Ryanair (FR)

Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

Лондон доречі є і з Києва, і зі Львова, від 20 євро.
Дубліна немає.
Аватар користувача
Shark21
Airbus A320
Повідомлень: 381
З нами з: 24 липня 2017, 15:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Shark21 »

В ведроидном приложении тоже появились. 15 минут назад не было.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

Порох є, почали вже
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення syxiv_dan »

фейспалміщєєє
хоча...до виборів рік, передвиборча гонка почалася, хай і неофіційно)
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

Сказав, що 10 напрямків з Києва і 5 зі Львова.
І будуть продавати спочатку все по 10.
Аватар користувача
North_West
A380
Повідомлень: 1425
З нами з: 06 вересня 2011, 16:21
Звідки: WAW
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення North_West »

Будет IT центр Ryanair в Украине, так гарант сказал
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Victor H »

Розклад зі Львова:

Код: Виділити все

Dusseldorf  --3-5-7
Memmingen   --3---7
Krakow      -2-4-6-
Warsaw      1---5-7
London      1---5-7
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Kibeee »

North_West писав: 23 березня 2018, 10:51 Будет IT центр Ryanair в Украине, так гарант сказал
Вот это нежданчик )). Ryanair хоть об этом знает....
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Victor H »

Я вам по секрету скажу, що сайт Раянів розробляє одна аутсорсингова компанія з офісом у Львові. Маю знайомих, які над ним працюють.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

ага, він ще сказав, що хотів би, щоб вони і по Україні літали)))
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

2017: Ryanair відмовляється від запропонованого Борисполем контракту і демонстративно грюкає дверима і пише всяку гидоту про нас. Всі ікспєрди фейбука зрадогонного напрямку пишуть, яка ми, блядь, кончена країна, ніхто в Україну інвестувати не буде після цього, "очінь важний інвєстіціонний маркєр" пролюбили...

2018: Ryanair відмовляється від попередніх слів і таки заходить на український ринок. Приїжджає Президент. Всі ікспєрди фейсбука зараз почнуть писати "блін, яка ганьба, та що таке цей Ryanair, Пороху аби примазатися, краще б автобуси нормальні зробили".

Люди, а вам не здається, що у вас вперше з'явився Президент для середнього класу. Не для #зубожілих з популіським "почую кожного", а для людей, які хочуть і можуть подорожувати. І для цих людей за останній рік було зроблено більше, ніж за 20 попередніх років. І це в умовах де-факто війни, політичної турбулентності. Будьте вдячні.
Аватар користувача
North_West
A380
Повідомлень: 1425
З нами з: 06 вересня 2011, 16:21
Звідки: WAW
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення North_West »

Купил Киев Варшава за 9.99 EUR
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Victor H »

Все, тепер точно підписали.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

Як буде Барса по 10, позвете мене)))
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: 23 березня 2018, 10:57 2017: Ryanair відмовляється від запропонованого Борисполем контракту і демонстративно грюкає дверима і пише всяку гидоту про нас. Всі ікспєрди фейбука зрадогонного напрямку пишуть, яка ми, блядь, кончена країна, ніхто в Україну інвестувати не буде після цього, "очінь важний інвєстіціонний маркєр" пролюбили...

2018: Ryanair відмовляється від попередніх слів і таки заходить на український ринок. Приїжджає Президент. Всі ікспєрди фейсбука зараз почнуть писати "блін, яка ганьба, та що таке цей Ryanair, Пороху аби примазатися, краще б автобуси нормальні зробили".

Люди, а вам не здається, що у вас вперше з'явився Президент для середнього класу. Не для #зубожілих з популіським "почую кожного", а для людей, які хочуть і можуть подорожувати. І для цих людей за останній рік було зроблено більше, ніж за 20 попередніх років. І це в умовах де-факто війни, політичної турбулентності. Будьте вдячні.
Я не из этих, но президент в данном контексте - это слишком. Я бы еще понял, если бы Киевенерго купил какой-нибудь e-on и президент приехал бы на подписание. Но раян - это уж слишком, имхо
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

Також вважаю, що це було занадтим.

Навіть зі сторони відношення до МАУ і Віззейра.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 23 березня 2018, 10:57 2017: Ryanair відмовляється від запропонованого Борисполем контракту і демонстративно грюкає дверима і пише всяку гидоту про нас. Всі ікспєрди фейбука зрадогонного напрямку пишуть, яка ми, блядь, кончена країна, ніхто в Україну інвестувати не буде після цього, "очінь важний інвєстіціонний маркєр" пролюбили...

2018: Ryanair відмовляється від попередніх слів і таки заходить на український ринок. Приїжджає Президент. Всі ікспєрди фейсбука зараз почнуть писати "блін, яка ганьба, та що таке цей Ryanair, Пороху аби примазатися, краще б автобуси нормальні зробили".

Люди, а вам не здається, що у вас вперше з'явився Президент для середнього класу. Не для #зубожілих з популіським "почую кожного", а для людей, які хочуть і можуть подорожувати. І для цих людей за останній рік було зроблено більше, ніж за 20 попередніх років. І це в умовах де-факто війни, політичної турбулентності. Будьте вдячні.
Вы я так понял не в Украине живете, я теперь тоже)
Когда порох стал президентом я с надеждой (не в него конечно) разорвал все в России и приехал в Киев, но как и опасался унёс ноги куда подальше и от Украины т.к. по факту меняются детали, но не система...
А то что президент приезжает на такие мероприятия это ужас конечно... Если бы они дочку открывали с большими планами, то ещё ладно, но из-за нескольких рейсов смешно просто.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 23 березня 2018, 11:05 Я не из этих, но президент в данном контексте - это слишком. Я бы еще понял, если бы Киевенерго купил какой-нибудь e-on и президент приехал бы на подписание. Но раян - это уж слишком, имхо
У нас патерналіський менталітет у більшості людей. Це ви тут всі такі продвінуті, в Лісабонах відпочиваєте, на Чанг Мей акції хватаєте, безвізу з ОАЕ радієте. А більшість людей і не знає, що за 9.99 можна купити Київ - Варшава. По суті по ціні купе Київ - Чернівці можна злітати в недорогу безвізову слов'яномовну країну. Це реально доступно кожному. І завдяки висвітленню діяльності президента у ЗМІ про це зможе дізнатися більше людей. Краще хай на презентації Ryanair їздить, ніж підсвічником в МП працює. Хіба ні?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 23 березня 2018, 11:09 Вы я так понял не в Украине живете, я теперь тоже)
Когда порох стал президентом я с надеждой (не в него конечно) разорвал все в России и приехал в Киев, но как и опасался унёс ноги куда подальше и от Украины т.к. по факту меняются детали, но не система...
А то что президент приезжает на такие мероприятия это ужас конечно... Если бы они дочку открывали с большими планами, то ещё ладно, но из-за нескольких рейсов смешно просто.
Скажімо так - навіть ці деталі - це великий стрибок для українського суспільства в порівнянні з болотцем останніх десятиліть. До нас не щодня заходить найбільша європейська а/к. Ну і президент сам казав, про філіжанку кави в Європі і віденську оперу і що це має бути доступним. Це хороше підтвердження справами своїх слів.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

я, чесно не розумію прикол з квитками у Варшаву по 10 євро...
Відкрийте сайт Віза і там ціле літо достатньо цін по 400-600 грн., так це літо! а не через 7 місяців...
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей