 страна Океании (Nauru).
Востаннє редагувалось 09 липня 2018, 15:25 користувачем vito, всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Inguri писав: 09 липня 2018, 15:11
manjeroke писав: 09 липня 2018, 15:08 Шенген в первую очередь зависит от страны куда подаёшь. Испанцы жене ещё лет 5 назад дали сразу мульт на 45 дней, через пол года на 6 месяцев. Итальянцы все 3 поездки за полтора года и уже хорошей визовой историей(штуки 4 шенгена, США, Тайвань, Израиль, Тай) и очень хорошим балансом на счету под даты дают. Я теперь ей только у испанцев буду делать.
Вона не громадянка України?
Нет, Азербайджан. Очень удивило отношение их МИДа кстати. Та страна, которая могла бы не мало виз поотменять, но им насрать.
А чтобы сделать паспорт проходит минимум 3 года после даты заключения брака, у нас ещё и двух нет.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

vito писав: 09 липня 2018, 15:13 5 стран Африки (Morocco, South Africa, Tunisia, Botswana, Gambia)
Я би ще додав, що для пакетників Туніс - безвізовий.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Globetrotter »

mischko писав: 09 липня 2018, 16:11
vito писав: 09 липня 2018, 15:13 5 стран Африки (Morocco, South Africa, Tunisia, Botswana, Gambia)
Я би ще додав, що для пакетників Туніс - безвізовий.
От з Мароко, до речі, треба було б щось робити. Така цікава і недорога країна користувалася б українців попитом. Ну і Туніс пора для всіх відкривати, а не тільки для пакетників.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Globetrotter писав: 09 липня 2018, 16:17 От з Мароко, до речі, треба було б щось робити. Така цікава і недорога країна користувалася б українців попитом. Ну і Туніс пора для всіх відкривати, а не тільки для пакетників.
Марокко Україна зараховує до країн з високим міграційним ризиком (і це обґрунтовано, я вважаю). Тобто взаємно відкривати з ними кордони наші не будуть. Чи захоче Марокко в односторонньому порядку - я не знаю.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Victor H »

mischko писав: 09 липня 2018, 14:49
Victor H писав: 09 липня 2018, 14:48 До речі, якщо вже зовсім хочеться, то можна ж зробити один звичайний, а другий біометричний. Але це треба перевіряти - казка про релігійні переконання тут точно не пройде.
По ходу цю норму взагалі скасували. Дивно. Я в 2015 робив паспорти дітям і мене питали, який робити. То ми зробили небіометричний, це було як нам пояснили швидше і дешевше, а безвізом тоді ще не пахло навіть, та він нам і не потрібен.
Тепер ви мене поставили в тупик. Мене кілька тижнів тому в сервісі спиталися "ви на біометричний, правильно?". Можливо вони мали наувазі "а не на ID картку". Тепер бачу що з сайту зникла можливість подачі на небіометрику. Забираю слова назад - виходить що зараз неможливо зробити небіометрику. Можна тільки відмовитися від здачі відбитків пальців (так само як у випадку з паспортами для неповнолітніх - у них оцифровують і записують на чіп лише фото).
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей