Одесса аэропорт (IATA: ODS)

tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення tu144 »

При чем тут ЯнЭйр - это чартера Джоин Ап...
да, я слышал о нескольких задержках, но они случаются и у МАУ, и у Розы...
что касается самолетов, то у них сейчас проблем с этим нет - активно летают лишь UR-CNP и UR-COJ; UR-COI и UR-COG особо не перегружены работой
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення shushuair »

tu144 писав: 07 лютого 2018, 21:32 При чем тут ЯнЭйр - это чартера Джоин Ап...
Я сужу лишь по тому, как было указано в статьях на одесском ресурсе. Там было указано лишь Ян Эйр. Джоин ап так Джоин ап, без проблем.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Valdys »

Я думаю, якщо якісь питання з чартерами, то це скоріш за все проблема у ак, а не оператора.
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення tu144 »

Да нет, как раз наоборот...
Аватар користувача
Shark21
Airbus A320
Повідомлень: 381
З нами з: 24 липня 2017, 15:43
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Shark21 »

А причем туроператор, когда техническое состояние борта не фонтан? Насколько я понимаю если борт по техническим причинам не может выполнить рейс то это вина авиакомпании и без разницы регуляр это или чартер.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення shushuair »

tu144 писав: 07 лютого 2018, 22:51 Да нет, как раз наоборот...
Так там же были именно поломки борта, как же Ян Эйр ни причём?
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Victor H »

По хорошому винні обидва: АК тому що у неї поламався борт, оператор тому що не зміг нормально подбати про своїх клієнтів: домовитися про альтернативний чартер або хоча б харчування/поселення на час очікування, елементарну якісну комунікацію того, що сталося. Всі ці зальоти трапляються тому, що ні в кого нема сміливості вийти до людей і сказати "у нас сталася технічна поломка в літаку, через це рейс затримується на від стількох до стількох годин. ми працюємо над її виправленням і будемо вас інформувати в ось такий спосіб. на період очікування можете розміститися ось тут".
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення jurkok »

Victor H писав: 08 лютого 2018, 07:23 По хорошому винні обидва: АК тому що у неї поламався борт, оператор тому що не зміг нормально подбати про своїх клієнтів: домовитися про альтернативний чартер або хоча б харчування/поселення на час очікування, елементарну якісну комунікацію того, що сталося. Всі ці зальоти трапляються тому, що ні в кого нема сміливості вийти до людей і сказати "у нас сталася технічна поломка в літаку, через це рейс затримується на від стількох до стількох годин. ми працюємо над її виправленням і будемо вас інформувати в ось такий спосіб. на період очікування можете розміститися ось тут".
Щось я ні разу не чув, щоб в таких ситуаціях оператор допоміг людям - замовив інший літак, а людям допоміг поселитися в готель. Переважно всі сидять в аеропортах навіть по кілька днів
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Ostap »

jurkok писав: 08 лютого 2018, 09:00
Victor H писав: 08 лютого 2018, 07:23 По хорошому винні обидва: АК тому що у неї поламався борт, оператор тому що не зміг нормально подбати про своїх клієнтів: домовитися про альтернативний чартер або хоча б харчування/поселення на час очікування, елементарну якісну комунікацію того, що сталося. Всі ці зальоти трапляються тому, що ні в кого нема сміливості вийти до людей і сказати "у нас сталася технічна поломка в літаку, через це рейс затримується на від стількох до стількох годин. ми працюємо над її виправленням і будемо вас інформувати в ось такий спосіб. на період очікування можете розміститися ось тут".
Щось я ні разу не чув, щоб в таких ситуаціях оператор допоміг людям - замовив інший літак, а людям допоміг поселитися в готель. Переважно всі сидять в аеропортах навіть по кілька днів
може, тому, що про такі речі не пишуть. Кому ж це цікаво, Ні зради, ні перемоги
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Igoresha »

jurkok писав: 08 лютого 2018, 09:00 Щось я ні разу не чув, щоб в таких ситуаціях оператор допоміг людям - замовив інший літак, а людям допоміг поселитися в готель. Переважно всі сидять в аеропортах навіть по кілька днів
"А в борщ всегда кто-то плюнул". Полно таких историй, когда людей предупреждают о переносе рейса и они еще немного тусят у себя в отелях.
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення tu144 »

Ну была поломка и что...?
У других авиакомпаний самолеты не ломаются, что ли?
И у МАУ бывает форс-мажор, и у Розы Ветров и т.д. и т.п.
Я никого не защищаю - но нельзя же так безапелляционно утверждать...
Аватар користувача
guest
Airbus A319
Повідомлень: 166
З нами з: 18 серпня 2012, 22:01
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення guest »

Сегодня увидел на сайте аэропорта:
UIA.JPG
UIA.JPG (11.69 Кіб) Переглянуто 4422 разів
Аватар користувача
guest
Airbus A319
Повідомлень: 166
З нами з: 18 серпня 2012, 22:01
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення guest »

В дополнение к SXF:
Screenshot_20180210-061358.jpg
Так же дважды в неделю.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення popTAB »

.... Нічна щедрість від МАУ :(

А могли б по одному борту забазувати в Харкові, Одесі, Львові та виконувати локальні програми в людський час
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення makor »

А могли бы всех возить по 10 евро, че им жалко что ли.

Ну не выгодно днем возить из региональных аэропортов - только там где есть достаточный прямой пасспоток - типа Львов-Тель-Авив. Прямые рейсы из регионов в принципе возможны только потому что борт там ночует и его нельзя из Киева пустить куда-то еще )))
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення popTAB »

Прямих денних нема із-за стратегії мяу будувати хаб тільки в одному місті/місці. Зі Львова можна було б завантажити багато денних напрямків за нормальні гроші, приклад той же ж Ернест, але мау настільки сфокусована на боріку.....
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Valdys »

Хан в такий час, це жестока жесть)))
Туди лише за 500 гривень летіти можна)))
Snooopy
Airbus A319
Повідомлень: 298
З нами з: 07 червня 2014, 16:16
Звідки: SZZ
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення Snooopy »

Одесса - Ханн это жесть просто. Вообще МАУ это удивительная контора. Они и в Мальпенсу летают и в Бергамо, в Франкфурт из Киева и в Ханн из Одессы, черт знает что... как Мирошников компанию в последних интервью называет? "Лоукост с сюрпризами" я бы называл. Не хочу совсем на эмоции переходить, но терпеть их за это "жидовство" не могу, хотят сесть одной задницой на все стулья, но так не бывает. Может пора как то определиться что вы вообще из себя представляете?
Я уверен, что найдутся не опытные или просто наивные одесситы, которые купят билеты в Франкфурт, а окажутся черт знает где среди ночи. Я был в том аэропорту давненько, но помню, что с автобусами там не весело, как сейчас без понятия.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення shushuair »

Snooopy писав: 10 лютого 2018, 10:47 Я был в том аэропорту давненько, но помню, что с автобусами там не весело, как сейчас без понятия.
Осенью прошлого года был, прилетал во FRA, а потом ехал в Хан на следующий день, оттуда летел на Азоры.
Автобус едет с Франкфурта более 2 часов, есть транзитные, после ап Хана ещё около 2 часов в Люксембург. Естественно, ездят не каждый час. Ночью в Хане даже не представляю что делать, вокруг пустота, ночных автобусов вроде как нет, но не уверен.
Сарай сараем, типа Чампино, кислорода катастрофически не хватает. Ни одного классика, преимущественно Раянэйр и Визэйр.
Странно что Мау Львову даёт Фьюмичино и Эль Прат, а не лоукостовые. А Одессе ещё и Шонефельд, ждём ночные Любек (специально для Одессы разконсервируют) и Мемминген.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Одесса аэропорт (IATA: ODS)

Повідомлення shushuair »

popTAB писав: 10 лютого 2018, 08:54 Прямих денних нема із-за стратегії мяу будувати хаб тільки в одному місті/місці. Зі Львова можна було б завантажити багато денних напрямків за нормальні гроші, приклад той же ж Ернест, але мау настільки сфокусована на боріку.....
Вы знаете, у меня главбух по лоукост тарифу купила у Мау с подругами дёшево Одесса Милан через Киев. И так вышло, что на обратном пути киев не принимал , самолёт сел в Одессе. Так большинство паксов были просто счастливы, так как все они были именно из Одессы.
Согласен, дневные по таким направлениям из регионов актуальны, тем более, одесситы туда именно шопиться летают, а не работать. Такое только от одесских и киевских, наверное, и возможно .
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей