Bravo Airways

Аватар користувача
jores
Airbus A340
Повідомлень: 723
З нами з: 15 липня 2013, 14:06
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення jores »

Не совсем сюда, но у некоторых игроков рынка терпець, судя по всему, увірвався. :sos:
Вкладення
Misto.jpg
Аватар користувача
Unicum
Airbus A319
Повідомлень: 161
З нами з: 05 травня 2018, 10:25
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення Unicum »

jores писав: 02 липня 2018, 16:55 Не совсем сюда, но у некоторых игроков рынка терпець, судя по всему, увірвався. :sos:
А что TPG тоже попал под общую гребенку??? Только что читал интервью одного из директоров, так он заверял, что у них все в ажуре)))
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення Igoresha »

Второй политик пошёл. Сейчас начнуть открещиваться все)))
Pavlo Klimkin
2 hrs ·
Наші консули роблять усе, що в їхніх силах, аби допомогти сотням співвітчизників, які через недобросовісність авіаперевізників та туроператорів потрапили в пастку в аеропортах Тунісу, Єгипту, Туреччини, Албанії та інших курортних країн. На жаль, це тільки половина проблеми, адже не менша кількість людей, які чесно оплатили свій відпочинок, по кілька днів не можуть вилетіти з України.

Не хочу твердити, що МЗС передбачало настільки гостру кризу, але наш консульський департамент, готуючись до сезону відпусток, який для консулів завжди означає посилену роботу, неодноразово звертав увагу на наявні хронічні проблеми. 30 квітня ми оприлюднили рекомендації громадянам України зважено вибирати туроператора, плануючи свою подорож за кордон. 22 травня МЗС провело спеціальну нараду з представниками інших причетних організацій, на якій було піднято питання можливих ризиків. У відповідь учасники скаржилися на брак повноважень. Передусім повноважень перевіряти, чи виконують авіакомпанії і туроператори умови отриманих ліцензій. На жаль, є підстави сумніватися, що деякі з них виконати їх взагалі не спроможні і в погоні за наживою взяли на себе завідомо непідйомні зобов’язання. Такий підхід до справи важко пояснити. Якщо бізнесмени від туризму просто сподівалися, що старі зношені літаки, дасть Біг, витримають всі перевантаження, то це означає, що вони ще й наражали на ризик своїх пасажирів, а це робить ситуацію ще серйознішою.
Мені дуже шкода людей, яким зіпсували відпочинок і настрій, зруйнували плани, змусили за власні ж гроші мучитися й терпіти приниження. Повторюю, українські дипломати роблять і робитимуть усе, щоб полегшити їхнє становище. Сподіваюся, що в міру можливостей свій внесок у розв’язання нинішньої кризи зроблять і інші відомства.

Разом із тим вважаю, що нам треба не просто санувати наслідки подібних неподобств, а нарешті звернути увагу на причини, які їх породжують. Компанії, які спричинили туристичний колапс, мають за це відповісти. Ретельний і всебічний аудит повинен з’ясувати, чому вони не виконують умови ліцензій і чи взагалі здатні їх виконувати. І робити це необхідно не колись, а прямо зараз. Досить по-страусячому ховати голову в пісок.
https://www.facebook.com/pavloklimkin.u ... 8387302854
Аватар користувача
jores
Airbus A340
Повідомлень: 723
З нами з: 15 липня 2013, 14:06
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення jores »

Unicum писав: 02 липня 2018, 17:02
jores писав: 02 липня 2018, 16:55 Не совсем сюда, но у некоторых игроков рынка терпець, судя по всему, увірвався. :sos:
А что TPG тоже попал под общую гребенку??? Только что читал интервью одного из директоров, так он заверял, что у них все в ажуре)))
Знаю, что TPG распродал много дешевой Грузии (Батуми) с вылетом сегодня ночью на Браво BAY 4449 в 5-40. Естественно, на этот момент, в расписании и Жулян и Борисполя такого рейса нет.
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення AQS »

Unicum писав: 02 липня 2018, 17:02
jores писав: 02 липня 2018, 16:55 Не совсем сюда, но у некоторых игроков рынка терпець, судя по всему, увірвався. :sos:
А что TPG тоже попал под общую гребенку??? Только что читал интервью одного из директоров, так он заверял, что у них все в ажуре)))
TPG летает на Bravo/Khors/Yanair/Anda итд....
Valdemar
A380
Повідомлень: 2830
З нами з: 27 квітня 2012, 01:15
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення Valdemar »

А как это Azur со своими слоями пролез.
А как же Браво у Pegas touristik?
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення AQS »

Valdemar писав: 02 липня 2018, 20:46 А как это Azur со своими слоями пролез.
А как же Браво у Pegas touristik?
У Пегаса этот А321 от Харьковских авиалиний, на которых ранее только Пегас и летал (я думаю, Вы прекрасно об этом знаете). Этот вс летает под кодом разных авиакомпаний. Такое ощущение, что прибытие этого А321 напрямую связано с Пегасом. Хотя загружает его не только Пегас, но то, что он основной на данном борту практически факт.
Valdemar
A380
Повідомлень: 2830
З нами з: 27 квітня 2012, 01:15
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення Valdemar »

AQS писав: 02 липня 2018, 22:20
Valdemar писав: 02 липня 2018, 20:46 А как это Azur со своими слоями пролез.
А как же Браво у Pegas touristik?
У Пегаса этот А321 от Харьковских авиалиний, на которых ранее только Пегас и летал (я думаю, Вы прекрасно об этом знаете). Этот вс летает под кодом разных авиакомпаний. Такое ощущение, что прибытие этого А321 напрямую связано с Пегасом. Хотя загружает его не только Пегас, но то, что он основной на данном борту практически факт.
Я прекрасно знаю, что это бывший Аэрофлот, который взял Дарт.
На этот борт, Харьковские подписали долгосрочную аренду с нанесением логотипа на фюзеляж.
Если есть сомнения чей он, милости прошу в реестр ВС.
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення AQS »

Valdemar писав: 02 липня 2018, 22:24
AQS писав: 02 липня 2018, 22:20
Valdemar писав: 02 липня 2018, 20:46 А как это Azur со своими слоями пролез.
А как же Браво у Pegas touristik?
У Пегаса этот А321 от Харьковских авиалиний, на которых ранее только Пегас и летал (я думаю, Вы прекрасно об этом знаете). Этот вс летает под кодом разных авиакомпаний. Такое ощущение, что прибытие этого А321 напрямую связано с Пегасом. Хотя загружает его не только Пегас, но то, что он основной на данном борту практически факт.
Я прекрасно знаю, что это бывший Аэрофлот, который взял Дарт.
На этот борт, Харьковские подписали долгосрочную аренду с нанесением логотипа на фюзеляж.
Если есть сомнения чей он, милости прошу в реестр ВС.
Я с Вами не спорю, чей он и, кто его взял. Мне в реестр смотреть не нужно, я видел перегон данного борта в Украину и, под каким кодом он залетал. Мы говорили о Пегасе. Харьковские летали в интересах Пегаса. Если он в долгосрочной аренде у Харьковских через Алану, логично, что на нем будет летать Пегас. Люди сейчас стремаются всего, что под кодом Браво, Янейр итд. И, когда они бронируют Пегас, а видят перевозчика Браво, то идет напряжение, хотя везет этот А321 и более менее данный борт попадает в расписание.
Аватар користувача
jores
Airbus A340
Повідомлень: 723
З нами з: 15 липня 2013, 14:06
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення jores »

Гуманитарка, вероятно, прибыла в Тунис :plane: Вентилятор, под позывными Анды. Чтоб никто не догадался. :shock: В расписании, конечно, нет.
Вкладення
П.jpg
Valdemar
A380
Повідомлень: 2830
З нами з: 27 квітня 2012, 01:15
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення Valdemar »

jores писав: 03 липня 2018, 00:42 Гуманитарка, вероятно, прибыла в Тунис :plane: Вентилятор, под позывными Анды. Чтоб никто не догадался. :shock: В расписании, конечно, нет.
Да Браво, походу, не кисло насобирал долгов. Вот решили и не рисковать
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення andrewcrow »

marik154m писав: 02 липня 2018, 10:05 Розклад Браво на сьогодні, який вказаний в системі Eurocontrol
Выложите если есть возможность расписание на сегодня из NOP (Network Operation Center).
marik154m
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 18 травня 2013, 02:08
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення marik154m »

andrewcrow писав: 03 липня 2018, 08:43
marik154m писав: 02 липня 2018, 10:05 Розклад Браво на сьогодні, який вказаний в системі Eurocontrol
Выложите если есть возможность расписание на сегодня из NOP (Network Operation Center).


Що в системі зараз заявлено. Я знаю тільки коди Браво і Анди, якщо треба ще якісь кажіть)
Вкладення
jpeg1.png
jpeg1.png (39.82 Кіб) Переглянуто 4313 разів
jpeg2.png
jpeg2.png (40.73 Кіб) Переглянуто 4313 разів
VALweb
Airbus A319
Повідомлень: 128
З нами з: 10 липня 2009, 20:57

Re: Bravo Airways

Повідомлення VALweb »

Зараз на прес-конференції міністр подякував авіакомпанії Браво за те, що виконали гуманітарні рейси за свій рахунок
VALweb
Airbus A319
Повідомлень: 128
З нами з: 10 липня 2009, 20:57

Re: Bravo Airways

Повідомлення VALweb »

Керіаник Браво заявив, що виконали всі рейси з Тунісу
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення Igoresha »

Создать коллапс, а потом героически его разбирать - это да, могём, умеем, практикуем :)
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення shushuair »

По итогам встречи с Браво пан Омелян объявит, что теперь и Браво чартерный лоукост-перевозчик, помогающий Скай Апу и государству. Ах, ну да, и куда ж без этого, объявит, что будут лоукост-рейсы Браво из Львова в Сан Фран, Чикаго, Хьюстон, ЛА, Сан Хосе и куда там ещё, лишь бы львовские айтишники-форумчане наконец поняли, что государство о них заботится и думает.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення alex.s »

shushuair писав: 03 липня 2018, 12:29 По итогам встречи с Браво пан Омелян объявит, что теперь и Браво чартерный лоукост-перевозчик, помогающий Скай Апу и государству. Ах, ну да, и куда ж без этого, объявит, что будут лоукост-рейсы Браво из Львова в Сан Фран, Чикаго, Хьюстон, ЛА, Сан Хосе и куда там ещё, лишь бы львовские айтишники-форумчане наконец поняли, что государство о них заботится и думает.
Не. Новая фишка - всех подписать на АН 158 и могут летать дальше. Ну и ладно, что Антонов сам говорит : максимум 1 самолет в след году :facepalm:
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення alex.s »

Результат встречи : Оазис закрыть, с 2019 все самолеты не старше 20 лет. Крайними выйдут Мотор Сич.
Это все. ..
Ну и много рекламы от Джойн апа в прямом эфире.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Bravo Airways

Повідомлення popTAB »

І Родріг тут до Браво ні до чого ... щаз...
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей