Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Tetris »

Franek писав: 14 лютого 2018, 12:23 Одного разу я летів МАУ
После этого можно дальше не читать. Один раз в жизни слетал и сделал выводы обов сей АК, выполняющей десятки рейсов в день. При том, что даже если смотреть на тот же Скайтракс, то качество сервиса в компаниях за год меняется существенно.
Я Паваротти не люблю - мне Рабинович напел и мне не понравилось.

Еще смешат товарищи, которые считают, что раз накопили на билет на самолет, перед ним дорожку должны расстелить и ублажать всем экипажем.
Этот совок и нищета (даже при наличии денег - все равно ментальная нищета) неискоренимы.

По сути же МАУ будет получше всей страны, которую они якобы "позорят". Для подтверждения достаточно сравнить то, с чем сталкивается пассажир, находясь в самолете МАУ и то, с чем он сталкивается, приземлившись в Ивано-Франковске, Запорожье, или даже в Борисполе...
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення jurkok »

Але тут жара пішла. Та нормальна авіакомпанія. Приємні люди працюють, нормальний сервіс. Кращих пілотів поки не зустрічав, а літаю не менше сто разів на рік. Може трохи комфорт не дуже при довгих рейсах. І ціни часто мають цілком адекватні. Може власник і не подобається більшості, але це не впливає на саму думку про МАУ. Звичайно, що бувають якісь проблеми чи конфлікти. Але скажіть, де такого нема?
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Victor H »

В свіжому випуску журналу вже є 777 в флоті (щоправда в кількості 1 шт.):
uia777-1.PNG
Але тимчасову реєстрацію дизайнер міг і замазати :grin:
uia777-3.PNG
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Globetrotter »

jurkok писав: 14 лютого 2018, 17:29 Але тут жара пішла. Та нормальна авіакомпанія. Приємні люди працюють, нормальний сервіс. Кращих пілотів поки не зустрічав, а літаю не менше сто разів на рік. Може трохи комфорт не дуже при довгих рейсах. І ціни часто мають цілком адекватні. Може власник і не подобається більшості, але це не впливає на саму думку про МАУ. Звичайно, що бувають якісь проблеми чи конфлікти. Але скажіть, де такого нема?
В тому й справа, що зазвичай такі люди не можуть назвати переваги інших компаній. Я вже якось питав, що такого суперякісного наприклад в КЛМ?
Valdemar
A380
Повідомлень: 2830
З нами з: 27 квітня 2012, 01:15
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Valdemar »

Господа, да что Вы рассказываете.
Плюсы в МАУ - это бизнес класс, который достаточно не плохой. Питание в бизнесе горячее, у тех же люфтов салатик и закуски. В большинстве случаев, компания становится на сторону клиента, и возвращает денежные средства, хотя не должна этого делать.
Из минусов - это грязные сиденья(подголовники) и не оперативное решение проблем, когда задержка и отмена рейса.
А остальное согласно ценника. Не нравиться, пользуйтесь альтернативой. Силой никто, никого не затягивает
Аватар користувача
Sergy
Airbus A319
Повідомлень: 247
З нами з: 22 серпня 2012, 18:15
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sergy »

Globetrotter писав: 14 лютого 2018, 17:47
jurkok писав: 14 лютого 2018, 17:29 Але тут жара пішла. Та нормальна авіакомпанія. Приємні люди працюють, нормальний сервіс. Кращих пілотів поки не зустрічав, а літаю не менше сто разів на рік. Може трохи комфорт не дуже при довгих рейсах. І ціни часто мають цілком адекватні. Може власник і не подобається більшості, але це не впливає на саму думку про МАУ. Звичайно, що бувають якісь проблеми чи конфлікти. Але скажіть, де такого нема?
В тому й справа, що зазвичай такі люди не можуть назвати переваги інших компаній. Я вже якось питав, що такого суперякісного наприклад в КЛМ?
Вот после Вашего поста, просто наугад посмотрел предложения (www.skyscanner.com.ua) в Париж на завтра и обратно на послезавтра.. И что видим:
КЛМ: 6153 грн.
МАУ: 11279 грн.
Valdemar
A380
Повідомлень: 2830
З нами з: 27 квітня 2012, 01:15
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Valdemar »

Sergy писав: 14 лютого 2018, 18:11
Globetrotter писав: 14 лютого 2018, 17:47
jurkok писав: 14 лютого 2018, 17:29 Але тут жара пішла. Та нормальна авіакомпанія. Приємні люди працюють, нормальний сервіс. Кращих пілотів поки не зустрічав, а літаю не менше сто разів на рік. Може трохи комфорт не дуже при довгих рейсах. І ціни часто мають цілком адекватні. Може власник і не подобається більшості, але це не впливає на саму думку про МАУ. Звичайно, що бувають якісь проблеми чи конфлікти. Але скажіть, де такого нема?
В тому й справа, що зазвичай такі люди не можуть назвати переваги інших компаній. Я вже якось питав, що такого суперякісного наприклад в КЛМ?
Вот после Вашего поста, просто наугад посмотрел предложения (www.skyscanner.com.ua) в Париж на завтра и обратно на послезавтра.. И что видим:
КЛМ: 6153 грн.
МАУ: 11279 грн.
А почему, Вам не пришла идея, сравнить с Эйр Франс? Почему Вы не хотите сравнить Барселона - Стамбул?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення manjeroke »

Victor H писав: 14 лютого 2018, 17:34 В свіжому випуску журналу вже є 777 в флоті (щоправда в кількості 1 шт.):
uia777-1.PNG
Але тимчасову реєстрацію дизайнер міг і замазати :grin:
uia777-3.PNG
А что за ерунда с max. range? Зачем два разных значения? Первое это вообще что и зачем?
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Franek »

Tetris писав: 14 лютого 2018, 16:12
После этого можно дальше не читать. Один раз в жизни слетал и сделал выводы обов сей АК, выполняющей десятки рейсов в день. При том, что даже если смотреть на тот же Скайтракс, то качество сервиса в компаниях за год меняется существенно.
Я Паваротти не люблю - мне Рабинович напел и мне не понравилось.

Еще смешат товарищи, которые считают, что раз накопили на билет на самолет, перед ним дорожку должны расстелить и ублажать всем экипажем.
Этот совок и нищета (даже при наличии денег - все равно ментальная нищета) неискоренимы.

По сути же МАУ будет получше всей страны, которую они якобы "позорят". Для подтверждения достаточно сравнить то, с чем сталкивается пассажир, находясь в самолете МАУ и то, с чем он сталкивается, приземлившись в Ивано-Франковске, Запорожье, или даже в Борисполе...
Бла-бла-бла. Компанія не займається ніяким маркетингом, щоб мені захотілося свої ж гроші віддати їй за переліт, не робить нічого, щоб я відчув, шо моє перше враження було помилкове, а самі МАУ дуже змінилися, а совок тут я. І в якості кіллер-аргументу тут гавняне МАУ на фоні ше гавняніших аеропортів в Запоріжжі і інших дирах. Отакі люди потім фиркають в ресторанах і в небі, коли ти просиш склянку простої води, або квиток в маршрутці. А шо тобі ше за твої ж гроші, дорожки розстелять, шо Галя балувана сильно? Короче МАУ можуть відчувати себе в повній безпеці, бо навіть на 50-ти літніх бортах і зі стоячими місцями їхній контингент буде з ними навіки) Тепер я зрозумів, чого вони не міняються. Ну бо для чого. І так полетять. Навіть, якшо Emirates з пересадкою буде дешевший)
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Globetrotter »

Sergy писав: 14 лютого 2018, 18:11
Globetrotter писав: 14 лютого 2018, 17:47
В тому й справа, що зазвичай такі люди не можуть назвати переваги інших компаній. Я вже якось питав, що такого суперякісного наприклад в КЛМ?
Вот после Вашего поста, просто наугад посмотрел предложения (www.skyscanner.com.ua) в Париж на завтра и обратно на послезавтра.. И что видим:
КЛМ: 6153 грн.
МАУ: 11279 грн.
Так а ціна до чого тут? Мова йшла про те, яку суперякість (літаки, обслуговування, тощо) пропонує наприклад КЛМ в економі на європейських рейсах. Люди моляться на іноземні компанії і хейтять МАУ. Питання, що саме їм так подобається?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

В США до сих пір на регулярці літають MDшки, яким 25+ років. Салони там теж не фонтан. Не зрозумів, чим МАУ ганьбить Україну. Бориспільський автобус ганьбить більше. А МАУ дає хороші тарифи з регіонів, за це мої родичі дуже вдячні.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Globetrotter »

mischko писав: 14 лютого 2018, 20:41 В США до сих пір на регулярці літають MDшки, яким 25+ років. Салони там теж не фонтан. Не зрозумів, чим МАУ ганьбить Україну. Бориспільський автобус ганьбить більше. А МАУ дає хороші тарифи з регіонів, за це мої родичі дуже вдячні.
Якщо вже мова пішла про ціни, то мої знайомі в Україні купують квитки за лоукост тарифами на кілька напрямків одразу. Хто ще продає DXB за 62 евро з Києва?
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Victor H »

manjeroke писав: 14 лютого 2018, 18:22
Victor H писав: 14 лютого 2018, 17:34 В свіжому випуску журналу вже є 777 в флоті (щоправда в кількості 1 шт.):
uia777-1.PNG
Але тимчасову реєстрацію дизайнер міг і замазати :grin:
uia777-3.PNG
А что за ерунда с max. range? Зачем два разных значения? Первое это вообще что и зачем?
Халтура-с
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення AlexK »

Franek писав: 14 лютого 2018, 12:45
Авіакомпанія не змогла за один політ зробити так, щоб мені захотілося з ними політати ще. Хто винен? Звичайно, що я зі своєю упередженістю до національної гордості і однієї з найкращих авіакомпаній світу. МАУ тримається на тих, хто думає, що одного перельоту недостатньо, щоб визначити рівень компанії. Треба триста. Яке їхало, таке здибало.
Тобто, вас не довезли до місця призначення? Літак впав? Сталася якась невиправна трегедія? Що такого ви очікуєте від авіакомпаії, задача якої безпечно і вчасно довезти вас з пункту А в Б? (Небом зі швидкістю 900 км\год.)
Jew
Airbus A319
Повідомлень: 227
З нами з: 11 жовтня 2013, 14:47
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Jew »

Franek писав: 14 лютого 2018, 18:58
Tetris писав: 14 лютого 2018, 16:12
Бла-бла-бла. Компанія не займається ніяким маркетингом, щоб мені захотілося свої ж гроші віддати їй за переліт, не робить нічого, щоб я відчув, шо моє перше враження було помилкове, а самі МАУ дуже змінилися, а совок тут я. І в якості кіллер-аргументу тут гавняне МАУ на фоні ше гавняніших аеропортів в Запоріжжі і інших дирах. Отакі люди потім фиркають в ресторанах і в небі, коли ти просиш склянку простої води, або квиток в маршрутці. А шо тобі ше за твої ж гроші, дорожки розстелять, шо Галя балувана сильно? Короче МАУ можуть відчувати себе в повній безпеці, бо навіть на 50-ти літніх бортах і зі стоячими місцями їхній контингент буде з ними навіки) Тепер я зрозумів, чого вони не міняються. Ну бо для чого. І так полетять. Навіть, якшо Emirates з пересадкою буде дешевший)
Типичное мышление совка. Весь мир мне что то должен...
Аватар користувача
Sergy
Airbus A319
Повідомлень: 247
З нами з: 22 серпня 2012, 18:15
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sergy »

Valdemar писав: 14 лютого 2018, 18:13
Sergy писав: 14 лютого 2018, 18:11
Globetrotter писав: 14 лютого 2018, 17:47

В тому й справа, що зазвичай такі люди не можуть назвати переваги інших компаній. Я вже якось питав, що такого суперякісного наприклад в КЛМ?
Вот после Вашего поста, просто наугад посмотрел предложения (www.skyscanner.com.ua) в Париж на завтра и обратно на послезавтра.. И что видим:
КЛМ: 6153 грн.
МАУ: 11279 грн.
А почему, Вам не пришла идея, сравнить с Эйр Франс? Почему Вы не хотите сравнить Барселона - Стамбул?
1. почему, Вам не пришла идея, сравнить с Эйр Франс? - ответ был в контексте "що такого суперякісного наприклад в КЛМ"
2. почему, Вам не пришла идея, ... сравнить Барселона - Стамбул? - так как на этом сегменте невозможно провести корректное сравнение цен этих компаний)
Аватар користувача
Sergy
Airbus A319
Повідомлень: 247
З нами з: 22 серпня 2012, 18:15
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sergy »

Globetrotter писав: 14 лютого 2018, 20:58
mischko писав: 14 лютого 2018, 20:41 В США до сих пір на регулярці літають MDшки, яким 25+ років. Салони там теж не фонтан. Не зрозумів, чим МАУ ганьбить Україну. Бориспільський автобус ганьбить більше. А МАУ дає хороші тарифи з регіонів, за це мої родичі дуже вдячні.
Якщо вже мова пішла про ціни, то мої знайомі в Україні купують квитки за лоукост тарифами на кілька напрямків одразу. Хто ще продає DXB за 62 евро з Києва?
на 2019 год?! :grin:
Аватар користувача
Sergy
Airbus A319
Повідомлень: 247
З нами з: 22 серпня 2012, 18:15
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sergy »

Globetrotter писав: 14 лютого 2018, 18:59
Sergy писав: 14 лютого 2018, 18:11
Globetrotter писав: 14 лютого 2018, 17:47
В тому й справа, що зазвичай такі люди не можуть назвати переваги інших компаній. Я вже якось питав, що такого суперякісного наприклад в КЛМ?
Вот после Вашего поста, просто наугад посмотрел предложения (www.skyscanner.com.ua) в Париж на завтра и обратно на послезавтра.. И что видим:
КЛМ: 6153 грн.
МАУ: 11279 грн.
Так а ціна до чого тут? Мова йшла про те, яку суперякість (літаки, обслуговування, тощо) пропонує наприклад КЛМ в економі на європейських рейсах. Люди моляться на іноземні компанії і хейтять МАУ. Питання, що саме їм так подобається?
"Так а ціна до чого тут?" - мова шла про переваги. я вважаю це перевага. За цієї ціни українській сім’я може зекономити понад 15.000 грн. на перельоті).
Ну а порівнювати літаки та обслуговування згаданих авіакомпаній безглуздо)
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення manjeroke »

Sergy писав: 15 лютого 2018, 09:28
Globetrotter писав: 14 лютого 2018, 18:59
Sergy писав: 14 лютого 2018, 18:11

Вот после Вашего поста, просто наугад посмотрел предложения (www.skyscanner.com.ua) в Париж на завтра и обратно на послезавтра.. И что видим:
КЛМ: 6153 грн.
МАУ: 11279 грн.
Так а ціна до чого тут? Мова йшла про те, яку суперякість (літаки, обслуговування, тощо) пропонує наприклад КЛМ в економі на європейських рейсах. Люди моляться на іноземні компанії і хейтять МАУ. Питання, що саме їм так подобається?
"Так а ціна до чого тут?" - мова шла про переваги. я вважаю це перевага. За цієї ціни українській сім’я може зекономити понад 15.000 грн. на перельоті).
Ну а порівнювати літаки та обслуговування згаданих авіакомпаній безглуздо)
А МАУ имеет преимущество в цене по многим другим направлениям, но это не значит что какая-то другая авиакомпания плохая. Зачем обвинять авиакомпанию за то что она хочет заработать? Любая авиакомпания стремится заработать максимум. Раяны например пассажиров не купивших места рядом по салону раскидывают и везде эксклюзивных условий требуют, но никто пол года назад не сказал, а почему раян с 14 рейсами в неделю должен иметь условия лучше в КВР, чем другие АК и МАУ, перевозящая 6 млн пассажиров в год?

Насчёт разницы самолетов в klm и МАУ, просветите пожалуйста. Чем 737 МАУ принципиально отличается от 737 KLM?
Востаннє редагувалось 15 лютого 2018, 09:42 користувачем manjeroke, всього редагувалось 1 раз.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення shushuair »

Sergy писав: 15 лютого 2018, 09:21 Якщо вже мова пішла про ціни, то мої знайомі в Україні купують квитки за лоукост тарифами на кілька напрямків одразу. Хто ще продає DXB за 62 евро з Києва?
на 2019 год?! :grin:
[/quote]

Ыхххх, не цените Вы "нацперевізника"))
Хотя МАУ раз уж увеличивает флот, открывает новые рейсы, сайт обновили, всесторонне развивается, так сказать, могла бы попробовать продавать по лоу-кост тарифу и Нью-Йорк с Торонто за условные 200 баксов, думаю белорусы и украинцы б нормально закупились. С Европы такое бывает и у 4 звездочных компаний, даже, у 5-звёздочной Люфтганзы без всяких ERROR FARE была буквально недавно Трансатлантика нон-стоп за 250 евро, правда не на 2019 год, а на лето, но у немчур просто нестабильность полнейшая, потому у них рискованно такое, а у нас в 2019 году всё будет зашибись :fishnew:
Ни фига не хейтер МАУ, вполне доволен сервисом, подытожу, МАУ, давайте лоукост-тариф на Трансатлантику, будьте людьми :smile:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 3 гостей