Візи та все про них...

dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

makor писав: 20 квітня 2018, 12:53 Американцев не интересуют официальные бумажки. Достаточность денег они оценивают по косвенным признакам... А украинские бумажки... это для них вообще не аргумент, могут посмотреть, но верить?))
Я був свідком як подавала доки одна вчителька.
-Яка Ваша зарплатня?
- 2000 гривень (це було у 2010 році)
- Це все?
- Ні, ще я займаюсь репетиторством і це дає мені близько 8000 гривень на місяць. Але це неофіціально, ви ж розумієте.
- Так, розумію. Your visa is approved.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

makor писав: 20 квітня 2018, 12:53 Достаточность денег они оценивают по косвенным признакам...
А вот это интересно. Можно поподробней?
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 12:56 А вот это интересно. Можно поподробней?
Наприклад як вдягнена людина.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

dimm1971 писав: 20 квітня 2018, 12:55
makor писав: 20 квітня 2018, 12:53 Американцев не интересуют официальные бумажки. Достаточность денег они оценивают по косвенным признакам... А украинские бумажки... это для них вообще не аргумент, могут посмотреть, но верить?))
Я був свідком як подавала доки одна вчителька.
-Яка Ваша зарплатня?
- 2000 гривень (це було у 2010 році)
- Це все?
- Ні, ще я займаюсь репетиторством і це дає мені близько 8000 гривень на місяць. Але це неофіціально, ви ж розумієте.
- Так, розумію. Your visa is approved.
У нас много людей имеют левак больший, чем официальная ЗП.

Слышал похожую историю от знакомых. Но также был случай, когда отказали очень богатому человеку, бзнесмену, долларовому миллионеру, объездившему до того полмира.
Востаннє редагувалось 20 квітня 2018, 13:06 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

dimm1971 писав: 20 квітня 2018, 12:57
Bagach писав: 20 квітня 2018, 12:56 А вот это интересно. Можно поподробней?
Наприклад як вдягнена людина.
Цікаве питання. І у якої людини більше шансів: бритоголового мужика у спортивному костюмі, чи у чоловіка, вдягненого у smart casual чи навіть діловий костюм.
Востаннє редагувалось 20 квітня 2018, 13:14 користувачем Bagach, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 12:27 Поки що найбільш привабливо для мене виглядає Аргентина. Ну, можливо ще Гонконг. ОАЕ - хоч і розвинута країна, але там масовий туризм, і напевно багато туристів, що кричать "Тагииииил".
Я просмотрел ваши коментарии и не совсем понимаю, как невысокий доход сочетается с бюджетом, который вы предполагаете потратить на поездку. США, Аргентина? Я бы тоже, на месте визового офицера, спросил бы логичный вопрос: вот вы получаете условные 200 евро в месяц (на которые вам нужно жить), но сейчас едете в туристическую поездку, только на билет которой вам нужно потратить ваших 2-3 зарплаты.
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 13:00 Но также был случай, когда отказали очень богатым людям, бзнесменам, долларовым миллионерам, объездивших до того полмира.
Скоріше за все зловили на якійсь брехні. Я чув, що американськи візові офіцери проходять дуже суворий тренінг, куди входить різноматнітна підготовка. До того ж питання підбираються дуже ретельно - нібито ні про що, але я після співбесіди аналізував розмову і знайшов пару моментів, де він мене відверто перевіряв з різних боків. Але я ділетант і розумію що тих моментів було набагато більше. Тому в американському посольстві апліканту рекомендують одне - говорити правду, правду і нічого окрім правди. Кожен сумнів буде прийнято Вам в мінус. До того ж вони ретельно аналізують Вашу анкету, і на момент співбесіди рішення готове на 90%.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Igoresha писав: 20 квітня 2018, 13:03
Bagach писав: 20 квітня 2018, 12:27 Поки що найбільш привабливо для мене виглядає Аргентина. Ну, можливо ще Гонконг. ОАЕ - хоч і розвинута країна, але там масовий туризм, і напевно багато туристів, що кричать "Тагииииил".
Я просмотрел ваши коментарии и не совсем понимаю, как невысокий доход сочетается с бюджетом, который вы предполагаете потратить на поездку. США, Аргентина? Я бы тоже, на месте визового офицера, спросил бы логичный вопрос: вот вы получаете условные 200 евро в месяц (на которые вам нужно жить), но сейчас едете в туристическую поездку, только на билет которой вам нужно потратить ваших 2-3 зарплаты.
Ну, у нас много людей, которые откладывают часть зарплаты на поездки. Вот за некоторый период сумма и накапливается.
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 13:02
Цікаве питання. І у якої людини більше шансів: бритоголового мужлана у спортивному костюмі, схожого на гастарбайтера, чи у чоловіка, вдягненого у smart casual чи навіть діловий костюм.
Більше шансів у людини, до якої не буде зайвих питань.
Знов таки із баченого. Бабуся з дідусем, десь з якогось хутора під Чернівцями. Вона вдягнена в хустку і кофту, яку я останній раз бачив років 30 тому на моїй прабабусі. Він в чоботях, піджаку і рубашці з півниками, яку придбав ще за радянських часів. Вони виглядають в черзі "білими воронами" на фоні прокурорів в "Армані" та дівчат з силіконом. Я чую лише початок історії: вони все життя на хуторі, а діти вивчилися і переїхали до Штатів. Там кілька років живуть, запросили до себе. Потім я зустрічаю їх в черзі, яка сплачує доставку паспортів. це означає, що візу вони отримали.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення artml »

dimm1971 писав: 20 квітня 2018, 13:08 Тому в американському посольстві апліканту рекомендують одне - говорити правду, правду і нічого окрім правди.
А ще не говорити нічого зайвого крім власне відповіді на запитання :)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

dimm1971 писав: 20 квітня 2018, 13:19
Bagach писав: 20 квітня 2018, 13:02
Цікаве питання. І у якої людини більше шансів: бритоголового мужлана у спортивному костюмі, схожого на гастарбайтера, чи у чоловіка, вдягненого у smart casual чи навіть діловий костюм.
Більше шансів у людини, до якої не буде зайвих питань.
Знов таки із баченого. Бабуся з дідусем, десь з якогось хутора під Чернівцями. Вона вдягнена в хустку і кофту, яку я останній раз бачив років 30 тому на моїй прабабусі. Він в чоботях, піджаку і рубашці з півниками, яку придбав ще за радянських часів. Вони виглядають в черзі "білими воронами" на фоні прокурорів в "Армані" та дівчат з силіконом. Я чую лише початок історії: вони все життя на хуторі, а діти вивчилися і переїхали до Штатів. Там кілька років живуть, запросили до себе. Потім я зустрічаю їх в черзі, яка сплачує доставку паспортів. це означає, що візу вони отримали.
Прочитав ваш пост, і згадав ще два випадки.

1. Силіконова баришня. Нічим, окрім транжирства грошей батьків-представників середнього класу не займаєься. Візу отримала.

2. Батьки знайомої, яка поїхала по студентській програмі, вийшла заміж за багатого американця і отимала громадянство США, вже 10 років постійно отримують відмови, і не можуть приїхати в гості до дочки.
Востаннє редагувалось 20 квітня 2018, 13:34 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення makor »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 12:56 А вот это интересно. Можно поподробней?
Они оценивают всю рассказанную историю целиком - анкета, образование, вид деятельности, цель поездки, историю поездок.

Для туриста например они хотят видеть хорошую историю поездок, и особенно в дорогие страны, и далеко. Тоесть если у тебя только Турция и Польша в истории, а ты хочешь посмотреть Нью-Йорк, то пофиг им будет что у тебя есть бумажка что зарплата 5000 долл в месяц. Это не убедительно.

Например у нас спросили вид деятельности. Страны, в которых были. Посмотрели первый паспорт. Попросили второй. Дали бумажку что виза одобрена.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення makor »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 13:33 2. Батьки знайомої, яка поїхала по студентській програмі, вийшла заміж за багатого американця і отимала громадянство США, вже 10 років постійно отримують відмови і не можуть приїхати в гості до дочки.
Такое они не любят - смена статуса родственником на територии США в глазах консула вообще серьезный проступок.
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 13:33
Прочитав ваш пост, і згадав ще два випадки.

1. Силіконова баришня. Нічим, окрім транжирства грошей батьків-представників середнього класу не займаєься. Візу отримала.
Звичайно, бо немає ніякої загрози, що баришня залишиться нелегально жити в Штатах. А її життєва поведінка консульство не цікавить.
Bagach писав: 20 квітня 2018, 13:33
2. Батьки знайомої, яка поїхала по студентській програмі, вийшла заміж за багатого американця і отимала громадянство США, вже 10 років постійно отримують відмови, і не можуть приїхати в гості до дочки.
А тут багато моментів. Вище вже казали - родичі в Америці часто-густо є додатковою проблемою в очах офіцерів.
Знаю лише, що оце "поїхала по студентській програмі, вийшла заміж за багатого американця і отимала громадянство США" є тяжким гріхом для них. Якби вона поїхала за візою нареченої, то все було б добре. А так їхня логіка: поїхала шукати багатого чоловіка, набрехала що їде вчитися, обманом отримала громадянство. Це їхня логіка.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

В Японію вже не треба запрошення.
А що зпростили з Канадою?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

dimm1971 писав: 20 квітня 2018, 12:55 Я був свідком як подавала доки одна вчителька.
-Яка Ваша зарплатня?
- 2000 гривень (це було у 2010 році)
- Це все?
- Ні, ще я займаюсь репетиторством і це дає мені близько 8000 гривень на місяць. Але це неофіціально, ви ж розумієте.
- Так, розумію. Your visa is approved.
Я думав, що американці, м'яко кажучи, сумнівно відносяться до неофіційних доходів.
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 14:27
Я думав, що американці, м'яко кажучи, сумнівно відносяться до неофіційних доходів.
А яке їм діло? Це справа податкової. Для них головне - чи є загроза, що людина залишиться нелегально в Америці, чи ні. На відміну від Шенгену в них все просто і логічно. На цьому багато хто з наших палиться, звикши таскати липові довідки в шенгенські посольства.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення makor »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 14:27 Я думав, що американці, м'яко кажучи, сумнівно відносяться до неофіційних доходів.
Они не идиоты и знают реальную ситуацию.
Что они не любят, так это ложь. Как только они поймали на лжи, ВСЕ что вы скажете дальше, при каждом собеседовании, уже не будет восприниматься как правда.

А учительница, имеющая в 2010 году 10000 грн, маловероятно что пойдет чистить туалеты в Маке. А по специальности она там работать не сможет.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sentry »

Bagach, судя по Вашей заинтересованности в перелетах в бизнес классе в других темах, проблем с доходом для посещения любой страны мира у Вас быть не должно. Получить визу в любую цивилизованную страну украинцу при условии подачи полного пакета документов проблем нет, могу судить на своем опыте и опыте своих знакомых. Если подавать абы как, и, тем более, указывать где-либо неправдивую информацию, то, конечно же, проблемы будут. Как раз американцев официальность дохода, насколько я помню, интересует в меньшей мере, и вообще, у них очень много способов проверить информацию по "своим каналам". В многие другие страны получить визу имея низкий официальный доход весьма сложно. Кстати, американцы, кроме процедуры в посольстве, так же могут задавать (и задают!) много любых вопросов на границе. Тоже самое относится, как минимум, к Великобритании.

Не смотря на то, что я уверен, что для украинца с достаточным официальным доходом не проблема получить визу в любую цивилизованную страну мира, для себя я решил ограничить поездки в визовые страны. В первую очередь из-за того, что оформление любой серьезной визы требует кучи времени. Ну и денег визы в США, Великобританию или Австралию стоят немало. Спасибо хоть США дают визы на 10 лет, а вот об остальных такого не скажешь. Это не относится к тем странам, где выдача визы это просто формальность чтобы взять денег с туриста. Ну, если денег хотят вменяемо :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 20 квітня 2018, 14:20 В Японію вже не треба запрошення.
А що зпростили з Канадою?
https://day.kyiv.ua/uk/news/081117-kana ... ukrayinciv
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей