WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Tetris »

Valdys писав: 25 квітня 2018, 17:27
Санефйорд Торп? у Осло... на ну на... :grin: не думаю.
Аеропорт Базель-Мюльхауз-Фрайбург знаходиться здається у Франції, тому він відпадає із за не можливості отримання дозволу на польоти з Франції для них.
з Брюсселем питання відкрите, якщо Бориспіль говорить про можливий прихід Брюссельс Ейрлайнз, то питання в тому, чи дадуть дозвіл на Польоти Віза з Шарлеруа (а дозвіл такий як і по Франції - 1 ак з 1 країни)
Не знав, що Європорт у Франції. Але там є і швейцарська митниця, тому, можливо, юридично вони доступні. Та і Женева в них є.
Хоча, Швейцарія, як і Норвегія, можуть бути не доступні юридично.
Востаннє редагувалось 25 квітня 2018, 17:32 користувачем Tetris, всього редагувалось 1 раз.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення syxiv_dan »

mischko писав: 25 квітня 2018, 17:27 врядчи, там же смуга А320 не потягне
Ну млін...100 мільонів ж виділили на цей рік, може таки доведуть до необхідного мінімуму. Але те, що це поки нереально - погоджуюся.
А про останню обіцянку...такоє. Обіцянка - цяцянка, дурному забавка. Але дуже хочеться, щоб так і сталося
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Sleepwalker писав: 25 квітня 2018, 17:23 може я не розумію, що значить "недоступно", але якщо на скріншоті недоступність ВіззЕйру Італії та Іспанії, то, як то кажуть, дайтє двє.

теоретично: дуже хотілося б Скандинавії — Осло, Гетеборг, Стокгольм. просто хотілося б трохи Греції, Італії, Європорта (Базель). не проти, на крайняк, Парижа-Буве, або іншої Франції, бо територія велика, а покриття з "другої Франції" - 0. категорично проти додаткових Німеччини і Польщі. можливість розширення буде витрачено марно (хоча відчуваю, що тут можлива певна ротація).
буду дуже радіти за будь-яке нове для Візза українське місто. бо ми того варті 8-)
Італія і Іспанія не пускають Візейр літати з їх країн до України, це ж 1000000 раз обговорювали. Як тільки вони зможуть домовитись, відразу посиплються нові напрямки звідти, що у Київ, що у Львів, 1000%.
Париж також підпадає під обмеження - 1 ак від 1 країни (вже є МАУ і АФ).
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Tetris писав: 25 квітня 2018, 17:31
Valdys писав: 25 квітня 2018, 17:27
Санефйорд Торп? у Осло... на ну на... :grin: не думаю.
Аеропорт Базель-Мюльхауз-Фрайбург знаходиться здається у Франції, тому він відпадає із за не можливості отримання дозволу на польоти з Франції для них.
з Брюсселем питання відкрите, якщо Бориспіль говорить про можливий прихід Брюссельс Ейрлайнз, то питання в тому, чи дадуть дозвіл на Польоти Віза з Шарлеруа (а дозвіл такий як і по Франції - 1 ак з 1 країни)
Не знав, що Європорт у Франції. Але там є і швейцарська митниця, тому, можливо, юридично вони доступні. Та і Женева в них є.
Хоча, Швейцарія, як і Норвегія, можуть бути не доступні юридично.
французько-швейцарський аеропорт, розташований на французькій території, біля міста Сен-Луї (фр. Saint-Louis), у південній частині Ельзасу, неподалік від швейцарського кордону. Єдиний у світі аеропорт керований спільно двома державами.
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sleepwalker »

я тут на досугє прикинув, які переваги від Візза для трьох наших міст. суто суб'єктивно на мій смак: У Харкова великий козир — ВІдень, у Львова — Берлін, у Києва — досить пристойна кількість напрямків.
непогано було б ці показники якось урівняти в масштабах країни :-)
Італія і Іспанія не пускають Візейр літати з їх країн до України, це ж 1000000 раз обговорювали.
так, мені вже нагадали. я забувся, ок?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

syxiv_dan писав: 25 квітня 2018, 17:32 Ну млін...100 мільонів ж виділили на цей рік, може таки доведуть до необхідного мінімуму. Але те, що це поки нереально - погоджуюся.
А про останню обіцянку...такоє. Обіцянка - цяцянка, дурному забавка. Але дуже хочеться, щоб так і сталося
Я чекаю Ейндховен-Сучава...
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

тут якось запитували про пересадку з Базеля до Львова через Вроцлав.

Я вчора летів зі Вроцлава,
через тягнучку у Вроцлаві я був в аеропорту тільки о 15:25 (виліт о 16:30), літак з Базеля уже приземлився (за таблом)
перевірка безпеки у мене зайняла менше 5 хв (працювало три лінії, одна для бізнесу, дві - для економу. Бізнесу в цей час мабуть не було зовсім, тому що запрошували туди всіх бажаючих)
потім 25 хв я просидів у залі заряжаючи телефон.
Прикордонний контроль на гейті, я підійшов о 15:55, працювало 4 кабінки.
прикордонник вирішив рахувати мої дні перебуваннявю і я простояв хв 10-15
посадка через трап, в Вроцлаві сортують пасажирів, спочатку місця AF, потім дальні ряди і т.д.

аеропорт маленький, думаю без багажу пересісти там можна практично без ризикив
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

mischko писав: 25 квітня 2018, 17:39
syxiv_dan писав: 25 квітня 2018, 17:32 Ну млін...100 мільонів ж виділили на цей рік, може таки доведуть до необхідного мінімуму. Але те, що це поки нереально - погоджуюся.
А про останню обіцянку...такоє. Обіцянка - цяцянка, дурному забавка. Але дуже хочеться, щоб так і сталося
Я чекаю Ейндховен-Сучава...
думаю довго чекати будете)))
уж краще Шарлеруа-Київ.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Просмотрел их карту. Почему-то кажется, будет что-то из Греции (Афины или Корфу). Не знаю, выбраны ли все авиаперевозчики, но Тель-Авив смотрелся бы тоже логичным. Берлин практически уверен. Ну и вообще нереально (но вдруг) - Рейкьявик :)
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Igoresha писав: 25 квітня 2018, 17:46 Просмотрел их карту. Почему-то кажется, будет что-то из Греции (Афины или Корфу). Не знаю, выбраны ли все авиаперевозчики, но Тель-Авив смотрелся бы тоже логичным. Берлин практически уверен. Ну и вообще нереально (но вдруг) - Рейкьявик :)
з Тель Авіва обмеження, з Берліну також обмеження, цікаво як Раяни вихватили, чи вони просто відкрили продаж, не знаючи ні про які обмеження.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

Valdys писав: 25 квітня 2018, 17:43 думаю довго чекати будете)))
уж краще Шарлеруа-Київ.
1) не беруся судити, чи це вигідно для а/к, але румунів в Нідерландах багато і з кожним роком все більше.
2) до Шарлеруа мені так само їхати як на Дортмунд, з якого вже зараз є і Київ, і Харків, і Львів.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Valdys писав: 25 квітня 2018, 17:48 з Тель Авіва обмеження, з Берліну також обмеження, цікаво як Раяни вихватили, чи вони просто відкрили продаж, не знаючи ні про які обмеження.
Так с Германией же меняли соглашение, нет?
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sleepwalker »

Vitaliy писав: 25 квітня 2018, 17:42 аеропорт маленький, думаю без багажу пересісти там можна практично без ризикив
місяць тому летів з Вроцлава. аеропорт дуже приємний, служби працюють чітко й швидко. єдине, що не погоджуюся, що порт маленький. не гігант, звісно, але середненький такий. місць посидіти вдосталь — мені вдалося навіть полежати на диванчику з непоганим краєвидом.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Igoresha писав: 25 квітня 2018, 17:50
Valdys писав: 25 квітня 2018, 17:48 з Тель Авіва обмеження, з Берліну також обмеження, цікаво як Раяни вихватили, чи вони просто відкрили продаж, не знаючи ні про які обмеження.
Так с Германией же меняли соглашение, нет?
так, на Київ - Франкфурт-Мюнхен-Берлін тепер стало 52 рейси в тиждень (було 28). Тобто різниця 24.
але ж з тієї сторони є Люфтганза (яка вже 6 чи 7 рейсів забрала), говорять про Євровінгс, Раяни щось там також вже типу прибрали...
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення popTAB »

Valdys писав: 25 квітня 2018, 15:37 Ну що, починаємо робити ставки, куди що анонсують?

Може домовились з Італією та Іспанією?

Польші вже достатньо, в Німеччині можуть хіба що щось замінити (Хан на головний FRA, наприклад), ну або додати Берлін.
Ну і ще можна було б Братиславу на Відень замінити.

Що ще, не знаю...
Може яку Ларнаку зі Львова, Гамбург, Афіни, Щецін, Братиславу, Прагу,... ?
Inguri

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Inguri »

Касабланку і Канари б... мовчу-мовчу :tea:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

хто пам'ятає адресу їхнього staging environment? Минулого разу звідти бралися інсайди
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення artml »

Здається Віззейр навчився у Райанів не лише техніки розпродажів. Реєструвалися на рейс з дружиною, отримали 8D та 28A.

вмикаю пісню групи мотор'ролла, сумно дивлюся у вікно
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

а при чекине на схеме места были свободные?
nix
Airbus A319
Повідомлень: 266
З нами з: 06 березня 2018, 16:12
Звідки: IEV->DUB
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення nix »

А вообще могут они с Украины в Марокко полететь? Что там по разрешениям?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей