Візи та все про них...

Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Inguri писав: 08 липня 2018, 19:29 Ще раз: відмінусуйте шенгенська країни, країни Кавказу, Єгипет, Ізраїль, які для візи США не мають значення.
Тоді ми будемо на рівні Білорусі.
с какого перепугу шенген для США не важен? Им все интересно, а особенно посещение развитых стран, куда входят шенгенские. А из тех что доступны без визы расеянам, а нам нет только Корея, но туда врятли нелегалы из Украины едут. Нужно доказать отсутствие миграционных намерений, поездки по Европе лучше это покажут чем Филипины, а Куба может быть даже минусом.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Globetrotter »

А хто сказав, що для отримання візи в США треба накатати купу лонг-холів? Я коли першу візу отримував, мав з далеких подорожей тільки Венесуелу. Мій колега кілька років назад отримав візу, маючи тільки шенгени в паспорті. Інший взагалі мав всьго 2 візи - Іспанія і Румунія. Все це з розряду міфів. Звичайно з порожнім паспортом не варто йти до американского посольства, але не варто вигадувати неіснуючих вимог.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

manjeroke писав: 09 липня 2018, 00:00 А из тех что доступны без визы расеянам, а нам нет только Корея, но туда врятли нелегалы из Украины едут.

Саме так, тільки Корея :lol:
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Globetrotter писав: 09 липня 2018, 00:04 А хто сказав, що для отримання візи в США треба накатати купу лонг-холів? Я коли першу візу отримував, мав з далеких подорожей тільки Венесуелу. Мій колега кілька років назад отримав візу, маючи тільки шенгени в паспорті. Інший взагалі мав всьго 2 візи - Іспанія і Румунія. Все це з розряду міфів. Звичайно з порожнім паспортом не варто йти до американского посольства, але не варто вигадувати неіснуючих вимог.
А які вимоги існують?
Бо тоді де ж взялися ті 30+% відмов?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Inguri писав: 09 липня 2018, 00:13
manjeroke писав: 09 липня 2018, 00:00 А из тех что доступны без визы расеянам, а нам нет только Корея, но туда врятли нелегалы из Украины едут.

Саме так, тільки Корея :lol:
какие еще?
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Ostap »

Inguri писав: 08 липня 2018, 22:20
Ostap писав: 08 липня 2018, 20:36 А вам, взагалі-то, віза США потрібна чи можливість подорожувати?
Для моїх інтересів можливість подорожувати дає рфівський паспорт, на жаль.
Як власнику багаторічного мультишенгена мені потрібні США.
Венесуела, Куба і Малаві радо чекають білорусів, а не мене.
Колумбія, ПАР, Пилипини радо чекають росіян, а не мене.
Європа в цьмому періоді життя геть не цікава, тому особливої радості від безвізу/мульта особливо немає.
Це, безперечно, виключно ваше право визначати преференції щодо подорожування, але ж оцінювати державну політику виключно з цього пункту бачення щонайменше нелогічно
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

manjeroke писав: 09 липня 2018, 00:00 Нужно доказать отсутствие миграционных намерений, поездки по Европе лучше это покажут чем Филипины,
Яким чином 100баксові тури чи автостоп по Європі покажуть відсутність міграційних намірів у США?
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Ostap писав: 09 липня 2018, 00:21 Це, безперечно, виключно ваше право визначати преференції щодо подорожування, але ж оцінювати державну політику виключно з цього пункту бачення щонайменше нелогічно
боже збав, де ви побачили оцінки державної політики?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Inguri писав: 09 липня 2018, 00:29
manjeroke писав: 09 липня 2018, 00:00 Нужно доказать отсутствие миграционных намерений, поездки по Европе лучше это покажут чем Филипины,
Яким чином 100баксові тури чи автостоп по Європі покажуть відсутність міграційних намірів у США?
человек имел возможность нелегально остаться в развитой стране, но не сделал этого.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Globetrotter писав: 09 липня 2018, 00:04 Мій колега кілька років назад отримав візу, маючи тільки шенгени в паспорті. Інший взагалі мав всьго 2 візи - Іспанія і Румунія.
Ці історії з розряду анекдотів про " не Ваня, а Мойша, не виграв, а програв, і не в шахи, а в карти"
Не знаючі деталей кейса, не можна судити про ситуацію.

Якось один шановний форумчанин нещодавно хвалився якимось щасливим візовим випадком, і всі дивувалися, як так сталося, аж потів він згадав, що у нього бабця королева Британії і кум секретар Госдепа(умовно).

Якщо ви досвідчений у візових питаннях, то, мабуть, знаєте, як законно потрапити у НЙ, маючи заборону для в'їзду у США?
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення cyclone »

manjeroke писав: 09 липня 2018, 00:33 человек имел возможность нелегально остаться в развитой стране, но не сделал этого.
В госдепе и посольствах тоже не дураки сидят.
Они понимают, что огромный проент Шенгенских виз (особенно польских, финских и т.д.) оформляются с фейковыми бронями отелей, фейковыми фирмами для получения бизнес-виз и т.д. В ЕС среднему украинцу въехать довольно просто, что ни говори (при наличии желания и даже относительно небольшого количества денег), причём работая нелегально даже не обязательно там оставаться на постоянно. Многие въезжают типа туристом, нелегально работают 3 месяца - выезжают на 3, потом снова по кругу.
В случае с США, если они туда попадут с целью нелегальной работы, выезжать обратно они через 3 месяца точно не станут, а учитывая законодательство США - они вполне легально могут там остаться навсегда в случае, если они уже попали на территорию, хоть легально, хоть нет.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

manjeroke писав: 09 липня 2018, 00:33
Inguri писав: 09 липня 2018, 00:29
manjeroke писав: 09 липня 2018, 00:00 Нужно доказать отсутствие миграционных намерений, поездки по Европе лучше это покажут чем Филипины,
Яким чином 100баксові тури чи автостоп по Європі покажуть відсутність міграційних намірів у США?
человек имел возможность нелегально остаться в развитой стране, но не сделал этого.
це показує, що людина не має міграційного наміру до Європи.

Чи ви думаєте, що гондурасець з'їздить в Коста-Ріку (чи хто там в ЦА високорозвинутий?), і таким чином покаже відсутність міграційних намірів до США?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Inguri писав: 09 липня 2018, 00:45
manjeroke писав: 09 липня 2018, 00:33
Inguri писав: 09 липня 2018, 00:29
Яким чином 100баксові тури чи автостоп по Європі покажуть відсутність міграційних намірів у США?
человек имел возможность нелегально остаться в развитой стране, но не сделал этого.
це показує, що людина не має міграційного наміру до Європи.

Чи ви думаєте, що гондурасець з'їздить в Коста-Ріку (чи хто там в ЦА високорозвинутий?), і таким чином покаже відсутність міграційних намірів до США?
но уровень жизни в Европе так же достаточно высок и это снижает риск, того что человек имеет намерение остаться нелегалом в США
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

manjeroke писав: 08 липня 2018, 23:02 У обоих паспортов есть свои плюсы и минусы, наш очень быстро стал набирать плюсы.
Так, тільки з Монголією стали втрачати.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Ostap »

Inguri писав: 09 липня 2018, 00:31
Ostap писав: 09 липня 2018, 00:21 Це, безперечно, виключно ваше право визначати преференції щодо подорожування, але ж оцінювати державну політику виключно з цього пункту бачення щонайменше нелогічно
боже збав, де ви побачили оцінки державної політики?
То все-таки, вас цікавить еміграція в США, чи подорожування світом?
Бо таке питання трохи викликає сумніви
знаєте, як законно потрапити у НЙ, маючи заборону для в'їзду у США
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

С какой целью інтєрєсуєтєсь? :grin:
Я вже вам відповідав, будьте уважнішими, будь ласка.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Inguri писав: 09 липня 2018, 00:58 С какой целью інтєрєсуєтєсь? :grin:
А у Вас запрет на въезд или Вы образно? Просто последним делом я бы стал слушать человека запретом на въезд в США
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

manjeroke писав: 09 липня 2018, 00:52 но уровень жизни в Европе так же достаточно высок и это снижает риск, того что человек имеет намерение остаться нелегалом в США
Це показує, що в Європі рівень життя або щось інше недостатньо задовольняє вимогам потенційного нелегала, тому він хоче в США.

Кожен запит на візу США розглядається як запит потенційного мігранта, діє презупція винуватості. Це офіційна позиція посольства.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Globetrotter »

Inguri писав: 09 липня 2018, 00:17
Globetrotter писав: 09 липня 2018, 00:04 А хто сказав, що для отримання візи в США треба накатати купу лонг-холів? Я коли першу візу отримував, мав з далеких подорожей тільки Венесуелу. Мій колега кілька років назад отримав візу, маючи тільки шенгени в паспорті. Інший взагалі мав всьго 2 візи - Іспанія і Румунія. Все це з розряду міфів. Звичайно з порожнім паспортом не варто йти до американского посольства, але не варто вигадувати неіснуючих вимог.
А які вимоги існують?
Бо тоді де ж взялися ті 30+% відмов?
Вимоги звичайні - виглядати переконливо, як турист, який насправді має бажання і, головне, матеріальну можливість відвідати Штати. Нормальна праця з відповідним доходом, бажано мати сім'ю, історія самостійних поїздок. Мій досвід, досвід моєї сім'ї і знайомих свідчить, що цього вистачає за звичай.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

manjeroke писав: 09 липня 2018, 01:01
Inguri писав: 09 липня 2018, 00:58 С какой целью інтєрєсуєтєсь? :grin:
А у Вас запрет на въезд или Вы образно? Просто последним делом я бы стал слушать человека запретом на въезд в США
Образно про що? Про НЙ?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей