Ryanair (FR)

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

А по суті Ryanair таки підписав з Борисполем договір на загальних підставах, за словами Рябікіна такі договори Бориспіль має з більш ніж 12 перевізниками. Я ще рік тому писав - такий ринок як наш Ryanair не зможе довго ігнорувати. У України сильні переговорні позиції, які (це моя думка) в 2017 сильно понизив Омелян передчасними заявами, що "100% полетить". Зараз важливо зрозуміти, що Ryanair як легко прийшов, так само легко може і піти, що вже траплялося в багатьох аеропортах. Хоча в нашому випадку такого і не буде, якщо не форс-мажори.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення SergeyL »

Valdys писав: 23 березня 2018, 12:25
dimm1971 писав: 23 березня 2018, 12:20
alex.s писав: 23 березня 2018, 12:17 Похоже, на переход Визза не рассчитывают
А можливо навіть таким чином і запобігають

Вважаю, що розмови стосовно переходу Віза у Бориспіль тепер можна закрити. Я, так тільки за, щоб Віз у Жулянах залишався.
А с чего вывод, что Визз точно останется в Жу? Я тоже всеми руками за то, чтоб они там остались, так будет лучше и пассажиру, и самим Жулянам, которые за эти годы очень много сделали, чтоб остаться полноценным коммерческим аэропортом, а не стать площадкой для нового жилого комплекса. Лишиться компании, которая сейчас нагоняет около 50% пассажиропотока, было бы очень печально.
dimm1971

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dimm1971 »

SergeyL писав: 23 березня 2018, 13:15 А с чего вывод, что Визз точно останется в Жу?
Гарантії ніхто не дасть. Але раян прийшов до нас с чітко зрозумілою стратегією видавити з України візз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

"Ми плануємо нарощувати інвестиції в Україну великими темпами. Впровадження безвізового режиму, а також робота української сторони сприяли нашому рішенню вийти на український ринок", - сказав О'Лірі.

Більше:
https://www.epravda.com.ua/news/2018/03/23/635281/
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

SergeyL писав: 23 березня 2018, 13:15
Valdys писав: 23 березня 2018, 12:25
dimm1971 писав: 23 березня 2018, 12:20

А можливо навіть таким чином і запобігають

Вважаю, що розмови стосовно переходу Віза у Бориспіль тепер можна закрити. Я, так тільки за, щоб Віз у Жулянах залишався.
А с чего вывод, что Визз точно останется в Жу? Я тоже всеми руками за то, чтоб они там остались, так будет лучше и пассажиру, и самим Жулянам, которые за эти годы очень много сделали, чтоб остаться полноценным коммерческим аэропортом, а не стать площадкой для нового жилого комплекса. Лишиться компании, которая сейчас нагоняет около 50% пассажиропотока, было бы очень печально.

Візу потрібно мати якусь конкурентну перевагу, або бути хоча б не такими як Раян.
Такий перехід малоймовірний тепер.
Чекаємо, як Віз буде себе вести, можливо перенесе Братиславу у Відень?!
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Vitaliy »

якщо залізниця в Бориспіль стане реальністю - то Бориспіль стане доступнішим Жулян, принаймні для мене
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Valdys писав: 23 березня 2018, 13:31 Візу потрібно мати якусь конкурентну перевагу, або бути хоча б не такими як Раян.
Такий перехід малоймовірний тепер.
Чекаємо, як Віз буде себе вести, можливо перенесе Братиславу у Відень?!
Їх конкурентна перевага - A321, який має кращу собівартість пасажиромісця і персонал найнятий на східно-європейських базах за східно-європейські зарплати.
А321 з Жулян не полетить.
dimm1971

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dimm1971 »

mischko писав: 23 березня 2018, 13:36 А321 з Жулян не полетить.
Чекаємо в Харкові А-321 :nose:
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення SergeyL »

dimm1971 писав: 23 березня 2018, 13:21
SergeyL писав: 23 березня 2018, 13:15 А с чего вывод, что Визз точно останется в Жу?
Гарантії ніхто не дасть. Але раян прийшов до нас с чітко зрозумілою стратегією видавити з України візз.
Именно выдавить из Украины вряд ли получится, ибо у виззов пока есть козыри в виде всей Германии, Копенгагена, Ларнаки и Шопена. По Вильнюсу и Братиславе - тут 50 на 50, не вижу, за счет чего райаны более привлекательны, ибо у виззов цены обычно абсолютно адекватные. Лутон и Стенстед - не разбираюсь в нюансах, но я так понимаю, что для некоторых Лутон более удобен, поэтому свой поток у виззов останется, если уж в конкуренции с МАУ и бритишами выстояли. Но согнать с нескольких направлений (Катовице, Вроцлав, Гданьск, Познань) вполне могут. Ну и думаю, что райаны со временем Германию тоже оккупируют.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

dimm1971 писав: 23 березня 2018, 13:41
mischko писав: 23 березня 2018, 13:36 А321 з Жулян не полетить.
Чекаємо в Харкові А-321 :nose:
Обов'язково дочекаєтесь. Але, якщо почнуть літати з Харкова, то Бориспіль буде запасним, а раз так, то і базу там доцільно мати. Це на хлопський розум.
BEOWULF
Airbus A319
Повідомлень: 182
З нами з: 22 березня 2012, 21:16
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення BEOWULF »

Victor H писав: 23 березня 2018, 10:53 Я вам по секрету скажу, що сайт Раянів розробляє одна аутсорсингова компанія з офісом у Львові. Маю знайомих, які над ним працюють.
Чекаємо на українську версію сайту? :smile:
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення popTAB »

North_West писав: 23 березня 2018, 11:56 За кулисамиFR.jpg
А де Тетяну Василівну поділи?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: 23 березня 2018, 12:27 Зараз Порошенка критикують за те, що він піариться на безвізі і от тепер за участь у спільному заході з Ryanair. Я вважаю - все правильно робить: показує людям, що багатий і успішний повинен цікавитися подорожами в Європу. Євроінтеграція.
Ну і чи був би у нас Ryanair, якби не безвіз і зусилля влади з протидії російській агресії, які заморозили її далеко від Борисполя - тут кожен сам нехай вирішує, яка в тому заслуга Порошенка.
Именно потому, что заслуг президента в этом вопросе я не вижу в принципе, поэтому и писал, что зря он приехал.
Именно выдавить из Украины вряд ли получится, ибо у виззов пока есть козыри в виде всей Германии, Копенгагена, Ларнаки и Шопена. По Вильнюсу и Братиславе - тут 50 на 50, не вижу, за счет чего райаны более привлекательны, ибо у виззов цены обычно абсолютно адекватные. Лутон и Стенстед - не разбираюсь в нюансах, но я так понимаю, что для некоторых Лутон более удобен, поэтому свой поток у виззов останется, если уж в конкуренции с МАУ и бритишами выстояли. Но согнать с нескольких направлений (Катовице, Вроцлав, Гданьск, Познань) вполне могут. Ну и думаю, что райаны со временем Германию тоже оккупируют.
Жуляны - отличный плюс по сравнению с Борисполем (не только в плане размещения, но и терминала). Лутон удобнее ехать на север, так как находится рядом со снаменитой М1 (как мне, например), хотя Станстед имеет лучше сообщение по ж/д и наверняка быстрее в плане доезда в Лондон.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення popTAB »

dimm1971 писав: 23 березня 2018, 13:41
mischko писав: 23 березня 2018, 13:36 А321 з Жулян не полетить.
Чекаємо в Харкові А-321 :nose:
Як мінімум при виборі місць на Лондон зі Львова в літачку 39 рядів, і це явно не а320 :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

popTAB писав: 23 березня 2018, 13:55
North_West писав: 23 березня 2018, 11:56 За кулисамиFR.jpg
А де Тетяну Василівну поділи?
sexism-mode on
А канапки робить
sexism-mode off
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Victor H »

mischko писав: 23 березня 2018, 14:31
popTAB писав: 23 березня 2018, 13:55
North_West писав: 23 березня 2018, 11:56 За кулисамиFR.jpg
А де Тетяну Василівну поділи?
sexism-mode on
А канапки робить
sexism-mode off
Біжить з терміналу Д в термінал Ф. Вона ж зранку прилетіла напевно.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Тепер я розумію, чому в терміналі Ф проводили.
Аватар користувача
konkoka
Airbus A318
Повідомлень: 69
З нами з: 22 грудня 2013, 00:37
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення konkoka »

10 евро за билет на поезд Киев-Черновцы это не то же самое что "10" евро за билет на самолёт Киев-Братислава, тем более у Раянов или Wizzair.
На поезд можно взять билет в тот же день, кроме билета потратишся максимум на чай и печеньки, условия перевозок в принципе для всех понятны.

Что-бы без проблем и дешево летать лоу-костами, нужно быть охрененно подкованным во всех скрытых правилах, иметь возможность планировать свои поездки за 2+ месяца наперед, если не за полгода, иметь возможность летать в неудобные дни и время, и быть всегда готовым к жопе в виде отмены рейса. Еще очень желательно знать язык.
Ну и нельзя забывать, что надо добраться до аэропорта (100 грн в Киеве + 10-20-30 € в стране назначения), дорога в сумме получается долгая, надо что-то кушать, что в аэропортах делать не дешево.

Большая часть контингента поезда Киев-Черновцы, согласитесь, не смогут просто так взять и пересесть на Ryanair, у многих элементарно нет банковской карты. Лоу-косты, как мне кажется, подходят больше всего для:
1) Среднего класса, у которого, из-за украинских реалий не так много денег, но у который знает английский и который способен разбираться во всех хитростях лоу-кост перевозок
2) Европейские алкотуристы, которые часто даже не знают в какую страну едут, кроме того что там дешевое пиво, проживание, еда, и красивые девушки.
3) Украинцы заробитчане, наверное.
4) Украинцы студенты, учащиеся за границей.

Ни одна из этих групп не оценит визит президента в Борисполь. Зато президент, как мне кажется, реально протупил, мало того что это нерасиво по отношению к Виззу и в первую очередь к МАУ, как национальному перевозчику, но и тупо быть ходячей рекламой "европейской маршрутки" это как то не комильфо.

p.s. приход раянов это однозначно перемога, но для президента это черезчур
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення popTAB »

Victor H писав: 23 березня 2018, 14:42
mischko писав: 23 березня 2018, 14:31
popTAB писав: 23 березня 2018, 13:55

А де Тетяну Василівну поділи?
sexism-mode on
А канапки робить
sexism-mode off
Біжить з терміналу Д в термінал Ф. Вона ж зранку прилетіла напевно.
А може банально "фоткає" :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

konkoka писав: 23 березня 2018, 14:46 Большая часть контингента поезда Киев-Черновцы, согласитесь, не смогут просто так взять и пересесть на Ryanair, у многих элементарно нет банковской карты. Лоу-косты, как мне кажется, подходят больше всего для:
1) Среднего класса, у которого, из-за украинских реалий не так много денег, но у который знает английский и который способен разбираться во всех хитростях лоу-кост перевозок
2) Европейские алкотуристы, которые часто даже не знают в какую страну едут, кроме того что там дешевое пиво, проживание, еда, и красивые девушки.
3) Украинцы заробитчане, наверное.
4) Украинцы студенты, учащиеся за границей.

Ни одна из этих групп не оценит визит президента в Борисполь. Зато президент, как мне кажется, реально протупил, мало того что это нерасиво по отношению к Виззу и в первую очередь к МАУ, как национальному перевозчику, но и тупо быть ходячей рекламой "европейской маршрутки" это как то не комильфо.

p.s. приход раянов это однозначно перемога, но для президента это черезчур
я б не став за усі 4 групи розписуватися. Крім реклами це ще й свого роду звіт перед виборцями за обіцянку створити можливості для того, щоб українці подорожували. А на виконаних обіцянках політику гріх не попіаритись. Я так це бачу.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей