Ernest (EG)

Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Valdys »

syxiv_dan писав: 20 червня 2018, 23:57 анонсу чи ще чого не було, так?
Ні, нічого не було.

Не подобається мені їх ціноутворення.
Хоча б для виду мінімальні ціни на маршрут потрібно ставити дешевшими, 66 і 69 євро ow в Італію для мінімальної ціни занадто.
Поставте штук 3-5 квитків по 49, анонсуйте, що від 49 і не буде питань.


І чесно, мене ця ак напрягає, чекаю, коли їх обламають.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Victor H »

- Куме, а бачив яка в сусіда корова?
- Та щоб вона здохла!

По факту, будь яка відсутність конкуренції - це зло і ціноутворення Ернеста це дуже яскраво відображає. Дозволю собі нагадати лише, що рік тому про ціни 66 і 69 євро на цих напрямках можна було лише мріяти. Більше того, за вищу ціну можна було купити варіанти з пересадками, нічні рейси (для Львова) і з вильотом з Борисполя (для Києва).

До того ж я сумніваюся, що ті, на кого ви сподіваєтеся, будуть конкурувати відразу на всіх напрямках. Максимум встануть на 2-3 найсмачніші і з не дуже високою частотою.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Ostap »

А ціни на автобуси не напрягають?
Є закон попит-пропозиція який формує ціну і жодні інші фактори не повинні тут втручатися.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Victor H »

Ostap писав: 21 червня 2018, 08:34 А ціни на автобуси не напрягають?
Є закон попит-пропозиція який формує ціну і жодні інші фактори не повинні тут втручатися.
Технічно, Ернест все таки має неринкову перевагу над Віззом у вигляді італійської реєстрації.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Ostap »

Звичайно, що має таку перевагу. І користується нею. І я не бачу жодної причини чому не користуватися.
Але я не розумію яким чином 3-4 квитки на двадцять ойро дешевші, ніж зараз, покращать імідж в очах когось, хто може теоретично колись би полетів ними. А потім би люди нили чому так мало квитків по 49 ойро
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Valdys »

Victor H писав: 21 червня 2018, 08:17 - Куме, а бачив яка в сусіда корова?
- Та щоб вона здохла!

По факту, будь яка відсутність конкуренції - це зло і ціноутворення Ернеста це дуже яскраво відображає. Дозволю собі нагадати лише, що рік тому про ціни 66 і 69 євро на цих напрямках можна було лише мріяти. Більше того, за вищу ціну можна було купити варіанти з пересадками, нічні рейси (для Львова) і з вильотом з Борисполя (для Києва).

До того ж я сумніваюся, що ті, на кого ви сподіваєтеся, будуть конкурувати відразу на всіх напрямках. Максимум встануть на 2-3 найсмачніші і з не дуже високою частотою.
дозволю Вам нагадати, що в Рим, окрім МАУ літає Аліталія та Вуелінг (який вже майже долітався), тому ціна квитка сюди завжди була адекватна. Вуелінг продавав Рим від 54 євро ow, у Аліталія було багато акцій і за 120 - 140 можна було взяти RT, ясна річ за деякий час і не в червні на серпень...
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Valdys »

Ostap писав: 21 червня 2018, 08:34 А ціни на автобуси не напрягають?
Є закон попит-пропозиція який формує ціну і жодні інші фактори не повинні тут втручатися.
нехай ціни на автобуси напрягають тих, хто на них їздить.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Valdys »

Ostap писав: 21 червня 2018, 09:40 Звичайно, що має таку перевагу. І користується нею. І я не бачу жодної причини чому не користуватися.
Але я не розумію яким чином 3-4 квитки на двадцять ойро дешевші, ніж зараз, покращать імідж в очах когось, хто може теоретично колись би полетів ними. А потім би люди нили чому так мало квитків по 49 ойро
це називається маркетинг.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Victor H »

Valdys писав: 21 червня 2018, 11:46 дозволю Вам нагадати, що в Рим, окрім МАУ літає Аліталія та Вуелінг (який вже майже долітався), тому ціна квитка сюди завжди була адекватна. Вуелінг продавав Рим від 54 євро ow, у Аліталія було багато акцій і за 120 - 140 можна було взяти RT, ясна річ за деякий час і не в червні на серпень...
Можливо у нас різниця сприйняття, бо я все таки дивлюся на це очима львів'янина, у якого Аліталії і Вуелінга нема. На мою думку той продукт, який пропонує Ернест за ці гроші, має попит за цю ціну. Щодо мінімальних цін на квитки, то на мою думку пару квитків за ціною на 15 євро дешевше погоди не роблять і це просто маніпуляція. Плюс в Ернеста регулярно є акції по -10-20% на всі квитки, якщо за ними слідкувати, то можна взяти і дешевше ніж по 54 євро.
JRK
Airbus A318
Повідомлень: 18
З нами з: 20 травня 2018, 13:48
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення JRK »

в Ернестів далі два літаки чи вони збільшили свій флот?
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення aviarivne »

я після 22-годиної поїздки в автобусі варшава-рівне :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: 2 дні тому, скажу що 60 євро на літак в італію це щастя господнє....дякуйте Богу що таке є:)))
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Valdys »

Victor H писав: 21 червня 2018, 11:54
Valdys писав: 21 червня 2018, 11:46 дозволю Вам нагадати, що в Рим, окрім МАУ літає Аліталія та Вуелінг (який вже майже долітався), тому ціна квитка сюди завжди була адекватна. Вуелінг продавав Рим від 54 євро ow, у Аліталія було багато акцій і за 120 - 140 можна було взяти RT, ясна річ за деякий час і не в червні на серпень...
Можливо у нас різниця сприйняття, бо я все таки дивлюся на це очима львів'янина, у якого Аліталії і Вуелінга нема. На мою думку той продукт, який пропонує Ернест за ці гроші, має попит за цю ціну. Щодо мінімальних цін на квитки, то на мою думку пару квитків за ціною на 15 євро дешевше погоди не роблять і це просто маніпуляція. Плюс в Ернеста регулярно є акції по -10-20% на всі квитки, якщо за ними слідкувати, то можна взяти і дешевше ніж по 54 євро.
Я пишу з огляду Києва і відкриття продажів у Мілан і Рим саме з Києва.
так, це свого роду маніпуляція, але якщо так не робити, собі гірше буде)))
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Igoresha »

Valdys писав: 21 червня 2018, 11:46
дозволю Вам нагадати, що в Рим, окрім МАУ літає Аліталія та Вуелінг (який вже майже долітався), тому ціна квитка сюди завжди була адекватна. Вуелінг продавав Рим від 54 євро ow, у Аліталія було багато акцій і за 120 - 140 можна було взяти RT, ясна річ за деякий час і не в червні на серпень...
В Вуелинга такие цены редко были. Да и летали они редко (не понимаю, почему). Ну и у Ернеста будуть цены 120-140 и выше РТ. При том, не будет идиотского времени вылета-прилета, как в Алиталии
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення popTAB »

JRK писав: 21 червня 2018, 11:58 в Ернестів далі два літаки чи вони збільшили свій флот?
Наче ж вже добрав щось мокрим лізингом:
Зображення
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення syxiv_dan »

та вони то добирають, то віддають. вже Альбастар літали з наліпкою "ernest".
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення popTAB »

syxiv_dan писав: 21 червня 2018, 12:39 та вони то добирають, то віддають. вже Альбастар літали з наліпкою "ernest".
завтра зі Львова 5 рейсів Ернеста, одним бортом не потягнуть
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Ostap »

Valdys писав: 21 червня 2018, 11:47
Ostap писав: 21 червня 2018, 09:40 Звичайно, що має таку перевагу. І користується нею. І я не бачу жодної причини чому не користуватися.
Але я не розумію яким чином 3-4 квитки на двадцять ойро дешевші, ніж зараз, покращать імідж в очах когось, хто може теоретично колись би полетів ними. А потім би люди нили чому так мало квитків по 49 ойро
це називається маркетинг.
маркетинг буває різним. Оскільки вони відкривають нові напрямки, то, очевидно, що їхній варіант маркетингу справджується
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Valdys »

Igoresha писав: 21 червня 2018, 12:16
Valdys писав: 21 червня 2018, 11:46
дозволю Вам нагадати, що в Рим, окрім МАУ літає Аліталія та Вуелінг (який вже майже долітався), тому ціна квитка сюди завжди була адекватна. Вуелінг продавав Рим від 54 євро ow, у Аліталія було багато акцій і за 120 - 140 можна було взяти RT, ясна річ за деякий час і не в червні на серпень...
В Вуелинга такие цены редко были. Да и летали они редко (не понимаю, почему). Ну и у Ернеста будуть цены 120-140 и выше РТ. При том, не будет идиотского времени вылета-прилета, как в Алиталии
у Аліталії дуже зручний час вильоту, що з Києва (рано вранці), що з Риму (пізно вночі)
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Valdys »

Ostap писав: 21 червня 2018, 13:33
Valdys писав: 21 червня 2018, 11:47
Ostap писав: 21 червня 2018, 09:40 Звичайно, що має таку перевагу. І користується нею. І я не бачу жодної причини чому не користуватися.
Але я не розумію яким чином 3-4 квитки на двадцять ойро дешевші, ніж зараз, покращать імідж в очах когось, хто може теоретично колись би полетів ними. А потім би люди нили чому так мало квитків по 49 ойро
це називається маркетинг.
маркетинг буває різним. Оскільки вони відкривають нові напрямки, то, очевидно, що їхній варіант маркетингу справджується
це все до певної пори.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Igoresha »

Valdys писав: 21 червня 2018, 14:04 у Аліталії дуже зручний час вильоту, що з Києва (рано вранці), що з Риму (пізно вночі)
Чем он удобный? Вылет в 5 утра - в аэропорт нужно прибыть в 3.30-4.00, соответственно встать в 2.30-3.00. Ночь к чертям. Прилетев в Рим, сумку не бросить в номер - заселение через пару часов. Таскать с собой - очень удобно (напомню, невыспавшимся, ибо встал среди ночи).
Вылет - 22.30. После выселения из отеля до 12. Куда с сумкой опять деваться? Прилет в 2.20 ночи. Пока контроль и домой доехать - 3.30. Ночь опять в чертям.

В результате потенциальные выходные в Риме превращаются в надобность как минимум брать выходной в понедельник (не думаю, что кто-то успеет выспаться с середины ночи и потом успешно пойти на работу), недостаток сна и сил ходить в субботу по Риме. Оно того стоит?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 35 гостей