SkyUp - чартерный лоу-кост

Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення AQS »

asu писав: 20 червня 2018, 13:31 Десь у відповідях промайнула думка, що розклад матчів ЧУ (чемпіонат України) та ЛЧ (Ліга Чемпіонів) сплановані заздалегідь. Із цією думкою важко погодитись. Наприклад, старт ЧУ запланований на 25 липня, і наразі відомі лише базові дні матчів. Це означає, що фактично гра може відбутись в п'ятницю, суботу, неділю, або навіть понеділок. Точні дати та час залежать від трансляторів, майбутнього жеребкування єврокубків, тощо. Знову ж таки, розклад матчів ЛЧ буде точно відомий лише після закінчення відбору 30 серпня. Старт ЛЧ - 18 вересня.

СкайАп у всіх своїх пресрелізах наголошує на тому, що вони лоукост, а лоукост модель, як не крути, передбачає ефективне використання бортів, і з таки нестабільним графіком ефективне використання літаків під великим питанням.
На наступному тижні, тобто за місяць до початку ЧУ будуть відомі точні дати проведення матчів, щонайменш до кінця літа. Це вже дає змогу планувати. З графіком ЛЧ ще простіше. 30 серпня будуть чітко вказані дати ігор в групових етапах до зими. Як мінімум на місяць вперед є дані про ЧУ і як мінімум до зими графік ЛЧ, скажіть, що заважає планувати графік роботи АК у осінній період? Особисто я вважаю, що СкайАп не довго буде у лоу кост моделі, особливо в літній період, а зорієнтується більш на чартерах. Як доказ цього підписання договору з ФК Шахтар. Якщо ж скайап захоче бути і на тому і на тому фронті, то необхідно буде брати нові літаки. Модель чартерної ак та лоу косту зовсім різні. Я думаю, вони пограють трохи в лоукост, проаналізують, якщо піде, то буде розширення флоту, якщо ж ні, то чартерну модель роботи вони знають добре.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Ostap »

але вже зараз відомо, що ЛЧ відбуватиметься у вівторки і середи. А ЧУ - п'ятниці, суботи та неділі.
Думаю, що СкайАп самостійно без допомоги цього форуму здатен вирішити що для нього ефективніше.
dimm1971

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення dimm1971 »

AQS писав: 20 червня 2018, 14:00 Модель чартерної ак та лоу косту зовсім різні. Я думаю, вони пограють трохи в лоукост,
Вибачте, але з якого переляку всі називають SkyUp лоу-костом? Лише на підставі язика Омеляна?
dimm1971

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення dimm1971 »

Ostap писав: 20 червня 2018, 14:00 але вже зараз відомо, що ЛЧ відбуватиметься у вівторки і середи. А ЧУ - п'ятниці, суботи та неділі.
Думаю, що СкайАп самостійно без допомоги цього форуму здатен вирішити що для нього ефективніше.
Цікаво буде уявити... пралітає Шахтар на гру в Харкові, швиденько виганяють з салону гравців, туди закидують дві сотні тіл на якусь Хургаду, потім звідти прилітають наступні дві сотні любителів олл-інклюзіва і на борт знову заганяють всіляких бернардів з тайсонами... лєпота... :plane:
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення AQS »

dimm1971 писав: 20 червня 2018, 14:20
Ostap писав: 20 червня 2018, 14:00 але вже зараз відомо, що ЛЧ відбуватиметься у вівторки і середи. А ЧУ - п'ятниці, суботи та неділі.
Думаю, що СкайАп самостійно без допомоги цього форуму здатен вирішити що для нього ефективніше.
Цікаво буде уявити... пралітає Шахтар на гру в Харкові, швиденько виганяють з салону гравців, туди закидують дві сотні тіл на якусь Хургаду, потім звідти прилітають наступні дві сотні любителів олл-інклюзіва і на борт знову заганяють всіляких бернардів з тайсонами... лєпота... :plane:
Так і буде. Більш того, так буває. Приклад - цьогорічна ЛЧ. Alitalia повезла Рому в Барселону, а далі швиденько назад в Рим для виконання рейсу Рим-Київ. Думаю більшість із пасажирів не знала, що всього кілька годин тому на тих місцях летіли футболісти Роми.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення alex.s »

dimm1971 писав: 20 червня 2018, 14:20
Ostap писав: 20 червня 2018, 14:00 але вже зараз відомо, що ЛЧ відбуватиметься у вівторки і середи. А ЧУ - п'ятниці, суботи та неділі.
Думаю, що СкайАп самостійно без допомоги цього форуму здатен вирішити що для нього ефективніше.
Цікаво буде уявити... пралітає Шахтар на гру в Харкові, швиденько виганяють з салону гравців, туди закидують дві сотні тіл на якусь Хургаду, потім звідти прилітають наступні дві сотні любителів олл-інклюзіва і на борт знову заганяють всіляких бернардів з тайсонами... лєпота... :plane:
Это было бы вершиной планирования :lol:
Обычно привозят команду за сутки до игры. Так что , скорее всего, будет возвращаться на базу.
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення AQS »

dimm1971 писав: 20 червня 2018, 14:17
AQS писав: 20 червня 2018, 14:00 Модель чартерної ак та лоу косту зовсім різні. Я думаю, вони пограють трохи в лоукост,
Вибачте, але з якого переляку всі називають SkyUp лоу-костом? Лише на підставі язика Омеляна?
Називають лоу костом, тому що хочуть відпрацювати цю модель, особливо в не сезон і побачити, як піде. Ви ж повинні розуміти, що основний замовник СкайАп, це JoinUp і це туристичні чартери. Існування двох моделей на протязі року буде досить складним, якщо не збільшиться парк. Частина АК буде працювати за чартерною схемою, а частина лоу-кост. Подивіться приклад МАУ. Там є лише чартерні борти, які майже ніколи на регулярку не ставляться: UR-PSK, UR-PSL. Для розвитку лоу кост моделі потрібно інвестувати кошти в маркетинг, напрацьовувати маршрути в досить конкурентному середовищі. А з чартерною моделю все ж простіше - основний замовник JoinUp завантажує борти досить добре. Тут лише під нього потрібні в сезон ще 4-5 літаків.
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення AQS »

alex.s писав: 20 червня 2018, 14:27
dimm1971 писав: 20 червня 2018, 14:20
Ostap писав: 20 червня 2018, 14:00 але вже зараз відомо, що ЛЧ відбуватиметься у вівторки і середи. А ЧУ - п'ятниці, суботи та неділі.
Думаю, що СкайАп самостійно без допомоги цього форуму здатен вирішити що для нього ефективніше.
Цікаво буде уявити... пралітає Шахтар на гру в Харкові, швиденько виганяють з салону гравців, туди закидують дві сотні тіл на якусь Хургаду, потім звідти прилітають наступні дві сотні любителів олл-інклюзіва і на борт знову заганяють всіляких бернардів з тайсонами... лєпота... :plane:
Это было бы вершиной планирования :lol:
Обычно привозят команду за сутки до игры. Так что , скорее всего, будет возвращаться на базу.
Учитывая количество бортов на данный момент, думаю, что именно так и будет и лишний раз гнать вс не будут - это время. Еще нужно учитывать, что они планируют летать регулярку.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення asu »

dimm1971 писав: 20 червня 2018, 14:17
AQS писав: 20 червня 2018, 14:00 Модель чартерної ак та лоу косту зовсім різні. Я думаю, вони пограють трохи в лоукост,
Вибачте, але з якого переляку всі називають SkyUp лоу-костом? Лише на підставі язика Омеляна?
Вони самі себе у всіх пресрелізах називають лоукост :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення mischko »

Transavia і лоу-кост і чартер.
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення AQS »

mischko писав: 20 червня 2018, 15:09 Transavia і лоу-кост і чартер.
Так звичайно, лише у Transavia 43 літаки. МАУ також і чартер і щось типу лоукост. В ці дві моделі грати можна, якщо маєшь достатьно літаків, а не 4. Їм в сезон на чартери потрібно десь 6-7. Тому якщо будуть збільшувати парк, то може щось і вийде.
Аватар користувача
Niko
Airbus A321
Повідомлень: 485
З нами з: 21 травня 2017, 12:47
Звідки: AKL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Niko »

Volotea вроде бы тоже, так же?
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення AQS »

Niko писав: 20 червня 2018, 15:22 Volotea вроде бы тоже, так же?
Volotea - это больше лоу кост. У них 31 вс. Когда у СкайАП будет хотя бы 8-10вс, они смогут хорошо реализовать 2 модели одновременно, иначе в летний сезон что-то будет сбоить.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення manjeroke »

https://cfts.org.ua/news/2018/06/20/sky ... ysov_47899

Ан 158 конечно имеет плюс что сядет хоть в поле, но с обслуживанием и экономикой беда будет. Бедный завод все тянут и тянут за счет бюджета. Уже добили бы или в добрые руки отдали...
Ну а пан министр конечно как всегда: "главное красивый заголовок"
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 20 червня 2018, 17:47 Бедный завод все тянут и тянут за счет бюджета. Уже добили бы или в добрые руки отдали...
Так всі так роблять. Я навіть не за Китай і Росію, а навіть Боїнг недавно судився з Бомбардьє. І Трамп теж Боїнг тягне.

А на рахунок добрих рук - так ніхто не бере...

У Боїнга буде Ембраер, у Аеробуса - Бомбардьє (і ще є ATR), а кому потрібен Антонов? Який у нього беклог замовлень на пасажирські літаки (і від кого).
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення alex.s »

Правильно сказал : изучаем возможность. Не прикопаться. ..
А по факту :
1. Без российских комплектующих не могут достроить ни один борт
2. Если заменить на импортные : а) существенно удорожает цена б) нужно проходить новые сертификации, а это деньги и время.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення mischko »

Є ще третій суттєвий фактор - де знайти пілотів, які захочуть переучуватися на тип, який не є масовим.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 20 червня 2018, 17:55
manjeroke писав: 20 червня 2018, 17:47 Бедный завод все тянут и тянут за счет бюджета. Уже добили бы или в добрые руки отдали...
Так всі так роблять. Я навіть не за Китай і Росію, а навіть Боїнг недавно судився з Бомбардьє. І Трамп теж Боїнг тягне.

А на рахунок добрих рук - так ніхто не бере...

У Боїнга буде Ембраер, у Аеробуса - Бомбардьє (і ще є ATR), а кому потрібен Антонов? Який у нього беклог замовлень на пасажирські літаки (і від кого).
Что—то я не слышал чтобы боинг от государства деньги получал. Китайцы интересуются заводом, хоть им отдать чтобы бюджет не отягощал. А если никому не надо, значит надо что—то делать. Во—первых снести все что в черте города и распродать, а там уже решать что дальше делать.

Насчёт пилотов: с мд, ан 12,24,26 поперходят. И молодых учить, открыть отдельную программу в НАУ под это.
Аватар користувача
DimonK
Airbus A340
Повідомлень: 762
З нами з: 19 жовтня 2010, 17:12
Звідки: ZP
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення DimonK »

manjeroke писав: 20 червня 2018, 18:26 Китайцы интересуются заводом, хоть им отдать чтобы бюджет не отягощал.
Точно китайцы, или может быть все-таки Богуслаев через китайцев?
А если Богуслаев через китайцев, то точно Богуслаев, или может быть все-таки россияне через Богуслаева?
В свете последних историй с Мотр Сич и якобы китайскими инвесторами, схема прослеживается весьма однозначная.

Не будьте наивными, китайцам он нафиг не нужен.
RoZOOM
Airbus A330
Повідомлень: 541
З нами з: 02 травня 2009, 22:25
Звідки: UKKK / IEV
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення RoZOOM »

Какого числа открывают продажи на регулярку есть данные?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 53 гостей