Статистика - аеропорти України

Загальний авіафорум
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення popTAB »

Мене більше цікавить чи LWO викладе детальну статистику за листопад. Чи відсвяткували мільйон та хватить
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення юра сармат »

Люба статистика цікава,тим більше про Львів,бо я тут живу.я дивл польські авіасайти так там Краків ще місяц тому мав 5млн,а Катовіце має мати 3.5млн.Ну а Ви думаю розумієте ,що Краків і Катовіце це як Львів і іванофранківськ,і я думаю там десь 20-25% укр пакси,так що Львів має вийти на за 2-3роки десь на рівень 3млн,якщо влада і олігархи не будуть мішати,чи не так?
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення jurkok »

юра сармат писав:Люба статистика цікава,тим більше про Львів,бо я тут живу.я дивл польські авіасайти так там Краків ще місяц тому мав 5млн,а Катовіце має мати 3.5млн.Ну а Ви думаю розумієте ,що Краків і Катовіце це як Львів і іванофранківськ,і я думаю там десь 20-25% укр пакси,так що Львів має вийти на за 2-3роки десь на рівень 3млн,якщо влада і олігархи не будуть мішати,чи не так?

Порівнювати Катовіце з Івано-Франківськом є неправильно. Сілезія - це одна з найбільших агломерацій в Польщі плюс Чехія і Словаччина близько. В Кракові основний потік роблять low-cost'и. Ну і говорити про 20-25% українців з Кракова я б не став. Так, багато, але не на стільки.
Аватар користувача
MRV54
Airbus A319
Повідомлень: 284
З нами з: 22 серпня 2013, 13:48
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення MRV54 »

Львовяне! У кого есть возможность сходить в библиотеку и выложить здесь скан/фото газеты с описанием миллионного пассажира 1991 года / итоги 91 / расписание аэропорта 91. Было бы интересно.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення LWIEV »

jurkok писав:
юра сармат писав:Люба статистика цікава,тим більше про Львів,бо я тут живу.я дивл польські авіасайти так там Краків ще місяц тому мав 5млн,а Катовіце має мати 3.5млн.Ну а Ви думаю розумієте ,що Краків і Катовіце це як Львів і іванофранківськ,і я думаю там десь 20-25% укр пакси,так що Львів має вийти на за 2-3роки десь на рівень 3млн,якщо влада і олігархи не будуть мішати,чи не так?

Порівнювати Катовіце з Івано-Франківськом є неправильно. Сілезія - це одна з найбільших агломерацій в Польщі плюс Чехія і Словаччина близько. В Кракові основний потік роблять low-cost'и. Ну і говорити про 20-25% українців з Кракова я б не став. Так, багато, але не на стільки.
Краків і Катовіце це скорше Дніпро і Запоріжжя або Харків і Донецьк, якщо про структуру економіки. А про розміри мовчимо, нам ще поляків десятиліття доганяти в кращому випадку.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення Franek »

MRV54 писав:Львовяне! У кого есть возможность сходить в библиотеку и выложить здесь скан/фото газеты с описанием миллионного пассажира 1991 года / итоги 91 / расписание аэропорта 91. Было бы интересно.
Скажіть назву газети і число
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення Franek »

LWIEV писав: А про розміри мовчимо, нам ще поляків десятиліття доганяти в кращому випадку.
Про "доганяти поляків". Цього року WAW росте на 25%, а KBP на 19%. Тобто ми не тільки не доганяємо, а й відстаємо від них. Думаю за результатами року з загальною статистикою по Україні і Польщі в Україні в найкращому випадку абсолютні і відносні показники будуть на рівні польських. Тобто ми не доганяємо, а тримаємо дистанцію ;-)
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення popTAB »

Franek писав:
MRV54 писав:Львовяне! У кого есть возможность сходить в библиотеку и выложить здесь скан/фото газеты с описанием миллионного пассажира 1991 года / итоги 91 / расписание аэропорта 91. Было бы интересно.
Скажіть назву газети і число
Боюсь в 1991му нарід більше цікавило проголошення незалежності ніж 1 млн в аеропорту ;)
Аватар користувача
MRV54
Airbus A319
Повідомлень: 284
З нами з: 22 серпня 2013, 13:48
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення MRV54 »

Franek писав:
MRV54 писав:Львовяне! У кого есть возможность сходить в библиотеку и выложить здесь скан/фото газеты с описанием миллионного пассажира 1991 года / итоги 91 / расписание аэропорта 91. Было бы интересно.
Скажіть назву газети і число
К сожалению не знаю. Думаю в библиотеке подскажут. :? (Может "Львовская Правда" или какая-нибудь другая областная газета).
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення Victor H »

юра сармат писав:хто там рахує,по моєму VIKTOR H,скільки виходить в Грудні,січні,мені здається ,що в листопаді трошк помилився,але всерівно цікаво читати Ваші розрахунки
По моїх розрахунках грудень, січень, лютий: 90К, 93К, 83К. Але в листопаді я на 3 тисячі більше прогнозував - зіграли роль відміни рейсів через погоду і завантаження, яке просіло більше ніж я очікував. В грудні-січні завантаження має підрости, а от в лютому може бути і менше.
Березень і далі можна буде пронозувати після публікації розкладу, цілий рік - десь в червні. Поки виглядає що наступного року цілком реально налітати 1.5 мільйона.
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення юра сармат »

Victor H писав:
юра сармат писав:хто там рахує,по моєму VIKTOR H,скільки виходить в Грудні,січні,мені здається ,що в листопаді трошк помилився,але всерівно цікаво читати Ваші розрахунки
По моїх розрахунках грудень, січень, лютий: 90К, 93К, 83К. Але в листопаді я на 3 тисячі більше прогнозував - зіграли роль відміни рейсів через погоду і завантаження, яке просіло більше ніж я очікував. В грудні-січні завантаження має підрости, а от в лютому може бути і менше.
Березень і далі можна буде пронозувати після публікації розкладу, цілий рік - десь в червні. Поки виглядає що наступного року цілком реально налітати 1.5 мільйона.
дякую,цікава оптимістична статистика.Буду радий поставити каву в аеропорту(не далеко працюю)
tarick
Airbus A318
Повідомлень: 91
З нами з: 27 червня 2017, 16:26
Звідки: LWO / SEA
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення tarick »

ОБСЯГ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ АЕРОПОРТУ «ЛЬВІВ» У ЛИСТОПАДІ ЗБІЛЬШИВСЯ НА 47,3%
За результатами діяльності ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького» у листопаді 2017 р. авіаперевезеннями скористалися 81,0 тис. пасажирів, що на 47,3% більше, ніж у листопаді 2016 р. (55,0 тис. пасажирів). Кількість здійснених рейсів – 940, що на 25,8% більше, ніж аналогічного періоду минулого року (747).
Загалом, за січень-листопад 2017 р. пасажиропотік зріс на 46,9% в порівнянні з показником аналогічного періоду минулого року (680,5 тис. пасажирів) і досяг позначки в 999,4 тис. пасажирів. Кількість рейсів зросла на 35,7%, з 8 128 до 11 028.
https://www.facebook.com/LvivAirport/ph ... 94/?type=3
Bohdan_Lviv
Airbus A319
Повідомлень: 197
З нами з: 12 лютого 2016, 17:32
Звідки: ODS-TBS
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення Bohdan_Lviv »

В Борисполі сьогодні 10 мільйонний пасажир
Bohdan_Lviv
Airbus A319
Повідомлень: 197
З нами з: 12 лютого 2016, 17:32
Звідки: ODS-TBS
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення Bohdan_Lviv »

Вітання
Вкладення
C89C9A70-F052-4C51-A55B-9FF4A29EFBA6.jpeg
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення popTAB »

Львівсько-Ковельська дамочка повертається з відпочинку в Дубаях і, о сюрприз ;)
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення shushuair »

Если глянуть статистику за 2016 год, по итогам года это уровень аэропортов Тенерифе и Штутгарта, которые практически замыкают топ-50 Европы. Ну и само собой, те тоже согласно тенденций в гражданской авиации наверняка больше наберут по итогам 2017 года, чем в прошлом.
Поэтому пока в 50-ку Борисполь вряд ли войдёт, но возможно немного приблизится.
И надо подтягивать всё же аэропорты других городов, а то даже в Казахстане второй аэропорт по пассажиропотоку имел в 2016 более 3,5 млн.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення Valdys »

у казахів ті 2 аеропорти майже рівноправні у 2 таких же містах.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення shushuair »

Valdys писав:у казахів ті 2 аеропорти майже рівноправні у 2 таких же містах.
ОК, но Кахастан далеко от Европы, а там в Астану и Алматы и КЛМ летает, и Люфтганза из главного хаба Франкфурта, ну и непоследний Финэйр. И это ж Казахстан, там почти 7 часов лететь в AMS! И у них там регулярка и в Вьетнам, Малайзию, Южную Корею..
А у нас безвиз в отличие от далёкого Казахстана, и что-то в самой большой стране Европы всё перепадает приличное только Киеву.
Ну ОК, Львов развивается хоть как-то, но учитывая мощности, на которые рассчитан этот ап, всё же грустно, что там бывает очень пусто.

з.ы. Объективности мало, но обидно, что даже такой далёкой от Европы стране и как по мне не особо интересной европейцу, 2 города полноценно развивают на предмет авиасообщения, а у нас будто кроме Киева ничего нет.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення artml »

В Казахстані трошки інша ситуація, там на всю країну два великих міста, причому найбільше — не столиця. Між цими містами тисяча кілометрів майже безлюдного степу та пустелі, тож абсолютно не дивно, що авіація користується попитом. До того ж, обидва міста є хабами Ейр Астани — гадаю що якби МАУ зробило зі Львова чи Одеси повноцінні хаби з купою маршрутів, там теж кілька мільйонів би назбиралося спокійно.

Тим часом решта країни лишається провінцією, і навіть у 600-тисячному Шимкенті аеропорт десь 600–700 тисяч на рік і перевозить. Жодного іншого мільйонника в Казахстані окрім ALA та TSE немає — і це незважаючи на шалені відстані між містами, відсутність швидкісної залізниці та в цілому більшу заможність та купівельну спроможність.

Тобто якщо в нас домінує один Київ, то в Казахстані — дві столиці. Але за їх межами що в них, що в нас все дуже сумно.
dimm1971

Re: Статистика - аеропорти України

Повідомлення dimm1971 »

shushuair писав: А у нас безвиз в отличие от далёкого Казахстана, и что-то в самой большой стране Европы всё перепадает приличное только Киеву.
Щоб дістатися Ойропи з Казахстану треба 7 годин летіти, самі ж кажете. А в нас сів на потяг до Перемишлю - і добридень Європа. Я вже не кажу про мабуть сотні бусиків, які з'єднують Україну насамперед з Польщею.
До речі, нещодавно в Познані був просто шокований на автовокзалі. Глянув денний розклад - три автобуси по Європі (Берлін-Ґданськ, Берлін-Варшава, Берлін-Прага), все інше - можна географію України вивчати. Нарахував близько півтора десятка маршрутів з Польщі до України.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей