WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення syxiv_dan »

Летів менше тижня тому. 4 людей посадило разом і туди, і назад. Можливо випадковість
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення artml »

makor писав: 25 квітня 2018, 18:40 а при чекине на схеме места были свободные?
так, ще купа місць. зараз дивлюся на сайті візза — приблизно 40 вільних місць у літаку
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

nix писав: 25 квітня 2018, 18:41 А вообще могут они с Украины в Марокко полететь? Что там по разрешениям?
ні, Марокко не в ЄС, ще й візове для українців, а Україна візова для марокканців.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення vito »

Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Думаю, будет несколько новостей, и не только о Киеве.
Если говорить, что из Киева может быть теоретически:
Действующий Договор между Украиной и Европейским сообществом про определенные аспекты воздушного сообщения: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/994_743

На сайте Госавиаслужбы Украины опубликована таблица - детали всех 70 соглашений о воздушном сообщении с другими странами (1 - с ЕС и 69 с отдельными странами), в т.ч. 26 между Украиной странами ЕС (список маршрутов, по которым возможно выполнение регулярных рейсов, квоты на число полетов и авиаперевозчиков):
https://avia.gov.ua/pro-nas/mizhnarodna ... luchennya/
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Скандинавия - если Копен взлетел, то вполне могут еще раз попробовать вернуть Осло (они юридически могут летать в Осло?),
или Стокгольм (учитывая заход Райана было бы интересно)
Норвегия, Швец.: есть ограничения по маршрутам ( нет ограничений по числу авиаперевозчиков и по числу рейсов)
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Рига - не думаю
Греция - очень хотелось бы прямой на острова
нет ограничений: ни по маршрутам, ни по числу авиаперевозчиков, ни по числу рейсов
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Адриатика - Сплит, Любляна. Подгорица и Тирана, думаю, не доступны.
Словения - нет ограничений по числу авиаперевозчиков и по числу рейсов; маршруты ограничены Киевом
Хорватия - число авиаперевозчиков - по 1 на линию (нет ограничений по маршрутам, и по числу рейсов)
Київ – Подгориця: 7 рейсів за кожним маршрутом
Albania: no treaty
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Прага - очень странно, что никто не заходит. Поток там есть, но Визз оттуда, вроде как, уходит.
Швейцария - маловероятно, что они на Базель много насобирают. Хотя, там аэропорт на 3 страны...
Швейцария, Чехия - есть ограничения по маршрутам и по числу рейсов (нет ограничений по числу авиаперевозчиков)
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Брюссель - почему нет?
Бельгия - есть ограничения по числу рейсов; число авиаперевозчиков - 1 (нет ограничений по маршрутам;)
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Болгария и Румыния - разве что София на зиму.
Болгария и Румыния - нет совсем никаких ограничений: ни по маршрутам, ни по числу авиаперевозчиков, ни по числу рейсов
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Итого, я больше всего верю в Стокгольм и Грецию. Очень хочу Сплит.
Стокгольм: есть ограничения по маршрутам ( нет ограничений по числу авиаперевозчиков и по числу рейсов)
Греция - нет ограничений: ни по маршрутам, ни по числу авиаперевозчиков, ни по числу рейсов
Сплит - число авиаперевозчиков - по 1 на линию (нет ограничений по маршрутам, и по числу рейсов)
Аватар користувача
TvoyKotya
Airbus A318
Повідомлень: 31
З нами з: 10 лютого 2018, 22:26

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення TvoyKotya »

vito писав: 25 квітня 2018, 19:52
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Думаю, будет несколько новостей, и не только о Киеве.
Если говорить, что из Киева может быть теоретически:
Действующий Договор между Украиной и Европейским сообществом про определенные аспекты воздушного сообщения: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/994_743

На сайте Госавиаслужбы Украины опубликована таблица - детали всех 70 соглашений о воздушном сообщении с другими странами (1 - с ЕС и 69 с отдельными странами), в т.ч. 26 между Украиной странами ЕС (список маршрутов, по которым возможно выполнение регулярных рейсов, квоты на число полетов и авиаперевозчиков):
https://avia.gov.ua/pro-nas/mizhnarodna ... luchennya/
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Скандинавия - если Копен взлетел, то вполне могут еще раз попробовать вернуть Осло (они юридически могут летать в Осло?),
или Стокгольм (учитывая заход Райана было бы интересно)
Норвегия, Швец.: есть ограничения по маршрутам ( нет ограничений по числу авиаперевозчиков и по числу рейсов)
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Рига - не думаю
Греция - очень хотелось бы прямой на острова
нет ограничений: ни по маршрутам, ни по числу авиаперевозчиков, ни по числу рейсов
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Адриатика - Сплит, Любляна. Подгорица и Тирана, думаю, не доступны.
Словения - нет ограничений по числу авиаперевозчиков и по числу рейсов; маршруты ограничены Киевом
Хорватия - число авиаперевозчиков - по 1 на линию (нет ограничений по маршрутам, и по числу рейсов)
Київ – Подгориця: 7 рейсів за кожним маршрутом
Albania: no treaty
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Прага - очень странно, что никто не заходит. Поток там есть, но Визз оттуда, вроде как, уходит.
Швейцария - маловероятно, что они на Базель много насобирают. Хотя, там аэропорт на 3 страны...
Швейцария, Чехия - есть ограничения по маршрутам и по числу рейсов (нет ограничений по числу авиаперевозчиков)
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Брюссель - почему нет?
Бельгия - есть ограничения по числу рейсов; число авиаперевозчиков - 1 (нет ограничений по маршрутам;)
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Болгария и Румыния - разве что София на зиму.
Болгария и Румыния - нет совсем никаких ограничений: ни по маршрутам, ни по числу авиаперевозчиков, ни по числу рейсов
Tetris писав: 25 квітня 2018, 16:58 Итого, я больше всего верю в Стокгольм и Грецию. Очень хочу Сплит.
Стокгольм: есть ограничения по маршрутам ( нет ограничений по числу авиаперевозчиков и по числу рейсов)
Греция - нет ограничений: ни по маршрутам, ни по числу авиаперевозчиков, ни по числу рейсов
Сплит - число авиаперевозчиков - по 1 на линию (нет ограничений по маршрутам, и по числу рейсов)
Там выше еще писали на счет того что есть ограничения по Италии, но их нет так как открытое небо с ними также и с Испанией
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення syxiv_dan »

Сумно з ситуацією, яка є з Італією. Де-юре - відкрите небо, де-факто - все не так райдужно
krock
Airbus A330
Повідомлень: 508
З нами з: 30 липня 2012, 15:42
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення krock »

По Італії вже багато обговорювали - Віззу потрібно отримати узгодження від італійскої сторони щоб літати. А ті не дають, якщо нема бази в Італії. Візз бази не дуже хоче бо граунд стафф дешевше в Будапешті. Десь так.
Здається в Іспанії десь така ж картина.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Franek »

popTAB писав: 25 квітня 2018, 18:16
Valdys писав: 25 квітня 2018, 15:37 Ну що, починаємо робити ставки, куди що анонсують?

Може домовились з Італією та Іспанією?

Польші вже достатньо, в Німеччині можуть хіба що щось замінити (Хан на головний FRA, наприклад), ну або додати Берлін.
Ну і ще можна було б Братиславу на Відень замінити.

Що ще, не знаю...
Може яку Ларнаку зі Львова, Гамбург, Афіни, Щецін, Братиславу, Прагу,... ?
Праги точно не буде, бо вони там закрили базу, хіба анонсують базу у Львові. Думаю буде багато анонсів зі Львова, щоб Раянам не дісталася знижка. Може бути Німеччина, Будапешт альбо Відень, хоч за Відень знижки не буде але там є ловкост паспотік. Може відновлять дочку і полетять в Кутаїсі і Тель-Авів, Іспанію і Італію, щоб не дати Раянам можливості конкурувати з собою, бо для Раян ці напрямки будуть недоступні. Принаймні ще певний час.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення syxiv_dan »

Теж думав про відновлення дочки. Але це надзвичайно сумнівно, бо зараз активно говорять про відкрите небо, а якщо воно буде, то сенс в дочці практично зникає
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Labiann »

про открытое небо давно говорят и активно и не активно, только толку из этого не густо, думаю пока с брекситом не разрулят всё, то открытого не сильно светит, а на это не один год уйдёт...
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

С учетом того, что Брексит еще будет длиться какое-то время и его исход далеко не предрешен, дочка может иметь смысл. Также дочка откроет маршруты не в Европу. Правда много ли таких маршрутов? Грузия, Турция, Израиль, что еще?
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Labiann »

я конечно за дочку, но как-то сомневаюсь что они наступят на одни грабли два раза...
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Franek »

Sentry писав: 25 квітня 2018, 23:23 С учетом того, что Брексит еще будет длиться какое-то время и его исход далеко не предрешен, дочка может иметь смысл. Также дочка откроет маршруты не в Европу. Правда много ли таких маршрутов? Грузия, Турция, Израиль, что еще?
Молдова і Вірменія - повністю відкрите небо. Можна в Баку, Казахстан і Дубай, вони туди вже літають, але не знаю, що там з частотами. Мейбі Мароко.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

Азербайджан, Вірменія, з останньої українській а/к можна будь-куди, там же недавно підписали.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Franek »

Може в Казахстан навіть домовляться через Росію.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення syxiv_dan »

Так вони в Туреччину не літають взагалі, не думаю, що турки пустять. Грузія і Ізраїль - це три аеропорти, що небагато.
Думаєте в Молдову буде достатній трафік?
В Казахстан через Росію українська дочка не полетить ніяк. Хіба основний Візз.
Тому в відновлення дочки не вірю, хоча я теж був би тільки радий її відновленню.
Найреальніше на п'ятницю - це база + маршрути зі Львова, якісь напрямки з Києва, і якийсь новий український аеропорт. Також можливо якісь напрямки з Харкова, якщо там продаж квитків хороший
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Franek »

syxiv_dan писав: 25 квітня 2018, 23:55 Так вони в Туреччину не літають взагалі, не думаю, що турки пустять. Грузія і Ізраїль - це три аеропорти, що небагато.
Ну так не тільки про Київ йде річ. Три міста в Україні і три аеропорти Грузія+Ізраїль. Це вже 9 напрямків.
syxiv_dan писав: 25 квітня 2018, 23:55 Думаєте в Молдову буде достатній трафік?
Один раз на тиждень Київ-Кишинеу і Львів-Кишинеу може і заповниться.
syxiv_dan писав: 25 квітня 2018, 23:55 В Казахстан через Росію українська дочка не полетить ніяк. Хіба основний Візз.
Не знаю всіх юридичних приколів. Але розглядаю як фантазію шось типу частоту получає Wizzair Україна а фактично летить Wizz. Як кодшерчик)
syxiv_dan писав: 25 квітня 2018, 23:55 Тому в відновлення дочки не вірю, хоча я теж був би тільки радий її відновленню.
Найреальніше на п'ятницю - це база + маршрути зі Львова, якісь напрямки з Києва, і якийсь новий український аеропорт. Також можливо якісь напрямки з Харкова, якщо там продаж квитків хороший
Їм реально нема куди рости. Залишилися або заблоковані країни, або країни без паспотоку.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Franek »

Більше вірю в відновлення дочки, аніж в новий аеропорт. Хіба перехід в Борік буде) В Одесу не полетять через смугу, а ці фантазії про Херсон і Вінницю серйозно не розглядаю.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Labiann »

я думаю, что им есть о чём думать и к сожалению Украина, открытие дочки, не сильно в приоритете...

в Баку для дочки ограничения, кодшер тоже не влезит...

насчёт Одессы посмотрим после новой впп, насколько Варади сдержит обещание, хотя сейчас такая конетель завязывается вокруг одс и впп без тендера строится, что тоже может аукнутся, короче не весело дела обстоят, по крайне мере визуально...
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sleepwalker »

Franek писав: 26 квітня 2018, 00:02

Їм реально нема куди рости. Залишилися або заблоковані країни, або країни без паспотоку.
рости їм якраз є куди і тут вже перелічували кілька цілком реальних варіантів.
варіант, де залучена РФія вважаю абсолютно неприпустимим, якщо не сказати просто нереальним. дочка - це добре. але дочка, яка літає в Казахстан чи Азербайджан особисто для мене має нульову цінність. все таки це не той варіант "туризму вихідного дня".
але треба розуміти, що рішення АК може не збігатися з нашими очікуваннями. у них є свої моменти, а з заходом Раяна, я впевнений, менджмент Візза мав не один місяць безсонних ночей. можна чекати незрозумілу на позір багатоходовочку та інші стратегічні кризові рішення. (а в реалі отримати Херсон-Ольштин :nunu: )
в будь-якому випадку не думаю, що новини будуть поганими — Візз цю галявину давно застовбив і занапастити такий ринок було б репутаційним самогубством.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 17 гостей