Ryanair (FR)

Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Собакевич »

У меня на доме в 90-е годы табличка висела "вул. Новогiдня", официально повешенная городскими властями. Мы смеялись, а бабушки не понимали этого смеха, ибо для них официальное название звучало абсолютно естественно. Тот, кто ее повесил, был им ближе, чем мы.
Так и тут. Райан - народная компания и говорит с нами живым, народным языком, посылая в широкие массы мощный месседж "мы таки ж сами, як и вы. нэ трэба нас лякатысь, купуйтэ квытка за 10 евро - та вырушайтэ на каву до Европы".
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Ostap »

Та пофіґ з Києвом. Який мав би називатися за сучукр мови Києве [місто] , а не Київ [град]
За the Ukraine треба робити обструкцію.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Треба привчати до Kyiv, щоб не було плутанини: https://www.uefa.com/uefachampionsleagu ... 018/final/#/
dimm1971

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dimm1971 »

mischko писав: 23 березня 2018, 17:53 Ще сподобалось: BTS-KBP 30 євро і комент - "мда, ціни не лоу". 2 години летіти, а йому 30 євро - це "не лоу".
А потім ми дивуємося як цей нарід вибирає Юлю чи Ляшка.... :facepalm:
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 26 березня 2018, 10:50 Треба привчати до Kyiv, щоб не було плутанини: https://www.uefa.com/uefachampionsleagu ... 018/final/#/
Главное чтобы билеты по 20евро)
В целом согласен, но нам надо бы внутри страны всем сначала писать Kyiv, а в идеале на латинский алфавит перейти. Сам всегда пишу заграницей Kyiv и всегда все прекрасно понимают.
Ам. посольство кстати тоже использует Kyiv.(это тем кто говори что Kiev - устоявшееся название)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

dimm1971 писав: 26 березня 2018, 11:04 А потім ми дивуємося як цей нарід вибирає Юлю чи Ляшка.... :facepalm:
в моїй школі (в топ-50 України за результатами ЗНО, див журнал останні числа журналу Фокус) вчителі постійно казали "бідний - бо дурний, а дурний - бо бідний". Це була дуже хороша мотивація працювати над собою, готуватися до іспитів, вчитися.
А хтось обирає простий шлях - поміняти "злочинну владу" на чергових месій, в яких так само швидко розчарується і так по колу. І стогнати про бариг, куди ж без цього.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

зараз так багато статей різних про Раян виходить і всі такі розумні, всі про квитки по 10 євро пишуть, про закупівлю нових літаків для України виключно, але от ніхто не згадує, що реально новий напрям з можливістю реального зниження ціни, лише 1 - Барса. І що всі ті рейси просто дублюють і так не дорогі ціни Віза.

Але саме більше веселить і просто до паніки доводить, як люди те все коментують і що ж вони там пишуть під такими статтями-постами... я взяв за правило, не читати коменти, бо буде біда )))

Стаття на головній від Olek про цю історію дуже ОК, я і не очікував))) Але, на жаль, її щось ніхто не хоче тиражувати.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Valdys писав: 26 березня 2018, 11:17 зараз так багато статей різних про Раян виходить і всі такі розумні, всі про квитки по 10 євро пишуть, про закупівлю нових літаків для України виключно, але от ніхто не згадує, що реально новий напрям з можливістю реального зниження ціни, лише 1 - Барса. І що всі ті рейси просто дублюють і так не дорогі ціни Віза.

Але саме більше веселить і просто до паніки доводить, як люди те все коментують і що ж вони там пишуть під такими статтями-постами... я взяв за правило, не читати коменти, бо буде біда )))

Стаття на головній від Olek про цю історію дуже ОК, я і не очікував))) Але, на жаль, її щось ніхто не хоче тиражувати.
Лоукост прийшов на накатані напрямки, щоб возити українців на заробітки і дешевий туризм в Європу, а не європейців в Україну, як вони це люблять робити в інших місцях. Стаття - конспірологія і пошук зради, де її нема, а є бізнес інтереси акули капіталізму.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

mischko писав: 26 березня 2018, 11:20
Valdys писав: 26 березня 2018, 11:17 зараз так багато статей різних про Раян виходить і всі такі розумні, всі про квитки по 10 євро пишуть, про закупівлю нових літаків для України виключно, але от ніхто не згадує, що реально новий напрям з можливістю реального зниження ціни, лише 1 - Барса. І що всі ті рейси просто дублюють і так не дорогі ціни Віза.

Але саме більше веселить і просто до паніки доводить, як люди те все коментують і що ж вони там пишуть під такими статтями-постами... я взяв за правило, не читати коменти, бо буде біда )))

Стаття на головній від Olek про цю історію дуже ОК, я і не очікував))) Але, на жаль, її щось ніхто не хоче тиражувати.
Лоукост прийшов на накатані напрямки, щоб возити українців на заробітки і дешевий туризм в Європу, а не європейців в Україну, як вони це люблять робити в інших місцях. Стаття - конспірологія і пошук зради, де її нема, а є бізнес інтереси акули капіталізму.

я не про те, що захід і напрямки раяна, це зрада, а про те, що який низький у нас рівень журналістики, а ті, хто те коментує, це просто жах...
і, пишучи ті статті про 10 євро, вони ж пишуть, ой заживемо, ой полетимо, але ж ми і так туди могли літати по тих цінах.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Valdys писав: 26 березня 2018, 11:23 я не про те, що захід і напрямки раяна, це зрада, а про те, що який низький у нас рівень журналістики, а ті, хто те коментує, це просто жах...
і, пишучи ті статті про 10 євро, вони ж пишуть, ой заживемо, ой полетимо, але ж ми і так туди могли літати по тих цінах.
Ну от я вчора був в українському товаристві в Нідерландах. Звичайно, зайшла мова за Ryanair. І майже одразу - зрада, що не летять в Eindhoven, їм не дали, щоб МАУ і далі було монополістом. Я кажу - не могли вони туди полетіти, бо міждержавний договір дає дозвіл лише двом а/к - МАУ і КЛМ. Мені тоді - а чому ж вони минулого разу продавали? І як ти поясниш, якщо навіть Омелян у ФБ не може пояснити чому. Далі більше, пояснюю, чому не можуть підписати відкрите небо: Гібралтар, Брекзіт і т.д. Мені знову: ну ти ж розумієш, що питання не тільки в цьому, а й з нашого боку є зацікавлені не підписувати.

Тобто зрада живе уже своїм життям, яке з реальністю уже може і не перетинатись - є достатньо велика кількість людей, які своєю вірою підтримують її на плаву, щоб ти їм не казав. Аргументи безсилі.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: 26 березня 2018, 11:33 Ну от я вчора був в українському товаристві в Нідерландах. Звичайно, зайшла мова за Ryanair. І майже одразу - зрада, що не летять в Eindhoven, їм не дали, щоб МАУ і далі було монополістом. Я кажу - не могли вони туди полетіти, бо міждержавний договір дає дозвіл лише двом а/к - МАУ і КЛМ. Мені тоді - а чому ж вони минулого разу продавали? І як ти поясниш, якщо навіть Омелян у ФБ не може пояснити чому. Далі більше, пояснюю, чому не можуть підписати відкрите небо: Гібралтар, Брекзіт і т.д. Мені знову: ну ти ж розумієш, що питання не тільки в цьому, а й з нашого боку є зацікавлені не підписувати.

Тобто зрада живе уже своїм життям, яке з реальністю уже може і не перетинатись - є достатньо велика кількість людей, які своєю вірою підтримують її на плаву, щоб ти їм не казав. Аргументи безсилі.
Так это давно уж. Поэтому пытаюсь держаться правила: если человек не готов менять свои убеждения - не убеждай, потому как если человек верит во что-то, то даже сильные аргументы будут отвергнуты. Самая простая и выгодная контр-стратегия, используемые такими людьми - конспирология. Сорри за оффтоп.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 26 березня 2018, 11:47 Так это давно уж. Поэтому пытаюсь держаться правила: если человек не готов менять свои убеждения - не убеждай, потому как если человек верит во что-то, то даже сильные аргументы будут отвергнуты. Самая простая и выгодная контр-стратегия, используемые такими людьми - конспирология. Сорри за оффтоп.
Воно то так, але в таких розмовах бере участь декілька людей і, можливо, частина з них зрозуміє мою аргументацію, а отже і зради в світі стане трошки менше. В принципі мій опонет був адекватною людиною, але зраза буває сидить дуже глибоко навіть в раціональних людях, тому я й кажу, що це якась просто травма, нацдеформація (за аналогією з профдеформацією), коли українець почувши новину зразу намагається вирахувати як його збираються одурити.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

Раяни мали летіти в Ейндховен так, як і МАУ продає квитки без багажу... 8-)

це велика загадка
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення artml »

mischko писав: 26 березня 2018, 11:52це якась просто травма, нацдеформація (за аналогією з профдеформацією), коли українець почувши новину зразу намагається вирахувати як його збираються одурити.
Бо українці мають багатий травматичний досвід комунікаційної сечі в очі. Тобто це в цілому досить природна і корисна адаптація під вороже комунікаційне середовище, спосіб скомпенсувати або уникнути розчарувань від неодмінного стикання з сумною реальністю.

А відновити довіру в комунікаціях значно складніше, аніж її втратити. Для цього щонайменше треба кілька років не брехати публічно, не вигадувати «перемоги» на рівному місці або в умовно-майбутньому часі. Ще б не завадило відійти від практики name calling у відповідь на будь-яку критику чи зауваження, але то вже буде вища ліга.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

artml писав: 26 березня 2018, 12:24 Бо українці мають багатий травматичний досвід комунікаційної сечі в очі. Тобто це в цілому досить природна і корисна адаптація під вороже комунікаційне середовище, спосіб скомпенсувати або уникнути розчарувань від неодмінного стикання з сумною реальністю.

А відновити довіру в комунікаціях значно складніше, аніж її втратити. Для цього щонайменше треба кілька років не брехати публічно, не вигадувати «перемоги» на рівному місці або в умовно-майбутньому часі. Ще б не завадило відійти від практики name calling у відповідь на будь-яку критику чи зауваження, але то вже буде вища ліга.
Так, це те саме коло, що я писав вище: дурний, бо бідний, а бідний - бо дурний. Так і з політиками: політики змушені бути популістами, бо їх не оберуть, а люди голосують за популістів, бо інших немає.
Мені оцей проект подобається: https://voxukraine.org/longreads/lie-th ... ex-ua.html
Але ми вже далеко від теми.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Раніше я би це постив в гілку Aviafun, а зараз вже й не знаю:

МИУ ведет переговоры с Ryanair для запуска рейсов из Херсона
Это даст возможность крымчанам летать в Европу.

https://lb.ua/economics/2018/03/27/3936 ... anair.html

а ви що думаєте?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Sentry »

Ну я не знаю, какой среди крымчан сейчас спрос на рейсы в Европу, подозреваю, что все-таки не очень большой. Скорее одесситы будут им летать, имхо.

Про сам факт переговоров вроде бы уже писали, так что это скорее всего правда.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

так, писали і тоді це йшло під соусом - полетіли в Дублін попити Гінесу. З одного боку те, що ти сказав - кримчан не так вже й багато на Європу в порівнянні з одеситами. З іншого - поки аеропорт в Одесі зроблять вигідно почати літати з регіону вже зараз, а потім перейти в Одесу (ще й двічі якісь знижки отримати).
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення artml »

Ну це більш далека перспектива. Наступними у pecking order все ж Одеса з Харковом мають бути, а вже за ними підуть Запоріжжя, Херсон, ІФ та решта.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

так поки ту Одесу ще зроблять, а тут хоч уже можна в Херсон заходити (слотів там вистачає!), накатувати напрямки, а потім з накатаними напрямками перейти в Одесу на нові знижки.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей