Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення KKS »

Вже в Дубліні регу GOA на оренбуржця начепили

Зображення
© https://www.flickr.com/photos/132614944 ... otostream/
Аватар користувача
УткА_в_ТаПкАх
Airbus A340
Повідомлень: 871
З нами з: 25 листопада 2014, 11:59
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення УткА_в_ТаПкАх »

KKS писав: 13 лютого 2018, 00:57
manjeroke писав: 12 лютого 2018, 17:00
DimonK писав: 12 лютого 2018, 16:52 Там вроде проблема именно в том, что этот тип никогда не эксплуатировался в Украине, так что дело, скорее всего именно в МАУ и Департаменте, в бюрократии или чем-то подобном. В феврале их, скорее всего, не будет.
Скорее всего. В Амстердаме только салон переделывали как я понимаю, а его фото и видео уже 2 месяца назад было в сети.
Тут ще плутанина в тому що спочатку на GOA пророчили перший борт від Азіани той який зараз 2-AERA який і стоїть в AMS, а тепер типу має прилетіти GOA з Дубліна. А в Дублін полетів VP-BHB якому писали GOB. Але тепер типу він вже буде GOA.
І схоже 2-AERA просто стоїть в AMS.
Почему путаница? Каждый хотел быть первым и фантазировал так как хотел.
Valdemar
A380
Повідомлень: 2830
З нами з: 27 квітня 2012, 01:15
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Valdemar »

УткА_в_ТаПкАх писав: 13 лютого 2018, 08:42
KKS писав: 13 лютого 2018, 00:57
manjeroke писав: 12 лютого 2018, 17:00

Скорее всего. В Амстердаме только салон переделывали как я понимаю, а его фото и видео уже 2 месяца назад было в сети.
Тут ще плутанина в тому що спочатку на GOA пророчили перший борт від Азіани той який зараз 2-AERA який і стоїть в AMS, а тепер типу має прилетіти GOA з Дубліна. А в Дублін полетів VP-BHB якому писали GOB. Але тепер типу він вже буде GOA.
І схоже 2-AERA просто стоїть в AMS.
Почему путаница? Каждый хотел быть первым и фантазировал так как хотел.
Ох уж эти фантазии
Snooopy
Airbus A319
Повідомлень: 298
З нами з: 07 червня 2014, 16:16
Звідки: SZZ
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Snooopy »

Вчера полистал в youtube каналы разных авиакомпаний. KLM, Austrian, Lufthansa - все креативят как могут. Очень интересно было просмотреть разные промо ролики, масса удовольствия. Еще меня просто поразило как SWISS торжественно встречали свой 777-300, целое событие было! У МАУ тоже есть канал на youtube, зайдите если кто не видел, оцените креатив ... неужели нет желания заплатить какому то студенту за монтаж и сьемку что бы красиво показать иностранцам в первую очередь, что вообще такое Ukraine International? Для этого же не нужно ехать на студию в Калифорнию или еще куда, правда?
Если я правильно понял, тут есть чувак, который в МАУ работает, Утка что то там, довольно резко отвечает всем. Почему не сказать дату когда флагмана встречать, это что секретная инфа что ли? Совок в лучшем виде.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Да очевидно же, что дату никто в МАУ не знает.

По поводу креатива, чтобы показать иностранцам, что такое МАУ, нужно самим это понимать. Я пока вижу, что МАУ пытается комбинировать все подряд, сесть сразу на все стулья. И уж точно не вижу каких-то элементов ассоциаций с Украиной в качестве брендинга кроме названия и цветов.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Valdys »

особливо оголошення російською мовою - це просто супер.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення shushuair »

Про рейс нового борта МАУ от завода Боинга в Сиэттле и по маршруту Сиэттл-Рейкьявик-Борисполь делал видео и фотоотчёт Саша Чебан, известный блоггер. А по креативу полностью согласен, МАУ до всех как до луны. Хотя служба поддержки в ФБ на уровне, ничего не скажешь, однако в целом с клиентоориентированностью у нас в стране полный пшик.
Кстати, очень рекомендую ещё ролики Эйр Нью Зиленд и Эйр Канада, креатива там огого.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UKCC »

Sentry писав: 13 лютого 2018, 13:07 Да очевидно же, что дату никто в МАУ не знает.
Ну можливо ця стратегія все ж трохи краща, ніж в нашого міністра, який обіцянки порожні роздає направо і наліво.
Якщо проблеми і є з поставками, бюрократичні, митні, бозна які ще, то просто ні в кого немає яйців щоб вийти і сказати: "батя, ми стараємось"(с)
Конкретну дату можуть переносити, звісно, але в те що відповідальні особи не знають на якій стадіі готовності зараз борти я не вірю.
Ну, принаймні, всі перефарбовані, судячи по фото тут - і те вже непогано. ;-)
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення AQS »

Sentry писав: 13 лютого 2018, 13:07 Да очевидно же, что дату никто в МАУ не знает.
Скорей всего не знают, либо морозятся (хотя не понятно зачем). Спрашивал у технического департамента МАУ, не у рядовых людей.
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення tu144 »

Я думаю, в МАУ прекрасно знают кто такая "Утка" - поэтому "Утка" и не называет дату... чтобы ее потом ненароком "не крякнули")
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення KKS »

Snooopy писав: 13 лютого 2018, 12:30 Почему не сказать дату когда флагмана встречать, это что секретная инфа что ли? Совок в лучшем виде.
Зображення
AQS писав: 13 лютого 2018, 14:14
Sentry писав: 13 лютого 2018, 13:07 Да очевидно же, что дату никто в МАУ не знает.
Скорей всего не знают, либо морозятся (хотя не понятно зачем). Спрашивал у технического департамента МАУ, не у рядовых людей.
Знають. Те що вона переноситься це ясна річ. От наприклад в плані він стоїть на сьогодні на вечір. Ясна річ плану ніхто не показує. Виходить переказ переказу.
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення andrewcrow »

Snooopy писав: 13 лютого 2018, 12:30У МАУ тоже есть канал на youtube, зайдите если кто не видел, оцените креатив ... неужели нет желания заплатить какому то студенту за монтаж и сьемку что бы красиво показать иностранцам в первую очередь, что вообще такое Ukraine International? Для этого же не нужно ехать на студию в Калифорнию или еще куда, правда?
Думаю МАУ имеет отношения с ALEX CHEBAN, он был неоднократно замечен в постах МАУ на ФБ, и делал сьемку на заводе в США. Считаю, что это отличный выбор!
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Franek »

Snooopy писав: 13 лютого 2018, 12:30 Вчера полистал в youtube каналы разных авиакомпаний. KLM, Austrian, Lufthansa - все креативят как могут. Очень интересно было просмотреть разные промо ролики, масса удовольствия. Еще меня просто поразило как SWISS торжественно встречали свой 777-300, целое событие было! У МАУ тоже есть канал на youtube, зайдите если кто не видел, оцените креатив ... неужели нет желания заплатить какому то студенту за монтаж и сьемку что бы красиво показать иностранцам в первую очередь, что вообще такое Ukraine International? Для этого же не нужно ехать на студию в Калифорнию или еще куда, правда?
Если я правильно понял, тут есть чувак, который в МАУ работает, Утка что то там, довольно резко отвечает всем. Почему не сказать дату когда флагмана встречать, это что секретная инфа что ли? Совок в лучшем виде.
А шо ви хочете від українського бізнесу. Їм навіть влом найняти якихось SMMщиків, шоб ті гарні картинки закидали інстаграм, а ви про промо-ролики))) Навіть Belavia на таке не жлобиться. А про якісь унікальні лівреї, типу Євробачення в Україні, як було в Austrian, чи Україна на Олімпійських іграх, як було в LOT, я взагалі мовчу. Слогану типу fly your way, чи fly the flag, як в Air Canada, в них теж нема. А напис Ukraine на їхніх бортах - то найбільше позорисько для країни і я би їм взагалі заборонив це слово хоч якось використовувати. МАУ як були жлобовозами, так ними і залишаться після 777.
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення KKS »

Кажуть завтра вранці 777 прилітає. Орієнтовно о 10тій у нас.
dimm1971

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dimm1971 »

Franek писав: 13 лютого 2018, 15:58 МАУ як були жлобовозами, так ними і залишаться після 777.
А чи не міг би шановний якось розкрати детальніше, що він має на увазі під терміном "жлобовози"?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Valdys »

я думаю читати потрібно не так, що МАУ жлобів возить, а що МАУ самі жлоби)))
dimm1971

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dimm1971 »

Я це розумію, тому є бажання отримати якісь приклади того, що МАУ - жлобовози. Особисто в мене є до них дві прретензії: це абсолютно незрозумілий бізнес-клас з заблокованим середнім кріслом та старі 767. Але зважаючи на те, що я не використовую ці дві опції, то хотілось би знати що ще з ними не так. Можливо я чогось не бачу?
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UKCC »

dimm1971 писав: 14 лютого 2018, 10:36 Особисто в мене є до них дві прретензії: це абсолютно незрозумілий бізнес-клас з заблокованим середнім кріслом та старі 767
Нормальний в них бізнес на вузкофюзеляжних. по Європі майже у всіх такий.
Для мене загадка хто добровільно в 767-му літає в бізнесі МАУ за гроші :evil: але вік власне літаків тут абсолютно не при чому.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Летает п2п пассажир. Многим время и прямой рейс важнее супер продукта в бизнесе. По крайней мере бизнес лучше эконома.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей