SkyUp - чартерный лоу-кост

Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення manjeroke »

DimonK писав: 20 червня 2018, 19:27
manjeroke писав: 20 червня 2018, 18:26 Китайцы интересуются заводом, хоть им отдать чтобы бюджет не отягощал.
Точно китайцы, или может быть все-таки Богуслаев через китайцев?
А если Богуслаев через китайцев, то точно Богуслаев, или может быть все-таки россияне через Богуслаева?
В свете последних историй с Мотр Сич и якобы китайскими инвесторами, схема прослеживается весьма однозначная.

Не будьте наивными, китайцам он нафиг не нужен.
если никому не нужен, то закрывать надо. Сам не умрёт, ведь как известно "то что мертво, умереть не может". Или инвестировать миллиарды в новый завод в Гостомеле или в другом месте. Но наша экономика не потянет, да и раскрадут все если будет в виде гос. предприятия. Стратегию наметить новую, заняться доведением до нормального состояния перспективных проектов.
Вообще я перспективы не вижу на самом деле. Кто будет эти самолеты покупать? Россияне тоже сделали ССЖ и угрохали туда кучу бабок не понятно зачем
Аватар користувача
DimonK
Airbus A340
Повідомлень: 762
З нами з: 19 жовтня 2010, 17:12
Звідки: ZP
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення DimonK »

manjeroke писав: 20 червня 2018, 19:54 Вообще я перспективы не вижу на самом деле. Кто будет эти самолеты покупать? Россияне тоже сделали ССЖ и угрохали туда кучу бабок не понятно зачем
Никто не будет покупать. Есть небольшой рынок на узкоспециализированные самолеты, и то, скорее всего, только с зарубежными основными комплектующими типа двигателей и авионики. Плюс грузоперевозки на Ан-124 и Ан-225. Вот и всё.
Аватар користувача
Unicum
Airbus A319
Повідомлень: 161
З нами з: 05 травня 2018, 10:25
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Unicum »

Всем здра. Что слышно по вылетам из Харькова в Барселону, что летит Скайап или же Ян или браво??

Можете кто нить посмотреть по флайрадару за вчера из Харькова на Барселону что вылетело?
vero
Airbus A319
Повідомлень: 119
З нами з: 31 травня 2018, 12:13
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення vero »

Я думаю что раньше июля Скай ап Барселону не начнёт. Они же хотят чтобы это регулярка была. А это соответственно нужен ещё минимум один самолёт, а они его раньше июля не получат. Самого этот вопрос волнует, хотелось бы все таки туда на Скае полететь. Смотри по онлайн бронированию Джоина, то на 27 июня с Жулян в Барсу стоит Скай ап, но больше чем уверен, что заменят на Янейр
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення converj »

Азур точно летает
Аватар користувача
fatboy777
Airbus A319
Повідомлень: 253
З нами з: 18 травня 2012, 11:21
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення fatboy777 »

vero писав: 24 червня 2018, 11:37 Я думаю что раньше июля Скай ап Барселону не начнёт. Они же хотят чтобы это регулярка была. А это соответственно нужен ещё минимум один самолёт, а они его раньше июля не получат. Самого этот вопрос волнует, хотелось бы все таки туда на Скае полететь. Смотри по онлайн бронированию Джоина, то на 27 июня с Жулян в Барсу стоит Скай ап, но больше чем уверен, что заменят на Янейр
Кстати будьте готовы, что на Барсу сейчас ограничение по багажу 15 кг. И у Азуров тоже.
Аватар користувача
Unicum
Airbus A319
Повідомлень: 161
З нами з: 05 травня 2018, 10:25
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Unicum »

...на 30.06 стоит Скайап вылет

30.06.2018, Сб Харьков -> Барселона Эконом
SkyUp KUP 4215(B-737-800 NG) есть
18:40 HRK - 22:00 BCN-2B
07.07.2018, Сб Барселона -> Харьков Эконом
SkyUp KUP 4216(B-737-800 NG) есть
12:50 BCN-2B - 17:50 HRK

а там как обычно скорее всего все сменят на янэйр
black2005
Airbus A318
Повідомлень: 10
З нами з: 23 червня 2018, 13:25
Звідки: Галичина
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення black2005 »

Скаевский лизинговый борт SU-ALA, львовский рейс из Хургады, похоже вернули после взлета назад в аэропорт.
https://www.flightradar24.com/data/airc ... a#1ceb126e
Если это не глюк fr24, то опять задержки пойдут по египетским чартерам.
Аватар користувача
Unicum
Airbus A319
Повідомлень: 161
З нами з: 05 травня 2018, 10:25
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Unicum »

black2005 писав: 27 червня 2018, 12:51 Скаевский лизинговый борт SU-ALA, львовский рейс из Хургады, похоже вернули после взлета назад в аэропорт.
https://www.flightradar24.com/data/airc ... a#1ceb126e
Если это не глюк fr24, то опять задержки пойдут по египетским чартерам.
як не срачка, так ригачка(

Пусть батюшку пригласят!!!
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення converj »

Прилетел )
tanya92
Airbus A318
Повідомлень: 1
З нами з: 28 червня 2018, 16:39
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення tanya92 »

Летіли цим рейсом вчора із Хургади😰 такого жаху в свому житті я не переживала( Літак був неісправний. Через 20 хвилин вильоту із аеропорту пілот через поламаний мікрофон об’явив що через технічні проблеми ми повертаємось в Хургаду. Люди були в паніці, повернення зайняло 10-15хв, сідали різко, важко, літаком трусило, кидало. Нас тримали в літаку годину, нічого не пояснюючи, після того як в однієї жінки стався істеричний напад, капітан вийшов до неї і особисто пояснив, що був поломаний навігатор і він садив літак вручну, але все типу буде добре а саме головне те, що цей самий літак чекають туристи у Львові вже для поїздки в хургаду😰( що??після поломки, знов туристи??). Прибули у Львів ми за 3 години, замість 3.50...приземлялись точно так само, стрімко, важко, трусило і перекидало той літак. Під’їхала пожарна і швидкі. Люди молились в голос😭 Вибачте, але я більше не сяду в літак цього перевізника. До речі туроператор був JoinUp замість того щоб прибути в 12:30 ми прибули в 17:00
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення mischko »

мене вже теж трусить і перекидає, Тетяно, а поясніть оце: замість того щоб прибути в 12:30 ми прибули в 17:00

Це про приліт в Хургаду? Ви пропустили обід, получається?
Аватар користувача
УткА_в_ТаПкАх
Airbus A340
Повідомлень: 871
З нами з: 25 листопада 2014, 11:59
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення УткА_в_ТаПкАх »

tanya92 писав: 28 червня 2018, 16:45 Летіли цим рейсом вчора із Хургади😰 такого жаху в свому житті я не переживала( Літак був неісправний. Через 20 хвилин вильоту із аеропорту пілот через поламаний мікрофон об’явив що через технічні проблеми ми повертаємось в Хургаду. Люди були в паніці, повернення зайняло 10-15хв, сідали різко, важко, літаком трусило, кидало. Нас тримали в літаку годину, нічого не пояснюючи, після того як в однієї жінки стався істеричний напад, капітан вийшов до неї і особисто пояснив, що був поломаний навігатор і він садив літак вручну, але все типу буде добре а саме головне те, що цей самий літак чекають туристи у Львові вже для поїздки в хургаду😰( що??після поломки, знов туристи??). Прибули у Львів ми за 3 години, замість 3.50...приземлялись точно так само, стрімко, важко, трусило і перекидало той літак. Під’їхала пожарна і швидкі. Люди молились в голос😭 Вибачте, але я більше не сяду в літак цього перевізника. До речі туроператор був JoinUp замість того щоб прибути в 12:30 ми прибули в 17:00
А шасси, часом не хрустели, может Вы что-то такое слышали?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення manjeroke »

А может какой-то тест при регистрации введем? А то все эти "пилоты жестко посадили", "самолет поломанный", "бобики и арбузы" так надоели....
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення chukinson »

manjeroke писав: 28 червня 2018, 17:36 А может какой-то тест при регистрации введем? А то все эти "пилоты жестко посадили", "самолет поломанный", "бобики и арбузы" так надоели....
Юмор продлевает жизнь.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Valdys »

tanya92 писав: 28 червня 2018, 16:45 Летіли цим рейсом вчора із Хургади😰 такого жаху в свому житті я не переживала( Літак був неісправний. Через 20 хвилин вильоту із аеропорту пілот через поламаний мікрофон об’явив що через технічні проблеми ми повертаємось в Хургаду. Люди були в паніці, повернення зайняло 10-15хв, сідали різко, важко, літаком трусило, кидало. Нас тримали в літаку годину, нічого не пояснюючи, після того як в однієї жінки стався істеричний напад, капітан вийшов до неї і особисто пояснив, що був поломаний навігатор і він садив літак вручну, але все типу буде добре а саме головне те, що цей самий літак чекають туристи у Львові вже для поїздки в хургаду😰( що??після поломки, знов туристи??). Прибули у Львів ми за 3 години, замість 3.50...приземлялись точно так само, стрімко, важко, трусило і перекидало той літак. Під’їхала пожарна і швидкі. Люди молились в голос😭 Вибачте, але я більше не сяду в літак цього перевізника. До речі туроператор був JoinUp замість того щоб прибути в 12:30 ми прибули в 17:00
Пишіть свою ахінею по фейсбуках, там у Вас буде багато лайків)
Тут же рознесуть у прах 8-)
marik154m
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 18 травня 2013, 02:08
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення marik154m »

А як можна вийти на зв'язок з поламаним мікрофоном на неісправному самольоті?

А кеп не дзвонив через МТС на вишку щоб получити дозвіл на різку і важку посадку?
Як я люблю читати такі історії, найкраща мені пригадується здається з Розою Вітрів, де пасажири перед вильотом дзвонили в монастир щоб весь переліт їх "відмолювали".
Треба заморочитися в якись день, і створити тему "А***нні пригоди українських туристів" і голосування, щоб вибрати найкращий переліт літа 2018.
marik154m
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 18 травня 2013, 02:08
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення marik154m »

Молнія - Відео очевидців, посадка того самого неісправного літака в Хургаді...18+

vero
Airbus A319
Повідомлень: 119
З нами з: 31 травня 2018, 12:13
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення vero »

Итак, какие есть новости по старту Барселоны и новому самолёту в цветах Шахтёра?
Аватар користувача
Unicum
Airbus A319
Повідомлень: 161
З нами з: 05 травня 2018, 10:25
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Unicum »

vero писав: 30 червня 2018, 12:55 Итак, какие есть новости по старту Барселоны и новому самолёту в цветах Шахтёра?
никаких, сегодня из Харькова ЯНЭЙР, вместо СКАЙАПА
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей