АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Sentry »

Для НЗ. В Австралию делают полностью электронно, документы рассматривают в Лондоне, паспорт отправлять не нужно.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення mischko »

Розпродаж у КЛМ:

https://dream.klm.com/ua_en#!/
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення shushuair »

mischko писав:Розпродаж у КЛМ:

https://dream.klm.com/ua_en#!/
Спасибо, хорошие цены, особенно в Японию.
552 доллара с кучей дат в мае, без ночёвок и в обе стороны... Эйр Франс, а не КЛМ)))
Но предложение реально хорошее, учитывая, что не надо лететь с Европы, а то там бывают акции по 360 долларов, но до той Европы добраться выйдет ещё дороже.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Igoresha »

В саму Европу тоже неплохие цены
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення KKS »

Тапольський в своєму влозі https://www.facebook.com/tapolsky/video ... 181341337/ каже що він взяв квиток: Жуляни-Варшава-Рим-Бухарест-Варшава-Жуляни за 54євро. Коли на сайті візз Одна Жуляни-Варшава RT 1600грн

Де він то дивиться/замовляє?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Sentry »

Не знаю кто это и о чем он пишет, но у Визза цена очень зависит от дат, а также может легко меняться даже в течении суток. Тем более пару дней назад были скидки 20%. Так что текущая цена имеет мало общего с той, по которой он мог покупать билеты. Хотя 54 это действительно супер дешево с учетом того, что минимальная цена Визза на украинских рейсах около 10 евро за сегмент с клубом.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Sentry »

Минск-Бангкок на МАУ за 300 евро РТ в апреле-мае 2018.

https://www.fly4free.com/flight-deals/e ... only-e299/
Vitalik
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 03 січня 2018, 20:54
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Vitalik »

Всім доброго вечора та з новим роком! Прочитавши пару десятків сторінок даної теми прийшов до висновку, що тут є люди "в тємі" по авіаквитках. Порадьте будь-ласка у наступному: вперше вирішив купувати квитки на курорт самостійно та придбав по лоу кост тарифу від МАУ два квитки Київ-Ларнака по 100 євро за RT на червень місяць. Квитків було доступно два (потрібно 4), я так прикинув, що то просто така "замануха" і з іншого айпі адреса куплю ще два. Пройшло вже 3 тижні, а такої ціни я так і не вловив. От і назріває запитання до тих, хто постійно моніторить ринок - може ще бути якась знижка чи розпродаж у МАУ по даному напрямку на Червень чи купувати те що є зараз (114 євро в один бік), щоб не було ще дорожче. Наперед щиро дякую за консультацію.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Labiann »

100 процентной гарантии Вам тут ни кто не даст, цены на билеты это очень щепетильный момент, всё бывает, если стоит острый вопрос сэкономить, то обратите внимание пока не поздно на виззов...
Vitalik
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 03 січня 2018, 20:54
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Vitalik »

Дякую. Гарантій звісно не вимагаю, запитую лише можливу інформацію з практики. Звичайно питання стоїть в економії, інакше підписчиків тут було б набагато менше. На візз теж постійно поглядую, літав з ними не раз, проте ціна у них наразі на ті ж дати практично така ж, ділити сім'ю навпіл для польоту не варіант, а купува всім у віззів - то дешевше докупити у МАУ.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Labiann »

согласен конечно с Вами, я бы наверное не ждал больше, чтоб потом локти не кусать, всё таки июнь это не низкий сезон...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення mischko »

спробуйте ще пошукати з анонімної сесії у вашому броузері.
Vitalik
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 03 січня 2018, 20:54
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Vitalik »

Та пробував і з анонімної сторінки, і за допомогою програми зі зміною айпі адреси на закордонну, і з різних міст та пристроїв - нічого. Єдиний варіант на скільки я розумію - це акція або розпродаж від МАУ, тому і запитую чи реально таке ще на протязі часу який залишився. Ну або брати те що є і радіти шо хоч на двох квитках зекономив.
Vitalik
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 03 січня 2018, 20:54
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Vitalik »

Доречі, може кого зацікавить, шукаючи варіанти перельоту з Італії (звідти до нас має приєднатися моя сестра, квиток з мілана до ларнаки через easyjet 50€ RT), натрапив на сайті МАУ на квитки Львів-Мілан Мальпенса на червень за 104 € в дві сторони.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Labiann »

ну ценны на сайте мау это же не показатель самой низкой цены, поиграйтесь ещё с разными агрегаторами и с разными доменами их...
Аватар користувача
УткА_в_ТаПкАх
Airbus A340
Повідомлень: 871
З нами з: 25 листопада 2014, 11:59
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення УткА_в_ТаПкАх »

Vitalik писав:Всім доброго вечора та з новим роком! Прочитавши пару десятків сторінок даної теми прийшов до висновку, що тут є люди "в тємі" по авіаквитках. Порадьте будь-ласка у наступному: вперше вирішив купувати квитки на курорт самостійно та придбав по лоу кост тарифу від МАУ два квитки Київ-Ларнака по 100 євро за RT на червень місяць. Квитків було доступно два (потрібно 4), я так прикинув, що то просто така "замануха" і з іншого айпі адреса куплю ще два. Пройшло вже 3 тижні, а такої ціни я так і не вловив. От і назріває запитання до тих, хто постійно моніторить ринок - може ще бути якась знижка чи розпродаж у МАУ по даному напрямку на Червень чи купувати те що є зараз (114 євро в один бік), щоб не було ще дорожче. Наперед щиро дякую за консультацію.
За 100 евро не будет однозначно
Valdemar
A380
Повідомлень: 2830
З нами з: 27 квітня 2012, 01:15
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Valdemar »

А когда первый 777-200 прилетает?
Vitalik
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 03 січня 2018, 20:54
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Vitalik »

Ну на 100 євро я вже якось і не розраховую, за ціну в принципі не запитую, запитую чи бувають взагалі у МАУ знижки за 3-4 місяці до вильоту на даному напрямку. Можливо хто мав справу і знає. Дякую.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Valdys »

Я вважаю, що брати гроші за 1-2 помилки у прізвищі, або імені, це якось не нормально.
Ясна річ, якщо помилка не сильно змінює ім'я, а допущена або орфографічно, або через транслітерацію.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей