WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

romadgan
Airbus A318
Повідомлень: 18
З нами з: 06 квітня 2017, 16:03
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення romadgan »

Добрый день.
Будет перелет Познань - Киев. Нужно печатать посадочный после регистрации или достаточно посадочного на телефоне в приложении?
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення artml »

В телефоні 100% вистачить.
Bimbo
Airbus A319
Повідомлень: 116
З нами з: 06 березня 2013, 17:36
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Bimbo »

Хто підскаже, коли візз відкриває продажі на зиму 2018? Зокрема цікавить рейс Вроцлав-Львів.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AlexK »

WizzAir хочет купить кусочек Alitalia? http://www.frequentflyers.ru/2018/01/25/az_2_wz/
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Bimbo писав: 25 січня 2018, 20:05 Хто підскаже, коли візз відкриває продажі на зиму 2018? Зокрема цікавить рейс Вроцлав-Львів.
Зазвичай ближче до березня відкривається наступна зима.

Але я помітив, що ціни хоч на 8-10 місяців вперед не дешеві, а ставлять якусь скоріш за все середню ціну для даного рейсу, а от за 3 і менше місяців розпочинаються каруселі.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

AlexK писав: 26 січня 2018, 00:36 WizzAir хочет купить кусочек Alitalia? http://www.frequentflyers.ru/2018/01/25/az_2_wz/
Не думаю, що куплять, але для нас це могло б бути цікаво.
Хоча чи не простіше для них просто відкрити базу у Італії.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення el ucranio »

jurkok писав: 17 січня 2018, 09:48
Globetrotter писав:
Yurok123 писав:Кто то сталкивался с алгоритмом рассадки пассажиров в салоне wizzair которые не оплатили выбор места? Вопрос вот в чём, приобрёл билеты на перелёт, 3 человека: я, супруга и ребёнок 3 года. Как нас рассадит система Wizz, дадут ли ребёнку место рядом хоть с одним родителем, или всех хаотично разтыкают по салону? Может у кого был подобный опыт? Спасибо!
В этом году летал Виззом с супрогой и ребенком несколько раз. Всегда садили вместе.
Я теж підтверджую. Завжди садили разом
+1. Щойно зареєструвався, усіх трьох посадили разом на одному блоці з 3-х крісел (D-E-F).
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення el ucranio »

Питання стосовно зареєстрованого багажа - якщо його додати вже після он-лайн реєстрації на рейс, то чи потрібно роздруковувати новий посадковий талон, на якому буде вже вказаний checked-in baggage, чи можна використовувати початкову версію посадкового талону (лише з ручною поклажею)?
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення converj »

Лучше перепечатайте
Apex
Airbus A318
Повідомлень: 54
З нами з: 09 серпня 2017, 13:30
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Apex »

Сьогодні надійшло нагадування про майбутній рейс, в ньому є такий абзац:
Зверніть увагу: через обмежене місце на борту ми не можемо гарантувати, що ваша ручна поклажа буде в салоні літака, якщо її розміри перевищують 40 x 30 x 18 см і її не можна розмістити під сидінням перед вами. Якщо у вас забагато валіз і сумок, ми розмістимо їх у багажному відсіку літака. Ви можете безкоштовно відправити свою ручну поклажу в багаж під час реєстрації.
Питання по безкоштовній здачі ручної поклажі у багаж на стійці реєстрації - це лише моє право або це обов'язок авіакомпанії? Іншими словами, чи можу я гарантувати здачу своєї поклажі, якщо хочу провезти там рідини чи щось інше, заборонене для провозу у салоні літака? Знаю, що у Жулянах всім пропонують здачи великі торби в багаж, а от що у інших аеропортах? Чи можуть мені відмовити, якщо я, скажімо, роздрукую цей абзац англійською і буду доводити, що я маю право безкоштовно здачи речі у багаж?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

я думаю, Ви ніякого права не маєте, так як є норма 55-40-23 і 10 кг. А брати в багаж, чи ні, то вже бажання авіакомпанії.

Який тоді взагалі сенс у платному багажі, якби це було Вашим правом.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

Злітав 27го NUE - IEV
квиток купувався за 7 годин до вильоту,
ціна без клубу 129Є, з клубом 119Є, докупив клуб, на кроці перед оплатою чомусь добавилось 10Є, я так і не зрозумів чому
у присланому квитку:
Fare price 111.99 EUR
Administration fee 10 EUR
Administration Fee 8 EUR
Standard WIZZ Discount Club 29.99 EUR
Grand total 159.98 EUR
квиток був 158й на цьому рейсі, що виглядає як хороша завантаження
місце не обирав, але посадили автоматом на 13А (біля аварійного виходу), стюард перед вильотом розказав що з дверима робити на всякий ектренний випадок
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AlexK »

Apex писав: 30 січня 2018, 13:38 Питання по безкоштовній здачі ручної поклажі у багаж на стійці реєстрації - це лише моє право або це обов'язок авіакомпанії? Іншими словами, чи можу я гарантувати здачу своєї поклажі, якщо хочу провезти там рідини чи щось інше, заборонене для провозу у салоні літака? Знаю, що у Жулянах всім пропонують здачи великі торби в багаж, а от що у інших аеропортах? Чи можуть мені відмовити, якщо я, скажімо, роздрукую цей абзац англійською і буду доводити, що я маю право безкоштовно здачи речі у багаж?
Якщо ручна поклажа відповідає нормі безкоштовної ручної поклажі, можете її здавати в багаж--вам не відмовлять, бо вони зацікавлені в тому, щоб здавали. Що більше здатуть, то більше місця на полицях, швидше розсядуться і злетять. Я не чув, щоб хтось казав, що хотів здати, а відмовили.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Ну я думаю вони скоро одумаються, адже не будуть заробляти на наднормовому багажу. Та і на самому багажі також.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення devmind »

Valdys писав: 30 січня 2018, 17:35Ну я думаю вони скоро одумаються, адже не будуть заробляти на наднормовому багажу. Та і на самому багажі також.
Мне кажется, не так уж и много людей желают везти жидкости в больших объемах и/или колющие или режущие предметы, ради которых нужно покупать зарегистрированный багаж. Сдача ручной клади в багаж дает выигрыш только в этом. Ограничения на размеры и вес ручной клади остаются, при этом нужно будет ждать ее на ленте по прилету, есть вероятность потери, повреждения или воровства.
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення KKS »

Valdys писав: 30 січня 2018, 17:35 Ну я думаю вони скоро одумаються, адже не будуть заробляти на наднормовому багажу. Та і на самому багажі також.
Так він не наднормовий, він "ручна поклажа" тільки перевозиться не в салоні літака. Візз вже погодився її везти безкоштовно. Яка різниця для Візза вона поїде в салоні чи в багажному відділенні? ніякої
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення jurkok »

Вчора син летів з Варшави в Шарлеруа. Стюардеси просили валізки ставити на полиці, а малі пакети перед сидінням на підлогу. Борт 321. Написи українською :klass:
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Wizzair з літнього розкладу робить Варшаву з Києва щоденною.

Виліт з Києва о 22:40 (ВТ і СБ о 21:50)
з Варшави о 19:40 (ВТ і СБ о 19:00).

В принципі зручність часу, як для кого... але в такому розкладі сенс все таки є.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Valdys писав: 31 січня 2018, 13:15 Wizzair з літнього розкладу робить Варшаву з Києва щоденною.

Виліт з Києва о 22:40 (ВТ і СБ о 21:50)
з Варшави о 19:40 (ВТ і СБ о 19:00).

В принципі зручність часу, як для кого... але в такому розкладі сенс все таки є.
Новость была бы приятнаой с точки зрения пересадок, если бы не перекроили расписание в Катовице и Будапешт. Хотя все же остается возможность пересадки в Варшаве по дороге в Киев.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Я вже давно кажу, що Будапешт потрібно робити 2 рази, хоча б на літо. Ну це з огляду на те, коли вони зроблять гарантовану пересадку.

А з Варшави так, доволі зручно додому повертатись.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей