WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення manjeroke »

antey718 писав: 17 травня 2018, 13:13 Добрый день.

Сегодня столкнулся с неприятным косяком сайта визз. Делал сегодня несколько броней, оплата второй брони села на старую бронь которая уже была оплачена, произошло это как я понимаю потому что у меня была открыта еще одна вкладка с этой бронью, и wizz попутал куки походу. Пришлось букать и оплачивать этот перелет еще раз.
На горячей линии обещают ошибочную оплату вернуть. Помню кто-то уже сталкивался с такой проблемой, как быстро возвращали деньги, нужно ли письмо им писать с требованием на возврат?
Было такое с МАУ. Мне тогда сказали в течении 2 недель возврат, но телефон пиликнул уже минут через 5. Я так понял сделали отмену транзакции вместо возврата.
Аватар користувача
antey718
Airbus A319
Повідомлень: 259
З нами з: 20 січня 2016, 17:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення antey718 »

manjeroke писав: 17 травня 2018, 13:16
antey718 писав: 17 травня 2018, 13:13 Добрый день.

Сегодня столкнулся с неприятным косяком сайта визз. Делал сегодня несколько броней, оплата второй брони села на старую бронь которая уже была оплачена, произошло это как я понимаю потому что у меня была открыта еще одна вкладка с этой бронью, и wizz попутал куки походу. Пришлось букать и оплачивать этот перелет еще раз.
На горячей линии обещают ошибочную оплату вернуть. Помню кто-то уже сталкивался с такой проблемой, как быстро возвращали деньги, нужно ли письмо им писать с требованием на возврат?
Было такое с МАУ. Мне тогда сказали в течении 2 недель возврат, но телефон пиликнул уже минут через 5. Я так понял сделали отмену транзакции вместо возврата.
Спасибо, интересует как Wizz возвращает, просто читал что у них процесс возврата иногда затягивается надолго.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AlexK »

antey718 писав: 17 травня 2018, 13:13 Добрый день.

Сегодня столкнулся с неприятным косяком сайта визз. Делал сегодня несколько броней, оплата второй брони села на старую бронь которая уже была оплачена, произошло это как я понимаю потому что у меня была открыта еще одна вкладка с этой бронью, и wizz попутал куки походу. Пришлось букать и оплачивать этот перелет еще раз.
На горячей линии обещают ошибочную оплату вернуть. Помню кто-то уже сталкивался с такой проблемой, как быстро возвращали деньги, нужно ли письмо им писать с требованием на возврат?
У меня такое было в позапрошлом году. Не помню, как быстро вернули, но не моментально.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Там же ще від банку залежить.
Деякі банки відмінену (повернуту) операцію можуть тримати дуже довго (до місяця)
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Alександр »

Olek писав: 16 травня 2018, 22:40 A321 будет летать в летний сезон только на Лутон-Львов, а в зимний - на Вена-Харьков. Жулян в списке нет.
Жуляны при полной загрузке не потянут А321
Аватар користувача
antey718
Airbus A319
Повідомлень: 259
З нами з: 20 січня 2016, 17:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення antey718 »

Valdys писав: 17 травня 2018, 16:40 Там же ще від банку залежить.
Деякі банки відмінену (повернуту) операцію можуть тримати дуже довго (до місяця)
Мой банк возвраты и холды довольно адекватно обрабатывает, с этим проблем быть не должно.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

У привата заскоки бувають. Часом повернення довге, окрім цього, про повернення не сповіщають.
У мене таке не один раз було
Аватар користувача
Spirit
Airbus A330
Повідомлень: 617
З нами з: 16 січня 2014, 23:42
Звідки: KHE
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Spirit »

antey718 писав: 17 травня 2018, 17:54
Valdys писав: 17 травня 2018, 16:40 Там же ще від банку залежить.
Деякі банки відмінену (повернуту) операцію можуть тримати дуже довго (до місяця)
Мой банк возвраты и холды довольно адекватно обрабатывает, с этим проблем быть не должно.
еще зависит от класса карты: классик могут до 30 дней держать, голд до недели, платинум еще быстрее вроде бы.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

25 жовтня мав бути рейс Вроцлав-Базель, усі бронювання було змінено спочатку по часу, а потім поставлено на 27 жовтня! Без попередження! Я випадково про це дізнався. Уже знаю з ким маю справу, заходжу на свою сторінку. Можна б знову погодитись на зміни, але це катастрофа, повернути гроші можна тільки на рахунок WIZZ, але як я їх використаю? Ну неможливо щось спланувати з ними! А тепер саме цікаве: реальні гроші потрібно буде вигризати від них! Скасувати бронювання з поверненням коштів можна тільки за посиланням з електронного листа, але відправляти його вони не поспішають. Пропонують писати скаргу. Добре. Відповіді звичайно немає, вона буде і буде, не сумніваюсь, десь через 30 діб. У ній вони погодяться, але будуть потребувати реквізити банківського рахунку, який я наперед у скарзі не дуже хотів розголошувати. Потім вони будуть дивитись на ті реквізити ще десь 30 днів і їм потрібно буде ще, наприклад поштовий індекс центрального відділення банку у Києві. Далі вони ще будуть перевіряти з місяць чи то дійсно мій рахунок, ну і ще з першої спроби може переказ не пройти. В думках я уже "поховав ті гроші", вони будуть зараховані мені тоді, коли вже ніяких емоцій не буде. І мав же я досвід 2015 року і таки наступив на граблі! Тепер я полечу в Базель з Берліна адекватним Easyjet. Я - не худоба, котрій байдуже коли її транспортують і куди. :twisted:
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Victor H »

Слухайте, хочете гарантовану стиковку - купуйте квитки у класичних перевізників. 100 раз вже всі обговорили, що стиковки лоукостами - це лотерея. Безкоштовний сир буває лише в мишоловці.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Globetrotter »

roger писав: 18 травня 2018, 09:27 25 жовтня мав бути рейс Вроцлав-Базель, усі бронювання було змінено спочатку по часу, а потім поставлено на 27 жовтня! Без попередження! Я випадково про це дізнався. Уже знаю з ким маю справу, заходжу на свою сторінку. Можна б знову погодитись на зміни, але це катастрофа, повернути гроші можна тільки на рахунок WIZZ, але як я їх використаю? Ну неможливо щось спланувати з ними! А тепер саме цікаве: реальні гроші потрібно буде вигризати від них! Скасувати бронювання з поверненням коштів можна тільки за посиланням з електронного листа, але відправляти його вони не поспішають. Пропонують писати скаргу. Добре. Відповіді звичайно немає, вона буде і буде, не сумніваюсь, десь через 30 діб. У ній вони погодяться, але будуть потребувати реквізити банківського рахунку, який я наперед у скарзі не дуже хотів розголошувати. Потім вони будуть дивитись на ті реквізити ще десь 30 днів і їм потрібно буде ще, наприклад поштовий індекс центрального відділення банку у Києві. Далі вони ще будуть перевіряти з місяць чи то дійсно мій рахунок, ну і ще з першої спроби може переказ не пройти. В думках я уже "поховав ті гроші", вони будуть зараховані мені тоді, коли вже ніяких емоцій не буде. І мав же я досвід 2015 року і таки наступив на граблі! Тепер я полечу в Базель з Берліна адекватним Easyjet. Я - не худоба, котрій байдуже коли її транспортують і куди. :twisted:
Вам просто не щастить. Я з 2012 літаю Віззом кілька разів на рік і жодної проблеми не мав. Купляючи квиток з пересадкою на лоукостах, я просто морально готовий до проблеми і думаю наперед, що маю робити, якщо так станеться.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10222
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

Я тоже думаю наперед о том, что делать в случае, если Визз в очередной раз подведет. Проблема не в стыковках, тут все честно, а в отношении к клиенту. Почему нельзя просто вернуть деньги? Да и вообще, понадежнее как-то быть.

Надеюсь, все-таки рано или поздно, в Еврпое прийдут к нормальному законодательству по защите пассажиров. Продал невозвратный билет? Будь добр вези в указанное время и дату. Мне кажется, было бы честно, чтобы правила билета в равно степени распространялись и на пассажира, и на авиакомпанию. А то привыкли - с пассжира чуть что сбор не слабый за изменения и билет невозвратный, а если авиакомпания решила поменять расписание потому что рейсы плохо продаются или факап с планированием - то может бесплатно делать все что хочет.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення devmind »

Sentry писав: 18 травня 2018, 11:18Проблема не в стыковках, тут все честно, а в отношении к клиенту.
Покупаешь дешевый билет - получаешь дешевое отношение к клиенту. Честно?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Olek »

500 евро - это дешевые билет? А у лоу-костов они есть.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

Globetrotter писав: 18 травня 2018, 10:11 Вам просто не щастить. Я з 2012 літаю Віззом кілька разів на рік і жодної проблеми не мав. Купляючи квиток з пересадкою на лоукостах, я просто морально готовий до проблеми і думаю наперед, що маю робити, якщо так станеться.
Якщо з чотирьох спроб полетіти дві завершились повною невдачею, а дві уже зазнали змін і одна з них дуже серйозних, і це поки що, то це вже не випадковість, а усталена практика, підкріплена статистикою.
У 2015 році через яхні примхи і Сєню з Бенею мені вдалось видозмінити подорож і додатково відвідати Монтро, Мілан та Щецин, де я підтримав національну збірну в Кубку Девіса. Були щільні графіки і ніде ніяких затримок. Бо не було WIZZ!
Цього року я все передбачав, тому й заходив регулярно на свою сторінку. Я тільки тому летів через Вроцлав, бо неподалік Берлін.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

вже ж розбирали, що low cost - це не дешевий квиток, це бізнес модель в якій по максимуму все урізане. В тому числі і резервація запасних бортів, простій літаків, інтервали між відправленнями і т.д.

Англійською їх ще часто називають: https://en.wikipedia.org/wiki/No_frills
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

хлопці, не подобається... вважаєте, що Ви вище цього, не літайте і не за**райте нам тут тему!
andrey_pm
Airbus A318
Повідомлень: 80
З нами з: 21 травня 2017, 11:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення andrey_pm »

Кутаиси получил 7 новых направлений: Париж, Прага, Афины, Барселона, Рим, Бухарест, Вена.
Мощно. Когда уже виз из Украины откроет туда рейс?
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення converj »

С безвизом ЕС интерес к Грузии угас
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

andrey_pm писав: 18 травня 2018, 13:05 Кутаиси получил 7 новых направлений: Париж, Прага, Афины, Барселона, Рим, Бухарест, Вена.
Мощно. Когда уже виз из Украины откроет туда рейс?
Для цього треба реанімувати українську доньку.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей