Люфтганза (LH)

el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення el ucranio »

Olek писав:Города. Хан не является Франкфуртом.
OK, але Бориспіль теж не Київ :)
Думаю, що там якийсь мікс - міста та/або аеропорти та/або (можливо) радіус від міста.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення el ucranio »

Alександр писав:Я думаю, что изменят межправительственные соглашение
Погоджуюся.

В статті за посиланням сказано
...збільшення частоти польотів з Києва на 25%...
Зараз Lufthansa робить 28 рейсів на тиждень + Austrian ще 12 рейсів = 40 загалом. 25% від 40 = 10 рейсів.

І там же
...Lufthansa запропонує шість додаткових рейсів на тиждень з Франкфурта до Києва .... Swiss...буде виконувати чотири рейси на тиждень

Тобто мова йде якраз про ще 10 рейсів на тиждень від LH group, що якраз і є +25% до тих, що виконуються зараз.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Igoresha »

У Люфтхансы интересный выбор мест в А320. 11 ряд считается с дополнительным местом для ног (а соответственно и просят доплату за выбор), а 12 - нет, хотя он тоже вроде как у аварийного выхода
Вкладення
Снимок.JPG
Снимок.JPG (42.07 Кіб) Переглянуто 6148 разів
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення artml »

П'ять нових напрямків на літню навігацію-2018. Харкова немає :(

http://cfts.org.ua/news/2017/11/02/luft ... ropy_43731
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення mischko »

artml писав:П'ять нових напрямків на літню навігацію-2018. Харкова немає :(

http://cfts.org.ua/news/2017/11/02/luft ... ropy_43731
підбирають курортні напрямки Air Berlin. Це ж очикувано. В Харків якщо і літатиме, то австріяки, або Eurowings.
dimm1971

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення dimm1971 »

artml писав:П'ять нових напрямків на літню навігацію-2018. Харкова немає :(
Дивно... Харків - це ж центр Всесвіту, як почитати відповідну гілку....
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Victor H »

mischko писав:В Харків якщо і літатиме, то австріяки, або Eurowings.
За австріяків плюсую, а от в Євровінгс не вірю. В Харків більше пасує хтось хто зможе підвозити транзит для люфтганзи, а він для цього погано годиться.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Victor H »

Летів вчора маршрутом KBP-MUC-EWR-LAS. Перший сегмент Люфтганзою, потім два Юнайтедом. Коли здавав багаж на стійці мені сказали, що його чекінять до кінця. Я не вперше лечу в Штати, тому уточнив, чи треба його забирати і знову здавати в Нью Йорку, щоб пройти митний контроль (спойлер: треба). На що дівчинка на стійці мені з повною впевненістю сказала що "ні, бо наступний рейс тією ж авіакомпанією". Я раніше завжди літав Люфтганзою до Штатів, а потім Юнайтедом, тому майже їй повірив, але все таки перепитав в Ньюарку і успішно перечекінив його там після проходження митного контролю. Але якби на моєму місці був хтось менш досвідчений - багаж би залишився в Нью Йорку. Питання: куди писати, щоб Люфтганза провела виховну роботу з своїм персоналом в Києві і чи це взагалі має зміст?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Igoresha »

Victor H писав:Летів вчора маршрутом KBP-MUC-EWR-LAS. Перший сегмент Люфтганзою, потім два Юнайтедом. Коли здавав багаж на стійці мені сказали, що його чекінять до кінця. Я не вперше лечу в Штати, тому уточнив, чи треба його забирати і знову здавати в Нью Йорку, щоб пройти митний контроль (спойлер: треба). На що дівчинка на стійці мені з повною впевненістю сказала що "ні, бо наступний рейс тією ж авіакомпанією". Я раніше завжди літав Люфтганзою до Штатів, а потім Юнайтедом, тому майже їй повірив, але все таки перепитав в Ньюарку і успішно перечекінив його там після проходження митного контролю. Але якби на моєму місці був хтось менш досвідчений - багаж би залишився в Нью Йорку. Питання: куди писати, щоб Люфтганза провела виховну роботу з своїм персоналом в Києві і чи це взагалі має зміст?
В принципе можно написать по емейлу. Я, когда застрял на ж/д вокзале Кельна ночью, тоже писал по емейлу о том, что потратил пару десятков евро, пытаясь дозвониться в местный колл центр, в итоге так ни с кем не поговорив. На что мне в ответ прислали извинения и попросили карточку, куда сбросили комплиментарные 50 евро.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Olek »

Пишут, что это новая ливрея Lufthansa (самая нижняя)

https://www.facebook.com/Aeronews.ro/ph ... permPage=1
Вкладення
26992306_1581276128615148_6200309492084922328_n.jpg
26992306_1581276128615148_6200309492084922328_n.jpg (18.07 Кіб) Переглянуто 5651 раз
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Olek »

Все таки чуть отличается концепция новой ливреи Lufthansa от слитой ранее.
Вкладення
lufthansa_new.jpg
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення converj »

на ЛОТ теперь похожи
Snooopy
Airbus A319
Повідомлень: 298
З нами з: 07 червня 2014, 16:16
Звідки: SZZ
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Snooopy »

В статье так обосрали эту ливрею в комментах. Такое впечатление, что там собрались одни знатоки и спецы в области дизайна.
Мне нравится например, конечно не идеально, но вполне себе. Lufthansa пора как раз ее освежить.
Между прочем, МАУ было бы красиво что то подобное сделать! Но они начудили уже на своих 777-200, такое если честно ... не очень
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Alександр »

747 - это, конечно, что-то! Самый красивый самолет!
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Igoresha »

Snooopy писав: 01 лютого 2018, 15:10 В статье так обосрали эту ливрею в комментах. Такое впечатление, что там собрались одни знатоки и спецы в области дизайна.
Мне нравится например, конечно не идеально, но вполне себе. Lufthansa пора как раз ее освежить.
Между прочем, МАУ было бы красиво что то подобное сделать! Но они начудили уже на своих 777-200, такое если честно ... не очень
То есть, чтобы ливрея нравилась, нужно быть спецом в дизайне? Очень интересно. А ливрея действительно неинтересная. По шкале Кантас Люфты не достигли еще последней ступени :grin:
Зображення
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення converj »

как то на авиаресурсе вычитал, что чем больше белого цвета на самолете - тем дешевле его покраска.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Alександр »

Коайние ливреи у мировых авиакомпаний, действительно, какие-то убогие. У Qantas, например две предыдущие ливреи были отличные. Нахрена было вместо кенгуру какого-то призрака из Гарри Поттера малевать?
Snooopy
Airbus A319
Повідомлень: 298
З нами з: 07 червня 2014, 16:16
Звідки: SZZ
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Snooopy »

Я хочу сказать только что, что она хоть и аскетична в каком то роде, но стильная. А то, что в нашей стране, к сожалению, у многих проблемы со вкусом это не моя беда.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Victor H »

converj писав: 02 лютого 2018, 10:33 как то на авиаресурсе вычитал, что чем больше белого цвета на самолете - тем дешевле его покраска.
Я думаю що різниця в ціні там не така вже й велика і для таких монстрів як Люфтганза цей аргумент мав би бути вторинним. Більшість лоу костів якраз мають не білі лівреї - подивіться на Віззейр, Southwest чи навіть раян з його логотипом на пів фюзеляжу.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення manjeroke »

Как по мне это ливрея, которая соответсвует дорогому немецкому бренду. Просто и стильно, ничего лишнего, по-немецки.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей