Візи та все про них...

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Отут ще непоганий огляд. Люблю роботу українських редакцій великих іноземних медійних компаній:

Рік безвізовому режиму України і ЄС: зміни у паперах і у свідомості

http://p.dw.com/p/2yGsA
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Характерно, що відмов у в'їзді 1488 (соупадіє?), але це всього 0.29%
Який там був відсоток відмов по шенгенським візам (середній)?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Olek »

mischko писав: 11 червня 2018, 11:20 Отут ще непоганий огляд. Люблю роботу українських редакцій великих іноземних медійних компаній:

Рік безвізовому режиму України і ЄС: зміни у паперах і у свідомості

http://p.dw.com/p/2yGsA
Немецкая волна уже налажала с обзором европейского транспорта. Мне хватило сравнения цен на одноразовый проезд с ценой в Берлине. Неужели эти журналисты, живя в Германии, сами пользуются одноразовыми билетами?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Olek писав: 11 червня 2018, 11:27
mischko писав: 11 червня 2018, 11:20 Отут ще непоганий огляд. Люблю роботу українських редакцій великих іноземних медійних компаній:

Рік безвізовому режиму України і ЄС: зміни у паперах і у свідомості

http://p.dw.com/p/2yGsA
Немецкая волна уже налажала с обзором европейского транспорта. Мне хватило сравнения цен на одноразовый проезд с ценой в Берлине. Неужели эти журналисты, живя в Германии, сами пользуются одноразовыми билетами?
Все логічно, ціна за один проїзд в Україні vs одноразовий квиток в Берліні. Подібне з подібним. Інша річ, що українським містам теж не завадили би абонементи на 1,3,5 днів і т.д.
Всі журналісти лажають, але українські лажають дуже часто.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення converj »

Дуже згоден зі статтею: знайомі які навіть кричали "Мне ваш безвис нафиг не нужен" за рік встигли ТАМ побувати
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення UKCC »

Olek писав: 11 червня 2018, 11:27 Немецкая волна уже налажала с обзором европейского транспорта. Мне хватило сравнения цен на одноразовый проезд с ценой в Берлине. Неужели эти журналисты, живя в Германии, сами пользуются одноразовыми билетами?
чому б ні, якщо більшість часу пересуваються на авто/велосипеді ну і інколи там доводиться скористатись метро - не абонемент же купувати :nose: але тема про візи :flag:
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Valdys »

mischko писав: 11 червня 2018, 11:30
Olek писав: 11 червня 2018, 11:27
mischko писав: 11 червня 2018, 11:20 Отут ще непоганий огляд. Люблю роботу українських редакцій великих іноземних медійних компаній:

Рік безвізовому режиму України і ЄС: зміни у паперах і у свідомості

http://p.dw.com/p/2yGsA
Немецкая волна уже налажала с обзором европейского транспорта. Мне хватило сравнения цен на одноразовый проезд с ценой в Берлине. Неужели эти журналисты, живя в Германии, сами пользуются одноразовыми билетами?
Все логічно, ціна за один проїзд в Україні vs одноразовий квиток в Берліні. Подібне з подібним. Інша річ, що українським містам теж не завадили би абонементи на 1,3,5 днів і т.д.
Всі журналісти лажають, але українські лажають дуже часто.
для початку українським містам не завадив би єдиний квиток, ато, часто, потрібно проїхати 2 зупинки у одному тролейбусі, потім дві у іншому, а платиш за кожен проїзд окремо.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

UKCC писав: 11 червня 2018, 11:14

мене ось інше питання цікавить вже скільки часу: куди їздять ті over 5млн яки "нахом'ячили" собі паспорти "щоб було"? :twisted:
або в черзі постояти і пожалітися яка зрада зрадна з видачею біопаспортів. :facepalm:
от моя хресна мати наприклад: термін дії небіометричного паспорту сплив в 2017році - одразу побігла робити біометричний, при тому що і по старому-то жодного разу нікуди не їздила, і взагалі останні 20років навіть в Росії не була. клінічний випадок :mad:
Знакомый в 2016 сделал обычный с мотивацией "чтобы мои отпечатки не украли". Естественно побежал в 2017 в очередь со всеми...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

converj писав: 11 червня 2018, 11:30 Дуже згоден зі статтею: знайомі які навіть кричали "Мне ваш безвис нафиг не нужен" за рік встигли ТАМ побувати
Опишу свій досвід. До мене регулярно їздили в гості друзі і родичі. Востаннє робив в районній раді запрошення (потрібне для оформлення візи "для приватного візиту) в березні 2017-го - друг з сім'єю хотів потрапити на день короля + там були травневі свята, тобто ще до безвізу. Після безвізу до мене вже всі приїжджали за біометрикою. Навіть мій однокласник, з яким ми 6 років за однією партою просиділи і який до того із сім'єю нікуди далі Туреччини-Болгарії не їздив. Він навіть якось сам знайшов варіант в Амстердам із Варшави на LOT за ціною близько 100 євро RT. Коли є мета - наші люди знаходять можливості не гірше європейців. Після того він ще в грудні в Париж літав зі співробітниками на футбол. Ніколи би собі не уявив такого якби не безвіз.
Однокласниця жінки приїжджала автобусами/потягами - через Німеччину, де теж відвідувала своїх друзів. Ми можемо відкривати каучсерфінг :-)

Брат їздив з нами на відпочинок в Іспанію, а недавно просто взяв квитки з довгою стиковкою в Амстері, коли летів на конференцію в своїй правничій галузі в Європі. Теж важко було його кудись витягнути.
Зараз ловить дешеві квитки у Візів, злітав в Люблін.
Теща прилітала, дуже рада, що я їй ще в 2016-му сказав робити біометричний паспорт (я сподівався на безвіз в листопаді 2016). Каже - всі Чернівці стоять в черзі по декілька місяців, а я собі без напряга.
Мама прилітала за безвізом.
Зараз брати жінки приїхали. В одного з них чистий паспорт, як і в моєї мами, але нічого не питали, просто ставлять візу.

Це колосальний зсув у свідомості, який не всі можуть помітити. Люди, чий світ на заході закінчувався у Чопі відкривають нові горизонти. Це дуже класно.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 11 червня 2018, 11:41
converj писав: 11 червня 2018, 11:30 Дуже згоден зі статтею: знайомі які навіть кричали "Мне ваш безвис нафиг не нужен" за рік встигли ТАМ побувати
Опишу свій досвід. До мене регулярно їздили в гості друзі і родичі. Востаннє робив в районній раді запрошення (потрібне для оформлення візи "для приватного візиту) в березні 2017-го - друг з сім'єю хотів потрапити на день короля + там були травневі свята, тобто ще до безвізу. Після безвізу до мене вже всі приїжджали за біометрикою. Навіть мій однокласник, з яким ми 6 років за однією партою просиділи і який до того із сім'єю нікуди далі Туреччини-Болгарії не їздив. Він навіть якось сам знайшов варіант в Амстердам із Варшави на LOT за ціною близько 100 євро RT. Коли є мета - наші люди знаходять можливості не гірше європейців. Після того він ще в грудні в Париж літав зі співробітниками на футбол. Ніколи би собі не уявив такого якби не безвіз.
Однокласниця жінки приїжджала автобусами/потягами - через Німеччину, де теж відвідувала своїх друзів. Ми можемо відкривати каучсерфінг :-)

Брат їздив з нами на відпочинок в Іспанію, а недавно просто взяв квитки з довгою стиковкою в Амстері, коли летів на конференцію в своїй правничій галузі в Європі. Теж важко було його кудись витягнути.
Зараз ловить дешеві квитки у Візів, злітав в Люблін.
Теща прилітала, дуже рада, що я їй ще в 2016-му сказав робити біометричний паспорт (я сподівався на безвіз в листопаді 2016). Каже - всі Чернівці стоять в черзі по декілька місяців, а я собі без напряга.
Мама прилітала за безвізом.
Зараз брати жінки приїхали. В одного з них чистий паспорт, як і в моєї мами, але нічого не питали, просто ставлять візу.

Це колосальний зсув у свідомості, який не всі можуть помітити. Люди, чий світ на заході закінчувався у Чопі відкривають нові горизонти. Це дуже класно.
Для многих действительно прорыв, для меня лишь возможность настыковать интересные рейсы в Азию\Америку когда нет открытого шенгена. Вообще печально что люди к оформлению виз относятся как к чему-то крайне сложному или "унижению"
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 11 червня 2018, 11:45 Для многих действительно прорыв, для меня лишь возможность настыковать интересные рейсы в Азию\Америку когда нет открытого шенгена. Вообще печально что люди к оформлению виз относятся как к чему-то крайне сложному или "унижению"
Ну от раніше, щоб моя теща могла до мене приїхати мені треба було піти в районну раду і взяти запрошення. Оскільки за умовами запрошення я є матеріально відповідальним за цю особу (якщо він залишиться нелегалом мені треба буде оплачувати депортацію і т.д.) на суму здається 10.000 євро, то запрошення також повинна підписати моя дружина. Легалізація підпису - 14.50 євро, тобто нам треба було вдвої їхати в офіс районної ради і платити 29 євро.
Далі його треба якось переслати в Україну. Можна поштою, але одного разу воно загубилось десь там, а PostNL розводить руками - шукайте на Укрпошті. Тому передаємо знайомими, якщо треба - в інше місто, а вже в Чернівці вони відпрвляли Новою Поштою. Потім тещі треба було зарезервувати час для співбесіди і здачі "пальчиків" у Львові, бо в Чернівцях немає візового центру, що співпрацює з голландцями. Дорога туди, дорога назад - мінімум один день. Сама віза безкоштовна (теща пенсіонер, хоча і працюючий), але посулги візового центру треба оплачувати + доставку паспорту кур'єром в Чернівці. Це все дуже геморойна справа і для мене, і для неї. Крім того є ще невпевненість, чи візу взагалі дадуть, що робить планування поїздки ще складнішим. Моєму батьку поставили спочатку довшу візу, а потім, в той самий паспорт з тим самим набором документів наступну візу дали вже коротшу. Чому? Хто його зна.

Якщо живеш в Києві, чи великому місті, де є візовий центр, то все простіше, але ж Україна велика, а кататися туди-назад не всі хочуть.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

mischko писав: 11 червня 2018, 11:21 Характерно, що відмов у в'їзді 1488 (соупадіє?), але це всього 0.29%
Який там був відсоток відмов по шенгенським візам (середній)?
Процитую сам себе, є трошки інші дані (більш точні) від європейських прикордонників:

Прикордонна агенція Євросоюзу Frontex повідомила українських колег про те, що у 2017 році було відмовлено у в’їзді 44 тисячам громадян України.

"Чи багато це? У відсотках на 20 мільйонів перетинів кордону – це небагато (0,22%. - ЄП). Але для кожної конкретної людини недопуск – це проблема", - заявив представник ДПСУ.

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 1/7082929/

Я так розумію - 44.000 - це не тільки безвізові, а взагалі всі, кому відмовляли.
Apex
Airbus A318
Повідомлень: 54
З нами з: 09 серпня 2017, 13:30
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Apex »

На сайті Євростата є розділ зі статистикою, в якому можна подивитися, що кількість непропущенних українців в 2017 році - 33,525. Причому 25,255 (з них 25,025 - на наземних пунктах пропуску!) з них не пропустили поляки. :smile: Там ще можна погратися з фільтрами і видами табличок, є навіть розподіл по причинам непропуску (але я не знаю, наскільки ця статистика точна для 2017 року.
http://appsso.eurostat.ec.europa.eu/nui ... fs&lang=en
Вкладення
Ukraine.png
Ukraine.png (30.72 Кіб) Переглянуто 3452 разів
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

2017-й же не весь був безвізовим, лише 6 місяців з хвостиком
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення vito »

UKCC писав: 11 червня 2018, 10:55
Olek писав: 11 червня 2018, 10:51 ....
Откуда эта бредовая статистика? 20,3 млн - это половина страны.
в сенсі "звідки"? ви були на піших переходах? мешканці прикордонних сіл як на роботу двічі-тричі на день перетинають кордон заради сраних цигарок та алкоголя та бозна чого ще.... саме тому така статистика 20млн перетинів, а з них лише 25% по біометриці, а по факту чиста статистика, як я розумію всього 550тис різних людей скористалося безвізом, не рахуючи багато перетинів однією особою.
Olek писав: 11 червня 2018, 11:06 Ну вот 20 млн переходов, но не граждан.
Уточнил: по всем данным речь идет о пересечениях границы. Т.е. 555 тыс. не уникальных граждан, а тоже пересечений.
UKCC писав: 11 червня 2018, 11:14
Вместе с этим спикер Госпогранслужбы Сергей Гунько в эфире телеканала "112 Украина" подчеркнул, что спрос на оформление биометрических паспортов среди украинцев еще сохраняется.

"Сейчас уже не такое огромное количество, которое мы оформили прошлым летом. За этот год, прошедший оформлено более 5 млн биометрических загранпаспортов. Это очень много. Для сравнения, в предыдущие годы мы оформили до 2,5, то есть более чем в разы вырос спрос", - прокомментировал спикер.

По его словам, очереди за оформлением паспортов еще сохраняются, но ситуация более спокойная.
Источник: https://censor.net.ua/n3070777

мене ось інше питання цікавить вже скільки часу: куди їздять ті over 5млн яки "нахом'ячили" собі паспорти "щоб було"?
Статистика на сайте полиграфкомбината "Украина":

Полиграфкомбинат у себя на сайте выкладывает информацию о количестве отгрузок паспортов: https://pk-ukraina.gov.ua/33-news/

Там можно скачать табличку за каждую дату Информацияиз колонки "Кількість Відвантажено" собирается в одну табличку: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
N.B. комбинат печатает 24/7 - круглосуточно, без выходных.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S.
Краткие статистические выводы:
* ок. 4.6 млн. з/паспортов отпечатано за последний год (12 месяцев);
* ок. полмиллиона заявок сейчас в очереди на печать (количество заявок пока превышает производительные мощности полиграфкомбината);
* более 500 тыс. з/паспортов в месяц (ок. 20 тыс. в день) печатается сейчас (после введения в строй доп. оборудования с середины января 2018);
* ок. 6 млн з/паспортов в год - будет отпечатано в 2018г.

При сохранении нынешней тенденции, нетрудно посчитать, сколько з/паспортов будет отпечатано за следующие несколько лет.
Похоже, все активное население страны оформляет себе з/паспорта.

N.B.
срок валидности "взрослого" (> 16 лет ) з/паспорта - 10 лет (всего населения в возрасте старше 16 лет - ок. 35 млн. чел. (ок. 82% от общей численности));
срок валидности "детского" (до 16 лет) з/паспорта - 4 года (всего населения в возрасте до 16 лет - ок. 8 млн. чел. (ок. 18% от общей численности)).
Востаннє редагувалось 11 червня 2018, 14:33 користувачем vito, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Victor H »

vito писав: 11 червня 2018, 14:18 При сохранении нынешней тенденции, нетрудно посчитать, сколько з/паспортов будет отпечатано за 10 лет.
Похоже, все активное население страны оформляет себе з/паспорта.

N.B.
срок валидности "взрослого" (> 16 лет ) з/паспорта - 10 лет (всего населения в возрасте старше 16 лет - ок. 35 млн. чел. (ок. 82% от общей численности));
срок валидности "детского" (до 16 лет) з/паспорта - 4 года (всего населения в возрасте до 16 лет - ок. 8 млн. чел. (ок. 18% от общей численности)).
Я все таки думаю, що після 1, 2 і 5 років дії безвізу буде спад. Багато хто має довготермінові шенгенки, по яких вони досі успішно їздять. По мірі закінчення цих віз люди будуть поступово подаватися на біометрику. Коли критична маса її отримає - ажіотаж пройде. Наступний пік буде в 2027.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Гарний розбір безвізових зальотів: https://www.eurointegration.com.ua/arti ... 2/7082966/
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

Среди всех, наличие достаточных средств - самое мутное. Хотя у меня никогда еще не спрашивали об этом, честно говоря
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

Не знаю.... днями теща приїхала в гості. Вперше летіла сама, мовами іноземними не володіє, то я навіть для неї листа написав, де з усіма підробицями виклав всі деталі - і куди їде, і де буде жити, і коли повернеться. В Тігелі прикордонники навіть жодного питання не поставили, мовчки прогнали паспорт через сканер і поставили штамп. За її словами майже всі пасажири так пройшли. Якась зрада... :grin:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 12 червня 2018, 12:00 Среди всех, наличие достаточных средств - самое мутное. Хотя у меня никогда еще не спрашивали об этом, честно говоря
Я думаю, це контрольне "на добивання" для тих, хто і так не може пояснити чого йому в Європу треба. І таких було багато ще навіть до безвізу, причому навіть літаками такі мутні подорожуючі літають. В 2011-му був свідком, коли молода дівчина на пересадці в Тімішоарі показувала румунським прикордонницям замість італійської візи якусь довідку з італійського посольства. При цьому італійською чи румунською я вже не кажу за англійську не розмовляла взагалі, добре, що їй жіночка з літака допомагала перекладати. Пояснити чого вона летить в Італію теж не змогла, по ходу її відправили назад в Чернівці. Сумно це.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 14 гостей