Візи та все про них...

Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Kibeee »

Inguri писав: 08 липня 2018, 22:26
Kibeee писав: 08 липня 2018, 20:11
Inguri писав: 08 липня 2018, 19:29 Ще раз: відмінусуйте шенгенська країни, країни Кавказу, Єгипет, Ізраїль, які для візи США не мають значення.
Тоді ми будемо на рівні Білорусі.
Небольшое уточнение. Прошлая ссылка была на рейтинг от 13 февраля 2018. Вот более свежие данные на 22 мая 2018 года. Там существенные изменения:
https://www.henleypassportindex.com/ass ... 180518.pdf
38 Ukraine (128 стран)
47 Russian Federation (118)
64 Belarus, Kazakhstan (76)

Разница у Белорусами 52 страны. Так что вы мягко сказано переборщили, что мы на уровне с ними.
До чого тут цей рейтинг?
К тому что вы написали что "Тоді ми будемо на рівні Білорусі".
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Kibeee писав: 09 липня 2018, 10:41 К тому что вы написали что "Тоді ми будемо на рівні Білорусі".
Не звертай уваги, це так як Юлька розказує, що ми найбідніша країна в світі і взагалі зараз найбідніші за всю історію. В цьому явищі більше емоцій, ніж глузду.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Євростат виклав деякі набори даних, щодо міграції і контролю за кордонами.

Ось посилання: http://ec.europa.eu/eurostat/web/produc ... 20180709-1

Для нас найцікавіше ось ця табличка:
refused_entry_EU.png
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

mischko писав: 09 липня 2018, 11:00 Євростат виклав деякі набори даних, щодо міграції і контролю за кордонами.
lol, как 5 украинцев умудрились получить отказ в Лихтенштейн в 2008 году, учитывая, что у них ни а/п, ни внешних границ от ЕС вообще по идее уже не было. :smile:

з.ы. И вообще, как-то подозрительно, люди поштучно округлены до 5, впервые такое вижу.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Inguri писав: 09 липня 2018, 01:21 як турист - це як? з рюкзаком?
Чомусь у мене турист з рюкзаком визвав би більше підозри, ніж, наприклад, із портфелем.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

shushuair писав: 09 липня 2018, 11:16 lol, как 5 украинцев умудрились получить отказ в Лихтенштейн в 2008 году, учитывая, что у них ни а/п, ни внешних границ от ЕС вообще по идее уже не было. :smile:

з.ы. И вообще, как-то подозрительно, люди поштучно округлены до 5, впервые такое вижу.

ти ж читай уважно - то було в 2008-му

Liechtenstein joined the Schengen Area on 19 December 2011
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Тільки у червні цього року зафіксовано 221 тисяча поїздок українців за безвізом, а це в 2,3 рази більше ніж за перші 30 діб безвізу, коли статистика становила майже 96 тисяч осіб. Нині кількість безвізовиків в середньому сягає від 9 тисяч до 12 тисяч осіб за добу.

Із сайту ДПСУ: https://dpsu.gov.ua/ua/news/Kilkist-ukr ... ko-zrosta/

бізвізовики :-)
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

mischko писав: 09 липня 2018, 11:21
shushuair писав: 09 липня 2018, 11:16 lol, как 5 украинцев умудрились получить отказ в Лихтенштейн в 2008 году, учитывая, что у них ни а/п, ни внешних границ от ЕС вообще по идее уже не было. :smile:
ти ж читай уважно - то було в 2008-му

Liechtenstein joined the Schengen Area on 19 December 2011
Да я ж и указал про 2008, но отдельно не гуглил когда Лихтенштейн присоединился, виноват :nose:
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Globetrotter »

Bagach писав: 09 липня 2018, 10:22
Globetrotter писав: 09 липня 2018, 01:07 Вимоги звичайні - виглядати переконливо, як турист, який насправді має бажання і, головне, матеріальну можливість відвідати Штати. Нормальна праця з відповідним доходом, бажано мати сім'ю, історія самостійних поїздок. Мій досвід, досвід моєї сім'ї і знайомих свідчить, що цього вистачає за звичай.
А по-моєму просто треба бути багатим. Тоді наявність сім'ї та лонгхолів у паспорті взагалі будуть не важливі.
Як говорить мій знайомий: "Нищим не рады нигде: начиная с ночного клуба и заканчивая посольством".
Хіба не так?
Не так. Треба бути небідним і регулярно подорожувати. Решта то деталі.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Globetrotter писав: 09 липня 2018, 11:33 Не так. Треба бути небідним і регулярно подорожувати. Решта то деталі.
та то ж субсидію заберуть!
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

Globetrotter писав: 09 липня 2018, 11:33
Не так. Треба бути небідним і регулярно подорожувати. Решта то деталі.
Вот для США это ключевое, ИМХО. Дальше можно не продолжать.
Хотя маааалюсенькая ремарка: именно часто путешествовать, а не исключительно дауншифтить/зимовать на условной Шри Ланке/Гоа.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

shushuair писав: 09 липня 2018, 11:39 Вот для США это ключевое
Для Канади теж, вони там навіть відкрито це пишуть - покажіть вашу історію подорожей (відскануйте штампики у паспорті).
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Globetrotter »

mischko писав: 09 липня 2018, 10:15
Inguri писав: 08 липня 2018, 08:57 І цінність паспорту РФ більша: Колумбія, ПАР, Пилипини тощо для них безвізові.
Ох вже мені ця слов'янська риса "у чужих руках х.. товще". Бо ті самі росіяни дуже заздрять українцям. Коли почули про 10 річні візи в США ледь пивом не вдавилися.
За білорусів теж знаю: коли наш зворотній рейс із Балі перенесли на 1 день ми в готелі познайомилися з білорускою, яка з бойфрендом голландцем подорожувала. І я їй кажу - як ми в Катарі ночуватимемо (стиковки злетіли), нам же віза потрібна (це було в 2015), а вона - вам, віза, та не прикалуйся, український паспорт в рази крутіше від нашого колгоспного посвідчення особи. І ця білоруска багато де катає, я з нею на ФБ потоваришував.

а по факту: Колумбія на підході, залишилися технічні деталі. На Філіпіни наш посол теж просить, ніяких причин відмовити я не бачу. За ПАР ситуацією не володію.
Якщо вже вибирати між Шенгеном і Філіпінами, то легше один-два рази зробити філіпінську візу в Києві (мені це колись зайняло кілька днів і 60 дол), ніж десятки разів звертатися за шенгенами, які б вони довгі і багаторазові там не були. А загалом питання відміни віз на Філіпіни - це просто питання часу на мою думку. Про Колумбію не бачу сенсу скаржитись. Вже відомо, що питання вирішене. Без безвізу до Шенгену немає ніякої цінності паспорту. Ані россійського, ані будь-якого іншого.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Globetrotter писав: 09 липня 2018, 10:02
Inguri писав: 09 липня 2018, 01:21
Globetrotter писав: 09 липня 2018, 01:07
Вимоги звичайні - виглядати переконливо, як турист, який насправді має бажання і, головне, матеріальну можливість відвідати Штати. Нормальна праця з відповідним доходом, бажано мати сім'ю, історія самостійних поїздок. Мій досвід, досвід моєї сім'ї і знайомих свідчить, що цього вистачає за звичай.

Ок, це цікаво.
Можете по пунктах, розписати, якщо не важко:

як турист - це як? з рюкзаком?

насправді має бажання - це як? так голодний мігрант з палаючими очима насправді має бажання поїхати в США

матеріальна можливість - хто в Україні не знає, як зробити банківську виписку на стотищ баксів?

нормальна праця з відповідним доходом - ок, реєструю ПП з продажу Ферарі, сам собі призначаю зарплатню у стотищ. Ви думаєте, консульські з Марсу прилетіли і не знають, як малюються довідки?

сім'я - а це яким боком? залишити в Україні заручників?

історія самостійних поїздок? Харків - Білгород? Чи все ж таки у Венесуелу?
Схоже у вас просто фобія американського посольства і візи :grin: Вам треба для початку її позбавитися. Але по пунктам.
Туристом в розумінні консула буде будь-яка людина, яка здатна запланувати і самостійно здійснити свою поїздку. Так, це можуть бути виключно країни Європи. Нема з цим проблем. А от пакетники, яких гуртом звозили до Туреччини чи Єгипту будуть виглядати підозріло. Людина, яка їздила кілька раз десь з агентством навряд чи дасть ради запланувати поїздку до США. В більшості і бажання такого не виникне.
Про своє бажання, мету поїздки ви розкажете на співбесіді і консул, який вже бачив тисячі таких людей, без особливих проблем визначить, чи власне туристом ви туди збираєтесь.
Щодо зарплати. Тут все на довірі. В анкеті вказуєте посаду і суму доходу. Жодних довідок вимагати ніхто не буде. Але краще її мати, якщо вже виникнуть якісь підозри. Знову ж таки, повірте, людей, які брешуть і вказують намальовані доходи вирізняють на раз. Така в них робота.
На рахунок сім'ї тут моя особиста думка підкріплюється практикою інших людей. Якщо в сім'ї троє людей, всі подаються на візу і видно, що дохід дозволяє здійснити таку мандрівку, вірогідність отримання візу майже стовідсоткова. Інша справа самотній чоловік, без нікого, раптом захотів проїхатися по штатах. Отут вже і буде потрібно показати, що цей самотній хлопеці насправді вже трохи світу побачив і десь політав перед тим як до Штатів їхати. Хоча я наводив вище приклад, коли і в цьому випадку шенгенів вистачало.
Схоже, ви вмієте користуватися телевізором, але не знаєте принципів його роботи.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

mischko писав: 09 липня 2018, 11:40 Для Канади теж, вони там навіть відкрито це пишуть - покажіть вашу історію подорожей (відскануйте штампики у паспорті).
Ага, и кстати, тут вчера гдето сравнивали наши паспорта с РФ, так вот как раз канадцы очень активно отказывают русским, и я даже видел в комментах у одного известного русского тревел блоггера , когда ему в очередной раз отказали в канадской визе, (несмотря на то, что он объездил за много лет что-то 48 штатов США и кучу экзотики) что это виновато украинское лобби, которое весьма влиятельно в Канаде.
Было приятно и ржачно :smile:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

shushuair писав: 09 липня 2018, 11:44 ему в очередной раз отказали в канадской визе, (несмотря на то, что он объездил за много лет что-то 48 штатов США и кучу экзотики) что это виновато украинское лобби, которое весьма влиятельно в Канаде.
Было приятно и ржачно :smile:
Мого знайомого кубаноїда з українським прізвищем і інтерфейсом, але з російським паспортом теж так прокатили. Причому він реально хотів там нелегалом залишатися.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Globetrotter писав: 09 липня 2018, 11:42
mischko писав: 09 липня 2018, 10:15
Inguri писав: 08 липня 2018, 08:57 І цінність паспорту РФ більша: Колумбія, ПАР, Пилипини тощо для них безвізові.
Ох вже мені ця слов'янська риса "у чужих руках х.. товще". Бо ті самі росіяни дуже заздрять українцям. Коли почули про 10 річні візи в США ледь пивом не вдавилися.
За білорусів теж знаю: коли наш зворотній рейс із Балі перенесли на 1 день ми в готелі познайомилися з білорускою, яка з бойфрендом голландцем подорожувала. І я їй кажу - як ми в Катарі ночуватимемо (стиковки злетіли), нам же віза потрібна (це було в 2015), а вона - вам, віза, та не прикалуйся, український паспорт в рази крутіше від нашого колгоспного посвідчення особи. І ця білоруска багато де катає, я з нею на ФБ потоваришував.

а по факту: Колумбія на підході, залишилися технічні деталі. На Філіпіни наш посол теж просить, ніяких причин відмовити я не бачу. За ПАР ситуацією не володію.
Якщо вже вибирати між Шенгеном і Філіпінами, то легше один-два рази зробити філіпінську візу в Києві (мені це колись зайняло кілька днів і 60 дол), ніж десятки разів звертатися за шенгенами, які б вони довгі і багаторазові там не були. А загалом питання відміни віз на Філіпіни - це просто питання часу на мою думку. Про Колумбію не бачу сенсу скаржитись. Вже відомо, що питання вирішене. Без безвізу до Шенгену немає ніякої цінності паспорту. Ані россійського, ані будь-якого іншого.
ОМГ, та які десятки? На третій раз отримав мульт на кілька років. На сім'ю 2 дорослих, 2 дітей заплатив 60 (Чи 70) євро. А за Філи тре викласти 240 баксів .
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Безвіз шенгенський vs безвіз Філіпінський = лоукост vs класики
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Globetrotter »

Inguri писав: 09 липня 2018, 11:52
Globetrotter писав: 09 липня 2018, 11:42 Якщо вже вибирати між Шенгеном і Філіпінами, то легше один-два рази зробити філіпінську візу в Києві (мені це колись зайняло кілька днів і 60 дол), ніж десятки разів звертатися за шенгенами, які б вони довгі і багаторазові там не були. А загалом питання відміни віз на Філіпіни - це просто питання часу на мою думку. Про Колумбію не бачу сенсу скаржитись. Вже відомо, що питання вирішене. Без безвізу до Шенгену немає ніякої цінності паспорту. Ані россійського, ані будь-якого іншого.
ОМГ, та які десятки? На третій раз отримав мульт на кілька років. На сім'ю 2 дорослих, 2 дітей заплатив 60 (Чи 70) євро. А за Філи тре викласти 240 баксів .
А за кілька років не треба буде йти по новий мульт? а потім ще за кілька? Шкода рахувати кількість моїх шенгенів, а філіпінська віза в мене одна.
Хоча якщо ви на Філіпіни збираєтесь їздити так часто, як за звичай люди їздять до Європи, то я вас абсолютно розумію.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

Inguri писав: 09 липня 2018, 11:52
ОМГ, та які десятки? На третій раз отримав мульт на кілька років. На сім'ю 2 дорослих, 2 дітей заплатив 60 (Чи 70) євро. А за Філи тре викласти 240 баксів .
Вас почитать, так складывается впечатление, что в Штаты визы открывают исключительно олигархам. Думаю, все не так (хотя сам еще не проходил данную процедуру).
Касательно шенгена - знаете, мне нравится ваш пофигистический настрой касательно остальных. Каков процент людей, регулярно ездящих в шенген и в Филлипины? Все, МЗС проклятый, бросай свои затеи с шенгеном, товарищу Inguri нужны Филлипины и еще какое-то зажопье. То, что несколько миллионам они никуда не впали, вам всеравно.
Ну и для подтверждения моих слов.
Зображення
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 40 гостей