Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Мда. Это что-то в голове. Я вот Катаром летел со сломанным подголовником, ужас, позорят страну. Кстати в туалетах это наверно стюардессы все подряд в унитазы кидают и они ламаются... Меня вот позорят люди с паспортами с надписью Украина не способные прочитать надписи на трех языках в кабинке....
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Franek »

Igoresha писав: 14 лютого 2018, 10:54
Franek писав: 13 лютого 2018, 15:58 А напис Ukraine на їхніх бортах - то найбільше позорисько для країни і я би їм взагалі заборонив це слово хоч якось використовувати. МАУ як були жлобовозами, так ними і залишаться після 777.
Вот прям в стране все отлично, счастливые люди, работающая экономика, "працьовитий нарід", но только МАУ - жлобы. Ага, конечно. Если снять розовые очки, то окажется, что практически нереально найти нормальную бригаду, чтобы обыкновенный ремонт в квартире сделать (и так везде) без сорванных сроков, нервов и выброшенных дополнительно денег.

Касательно стратегии: так до значительного пополнения у них она была простая, как двери - возим задешево (as much as possible). Сейчас она тоже сохраняется, но после фотографий салона 777, мне кажется, МАУ будет что предложить помимо цены.
Так я і не кажу, що в країні всьо супер, я ше той зрадофіл. Але ті бригади хоча б не літають по цілому світові з написом Ukraine на футболці і українським прапором, до якого я теж причетний.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення manjeroke »

Franek писав: 14 лютого 2018, 12:23
dimm1971 писав: 14 лютого 2018, 08:36
Franek писав: 13 лютого 2018, 15:58 МАУ як були жлобовозами, так ними і залишаться після 777.
А чи не міг би шановний якось розкрати детальніше, що він має на увазі під терміном "жлобовози"?
Одного разу я летів МАУ з Мадрида до Львова. Подали якесь старе 20-річне корито, ше з класичних боїнгів. З пожовтілою обшивкою всередині. В туалеті сморід. Після цього я зарікся літати МАУ будь-коли. Сервіс в них мінімально нульовий. Позиціонування нема. Маркетингу нема. Є низькі ціни. Але низькі ціни є і в Wizz`a з не такими обшарпаними літаками. Я знаю, шо вони зараз обновляють свій флот, в тому числі і зістареними 777, але вони так і не працюють над тим, щоб змінити свій імідж. Мені коли кажуть МАУ - в мене в голові той мій політ. А так не має бути. Не треба мати позиціонування, як в маршрутки Київ-Боярка. І окрім того всього, "оце" літає зі словом Ukraine на бортах і під прапором України, який зображений на моєму паспорті. Так, як МАУ всю країну і мене в тому числі не ганьбив щодень ще ніхто.
А ВСЕ наши правительства и президенты 27 лет не позорят?
У МАУ куча проблем, но огромная часть претензий от пассажиров вообще не о чем.
Каждый пассажир считает себя экспертом в области авиации не имея даже представления что за тип судна его везёт.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Franek »

makor писав: 14 лютого 2018, 12:28 Мда. Это что-то в голове. Я вот Катаром летел со сломанным подголовником, ужас, позорят страну. Кстати в туалетах это наверно стюардессы все подряд в унитазы кидают и они ламаются... Меня вот позорят люди с паспортами с надписью Украина не способные прочитать надписи на трех языках в кабинке....
Ну канєшно, якшо в Катарах поломаний підголовник, то це абсолютно виправдовує "супер-сервіс" і позиціонування приміської маршрутки в МАУ. :klass:
dimm1971

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dimm1971 »

Робити глобальні висновки щодо авіакомпанії на базі досвіду одного рейсу - це дещо :grin:
Я Вас не дуже засмучу тим фактом, що в складі тієї ж Air Canada літає борт якому майже 30 років? Та ще й як літає
https://www.flightradar24.com/data/aircraft/c-fdqq
Востаннє редагувалось 14 лютого 2018, 12:38 користувачем dimm1971, всього редагувалось 2 разів.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Ну лично меня за 117 перелетов с МАУ сервис устраивал, на те деньги что я за него платил. Нормальный середнячковый сервис от авиакомпании не стремящейся в премиум сегмент. И ничего ужасного-ужасного в Маугли например не было. Хотя я им чуть ли не 10 раз летал.

Я не понимаю принципа покупать новое и блестящее если не известно хватит ли потом денег на макароны. И это касается как последнего айфона чтобы пускать пыль в глаза так и желания пассажиров летать только в новых самолетах за копейки )))
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UKCC »

converj писав: 14 лютого 2018, 12:02 Ну а кто же?! Билетов по 20 Евро RT не купишь нормально...
Ну дуууже дотепно :twisted:
dimm1971

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dimm1971 »

makor писав: 14 лютого 2018, 12:37
Я не понимаю принципа покупать новое и блестящее если не известно хватит ли потом денег на макароны.
Кожен хіпстер знає, що в європах літають по 20 ойро на новеньких літаках. А Ви тут лізете з вашим досвідом 117 перельотів. "Ви нікому не потрібні перш за все, що Ви не цікаві" (c) :grin:
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Franek »

dimm1971 писав: 14 лютого 2018, 12:33 Робити глобальні висновки щодо авіакомпанії на базі досвіду одного рейсу - це дещо :grin:
Я Вас не дуже засмучу тим фактом, що в складі тієї ж Air Canada літає борт якому майже 30 років? Та ще й як літає
https://www.flightradar24.com/data/aircraft/c-fdqq
Авіакомпанія не змогла за один політ зробити так, щоб мені захотілося з ними політати ще. Хто винен? Звичайно, що я зі своєю упередженістю до національної гордості і однієї з найкращих авіакомпаній світу. МАУ тримається на тих, хто думає, що одного перельоту недостатньо, щоб визначити рівень компанії. Треба триста. Яке їхало, таке здибало.
Востаннє редагувалось 14 лютого 2018, 12:48 користувачем Franek, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення converj »

UKCC писав: 14 лютого 2018, 12:39 Ну дуууже дотепно ::
В духе здешних комментаторов )

А по теме: я на защите МАУ. Учтите, что люди там работают НАШИ. У нас на каждой работе какая то ерунда... Почему люди хотят от отечественной АК чего-то не отечественного?!
dimm1971

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dimm1971 »

Franek писав: 14 лютого 2018, 12:45
Авіакомпанія не змогла за один політ зробити так, щоб мені захотілося з ними політати ще. Хто винен? Звичайно, що я зі своєю упередженістю до національної гордості і однієї з найкращих авіакомпаній світу.
Та жодних проблем. Наступного разу треба буде летіти зі Львова до Мадриду іншою авіакомпанією. Нехай МАУ вдавляться від того, що втратили клієнта. Утка сто вісотків гілку читає, тому траур в МАУ найближчим часом забезпечено.
Аватар користувача
Shark21
Airbus A320
Повідомлень: 381
З нами з: 24 липня 2017, 15:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Shark21 »

Franek писав: 14 лютого 2018, 12:45
dimm1971 писав: 14 лютого 2018, 12:33 Робити глобальні висновки щодо авіакомпанії на базі досвіду одного рейсу - це дещо :grin:
Я Вас не дуже засмучу тим фактом, що в складі тієї ж Air Canada літає борт якому майже 30 років? Та ще й як літає
https://www.flightradar24.com/data/aircraft/c-fdqq
Авіакомпанія не змогла за один політ зробити так, щоб мені захотілося з ними політати ще. Хто винен? Звичайно, що я зі своєю упередженістю до національної гордості і однієї з найкращих авіакомпаній світу. МАУ тримається на тих, хто думає, що одного перельоту недостатньо, щоб визначити рівень компанії. Треба триста. Яке їхало, таке здибало.
А это очень класный подход. Вот прямо как на кастинге каком-то. Заходишь на борт и вместо "добрый день" говоришь стюардессе "Удиви меня, сделай чтоб я захотел летать еще"... И вообще очень классно когда в жизни так все прото и понятно. В туалете воняет - написано Украина - страна не повидло. Завидую что так можно жить.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення converj »

Вчера написал, сегодня поправили...
Вкладення
Screenshot_1.png
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Franek »

dimm1971 писав: 14 лютого 2018, 12:49
Franek писав: 14 лютого 2018, 12:45
Авіакомпанія не змогла за один політ зробити так, щоб мені захотілося з ними політати ще. Хто винен? Звичайно, що я зі своєю упередженістю до національної гордості і однієї з найкращих авіакомпаній світу.
Та жодних проблем. Наступного разу треба буде летіти зі Львова до Мадриду іншою авіакомпанією. Нехай МАУ вдавляться від того, що втратили клієнта. Утка сто вісотків гілку читає, тому траур в МАУ найближчим часом забезпечено.
Я ж кажу МАУ тримається на тих, хто буде літати ними, бо то наші, вітчизняні, дешеві і тд. На людей, які шукають конкурентні переваги і вибирають ліпше, МАУ не розраховано. Бо ліпше - то не про МАУ.
dimm1971

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dimm1971 »

Franek писав: 14 лютого 2018, 12:53
Я ж кажу МАУ тримається на тих, хто буде літати ними, бо то наші, вітчизняні, дешеві і тд. На людей, які шукають конкурентні переваги і вибирають ліпше, МАУ не розраховано. Бо ліпше - то не про МАУ.
Та жодних проблем. Особисто Вам рекомендую Емірейтс. Дуже хороша авіакомпанія. Знаходите розклад її польтів зі Львова - і все стає в житті чудовим. Можна ще Етіхадом чи сингапурцями скористатися. До речі он ходять чутки про катарців у Львові. МАУ ще пожалкує, що виїшло непідготовленим на той клятий напрямок Львів-Мадрид.
Востаннє редагувалось 14 лютого 2018, 13:01 користувачем dimm1971, всього редагувалось 1 раз.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Franek »

dimm1971 писав: 14 лютого 2018, 12:57
Franek писав: 14 лютого 2018, 12:53
Я ж кажу МАУ тримається на тих, хто буде літати ними, бо то наші, вітчизняні, дешеві і тд. На людей, які шукають конкурентні переваги і вибирають ліпше, МАУ не розраховано. Бо ліпше - то не про МАУ.
Та жодних проблем. Особисто Вам рекомендую Емірейтс. Дуже хороша авіакомпанія. Знаходите розклад її польтів зі Львова - і все стає в житті чудовим.
Я буду вибирати залежно від того, куди і коли лечу) Я ж не ви, шо чуть шо - зразу на МАУ біжу) Можна і на Emirates з Варшави)
dimm1971

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dimm1971 »

Franek писав: 14 лютого 2018, 12:59 Я буду вибирати залежно від того, куди і коли лечу) Я ж не ви, шо чуть шо - зразу на МАУ біжу) Можна і на Emirates з Варшави)
У багатих свої забаганки. Нам так не жити... :(
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UKCC »

dimm1971 писав: 14 лютого 2018, 13:05
Franek писав: 14 лютого 2018, 12:59 Я буду вибирати залежно від того, куди і коли лечу) Я ж не ви, шо чуть шо - зразу на МАУ біжу) Можна і на Emirates з Варшави)
У багатих свої забаганки. Нам так не жити... :(
для повноти картини не вистачає щоб людина, яка вилітає з Варшави на Емірейтс попхалась в аеропорт маршрутками та бусами та штовхалась в чергах в Шегінях. оце буде "побагатому" 100%
:tea:
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення devmind »

В російській є прислів'я: "Вам шашечки или ехать?". Не знаю аналогів українською. МАУ тримається на тих, кому треба летіти :)
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10222
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Ну не знаю. У меня на этот год куплено достаточно билетов МАУ. И все они были выбраны в честной конкурентной борьбе. И за свои предыдущие перелеты МАУ у меня каких-то особых проблем не было. Даже если бы на одном из рейсов вонял бы туалет, то пожалуй из-за этого я бы не стал переплачивать в несколько раз лететь со стыковкой. Пусть и более приятной АК.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість