Ryanair (FR)

Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

dusst писав: дело не в рюкзаке, а в его размере
Это понятно. Я не имею ввиду большие туристические, скорее средних размеров городские (по типу ноутбук 15-16" + персональные вещи).
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Tetris »

Летел недавно Афины-Родос. В багаж отправляли только чемоданы и сумки. Мой вместительный но городской рюкзак (куда я набиваю и по 10 кг ручной клади) сотрудников не заинтересовал и я отправился с ним в салон.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Igoresha писав:
mischko писав: Висновок - якщо летите з рейсами з пересадкою - краще не брати нічого більшого за меленький рюкзачок, який влазить під крісло (жилети у Раянів лежать не під кріслами, місця досить).
Рюкзаки всем оставляли или заметили кого-то, кто тоже сдавал?
маленькі рюкзачки не бачив, щоб здавали.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Glucker »

mischko писав:
Igoresha писав:
mischko писав: Висновок - якщо летите з рейсами з пересадкою - краще не брати нічого більшого за меленький рюкзачок, який влазить під крісло (жилети у Раянів лежать не під кріслами, місця досить).
Рюкзаки всем оставляли или заметили кого-то, кто тоже сдавал?
маленькі рюкзачки не бачив, щоб здавали.
Хм... Це приблизно якого розміру?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Glucker писав: Хм... Це приблизно якого розміру?
приблизно такі, які поміщаються під кріслом.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Glucker »

mischko писав:
Glucker писав: Хм... Це приблизно якого розміру?
приблизно такі, які поміщаються під кріслом.
Тобто такі, які за розмірами як мала ручна поклажа Візз ейр і навіть трохи більші?
Хоча, напевне, це більш від конкретного аеропорта залежить. Десь більш скурпульозно до цього придивляються, десь менше...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Glucker писав:
mischko писав:
Glucker писав: Хм... Це приблизно якого розміру?
приблизно такі, які поміщаються під кріслом.
Тобто такі, які за розмірами як мала ручна поклажа Візз ейр і навіть трохи більші?
Хоча, напевне, це більш від конкретного аеропорта залежить. Десь більш скурпульозно до цього придивляються, десь менше...
Так, чіткого критерію немає. В Малазі ми підходили на гейт одні з останніх, то я їм сам запропонував, щоб в мене сумки забрали. Вони вже не наполягали. Може, якщо підходиш останній, то вже не наполягатимуть. Чіткого критерію немає одним словом.
tarick
Airbus A318
Повідомлень: 91
З нами з: 27 червня 2017, 16:26
Звідки: LWO / SEA
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення tarick »

Ну ще один "трюк" який використовую, той рюкзак, коли позначають бірками, треба тримати на плечі і старатись так щоб його якнайменше було видно працівникові авіакомпанії :). З таким підходом в мене його ще не забирали. А от, одного разу, коли я його підлогою переставляв постійно (важкий був), коли рухалась черга, то забрали в багаж. Рюкзак в мене міський розмірів 50х30х20 приблизно.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Glucker »

tarick писав:Ну ще один "трюк" який використовую, той рюкзак, коли позначають бірками, треба тримати на плечі і старатись так щоб його якнайменше було видно працівникові авіакомпанії :). З таким підходом в мене його ще не забирали. А от, одного разу, коли я його підлогою переставляв постійно (важкий був), коли рухалась черга, то забрали в багаж. Рюкзак в мене міський розмірів 50х30х20 приблизно.
І як, лямки вціліли коли забирали рюкзак? Бачив немало випадків коли всілякі виступаючі частини, ручки і т.д. на транспортері псувались.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Glucker писав:
tarick писав:Ну ще один "трюк" який використовую, той рюкзак, коли позначають бірками, треба тримати на плечі і старатись так щоб його якнайменше було видно працівникові авіакомпанії :). З таким підходом в мене його ще не забирали. А от, одного разу, коли я його підлогою переставляв постійно (важкий був), коли рухалась черга, то забрали в багаж. Рюкзак в мене міський розмірів 50х30х20 приблизно.
І як, лямки вціліли коли забирали рюкзак? Бачив немало випадків коли всілякі виступаючі частини, ручки і т.д. на транспортері псувались.
Я часто подорожую з рюкзаком (типу туристичним, але насправді не зовсім) і деколи його заставляють здавати окремо на стійці "негабаритного багажу", а в деяких аеропортах він іде як звичайна сумка. В будь-якому разі - виїжджає він потім на звичайну стрічку. Ще нічого за 6 років не порвалось тьху-тьху-тьху. Треба просто перед здачею всі пряжки защепити і затягнути.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення shushuair »

Igoresha писав: Рюкзаки всем оставляли или заметили кого-то, кто тоже сдавал?
Отвечу как у меня было на прошлой неделе.
3 рейса раянов, с вылетами из Хана, Понта Дельгады и Лиссабона. У всех поголовно забирали ручную кладь на колёсиках прямо с начала регистрации, мотивируя, нехваткой места в салоне. В итоге, на всех трёх рейсах в буквальном смысле полупустые полки.
Считаю, в целом это плохо, у меня была одна сумка на колёсиках, её ждал везде по прилёту от 30 минут.
Рюкзака, который бы забирали, не видел ни одного.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

shushuair писав:В итоге, на всех трёх рейсах в буквальном смысле полупустые полки.
В этом плане в принципе логично - часто бывает, что много летят с сумками на колесиках. В итоге потом люди бегают по салону, ищут свободное место на полке. В отличии от мягких сумок (по типу городских рюкзаков или спортивных сумок), которые можно немного спрессовать. Но выше говорили, что и мягкие забирают. Вот это уж и нелогично.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Собакевич »

Рим-Братислава вчера. Забирали в багаж только кравчучки, все рюкзаки оставили в салоне.
Мобильные посадочные - без проблем, в отличие от Виззэйра. О'Лири слава!
olbil
Airbus A318
Повідомлень: 1
З нами з: 19 жовтня 2017, 11:52
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення olbil »

Перший раз летимо Ryanair (виліт із Кракова до Пізи).
Із собою із багажу будуть тільки рюкзаки (по одному на особу), які підходять під розмір Ryanair.

Є питання: Чи потрібно підходити з посадковими до стійки реєстрації, чи відразу йти на безпеку? В посадкових віза-чек відсутня, однак на сайті при роздруківці посадкових присутній напис: "Passengers on this booking who are travelling with Non-EU ID documents will be required to print their boarding pass and present it at the check-in desk to have their documents checked and stamped upon arrival at the airport."

Дякую
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

olbil писав:Перший раз летимо Ryanair (виліт із Кракова до Пізи).
Із собою із багажу будуть тільки рюкзаки (по одному на особу), які підходять під розмір Ryanair.

Є питання: Чи потрібно підходити з посадковими до стійки реєстрації, чи відразу йти на безпеку? В посадкових віза-чек відсутня, однак на сайті при роздруківці посадкових присутній напис: "Passengers on this booking who are travelling with Non-EU ID documents will be required to print their boarding pass and present it at the check-in desk to have their documents checked and stamped upon arrival at the airport."

Дякую
Нікуди підходити не треба. Їх навіть роздруковувати не треба - достатньо показати в телефоні QR код.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення AlexK »

Ryanair хотят вытолкать из Модлина и вообще понаставлять ему палок в закрылки в Польше. Не иначе длинные руки сами знаем кого.
https://www.fly4free.pl/ryanair-przesta ... -z-polski/
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення popTAB »

AlexK писав:Ryanair хотят вытолкать из Модлина и вообще понаставлять ему палок в закрылки в Польше. Не иначе длинные руки сами знаем кого.
https://www.fly4free.pl/ryanair-przesta ... -z-polski/
Невже і сюди Рябікін дістався?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Olek »

Ну палки ставит государственный оператор аэропортов PPL. LOT тоже государственная контора. Думаю, просто продадут акции Модлина инвестору или местным властям, т.к. сейчас реальный конфликт интересов возникает.

popTAB, в Польше своих Рябикиных хватает :nose:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

popTAB писав:
AlexK писав:Ryanair хотят вытолкать из Модлина и вообще понаставлять ему палок в закрылки в Польше. Не иначе длинные руки сами знаем кого.
https://www.fly4free.pl/ryanair-przesta ... -z-polski/
Невже і сюди Рябікін дістався?
У Модліна прізвище операційного директора - Окєнчіч.
Це так, якби у Жулян прізвища операційного директора було Бориспільський.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення popTAB »

Olek писав:Ну палки ставит государственный оператор аэропортов PPL. LOT тоже государственная контора. Думаю, просто продадут акции Модлина инвестору или местным властям, т.к. сейчас реальный конфликт интересов возникает.
А толку інвестору купувати Модлін, якщо там контракт з Раяном по 7 zł за пакса до 2023. Інвестор при таких розкладах як RoI порахує - дурно стане
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гість