Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення popTAB »

Butabby писав:Кабмин Украины одобрил проект соглашения о "безвизе" с островным государством Антигуа и Барбуда.
https://news.finance.ua/ru/news/-/41728 ... -i-barbuda
от заживем ... тільки спочатку глобус куплю, щоб ідентифікувати де щастя знаходиться :facepalm:
Аватар користувача
jores
Airbus A340
Повідомлень: 723
З нами з: 15 липня 2013, 14:06
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення jores »

Butabby писав:Кабмин Украины одобрил проект соглашения о "безвизе" с островным государством Антигуа и Барбуда.
https://news.finance.ua/ru/news/-/41728 ... -i-barbuda
Судя по всему, после произошедших в этом году природных катаклизмов, появилась острая необходимость в очень дешевой рабочей силе, а дешевле украинских гастербайтеров, наверное, никого в мире и не осталось. И это не шутка. К одному моему знакомому, занимающемся строительным бизнесом, уже приходили в этом году предложения об организации поставок каменщиков из Украины в одно из пострадавших государств Карибского бассейна. Как говорится, не одними представителями самой древней профессии ценна наша земля. :smile:

P/S Для тех, кто думает, что Ирма - это всего лишь чья-то подружка из Швеции, следующая ссылка

http://www.bbc.com/russian/news-41242694

Цитата: "Премьер-министр островного государства Антигуа и Барбуда Гастон Браун заявил, что остров Барбуда непригоден для жизни после урагана "Ирма". Десь так.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення popTAB »

Госпогранслужба Украины представила систему фиксации биометрических данных иностранцев, которая заработает с 1 января 2018 года
https://itc.ua/news/gospogransluzhba-uk ... 2018-goda/

Зображення
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

Більшість українців вважають введення безвізового режиму з Європейським союзом головною політичною подією 2017 року.

Про це свідчать дані опитування Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Безвіз з ЄС головною політичною подією назвали 26,1% респондентів

http://www.eurointegration.com.ua/news/ ... 7/7075547/

#Дакамуонтотбєзвізнужен
#Укавоєстьдєньхітотівізусібєсдєлаєтбєзпраблєм
#Етімбєзвізамнасатвлєкаютатдєрібанаітаріфов
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення shushuair »

mischko писав:Більшість українців вважають введення безвізового режиму з Європейським союзом головною політичною подією 2017 року.
М-да, это правда. Хоть родителей 2 раза свозил в Европу, а то они живут в Ровенской области, где даже до того Ровно часа 2,5 ехать, и ни в какую не хотели ехать куда-то, делать эти визы, а так уже деваться некуда, событие года однозначно :smile:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

shushuair писав:
mischko писав:Більшість українців вважають введення безвізового режиму з Європейським союзом головною політичною подією 2017 року.
М-да, это правда. Хоть родителей 2 раза свозил в Европу, а то они живут в Ровенской области, где даже до того Ровно часа 2,5 ехать, и ни в какую не хотели ехать куда-то, делать эти визы, а так уже деваться некуда, событие года однозначно :smile:
До мене якраз мама прилетіла за безвізом. Нічого не питали абсолютно. Та й змісту питати не було - мама іноземними мовами не володіє.
А скільки зради було про те, що треба з собою везти папку з довідками...
Я в аеропорту Амстердама її зустрічав і бачив як проходили пасажири з українського рейсу паспортний контроль - жодних проблем, причому, там не лише українці були, а й грузини і молдавани.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення shushuair »

mischko писав: А скільки зради було про те, що треба з собою везти папку з довідками...
Я в аеропорту Амстердама її зустрічав і бачив як проходили пасажири з українського рейсу паспортний контроль - жодних проблем, причому, там не лише українці були, а й грузини і молдавани.
Мне кажется, это ещё дело в том, что влетать надо через "нормальные аэропорты", каждый пусть сам это понимает как хочет. Мы влетали сначала через Шарль де Голль, вылетали из Женевы; второй раз влетали во Франкфурт, вылетали из Схипхола. Девственно чистые паспорта, ни единого вопроса нигде.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

shushuair писав:
mischko писав: А скільки зради було про те, що треба з собою везти папку з довідками...
Я в аеропорту Амстердама її зустрічав і бачив як проходили пасажири з українського рейсу паспортний контроль - жодних проблем, причому, там не лише українці були, а й грузини і молдавани.
Мне кажется, это ещё дело в том, что влетать надо через "нормальные аэропорты", каждый пусть сам это понимает как хочет. Мы влетали сначала через Шарль де Голль, вылетали из Женевы; второй раз влетали во Франкфурт, вылетали из Схипхола. Девственно чистые паспорта, ни единого вопроса нигде.
Я думаю, вони по системі бачать, що ця людина вже подорожувала за іншим паспортом. У мами цей новий чистенький біометричний був уже 3-м паспортом, з яким вона подорожувала в Шенген.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення shushuair »

mischko писав: Я думаю, вони по системі бачать, що ця людина вже подорожувала за іншим паспортом. У мами цей новий чистенький біометричний був уже 3-м паспортом, з яким вона подорожувала в Шенген.
mischko, так Ваша мама опытный "юзер"))) А мои родители были в Польше в 2002, когда та ещё даже в ЕС не была)
а до этого папа в году 95-ом был в Нидерландах, но думаю даже если эта информация где-то отражается, то не релевантна уже в принципе.
Аватар користувача
Saimon
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 28 лютого 2013, 11:12
Звідки: OZH / Запоріжжя, Україна
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Saimon »

mischko писав: Я думаю, вони по системі бачать, що ця людина вже подорожувала за іншим паспортом. У мами цей новий чистенький біометричний був уже 3-м паспортом, з яким вона подорожувала в Шенген.
Яким чином вони це можуть бачити? Номер у паспорта новий, а прізвище та ім'я - речі не унікальні, навіть якщо дата народження співпадає. Біометрія в новому паспорті є, а в старому -
не було. А буває і таке, що у людини в новому паспорті за новими правилами транслітерації прізвище починається з літери Y, хоча раніше, за старими правилами, у старому паспорті починалось з I.
В кращому разі, система може пропонувати прикордоннику схожі варіанти (можливо якось додатково аналізувати фотографії чи ще щось), накшталт "можливо це він". Десь приблизно так, я гадаю.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення AlexK »

mischko писав: Я думаю, вони по системі бачать, що ця людина вже подорожувала за іншим паспортом. У мами цей новий чистенький біометричний був уже 3-м паспортом, з яким вона подорожувала в Шенген.
Нічого вони не бачать. У мене в паспорті з візою із калькулятором підраховували дати по усіх штампах (хоч там перебування всі були по 2-3 дні). З новим взагалі питань не ставлять--штампують і віддають. Навіть не питають, чи був я за останній час у Шенгені з іншим паспортом, навіть коли в новому ще не було жодного шенгенського штампу.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Sentry »

mischko писав: Я думаю, вони по системі бачать, що ця людина вже подорожувала за іншим паспортом. У мами цей новий чистенький біометричний був уже 3-м паспортом, з яким вона подорожувала в Шенген.
Уже обсуждалось. У обычных пограничников нет терминала, в котором они в реальном времени могут получать информацию по каждому, подключенного к какой-то общешенгенской системе. Максимум может быть подключение к какой-то национальной системе, и то не факт. Именно поэтому они иногда вручную считают дни по штампам в паспорте.

При этом если отводят на более углубленный контроль, то там уже доступ к такой системе есть и могут сразу посмотреть все поездки, проведенное в Шенгене время и т.д.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Dr. K »

Ну что там, безвиз с эмиратами заработал? А то тиматик что-то не в курсе отмены виз пока
niagara
Airbus A319
Повідомлень: 109
З нами з: 13 травня 2012, 17:42
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення niagara »

Dr. K писав:Ну что там, безвиз с эмиратами заработал? А то тиматик что-то не в курсе отмены виз пока
Заработал
Вкладення
bezvizz.jpg
Аватар користувача
Shark21
Airbus A320
Повідомлень: 381
З нами з: 24 липня 2017, 15:43
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Shark21 »

niagara писав:
Dr. K писав:Ну что там, безвиз с эмиратами заработал? А то тиматик что-то не в курсе отмены виз пока
Заработал
Интересно заработал... Везде говорилось что безвиз при наличии биометрического паспорта, а на фото бланк старого образца.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

Shark21 писав:
niagara писав:
Dr. K писав:Ну что там, безвиз с эмиратами заработал? А то тиматик что-то не в курсе отмены виз пока
Заработал
Интересно заработал... Везде говорилось что безвиз при наличии биометрического паспорта, а на фото бланк старого образца.
Це може буди дипломатичний але службовий паспорт. На них теж нові правила поширюються.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

По ходу безвіз з ОАЕ працює, причому не лише з біометрикою (хоча це може бути провтик прикордонника, вони там на Близькому Сході не дуже кмітливі)

https://ua-antivisa.livejournal.com/522789.html
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Sentry »

Из Тиматика по поводу безвиза с ОАЭ:
Visa required, except for Nationals of Ukraine with a biometric normal passport for a maximum stay of 30 days.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Dr. K »

Порох з'їздив до шейхів у Кувейт :ugeek:
https://www.pravda.com.ua/news/2018/03/18/7175006/
Під час візиту також було досягнуто домовленість щодо спрощення візового режиму на основі взаємності та включення України до переліку держав, громадянам яких візи оформлюються в міжнародному аеропорту Кувейту або в електронному вигляді
З точки зору пересічного туриста Кувейт то звісно таке, але для панів-бізнесменів отримання візи в аеропорту буде зручно та доречно
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення andrewcrow »

Граждане Украины и Катара смогут въезжать, выезжать, следовать транзитом и находиться без виз на территории государства другой договаривающейся стороны до 90 дней. Украина и Катар подписали соглашение о взаимной отмене визовых требований. Об этом у себя в Twitter сообщил министр иностранных дел Павел Климкин.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 21 гість