Ryanair (FR)

Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: 23 березня 2018, 11:55
Igoresha писав: 23 березня 2018, 11:53 Да, но я говорю о разных слоях населения. Те, на кого должен ориентироваться раян - молодые, ищущие преключений люди, которые и телевизор то наверняка не очень смотрят. Ну не сорвется тетушка лет 50 из Белой Церкви лететь в Барсу на раяне просто так. Только если будут родственники/друзья оттуда, которые помогут организовать поездку, а они не ждут президента на прес-конференции.
Ну от моя 65річна мама про Харків - Дортмунд з ТБ дізналася. Або навіть з радіо. Дротового.
И что, хотела посмотреть Северную Рейн-Вестфалию? Она хотела приехать к тебе в гости. Естественно, ты бы смотрел маршруты, как доехать в Амстердам и как устроить гладкий маршрут с минимальными нуждами в общении, так как с языком проблемы. А теперь представь, что ты не в Амстере, а в Киеве и в тех краях сам не был. Твоя мама все так же хотела бы лететь в Дортмунд?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 23 березня 2018, 12:00 И что, хотела посмотреть Северную Рейн-Вестфалию? Она хотела приехать к тебе в гости. Естественно, ты бы смотрел маршруты, как доехать в Амстердам и как устроить гладкий маршрут с минимальными нуждами в общении, так как с языком проблемы. А теперь представь, что ты не в Амстере, а в Киеве и в тех краях сам не был. Твоя мама все так же хотела бы лететь в Дортмунд?
Дофіга людей в Україні має зараз родичів і хороших друзів, у яких можна вписатися в тій самій Польщі. І це старше покоління, заробітчани, користувачі автобусних турів, та багато є категорій людей, які мають бажання і потребу їздити в Європу, але продовжують отримувати інформацію з ящика.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення alex.s »

Похоже, на переход Визза не рассчитывают
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 23 березня 2018, 11:39
alex.s писав: 23 березня 2018, 11:37 Какой то вы не очень последовательный. Несколько постов назад писали про Киев Варшава за 10 евро, как это здорово для простых людей - а теперь опять, что полеты за 20 евро это байки.
Ви дивіться на контекст. 10 євро - доступно зараз і це явно не перманентна ціна. Люди, які хоронять МАУ помилково вважають, що це постійна ціна і МАУ - жлоби, раз не хочуть по таким цінам возити.
Візит президнета = громадська увага = можливість урвати акційні квитки = чудово, перемога. Я за перемоги.
Главный фактор на способность людей путешествовать - личное благосостояние, можно сколько угодно продавать билеты хоть по 20 евро, но 50€ на день вы должны иметь при путешествии по Европе.
Вместо того чтобы повышать благосостояние население, президент занимается пиаром на факте, который на мой взгляд к нему имеет мало отношения. Вот почему людям не нравится сегодняшний визит.
dimm1971

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dimm1971 »

alex.s писав: 23 березня 2018, 12:17 Похоже, на переход Визза не рассчитывают
А можливо навіть таким чином і запобігають
Аватар користувача
North_West
A380
Повідомлень: 1425
З нами з: 06 вересня 2011, 16:21
Звідки: WAW
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення North_West »

Любопытно, что акции компании (Ryanair Holdings plc) просели сегодня после новостей с Украины),
Это не единственный фактор, но забавно :plane:
Востаннє редагувалось 23 березня 2018, 12:25 користувачем North_West, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

dimm1971 писав: 23 березня 2018, 12:20
alex.s писав: 23 березня 2018, 12:17 Похоже, на переход Визза не рассчитывают
А можливо навіть таким чином і запобігають

Вважаю, що розмови стосовно переходу Віза у Бориспіль тепер можна закрити. Я, так тільки за, щоб Віз у Жулянах залишався.
dimm1971

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dimm1971 »

manjeroke писав: 23 березня 2018, 12:19 Вместо того чтобы повышать благосостояние население, президент занимается пиаром
Вибачте, а як Президент особисто повинен підвищувати добробут пересічного громадянина?
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Globetrotter »

manjeroke писав: 23 березня 2018, 12:19
Главный фактор на способность людей путешествовать - личное благосостояние, можно сколько угодно продавать билеты хоть по 20 евро, но 50€ на день вы должны иметь при путешествии по Европе.
Вместо того чтобы повышать благосостояние население, президент занимается пиаром на факте, который на мой взгляд к нему имеет мало отношения. Вот почему людям не нравится сегодняшний визит.
Вы слишком долго прожили в России и путаете нашу действительность с российской. Это там власть президента абсолютна и он что-то там может и должен повышать. У нас парламентско-президентская республика. Большинство в парламенте формирует политику и потом они пишут законы, а правительство их исполняет, тем самым повышая благосостояние. На президенте более глобальные задачи. Одна из них - это международная политика и вовлечение Украины в международную повестку. Безвиз, Раян и тд это все в том ключе. Не вижу ничего удивительного.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

А стосовно того, що коли буде 15 вильотів на день, відкриють Ф, я думаю їм і в Д всім місця вистачить, скільки там Раяни дадуть, десь в середньому по 4 в день?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 23 березня 2018, 12:19 Главный фактор на способность людей путешествовать - личное благосостояние, можно сколько угодно продавать билеты хоть по 20 евро, но 50€ на день вы должны иметь при путешествии по Европе.
Вместо того чтобы повышать благосостояние население, президент занимается пиаром на факте, который на мой взгляд к нему имеет мало отношения. Вот почему людям не нравится сегодняшний визит.
Особистий достаток - тому і називається "особистим", що ним повинні паритися самі люди, а не президент. І з достатком в Україні не все так погано, якщо пройтися по українським ТРЦ і подивитися скільки золота і діамантів там продається. Проблема з розумінням, що з цим достатком робити. І роль президента, як публічної особи в тому числі сприяти формуванню у людей правильних (з моєї точки зору цінностей). Ющенка критикували за глечики і українство, а в 2014 почало рватися якраз там, де до українського було найбільш зневажливе ставлення. Зараз Порошенка критикують за те, що він піариться на безвізі і от тепер за участь у спільному заході з Ryanair. Я вважаю - все правильно робить: показує людям, що багатий і успішний повинен цікавитися подорожами в Європу. Євроінтеграція.
Ну і чи був би у нас Ryanair, якби не безвіз і зусилля влади з протидії російській агресії, які заморозили її далеко від Борисполя - тут кожен сам нехай вирішує, яка в тому заслуга Порошенка.
dimm1971

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dimm1971 »

mischko писав: 23 березня 2018, 12:27 Особистий достаток - тому і називається "особистим", що ним повинні паритися самі люди, а не президент. І з достатком в Україні не все так погано, якщо пройтися по українським ТРЦ і подивитися скільки золота і діамантів там продається. Проблема з розумінням, що з цим достатком робити. І роль президента, як публічної особи в тому числі сприяти формуванню у людей правильних (з моєї точки зору цінностей). Ющенка критикували за глечики і українство, а в 2014 почало рватися якраз там, де до українського було найбільш зневажливе ставлення. Зараз Порошенка критикують за те, що він піариться на безвізі і от тепер за участь у спільному заході з Ryanair. Я вважаю - все правильно робить: показує людям, що багатий і успішний повинен цікавитися подорожами в Європу. Євроінтеграція.
Ну і чи був би у нас Ryanair, якби не безвіз і зусилля влади з протидії російській агресії, які заморозили її далеко від Борисполя - тут кожен сам нехай вирішує, яка в тому заслуга Порошенка.
:klass:
Той же безвіз - неабиякий здобуток. Бачу це навіть по рідному місту. Завдяки йому люди поїхали до Європи і багато хто там залишився працювати. Тутешні бариги (сане так їх можу назвати), почали чухати соби потилиці. Наразі на заводі, де колись мені багато років тому довелось працювати, почали подекуди заманювати роботяг зарплатнею в 15-18 тисяч, бо нема кому працювати.
Востаннє редагувалось 23 березня 2018, 12:34 користувачем dimm1971, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

куди зник мій комент про термінал Д з лінком на cfts? тут це цензурують?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

mischko писав: 23 березня 2018, 12:30 куди зник мій комент про термінал Д з лінком на cfts? тут це цензурують?
Ви дні 2 були напевно там де і я??? :flag:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Valdys писав: 23 березня 2018, 12:33
mischko писав: 23 березня 2018, 12:30 куди зник мій комент про термінал Д з лінком на cfts? тут це цензурують?
Ви дні 2 були напевно там де і я??? :flag:
так, я там був, але форум луркав і пропустив, коли це тут вже почали терти лінки на цфтс? Вони глечики побили?
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення alex.s »

О, теперь порошенко, оказывается российскую агрессию остановил! Во как! И к иловайскому котлу уже отношения не имеет. А ведь после него наше наступление встало! И на войне вообще не зарабатывает. Так, евроинтеграцией занимается чисто
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

mischko писав: 23 березня 2018, 12:34
Valdys писав: 23 березня 2018, 12:33
mischko писав: 23 березня 2018, 12:30 куди зник мій комент про термінал Д з лінком на cfts? тут це цензурують?
Ви дні 2 були напевно там де і я??? :flag:
так, я там був, але форум луркав і пропустив, коли це тут вже почали терти лінки на цфтс? Вони глечики побили?
щоб не потрапити туди знову, потрібно махати і посміхптись :grin: і головне то темі говорити.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

alex.s писав: 23 березня 2018, 12:35 О, теперь порошенко, оказывается российскую агрессию остановил! Во как! И к иловайскому котлу уже отношения не имеет. А ведь после него наше наступление встало! И на войне вообще не зарабатывает. Так, евроинтеграцией занимается чисто
:facepalm:
і ця людина критикує мене за непослідовніть
:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

Globetrotter писав: 23 березня 2018, 12:26
manjeroke писав: 23 березня 2018, 12:19
Главный фактор на способность людей путешествовать - личное благосостояние, можно сколько угодно продавать билеты хоть по 20 евро, но 50€ на день вы должны иметь при путешествии по Европе.
Вместо того чтобы повышать благосостояние население, президент занимается пиаром на факте, который на мой взгляд к нему имеет мало отношения. Вот почему людям не нравится сегодняшний визит.
Вы слишком долго прожили в России и путаете нашу действительность с российской. Это там власть президента абсолютна и он что-то там может и должен повышать. У нас парламентско-президентская республика. Большинство в парламенте формирует политику и потом они пишут законы, а правительство их исполняет, тем самым повышая благосостояние. На президенте более глобальные задачи. Одна из них - это международная политика и вовлечение Украины в международную повестку. Безвиз, Раян и тд это все в том ключе. Не вижу ничего удивительного.
А крупнейшая партия разве отношения к президенту не имеет? А президент инициировать принятие законопроектов и распускать парламент не может?
Аватар користувача
Shark21
Airbus A320
Повідомлень: 381
З нами з: 24 липня 2017, 15:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Shark21 »

Сломаю систему - в теме про Раян напишу про Раян.

Вот они уже и на своем сайте вывесили инфу про Украину.
https://corporate.ryanair.com/news/ryan ... o-ukraine/
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей