Візи та все про них...

Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Inguri писав: 09 липня 2018, 01:08
manjeroke писав: 09 липня 2018, 01:01
Inguri писав: 09 липня 2018, 00:58 С какой целью інтєрєсуєтєсь? :grin:
А у Вас запрет на въезд или Вы образно? Просто последним делом я бы стал слушать человека запретом на въезд в США
Образно про що? Про НЙ?
У Вас есть запрет на въезд в США?
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Globetrotter писав: 09 липня 2018, 01:07
Вимоги звичайні - виглядати переконливо, як турист, який насправді має бажання і, головне, матеріальну можливість відвідати Штати. Нормальна праця з відповідним доходом, бажано мати сім'ю, історія самостійних поїздок. Мій досвід, досвід моєї сім'ї і знайомих свідчить, що цього вистачає за звичай.
Ок, це цікаво.
Можете по пунктах, розписати, якщо не важко:

як турист - це як? з рюкзаком?

насправді має бажання - це як? так голодний мігрант з палаючими очима насправді має бажання поїхати в США

матеріальна можливість - хто в Україні не знає, як зробити банківську виписку на стотищ баксів?

нормальна праця з відповідним доходом - ок, реєструю ПП з продажу Ферарі, сам собі призначаю зарплатню у стотищ. Ви думаєте, консульські з Марсу прилетіли і не знають, як малюються довідки?

сім'я - а це яким боком? залишити в Україні заручників?

історія самостійних поїздок? Харків - Білгород? Чи все ж таки у Венесуелу?
Востаннє редагувалось 09 липня 2018, 01:26 користувачем Inguri, всього редагувалось 1 раз.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

manjeroke писав: 09 липня 2018, 01:13
Inguri писав: 09 липня 2018, 01:08
manjeroke писав: 09 липня 2018, 01:01

А у Вас запрет на въезд или Вы образно? Просто последним делом я бы стал слушать человека запретом на въезд в США
Образно про що? Про НЙ?
У Вас есть запрет на въезд в США?
Ні.
Але законне потрапляння у НЙ при забороні в'їзду до США - це не жарт.
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення cyclone »

Inguri писав: 09 липня 2018, 01:21 сім'я - а це яким боком? залишити в Україні заручників?
Юмор юмором, но на самом деле существует такая практика, как "оставление заложника в стране выезда", о чём можно прочитать сообщения на многих форумах о визах в США.
Например, семья из 4-х человек (папа, мама, сын-первоклассник и сын-студент) едет в США на свадьбу дочери, которая выходит замуж за гражданина США.
Например, маме, папе, первокласснику дают визу, сыну-студенту - нет, при том, что у всех абсолютно одинаковые документы и предпосылки для выезда, а также общие финансы. Он, получается, "заложник".
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення cyclone »

Inguri писав: 09 липня 2018, 01:21
Globetrotter писав: 09 липня 2018, 01:07
Вимоги звичайні - виглядати переконливо, як турист, який насправді має бажання і, головне, матеріальну можливість відвідати Штати. Нормальна праця з відповідним доходом, бажано мати сім'ю, історія самостійних поїздок. Мій досвід, досвід моєї сім'ї і знайомих свідчить, що цього вистачає за звичай.
Ок, це цікаво.
Можете по пунктах, розписати, якщо не важко:
Я вам всем скажу, что на самом деле в посольствах США давно решения по выдаче виз автоматизированы (как стараются сделать всё в США, в первую очередь для того, чтобы уменьшить влияние "человеческого фактора").
Когда человек подаёт документы, все его исходные данные вводятся в систему типа нейросети, и она выдаёт результат, насколько высока вероятность того, что человек не верётся из США. Есть определённые рамки для этой вероятности, при которых сразу же автоматом дают отказ либо сразу одобряют визу. При некотором среднем показателе между этими уровнями отказа/одобрения они могут потребовать дополнительные документы для уточнения результата.
Это всё, конечно, приблизительно, на пальцах, всё несколько сложнее...
Ясно, что всё это происходит после первоначального отсеивания, а потом проверяется и перепроверяется до и после людьми.
Востаннє редагувалось 09 липня 2018, 01:53 користувачем cyclone, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

cyclone писав: 09 липня 2018, 01:37
Inguri писав: 09 липня 2018, 01:21 сім'я - а це яким боком? залишити в Україні заручників?
Юмор юмором, но на самом деле существует такая практика, как "оставление заложника в стране выезда", о чём можно прочитать сообщения на многих форумах о визах в США.
Например, семья из 4-х человек (папа, мама, сын-первоклассник и сын-студент) едет в США на свадьбу дочери, которая выходит замуж за гражданина США.
Например, маме, папе, первокласснику дают визу, сыну-студенту - нет, при том, что у всех абсолютно одинаковые документы и предпосылки для выезда, а также общие финансы. Он, получается, "заложник".
Это из разряда когда женщина на 36 неделе говорит, что едет смотреть Большой Каньон, потому что думает что рожать в США нелегально. Не более чем миф
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення cyclone »

manjeroke писав: 09 липня 2018, 01:49 Это из разряда когда женщина на 36 неделе говорит, что едет смотреть Большой Каньон, потому что думает что рожать в США нелегально. Не более чем миф
Миф-не миф, но случаев, когда одному из членов семьи при абсолютно одинаковых документах не дают визу - масса. Если интересно, могу дать даже ссылки на другие форумы (если тут это можно).
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

То ви наплутали, форуми вирішили протилежне :-): якраз залишання заручника-дитини в Україні трактується, як поїду - влаштуюся посудомийником -легалізуюся - перетягну дитину, дружину. Бо тяжко працювати, ще й свою дитину доглядати, набагато складніше. Та й варіантів втечі від обридлої сім'ї теж вистачає.

А у вашому прикладі диявол у деталях, яких нема чи ви не надали.
Батькам дали, тому що реально продають Ферарі, і підтверджують це штампами Бора-Бора. Першачку причіпом, щоб було важко на Брайтон Біч з під поли торгувати Ферарі.
А студент - 21 рік, вчиться у вищому командному училищі космічних військ, спеціалізація - кібернетика лазерних систем космос-земля, підробляє фрілансером, тому по півроку зависає в Тайї (підтверджено штампами). Йому якраз безпроблемно жити нелегалом в США, заробляти фрілансом і підточувати СОІ (стратегічну оборонну ініціативу, хто не в курсі)

І все це підтверджується лише штампами в паспорті.
Звісно, це утрировано, і нейронні сєті вирішують набагато складніше, але "на пальцях" - саме так.
Востаннє редагувалось 09 липня 2018, 01:55 користувачем Inguri, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

cyclone писав: 09 липня 2018, 01:51
manjeroke писав: 09 липня 2018, 01:49 Это из разряда когда женщина на 36 неделе говорит, что едет смотреть Большой Каньон, потому что думает что рожать в США нелегально. Не более чем миф
Миф-не миф, но случаев, когда одному из членов семьи при абсолютно одинаковых документах не дают визу - масса. Если интересно, могу дать даже ссылки на другие форумы (если тут это можно).
Мое глубокое убеждение, что люди сами косячат, а потом сказки придумывают. Сто раз слышал подобные истории. Нам с женой тоже говорили и живот скрывать и прочую ерунду. Но мы все сделали так как надо, сделав НАСТОЯЩЕЕ приглашение от врача и подготовив документы, а не как кто-то придумал и у нас никаких проблем
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення cyclone »

Inguri писав: 09 липня 2018, 01:51 То ви наплутали, форуми вирішили протилежне :-): якраз залишання заручника-дитини в Україні трактується, як поїду - влаштуюся посудомийником -легалізуюся - перетягну дитину, дружину. Бо тяжко працювати, ще й свою дитину доглядати, набагато складніше. Та й варіантів втечі від обридлої сім'ї теж вистачає.

А у вашому прикладі диявол у деталях, яких нема чи ви не надали.
Батькам дали, тому що реально продають Ферарі, і підтверджують це штампами Бора-Бора. Першачку причіпом, щоб було важко з під поли торгувати Ферарі на Брайтон БІч.
А студент - 21 рік, вчиться у вищому командному училищі космічних військ, спеціалізація - кібернетика лазерних систем космос-земля, підробляє фрілансером, тому по півроку зависає в Тайї (підтверджено штампами). Йому якраз безпроблемно жити нелегалом в США, заробляти фрілансом і підточувати СОІ

І все це підтверджується лише штампами в паспорті.
Звісно, це утрировано, і нейронні сєті вирішують набагато складніше, але "на пальцях" - саме так.
:smile: Всё может быть.
На самом деле, по каким критериям выдают визы - никто точно не знает, а многое ещё и зависит от человеческого фактора, от того, как вы будете вести себя на собеседовании и понравитесь ли офицеру, и т.д.
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення cyclone »

manjeroke писав: 09 липня 2018, 01:55 Мое глубокое убеждение, что люди сами косячат, а потом сказки придумывают. Сто раз слышал подобные истории. Нам с женой тоже говорили и живот скрывать и прочую ерунду. Но мы все сделали так как надо, сделав НАСТОЯЩЕЕ приглашение от врача и подготовив документы, а не как кто-то придумал и у нас никаких проблем
Вполне с вами согласен. Я тоже считаю, что говорить всё, как есть - самый простой способ получить доверие людей и избежать проблем.
Даже если вы скрываете что-то незначительное и вас на этом поймают, доверие к остальному уже не вернёшь.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Єдине, що я так і не зрозумів в темі штатівської турвізи, так це - чому участь у Грінкард не трактується, як міграційний намір?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

DS160 моей супруги последняя была с одними «минусами» (по словам форумных специалистов) если уж на то пошло в последний раз, но одобрили задав всего несколько вопросов(по сути уточнить причину проживания в другой стране, цель визита в США и финансы).
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

cyclone писав: 09 липня 2018, 01:56 :smile: Всё может быть.
На самом деле, по каким критериям выдают визы - никто точно не знает, а многое ещё и зависит от человеческого фактора, от того, как вы будете вести себя на собеседовании и понравитесь ли офицеру, и т.д.
Нє, ну ми ж дискутуємо про офіційні критерії, як ми їх уявляємо. Що написано у таємних інструкціях госдєпа.
А суб'єктивні фактори то вже на волі всевишнього
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

manjeroke писав: 09 липня 2018, 01:59 DS160 моей супруги последняя была с одними «минусами» (по словам форумных специалистов) если уж на то пошло в последний раз, но одобрили задав всего несколько вопросов(по сути уточнить причину проживания в другой стране, цель визита в США и финансы).
То, може розкажете :oops: ?
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Globetrotter »

Inguri писав: 09 липня 2018, 01:21
Globetrotter писав: 09 липня 2018, 01:07
Вимоги звичайні - виглядати переконливо, як турист, який насправді має бажання і, головне, матеріальну можливість відвідати Штати. Нормальна праця з відповідним доходом, бажано мати сім'ю, історія самостійних поїздок. Мій досвід, досвід моєї сім'ї і знайомих свідчить, що цього вистачає за звичай.
Ок, це цікаво.
Можете по пунктах, розписати, якщо не важко:

як турист - це як? з рюкзаком?

насправді має бажання - це як? так голодний мігрант з палаючими очима насправді має бажання поїхати в США

матеріальна можливість - хто в Україні не знає, як зробити банківську виписку на стотищ баксів?

нормальна праця з відповідним доходом - ок, реєструю ПП з продажу Ферарі, сам собі призначаю зарплатню у стотищ. Ви думаєте, консульські з Марсу прилетіли і не знають, як малюються довідки?

сім'я - а це яким боком? залишити в Україні заручників?

історія самостійних поїздок? Харків - Білгород? Чи все ж таки у Венесуелу?
Схоже у вас просто фобія американського посольства і візи :grin: Вам треба для початку її позбавитися. Але по пунктам.
Туристом в розумінні консула буде будь-яка людина, яка здатна запланувати і самостійно здійснити свою поїздку. Так, це можуть бути виключно країни Європи. Нема з цим проблем. А от пакетники, яких гуртом звозили до Туреччини чи Єгипту будуть виглядати підозріло. Людина, яка їздила кілька раз десь з агентством навряд чи дасть ради запланувати поїздку до США. В більшості і бажання такого не виникне.
Про своє бажання, мету поїздки ви розкажете на співбесіді і консул, який вже бачив тисячі таких людей, без особливих проблем визначить, чи власне туристом ви туди збираєтесь.
Щодо зарплати. Тут все на довірі. В анкеті вказуєте посаду і суму доходу. Жодних довідок вимагати ніхто не буде. Але краще її мати, якщо вже виникнуть якісь підозри. Знову ж таки, повірте, людей, які брешуть і вказують намальовані доходи вирізняють на раз. Така в них робота.
На рахунок сім'ї тут моя особиста думка підкріплюється практикою інших людей. Якщо в сім'ї троє людей, всі подаються на візу і видно, що дохід дозволяє здійснити таку мандрівку, вірогідність отримання візу майже стовідсоткова. Інша справа самотній чоловік, без нікого, раптом захотів проїхатися по штатах. Отут вже і буде потрібно показати, що цей самотній хлопеці насправді вже трохи світу побачив і десь політав перед тим як до Штатів їхати. Хоча я наводив вище приклад, коли і в цьому випадку шенгенів вистачало.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 08 липня 2018, 08:57 І цінність паспорту РФ більша: Колумбія, ПАР, Пилипини тощо для них безвізові.
Ох вже мені ця слов'янська риса "у чужих руках х.. товще". Бо ті самі росіяни дуже заздрять українцям. Коли почули про 10 річні візи в США ледь пивом не вдавилися.
За білорусів теж знаю: коли наш зворотній рейс із Балі перенесли на 1 день ми в готелі познайомилися з білорускою, яка з бойфрендом голландцем подорожувала. І я їй кажу - як ми в Катарі ночуватимемо (стиковки злетіли), нам же віза потрібна (це було в 2015), а вона - вам, віза, та не прикалуйся, український паспорт в рази крутіше від нашого колгоспного посвідчення особи. І ця білоруска багато де катає, я з нею на ФБ потоваришував.

а по факту: Колумбія на підході, залишилися технічні деталі. На Філіпіни наш посол теж просить, ніяких причин відмовити я не бачу. За ПАР ситуацією не володію.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Globetrotter писав: 09 липня 2018, 01:07 Вимоги звичайні - виглядати переконливо, як турист, який насправді має бажання і, головне, матеріальну можливість відвідати Штати. Нормальна праця з відповідним доходом, бажано мати сім'ю, історія самостійних поїздок. Мій досвід, досвід моєї сім'ї і знайомих свідчить, що цього вистачає за звичай.
А по-моєму просто треба бути багатим. Тоді наявність сім'ї та лонгхолів у паспорті взагалі будуть не важливі.
Як говорить мій знайомий: "Нищим не рады нигде: начиная с ночного клуба и заканчивая посольством".
Хіба не так?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 06 липня 2018, 20:34 http://belarusfeed.com/belarus-china-visa-free/
Кажется китайцы нашим тоже предлагали, но МЗС отказались. Не знаю правильно это или нет, скорее нет, учитывая что зарплаты во многих городах Китая уже сильно опережают украинские.
Про це наш консульський відділ вже не раз питали. Відповідь - "ні", бо це не лише МЗС вирішує. Потрібні дозволи інших відомств (СБУ, МВС). І тому відмовляють. Просто той факт, що в Китаї середній рівень життя цілком собі на рівні східної Європи (у великих містах на Сході країни) зовсім не відміняє, що там є десятки мільйонів людей, які до сих пір живуть в селі з глиняними хатами. Китай не дуже афішує цей факт, але таке є. Крім того не забуваймо, що Китай досить низько в табличці про права людини. З моєю дружиною навчається дівчина з Уйгурського автономного округу. Її батьки просто зникли. Вона не може з ними зв'язатися. Сестру заарештували. Вона тут як біженка. Тобто Китай ще потенційно і нефіговий такий постачальник біженців. Якщо їх зловлять в Європі і доведуть, що вони туди потрапили з території України - то наша держава змушена буде взяти їх назад - реадмісія пов'язана з безвізом. Не знаю, щоправда, як існуючий режим віз по прибуттю рятує від цього, але давайте не примітизувати візову політику до рівня заробтітчанства. Там багато чинників є.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 09 липня 2018, 10:22 "Нищим не рады нигде: начиная с ночного клуба и заканчивая посольством".
Хіба не так?
На мітингах за бляхи, проти грабіжницьких тарифів і влади бариг дуже навіть раді.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей