WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

Давайте будем реалистами. Большинство траффика у Визза все-таки р2р. Да, есть те, кто летят со стыковкой, но, имхо, их значительно меньше. Для тех, кто летел в Будапешт по делам, мне кажется, старое расписание было значительно удобнее. Да и для поездки на выходные оно было намного лучше.

Ночные рейсы при возможности летать в нормальное время - однозначное зло. Транзитники в Испанию и Италию будут пользоваться, наверное. А остальные? Я лично не полечу ни в 3, ни в 4 утра.

С другой стороны, я помню, что кажется в прошлом году у них было расписание разделено, по некоторым дням рейс был утренним, по некоторым - дневным. По всей видимости дневной продавался лучше, поэтому решили выбрать именно его.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Якби це була гарантована стиковка, я думаю, це могло б бути цікаво, особливо з огляду купити OW за більш менш адекватною ціною, аніж у класичних ак.

Стосовно вильотів о 3-4 ранку, так це не фонтан, але з Києва можна так летіти, також потрібно переглянути їх розклад з Будапешта (на Іспанію, Італію) що там з вильотами/прильотами.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Сьогодні -20, якщо купувати через додаток.

Але одна біда, додаток то не працює, у мене так точно.
Взагалі нічого не можу знайти + доступні дати щось лише по кінець січня, а далі глюк і після цієї дати немає рейсів.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

Valdys писав:Сьогодні -20, якщо купувати через додаток.

Але одна біда, додаток то не працює, у мене так точно.
Взагалі нічого не можу знайти + доступні дати щось лише по кінець січня, а далі глюк і після цієї дати немає рейсів.
у мене теж додаток підвисає, мабуть всі побігли купувати зі знижкою
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Victor H »

Due to a technical issue of the contracted booking platform provider, you may experience difficulties using our website and mobile application. The supplier is aware of the issue and working hard on the resolution. We sincerely apologize for any inconvenience caused.
https://www.facebook.com/wizzaircom/pos ... 4921999255
RegionPV
Airbus A318
Повідомлень: 81
З нами з: 30 липня 2013, 14:34
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення RegionPV »

Vitaliy писав:
Valdys писав:Сьогодні -20, якщо купувати через додаток.

Але одна біда, додаток то не працює, у мене так точно.
Взагалі нічого не можу знайти + доступні дати щось лише по кінець січня, а далі глюк і після цієї дати немає рейсів.
у мене теж додаток підвисає, мабуть всі побігли купувати зі знижкою
Как раз вчера смотрел цену-сегодня выше на 30% ))
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

как вы задолбали с этим коментарием)) уж простите, но не каждый же раз. То что на ваш конкретный день подорожало, ничего это не значит.

могло как подорожать так и подешеветь. я у райана вообще видел когда за день цена в 2 раза росла, а на следующий в два раза падала, при наличии скидки 20% в обоих случаях.

и у визза было похожее.
Inguri

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Inguri »

нарешті це хтось сказав вголос
RegionPV
Airbus A318
Повідомлень: 81
З нами з: 30 липня 2013, 14:34
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення RegionPV »

makor писав:как вы задолбали с этим коментарием)) уж простите, но не каждый же раз. То что на ваш конкретный день подорожало, ничего это не значит.

могло как подорожать так и подешеветь. я у райана вообще видел когда за день цена в 2 раза росла, а на следующий в два раза падала, при наличии скидки 20% в обоих случаях.

и у визза было похожее.
Пардон, в где я уже это комментировал?) Я то как раз часто летаю и визом и раяном и это все понимаю, просто отметил.
dimm1971

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dimm1971 »

Ви як малі діті.... Мій товариш кілька років тому купив в Ельдорадо крутий телевізор під Новий рік, спокусившись на знижку в 30%. В лютому з телевізором почалися невеликі проблеми і товариш пішов до магазину розбиратися. Чи треба розповідати про його почуття, коли він побачив на вітрині той самий телевізор за ціною меншою, ніж була в нього зі знижкою. Маркетінг, туди його...:grin:
Apex
Airbus A318
Повідомлень: 54
З нами з: 09 серпня 2017, 13:30
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Apex »

Купував рівно тиждень тому IEV-LCA на лютий за 1382.40 RT. Сьогодні ціна на ті ж дати - 1168.40. :mad:
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення converj »

Apex писав:Купував рівно тиждень тому IEV-LCA на лютий за 1382.40 RT. Сьогодні ціна на ті ж дати - 1168.40. ::
тому я після купівлі вже ціни не дивлюсь аж до подорожі ))
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

продовжили і на сьогодні -20, якщо купувати з додатку.
Сьогодні вже все працює)
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

Нещодавно з друзями купили на 24 жовтня 13 квитків зі Львова до Вроцлава. Потім заплатили за готель безповоротну ціну, а сьогодні з'ясував, що політ без повідомлення по пошті перенесено на 25 жовтня. :twisted: Колись, у липні 2015 року ми вже летіли до Тревізо, тоді ми втратили 70 Євро на готелі. Тепер сума втрат суттєво більша. Мені так - НЕ цікаво! Мій досвід користування цією компанією - негативний. Несерйозні вони...Дуже шкодую, що порушив своє ж слово і намагався скористатись українським аеропортом.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AlexK »

roger писав:Нещодавно з друзями купили на 24 жовтня 13 квитків зі Львова до Вроцлава. Потім заплатили за готель безповоротну ціну, а сьогодні з'ясував, що політ без повідомлення по пошті перенесено на 25 жовтня. :twisted: Колись, у липні 2015 року ми вже летіли до Тревізо, тоді ми втратили 70 Євро на готелі. Тепер сума втрат суттєво більша. Мені так - НЕ цікаво! Мій досвід користування цією компанією - негативний. Несерйозні вони...Дуже шкодую, що порушив своє ж слово і намагався скористатись українським аеропортом.
Це ви на жовтень 2018 бронювали?
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

AlexK писав:
roger писав:Нещодавно з друзями купили на 24 жовтня 13 квитків зі Львова до Вроцлава. Потім заплатили за готель безповоротну ціну, а сьогодні з'ясував, що політ без повідомлення по пошті перенесено на 25 жовтня. :twisted: Колись, у липні 2015 року ми вже летіли до Тревізо, тоді ми втратили 70 Євро на готелі. Тепер сума втрат суттєво більша. Мені так - НЕ цікаво! Мій досвід користування цією компанією - негативний. Несерйозні вони...Дуже шкодую, що порушив своє ж слово і намагався скористатись українським аеропортом.
Це ви на жовтень 2018 бронювали?
Так, на 2018 рік.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

roger писав:Нещодавно з друзями купили на 24 жовтня 13 квитків зі Львова до Вроцлава. Потім заплатили за готель безповоротну ціну, а сьогодні з'ясував, що політ без повідомлення по пошті перенесено на 25 жовтня. :twisted: Колись, у липні 2015 року ми вже летіли до Тревізо, тоді ми втратили 70 Євро на готелі. Тепер сума втрат суттєво більша. Мені так - НЕ цікаво! Мій досвід користування цією компанією - негативний. Несерйозні вони...Дуже шкодую, що порушив своє ж слово і намагався скористатись українським аеропортом.
Для ВиззЭйр это постоянная практика. Да и для других лоукостов тоже. Расписание меняется достаточно часто. Главное - не вздумайте опять бронировать невозвратное жилье, расписание могут поменять еще несколько раз, только месяца за 2 до вылета можно о чем-то говорить.

К сожалению, Вам никто ничего не должен по закону. Ни по украинскому, ни по европейскому. Хоть это и неправильно, имхо.
Аватар користувача
Niko
Airbus A321
Повідомлень: 485
З нами з: 21 травня 2017, 12:47
Звідки: AKL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Niko »

roger писав:Нещодавно з друзями купили на 24 жовтня 13 квитків зі Львова до Вроцлава. Потім заплатили за готель безповоротну ціну, а сьогодні з'ясував, що політ без повідомлення по пошті перенесено на 25 жовтня. :twisted: Колись, у липні 2015 року ми вже летіли до Тревізо, тоді ми втратили 70 Євро на готелі. Тепер сума втрат суттєво більша. Мені так - НЕ цікаво! Мій досвід користування цією компанією - негативний. Несерйозні вони...Дуже шкодую, що порушив своє ж слово і намагався скористатись українським аеропортом.
Попробуйте с отелем договориться, все таки это за год, еще не так у них все забронировано. Думаю должны пойти на встречу с переносом на один день.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AlexK »

Не розумію, як можна на відстань 10 місяців бронювати готель без можливості скасування. Ви самі пішли на цей ризик, і він дуже швидко матеріалізувався.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

AlexK писав:Не розумію, як можна на відстань 10 місяців бронювати готель без можливості скасування. Ви самі пішли на цей ризик, і він дуже швидко матеріалізувався.
На самом деле точно также, как и авиабилет, имхо. Если цена стоит риска, то почему бы и нет. Главное понимать и принимать риски.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гість