Візи та все про них...

Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення АндрейМ »

manjeroke писав: 17 червня 2018, 13:35 Если прилететь в США имея стыковочный рейс через 90 минут и при прохождении границы отведут на интервью и из-за этого сорвется стыковка, АК посадит на ближайший рейс или это уже мои проблемы?
Если у Вас единый билет, то а/к посадить на следующий рейс, на котором есть свободные места. Даже если у Вас отдельные билеты, то американские а/к более лояльны в плане перебронирования на следующий рейс, если боа рейса одной компании (в рамках альянса).
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

v_volf писав: 18 червня 2018, 01:13 Якщо попередній рейс дістався американського аеропорту за розкладом та Ви не встигли пройти прикордонні процедури, то а/к Вам нічого не винна.
Можете спробувати пройти вперед черги та пояснити, що треба бігти на рейс. Але це 50/50.
Моя мама років 7 тому летіла одна в США з пересадкою в Шарлоті. Але вона неправильно перевела годинник, і коли прибігла на гейт в Шарлоті, рейс вже відлетів. Можете уявити собі її стан. Але їм миттєво запропонували летіти наступним, хоча запізнення було цілком з її провини. Та це ще не все. Наступний би прибував у кінцевий пункт (Форт Майєрс) настільки пізно, що її не змогли б вже там зустріти. І це ті, хто зустрічали, пояснили по телефону агенту на гейті. Агент миттєво запропонував рейс раніше зовсім іншою компанією в інше місто--Сарасоту, яке було навіть ближче до містечка, куди їй треба було, тільки на північ від нього (а Форт Майєрс на південь). Видали новий квиток без жодних доплат. Щоправда, багаж таки відлетів першим ще рейсом у Форт Майєрс, і вони потім їздили його забирати.
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення ValNK »

AlexK писав: 18 червня 2018, 11:39
v_volf писав: 18 червня 2018, 01:13 Якщо попередній рейс дістався американського аеропорту за розкладом та Ви не встигли пройти прикордонні процедури, то а/к Вам нічого не винна.
Можете спробувати пройти вперед черги та пояснити, що треба бігти на рейс. Але це 50/50.
Моя мама років 7 тому летіла одна в США з пересадкою в Шарлоті. Але вона неправильно перевела годинник, і коли прибігла на гейт в Шарлоті, рейс вже відлетів. Можете уявити собі її стан. Але їм миттєво запропонували летіти наступним, хоча запізнення було цілком з її провини. Та це ще не все. Наступний би прибував у кінцевий пункт (Форт Майєрс) настільки пізно, що її не змогли б вже там зустріти. І це ті, хто зустрічали, пояснили по телефону агенту на гейті. Агент миттєво запропонував рейс раніше зовсім іншою компанією в інше місто--Сарасоту, яке було навіть ближче до містечка, куди їй треба було, тільки на північ від нього (а Форт Майєрс на південь). Видали новий квиток без жодних доплат. Щоправда, багаж таки відлетів першим ще рейсом у Форт Майєрс, і вони потім їздили його забирати.
Дивно, що багаж без пасажира полетів. Здається, що таке неможливе з питань безпеки.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Victor H »

ValNK писав: 18 червня 2018, 13:15
AlexK писав: 18 червня 2018, 11:39
v_volf писав: 18 червня 2018, 01:13 Якщо попередній рейс дістався американського аеропорту за розкладом та Ви не встигли пройти прикордонні процедури, то а/к Вам нічого не винна.
Можете спробувати пройти вперед черги та пояснити, що треба бігти на рейс. Але це 50/50.
Моя мама років 7 тому летіла одна в США з пересадкою в Шарлоті. Але вона неправильно перевела годинник, і коли прибігла на гейт в Шарлоті, рейс вже відлетів. Можете уявити собі її стан. Але їм миттєво запропонували летіти наступним, хоча запізнення було цілком з її провини. Та це ще не все. Наступний би прибував у кінцевий пункт (Форт Майєрс) настільки пізно, що її не змогли б вже там зустріти. І це ті, хто зустрічали, пояснили по телефону агенту на гейті. Агент миттєво запропонував рейс раніше зовсім іншою компанією в інше місто--Сарасоту, яке було навіть ближче до містечка, куди їй треба було, тільки на північ від нього (а Форт Майєрс на південь). Видали новий квиток без жодних доплат. Щоправда, багаж таки відлетів першим ще рейсом у Форт Майєрс, і вони потім їздили його забирати.
Дивно, що багаж без пасажира полетів. Здається, що таке неможливе з питань безпеки.
У мене таке було в 2011 році. Я мав летіти SFO-LAX-MUC-LWO (UA + LH), але перший сегмент скасували через погоду і рероутнули мене напряму SFO-MUC-LWO. Багаж я здав за 4 години до вильоту. При спробі вияснити що із ним мені сказали що він вже полетів в ЛА попереднім рейсом і я зможу його забрати у Львові (так і сталося).
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Labiann »

тоже такое было, багаж улетел рейсом вылетавшим раньше чем мой, хотя никаких рероутов и других приколов не было, просто посадили багаж не в тот самолёт, ну хоть с направлением не ошиблись, что не могла не радовать...
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Labiann писав: 18 червня 2018, 14:15 тоже такое было, багаж улетел рейсом вылетавшим раньше чем мой, хотя никаких рероутов и других приколов не было, просто посадили багаж не в тот самолёт, ну хоть с направлением не ошиблись, что не могла не радовать...
недавно видел статью насчет утерянного багажа с статистикой. Так вот в Азии процент утраченного багажа в 2 раза ниже Европы и СА на удивление.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Victor H »

Labiann писав: 18 червня 2018, 14:15 просто посадили багаж не в тот самолёт, ну хоть с направлением не ошиблись, что не могла не радовать...
Я не думаю що це була помилка. Швидше за все це така оптимізація завантаження літаків - якщо є можливість відправити багаж раніше і цим самим, наприклад, зменшити імовірність що його не встигнуть перевантажити в хабі або просто більш оптимально завантажити літаки, то чому б і ні? Яка вам як пасажиру різниця, як летить ваш багаж, якщо він вчасно прибуває в пункт призначення і ви його там можете забрати?
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Labiann »

Victor H писав: 18 червня 2018, 14:46
Labiann писав: 18 червня 2018, 14:15 просто посадили багаж не в тот самолёт, ну хоть с направлением не ошиблись, что не могла не радовать...
Я не думаю що це була помилка. Швидше за все це така оптимізація завантаження літаків - якщо є можливість відправити багаж раніше і цим самим, наприклад, зменшити імовірність що його не встигнуть перевантажити в хабі або просто більш оптимально завантажити літаки, то чому б і ні? Яка вам як пасажиру різниця, як летить ваш багаж, якщо він вчасно прибуває в пункт призначення і ви його там можете забрати?
ну если бы мне его выдали вовремя, то действительно мне было бы глубоко по фиг каким самолётом он летел, а так ждал до последнего, пока карусель не остановилась и пошли писать заяву и только тогда это обнаружилось, что он прилетел раньше меня и на тот момент я уже опоздал куда только мог...
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Victor H »

У мене теж було так - чекав на каруселі, потім пішов виясняти що з ним, виявилося що вже полетів. З того часу ненавиджу кастомер сапорт Юнайтеда. Добре що часу було вдосталь і я нормально встиг на посадку свого рейсу.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Victor H писав: 18 червня 2018, 15:14 У мене теж було так - чекав на каруселі, потім пішов виясняти що з ним, виявилося що вже полетів. З того часу ненавиджу кастомер сапорт Юнайтеда. Добре що часу було вдосталь і я нормально встиг на посадку свого рейсу.
в Юнайтеда взагалі з багажом якась лажа - якщо приліт в EWR вночі, а пересадочний рейс в другій половині наступного дня - то мусиш тинятися з сумкою, бо здати її одразу після проходження митниці не вийде, стійка заркивається чи то в 21, чи то в 23. І це хаб!
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

AlexK писав: 18 червня 2018, 11:39
v_volf писав: 18 червня 2018, 01:13 Якщо попередній рейс дістався американського аеропорту за розкладом та Ви не встигли пройти прикордонні процедури, то а/к Вам нічого не винна.
Можете спробувати пройти вперед черги та пояснити, що треба бігти на рейс. Але це 50/50.
Моя мама років 7 тому летіла одна в США з пересадкою в Шарлоті. Але вона неправильно перевела годинник, і коли прибігла на гейт в Шарлоті, рейс вже відлетів. Можете уявити собі її стан. Але їм миттєво запропонували летіти наступним, хоча запізнення було цілком з її провини.
Це не змінює факту, що легально а/к не має обов’язку це робити. Зазвичай вони перебронюють паксів на вільні рейси, тому що це значно легше, ніж мати справу з розлюченим клієнтом. Якщо буде високий сезон, то чекати місця на рейсі можна доволі довго.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

ValNK писав: 18 червня 2018, 13:15
Дивно, що багаж без пасажира полетів. Здається, що таке неможливе з питань безпеки.
Валізи часто-й-густо літають сторонь від своїх власників - вивантажувати валізу з літака іноді просто нереально, та помилки у системах також бувають.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Dr. K »

може вже час повернутися до теми?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Плач свинособачки:

"Ми хочемо, щоб можна було вільно їздити один до одного в країни, ми хочемо позбутися візових обмежень. Але нас постійно відкидають! Це як з російськими підводними човнами в Швеції - всі знають, що вони є, але ніхто їх не бачив. Через місяць після того, як весь шведський народ налякали, ЗМІ пишуть пару рядків, що "підводними човнами" виявилося щось інше", - сказала Захарова.

Тю, а я думав свинособачкам безвіз не потрібен, це тільки хохли з нього такий фетиш зробили.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення aviarivne »

Країна №8 у списку.... Security situation :(

https://m.gulfnews.com/news/uae/governm ... -1.2238578
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

aviarivne писав: 19 червня 2018, 10:32 Країна №8 у списку.... Security situation :(

https://m.gulfnews.com/news/uae/governm ... -1.2238578
стандарты бибиси. Как год-два назад написали в британском издании:"Киев частично в руинах"
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення converj »

Только как показывает практика: в рф с деньгами опасней ехать
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Date of issue: 21/07/2014

Хм, а що ж це сталося тоді? А, згадав, свинособаки збили боїнг в нашому повітряному просторі.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення UKCC »

aviarivne писав: 19 червня 2018, 10:32 Країна №8 у списку.... Security situation :(

https://m.gulfnews.com/news/uae/governm ... -1.2238578
ну отака х*я, малята. Звичайна формальність, "і не кажіть що мивас не попереджали".
Наявність Бразилії в списку Вас хіба не дивує? при тому що там війни нема, просто кримінал.
Застереження щодо певних регіонів України і на сайті Держдепу США висять вже котрий рік.

"Жити взагалі страшно - від цього вмирають" :papuas:
https://mfa.gov.ua/ua/alerts/current
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Tetris »

Не пойму, в чем вопрос. Абсолютно логично, что любая нормальная страна посоветует своим гражданам не посещать такие регионы Украины как Крым и ОРДЛО. Это нормальная забота о гражданах и посещение этих территорий чревато неприятными последствиями.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей