Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

artml писав: 22 лютого 2018, 17:20 Дуже тішить що в мау планують майбутнє на кілька років наперед, причому планують настільки впевнено, що готові розповідати про плани публічно.

Це ознака стабільності та якісного керівництва, як на мене.
і ще цікаво, що планують літати в Гомель
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення artml »

Білоруси теж хочуть ловкост-цін :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

artml писав: 22 лютого 2018, 17:27 Білоруси теж хочуть ловкост-цін :)
підвозитимуть паксів О'лірі :-)
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення converj »

Планы интересные конечно.
С такой ценовой политикой они имеют все шансы кусок пирога урвать в названных странах
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення shushuair »

artml писав: 22 лютого 2018, 17:27 Білоруси теж хочуть ловкост-цін :)
Как раз из Гомеля сейчас будет "главный лоукост" летать, русская Победа, у которой и ручная кладь за деньги. Может они с МАУ как раз и скооперируются, чтобы Белавиа так свободно себя на линии Киев-Москва не чувствовала.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення artml »

Та просто Гомель це друге за розміром білоруське місто, ще й до Києва найближче. Якщо розширювати географію вивозу транзитників, то саме туди.

Дивно що українську географію майже не збираються розширювати. Ужгород аж у 2020 році, про Суми, Кривий Ріг, Рівне — взагалі жодного слова.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

shushuair писав: 22 лютого 2018, 17:40 Как раз из Гомеля сейчас будет "главный лоукост" летать, русская Победа, у которой и ручная кладь за деньги. Может они с МАУ как раз и скооперируются, чтобы Белавиа так свободно себя на линии Киев-Москва не чувствовала.
цивілізаційна прірва між нами глибинна! Для мене головний лоукост - це Ryanair, для вас - Побєда. :facepalm:
А якщо серйозно - то будуть пилососити транзит. Транзитні тарифи з регіонів на Європу - чудові.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення popTAB »

mischko писав: 22 лютого 2018, 17:06 Кувейт - наші нафтовики і їхні секс-туристи + бюджетний транзит в Європу
Аддис Абеба - давні культурні і економічні зв'язки + мережа Ethiopian по Африці
Братислава - Відень для бідних
KWI вже колись був. Іноді навіть через LWO, тоді возили ДЦПшників на реабілітацію в Трускавець
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Kibeee »

mischko писав: 22 лютого 2018, 17:10
Kibeee писав: 22 лютого 2018, 17:06
mischko писав: 22 лютого 2018, 16:57 А тим часом прес-конф МАУ в Борисполі і купа всього нового.
Буде і Ужгород, і Миколаїв, і флот Ембраєрів, і навіть Сеул.
Интересно! А где можно посмотреть?
http://cfts.org.ua/news/2018/02/22/v_ma ... isok_45787
Спасибо! Очень интересный список и главное прагматичный.
1. Я так понимаю часть направлений как раз и будут выполняться на Embraer, вот они и поставлены на 2020-2021 года?
2. Аддис-Абеба вообще бомба - там очень хорошо можно пылесосит всю Африку, главное что бы кодшер с Эфиопцами заключить. Кстати 800 долетит до Аддис-Абеба?
3. Гонконг пока в пролете (((.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення manjeroke »

artml писав: 22 лютого 2018, 17:52 Та просто Гомель це друге за розміром білоруське місто, ще й до Києва найближче. Якщо розширювати географію вивозу транзитників, то саме туди.

Дивно що українську географію майже не збираються розширювати. Ужгород аж у 2020 році, про Суми, Кривий Ріг, Рівне — взагалі жодного слова.
Ну тут история как с вопросом "почему Аны не берут". Куда летать, когда полос нет? Тут вопрос явно не к МАУ, хотя все равно их винить будут.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Ну так - в Миколаїв, Ужгород, Гомель немає змісту літати на чомусь більшому за Ембраєр. З діючих напрямків - Чернівці, Херсон, Франківськ. Це по мінімуму. І це все одночасно, то вже 5 літаків не вистачить. А ще як хтось на ремонт стане.
По африканському транзиту - Аддис-Абеба круто звичайно, але Каїр, НМСД з EgyptAir - має більший транзитний потенціал, але можу помилятись.
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Kibeee »

mischko писав: 22 лютого 2018, 18:10 Ну так - в Миколаїв, Ужгород, Гомель немає змісту літати на чомусь більшому за Ембраєр. З діючих напрямків - Чернівці, Херсон, Франківськ. Це по мінімуму. І це все одночасно, то вже 5 літаків не вистачить. А ще як хтось на ремонт стане.
По африканському транзиту - Аддис-Абеба круто звичайно, але Каїр, НМСД з EgyptAir - має більший транзитний потенціал, але можу помилятись.
Согласен. Вот они и будут ждать прихода новых Ембраєр, а только потом будут открывать новые направления. Каир пока буду накатывать в этом году.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення shushuair »

mischko писав: 22 лютого 2018, 17:53
цивілізаційна прірва між нами глибинна! Для мене головний лоукост - це Ryanair, для вас - Побєда. :facepalm:
А якщо серйозно - то будуть пилососити транзит. Транзитні тарифи з регіонів на Європу - чудові.
Какой маразм, вроде не ребёнок же. Если Главный лоукост взят у меня в скобки, это совсем не означает, что это для меня главный лоукост.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення artml »

Kibeee писав: 22 лютого 2018, 18:012. Аддис-Абеба вообще бомба - там очень хорошо можно пылесосит всю Африку, главное что бы кодшер с Эфиопцами заключить. Кстати 800 долетит до Аддис-Абеба?
Має долетіти. До Астани вони приблизно таку дистанцію зараз і долають.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

shushuair писав: 22 лютого 2018, 18:16 Какой маразм, вроде не ребёнок же. Если Главный лоукост взят у меня в скобки, это совсем не означает, что это для меня главный лоукост.
Дивись мені, сплячі комірки ПС в Одесі не такі вже й сплячі! :twisted:
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення shushuair »

Kibeee писав: 22 лютого 2018, 18:01 Аддис-Абеба вообще бомба - там очень хорошо можно пылесосит всю Африку, главное что бы кодшер с Эфиопцами заключить. Кстати 800 долетит до Аддис-Абеба?
3. Гонконг пока в пролете (((.
Я раянами на 800 долетел из Гданьска в Увду. А это более 3000 км . Да и Хан-понта дельгада где-то так было
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10222
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Угу, Ethiopian и EgyptAir прямо мечтают кодшер с МАУ заключить. Это при том, что оба в альянсах. Что они будут с этого иметь? Так что думаю если кодшеры и будут, то не слишком массовые. А скорее расчет идет на прямой трафик, и если в Каир с ним проблем нет, то в Аддис Абебу прям не знаю. Но в любом случае буду рад видеть такой рейс из Киева :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 22 лютого 2018, 18:40 Угу, Ethiopian и EgyptAir прямо мечтают кодшер с МАУ заключить. Это при том, что оба в альянсах. Что они будут с этого иметь? Так что думаю если кодшеры и будут, то не слишком массовые. А скорее расчет идет на прямой трафик, и если в Каир с ним проблем нет, то в Аддис Абебу прям не знаю. Но в любом случае буду рад видеть такой рейс из Киева :)
Ну як мінімум африканці, яким потрібно в Україну/Київ летітимуть ними, а не Туркішами, чи Ейр Франс. Це справедливо і в зворотньому напрямку - українці, які хочуть потрапити в якусь Сьєра-Леоне будуть мати змогу зробити це через Каїр/Аддис-Абебу, а не через Стамбул чи Париж. Це взаємовигідне співробітництво. Адже ні єгиптяни, ні ефіопці виходити на Український ринок напряму не спішать.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення artml »

Від Києва до АДД близько 4600 км. В Астану з Борисполя летять приблизно стільки ж.

У Південній Америці на 738 і 5300+ кілометрів літають регулярно.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення artml »

О, ще Трубніков на фейсбуці пише що розказували про можливість використання 787 у майбутньому. Саме те для заміни 767 на менш накатаних маршрутах.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 3 гостей