WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

andrey_pm
Airbus A318
Повідомлень: 80
З нами з: 21 травня 2017, 11:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення andrey_pm »

очень хорошая (широкая) география у новых рейсов
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення syxiv_dan »

Буде дуже зручно, коли УЗ запустить прямий потяг з Мукачево, який анонсував Кравцов
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Franek »

syxiv_dan писав: 14 травня 2018, 14:26 Буде дуже зручно, коли УЗ запустить прямий потяг з Мукачево, який анонсував Кравцов
Залежить від розкладу того потягу. Якщо він буде вирушати з Мукачева після обіду, що найімовірніше, то відпадуть всі дообідні вильоти, якщо не ночувати в Дебрецені. І залишаться тільки не дуже зручні в плані туризму вечірні вильоти.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Собакевич »

Залежить від розкладу того потягу. Якщо він буде вирушати з Мукачева після обіду, що найімовірніше, то відпадуть всі дообідні вильоти, якщо не ночувати в Дебрецені. І залишаться тільки не дуже зручні в плані туризму вечірні вильоти.
Ночной поезд в Дебрецен точно никто не пустит, чтобы к ранноутренним вылетам можно было успеть. А туристу там и переночевать можно, аквапарк посетив накануне. Но вообще поезд, мне кажется - утопия. Может, какой-то малый бизнес в Ужгороде/Мукачево сподобится на шаттлы под конкретные рейсы в аэропорт Дебрецена.
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sleepwalker »

нові рейси почнуть діяти аж через рік. враховуючи агресивну (вербальну) інтервенцію Раянейра, в наступному році Мукачево може стати синьо-жовтим хабом
:-D
якщо серйозно, то я подивився час вильоту з Дебрецена і там майже всі рейси ранішні - до 13:00. сумніваюсь, що потяг з Мукачева допоможе. хіба що в Париж - о 19 год.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

Цими днями WIZZ вкотре поламав всі розклади польотів для мене, я уже заколупався погоджуватись на їхні зміни. Ще жодного разу з ними не полетів і вони просто не дають такої можливості! Та пішли вони...
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AlexK »

roger писав: 15 травня 2018, 00:47 Цими днями WIZZ вкотре поламав всі розклади польотів для мене, я уже заколупався погоджуватись на їхні зміни. Ще жодного разу з ними не полетів і вони просто не дають такої можливості! Та пішли вони...
З ВіззЕйром ніколи не варто купувати квитки далеко наперед, навіть за дуже привабливі ціни, якщо теоретичне зсуненні рейсів на кілька годин або днів може все зруйнувати. Місяці за три вперед--це найвіддаленіший горизонт купівлі, на який варто погоджуватися з ними.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення devmind »

AlexK писав: 15 травня 2018, 00:59 З ВіззЕйром ніколи не варто купувати квитки далеко наперед, навіть за дуже привабливі ціни, якщо теоретичне зсуненні рейсів на кілька годин або днів може все зруйнувати. Місяці за три вперед--це найвіддаленіший горизонт купівлі, на який варто погоджуватися з ними.
Не стоит самостоятельно стыковать рейсы сильно заранее, и покупать билеты если очень жесткие рамки по датам. Но не вижу ничего плохого в покупке p2p билетов по бросовым ценам во время открытия рейса, например. Даже на год вперед. Сдвинется расписание - подвинусь и я. Не будет получаться - билеты недорогие, сильно не расстроюсь, тем более через год после покупки :)
У классиков с самыми дешевыми акционными тарифами будет та же картина.
Inguri

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Inguri »

Класики, як правило, міняють години, а не дні.
Та й трохи гнучкіші і доступніші для погодження змін.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення devmind »

Inguri писав: 15 травня 2018, 11:12 Класики, як правило, міняють години, а не дні.
Та й трохи гнучкіші і доступніші для погодження змін.
Тобто в мене змінились плани, але в мене квиток по супер-промо, і я такий йду до перевізника і кажу: "А-нумо, змінімо мені дату, бо мені у вівторок летіти більше не гріє.." Який класик так зігнеться? :|

Той же Візз [при зміні розкладу] без проблем перебронює вас на іншу дату, чи, навіть напрямок, або поверне гроші. Класики також міняють дати і відміняють рейси. З власного досвіду, я б сказав, що Візз також, як правило, міняє час, а не дату.

І не забуваймо, що закон один і для класиків, і для лоу-костів.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення popTAB »

Візз сьогодні відкрив а321 для України : прилетів рейсом з Лутона у Львів
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення andrewcrow »

Как внешне отличить 321 от 320 у WizzAir?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

так само, як і всіх інших)))
А321 довший і має аварійні виходи на відстані один від іншого.
А320 має аварійні виходи поруч.

введіть в гугл фото цих літаків, зрозумієте, про що я говорю.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення converj »

andrewcrow писав: 16 травня 2018, 09:01 Как внешне отличить 321 от 320 у WizzAir?
две двери перед крыльями
у 320 - одна
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Victor H »

А ще це вперше їх борт з реєстрацією британської доньки в Україні:
G-WUKC.JPG
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

8 травня був страйк у Неаполі, на ньому WIZZ ще й заробити примудрився. Квитки Катовіце-Неаполь-Катовіце через оператора змінити не вдалося, тільки автоінформатор. Вирішили замінити через сайт на Катовіце-Барі, а далі автобусом. Про харчування чи якісь компенсації навіть не думали просити, ну страйк, з розумінням поставились. Але змінено було і зворотній рейс на Барі-Катовіце. До Барі було дуже не добре добиратись 12 травня, та й тоді ж існував початковий рейс Неаполь-Катовіце. Чому б не поміняти назад? Але ж самостійно неможливо через сайт. Телефонуємо і...отримуємо категоричну відмову і пропозицію зробити це на платній основі та ще й з додатковою оплатою послуг оператора кол-центру. Відмовляємось, але оформляємо скаргу, бо здоровий глузд підказує, що мали б поміняти, бо не ми ж страйк організовували. Чекаємо, але повертатись то ж потрібно. Тому купуємо квитки нові, на те ж 12 травня, і це дешевше, ніж вносити зміни. Лише після того, як WIZZ побачив про нове бронювання, вони таки вносять зміни! Але коли?! Тепер знову оформляю скаргу просто на те, що представники компанії по-різному підходять до ситуації. Бо якщо ж ні, то вже ні! То навіщо потім робити цю насмішку? А от на нову скаргу відповіді взагалі немає, тут вони користуються 30-ти денним очікуванням. Реально нам потрібна була елементарна консультація та допомога від компанії, а ми отримали лише насмішку. До речі в Катовіце ніхто від WIZZ навіть не хотів слухати про цю ситуацію, тільки - телефонуйте. Ну телефонували і що з того?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Olek »

A321 будет летать в летний сезон только на Лутон-Львов, а в зимний - на Вена-Харьков. Жулян в списке нет.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення popTAB »

Це за умови що Раян в Харків не зайде з рейсом в район Відня :-D
tarick
Airbus A318
Повідомлень: 91
З нами з: 27 червня 2017, 16:26
Звідки: LWO / SEA
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення tarick »

Про зимовий передбачувати якими літаками буде віз літати думаю ще зарано з їхніми змінними графіками.
Аватар користувача
antey718
Airbus A319
Повідомлень: 259
З нами з: 20 січня 2016, 17:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення antey718 »

Добрый день.

Сегодня столкнулся с неприятным косяком сайта визз. Делал сегодня несколько броней, оплата второй брони села на старую бронь которая уже была оплачена, произошло это как я понимаю потому что у меня была открыта еще одна вкладка с этой бронью, и wizz попутал куки походу. Пришлось букать и оплачивать этот перелет еще раз.
На горячей линии обещают ошибочную оплату вернуть. Помню кто-то уже сталкивался с такой проблемой, как быстро возвращали деньги, нужно ли письмо им писать с требованием на возврат?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей