Візи та все про них...

Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

dimm1971 писав: 20 квітня 2018, 12:11
Bagach писав: 20 квітня 2018, 11:55 Не сколько к этому, сколько к неуважению к украинцам в развитых странах. Хотя, может, перечитался форумов. Я-то мало где был. В Польше, например, не увидел никакого пренебрежения.
Моя Вам порада - не сприймайте форуми як остаточну істину. Зрозумійте, 100 аплікантів прийшли до посольства. 80 отримали візи без проблем, 10 мали проблеми але врешті-решт отримали візу, 10 отримали відмови. Так от з першого списку дай Боже троє-пятеро щось написали на форумах, з другого - половина, а з третього мабуть відписалися всі. Причому в такому дусі, що я весь такий білий та пухнастий, а в посольстві сидять одні тварюки які просто ненавидять Україну.
Вже не з форума, а від знайомої чув, що в посольстві США, доки вона стояла в черзі, усім відмовляли в туристичінй візі. Приблизно з десяток чоловік було. Їй також відмовили. Не знає, чому: або те, що незаміжня, або те що небагата. Але думаю, якби вона була дочкою депутата або чиновника, то їй і незаміжній сказали б "Welcome".
Востаннє редагувалось 20 квітня 2018, 12:21 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 12:11 Ось через таких людей нормальні туристи не можуть поїхати до розвинених країн, бо їх там бачать потенційними нелегалами.
дуже багато "хитрозроблених" людей, які їдуть туристами, подаються на біженця, а в цей час підробляють, навмисне затягуючи процедуру розгляду. Винні у цьому звісно ж бариги, а не вони самі. Українці дуже інфантильний народ і зі сторони це дуже видно. Вам там вище відповіли - якщо у вас з паперами все добре - не слід боятися. Канада і Японія значно спростили вимоги до подання на візу. Японська ще й безкоштовна. А канадська - на 10 років і 100 їхніх доларів (63 євро), подається в електронному вигляді, потім лише прислати паспорт.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 20 квітня 2018, 12:21 якщо у вас з паперами все добре - не слід боятися.
З паперами-то добре. Але я не досить багатий по міркам розвинених країн, і ще й неодружений. А треба ж доказати, що я повернусь до України, а не залишусь в них продавати хот-доги на вулицях.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 12:24 З паперами-то добре. Але я не досить багатий по міркам розвинутих країн, і ще й неодружений. А треба ж доказати, що я повернусь до України, а не залишусь в них продавати хот-доги на вулицях.
Ну тоді не розумію, навіщо вам взагалі їхати в розвинену країну. Там все дуже не дешево буде. З'їздіть в Грузію чи там в Болгарію.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Поки що найбільш привабливо для мене виглядає Аргентина. Ну, можливо ще Гонконг. ОАЕ - хоч і розвинута країна, але там масовий туризм, і напевно багато туристів, що кричать "Тагииииил".
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 12:27 Поки що найбільш привабливо для мене виглядає Аргентина. Ну, можливо ще Гонконг. ОАЕ - хоч і розвинута країна, але там масовий туризм, і напевно багато туристів, що кричать "Тагииииил".
тільки будьте уважні, там в Буенос-Айресі нефігова така вулична злочинність з пограбуваннями серед білого дня. А так то там кажуть, що дуже красиво, так.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 20 квітня 2018, 12:26
Bagach писав: 20 квітня 2018, 12:24 З паперами-то добре. Але я не досить багатий по міркам розвинутих країн, і ще й неодружений. А треба ж доказати, що я повернусь до України, а не залишусь в них продавати хот-доги на вулицях.
Ну тоді не розумію, навіщо вам взагалі їхати в розвинену країну. Там все дуже не дешево буде. З'їздіть в Грузію чи там в Болгарію.
Недешево, але на 2-3 дні подивитись на Нью-Йорк, Торонто чи Сідней можна.
Грузія - чомусь не цікава. А в Софія - в планах.
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 12:16
Вже не з форума, а від знайомої чув, що в посольстві США, доки вона стояла в черзі, усім відмовляли в туристичінй візі. Приблизно з десяток чоловік було. Їй також відмовили. Не знає, чому: або те, що незаміжня, або те що небагата. Але думаю, якби вона була дочкою депутата або чиновника, то їй і незаміжній сказали б "Welcome".
Для Америки головне питання - це укорінення. Тобто Ви повинні довести, що Вам є сенс повертатися до України. Кожного туриста з нашої країни вони розглядають як потенціального нелегала, про що до речі пишуть на сайті. Відмови у американському посольстві - близько 40%. Як у вас немає доброго доходу в Україні, то що повинен думати офіцер, отримуючи заяву від людини, що летить в країну де звичайний готель коштує близько 100 доларів на добу, а переліт тягне на 600-800 доларів?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Якби я був американським консулом, я би теж запідозрив щось таке, якби хтось їхав у Нью-Йорк на 2-3 дні з не дуже багатої країни. Там один переліт виносить стільки, що летіти на 2-3 дні уже економічно не вигідно. Вже мовчу за Сідней.
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 12:24
З паперами-то добре. Але я не досить багатий по міркам розвинених країн, і ще й неодружений. А треба ж доказати, що я повернусь до України, а не залишусь в них продавати хот-доги на вулицях.
У Вашому випадку треба просто зпершу поїздити як турист. Спочатку Європа, потім пару разів десь подалі: ОАЕ, Тайланд, Шрі-Ланка. Це зараз не дуже дорого, особливо як ловити акції. А потім можете спокійно йти до американців, бо дивлячиь на ваш паспорт жоден офіцер не буде мати сумніву, що ви звичайний турист.
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

mischko писав: 20 квітня 2018, 12:33 Якби я був американським консулом, я би теж запідозрив щось таке, якби хтось їхав у Нью-Йорк на 2-3 дні з не дуже багатої країни. Там один переліт виносить стільки, що летіти на 2-3 дні уже економічно не вигідно. Вже мовчу за Сідней.
Так, звичайно. 2-3 дні - то лише на акліматизацію піде. :grin:
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 20 квітня 2018, 12:33 Якби я був американським консулом, я би теж запідозрив щось таке, якби хтось їхав у Нью-Йорк на 2-3 дні з не дуже багатої країни.
Звийчаний уікенд-тур. 3 дні/2 ночі легко вистачає, щоб подивитись місто.
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

mischko писав: 20 квітня 2018, 12:21
Канада і Японія значно спростили вимоги до подання на візу. Японська ще й безкоштовна
А з цього місця повільніше.... Де про це почитати можна? Я насамперед про Японію. Колись цікавився років 3-4 цією темою і вони вимагали гаранта з японської сторони. Я маю на увазі самостійний туризм. Щось змінилося?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Поездка должна быть логичной в первую очередь. И у вас должно быть достаточно денег чтобы покрыть все расходы. Вообще желание ехать сразу так далеко несколько подозрительно с точки зрения консула. К тому же ваши варианты совершенно разные(благо безвизовые).
Мысли консула: зачем человек с небольшим достатком как для США хочет сразу лететь так далеко если он ещё в Европе толком не был, а в Европе оооочень много чего посмотреть, даже интереснее штатов во многих вещах к тому же для бюджетного туриста.
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 12:38
Звийчаний уікенд-тур. 3 дні/2 ночі легко вистачає, щоб подивитись місто.
:grin: :grin: :grin:
Повірте, це не відноситься до Америки. Звичайний уїк-енд тур не вийде. Я знав людей, яким було потрібно принаймні 4-5 днів, щоб просто до тями прийти при зміні поясів. Це не так вже і легко.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

manjeroke писав: 20 квітня 2018, 12:42 Поездка должна быть логичной в первую очередь. И у вас должно быть достаточно денег чтобы покрыть все расходы. Вообще желание ехать сразу так далеко несколько подозрительно с точки зрения консула. К тому же ваши варианты совершенно разные(благо безвизовые).
Мысли консула: зачем человек с небольшим достатком как для США хочет сразу лететь так далеко если он ещё в Европе толком не был, а в Европе оооочень много чего посмотреть, даже интереснее штатов во многих вещах к тому же для бюджетного туриста.
Насколько слышал с форумов от знакомых, деньги на счетах их не интересуют. Их интересует высокая официальная зарплата.
Востаннє редагувалось 20 квітня 2018, 12:49 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

manjeroke писав: 20 квітня 2018, 12:42 Поездка должна быть логичной в первую очередь.
Так. Логічно є їхати до Америки не менш ніж на два тижні. Це мінімум, який можна зрозуміти.
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 12:48 Насколько слышал с форумов от знакомых, деньги на счетах их не интересуют. Их интересует официальная высокая зарплата.
Вони не вимагають ніяких довідок. Вони просто питають: ким Ви працюєте? А яка у вас зарплатня? І ще питають дуже багато чого. Але від Вас треба лише паспорт.
Востаннє редагувалось 20 квітня 2018, 12:55 користувачем dimm1971, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Вам стоит определится чего вы хотите и какой у вас бюджет.
Хотите экзотике по минимальной цене - Тайланд. Зачем Вам ехать в Гонконг? Гонконг ради Гонконга это такое, плюс там не дёшево. Очень хотите в Гонконг? Рядом Макао и Тайвань + можно использовать Макао и Гонконг для транзита в Китай
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення makor »

Американцев не интересуют официальные бумажки. Достаточность денег они оценивают по косвенным признакам... А украинские бумажки... это для них вообще не аргумент, могут посмотреть, но верить?))
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей