WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Bohdan_Lviv
Airbus A319
Повідомлень: 197
З нами з: 12 лютого 2016, 17:32
Звідки: ODS-TBS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Bohdan_Lviv »

Питання до юзерів Візейру, обов'язково треба в Варшаві на стійку підходити для віза-чеку?
Вкладення
view.jpg
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Scorpio »

Bohdan_Lviv писав:Питання до юзерів Візейру, обов'язково треба в Варшаві на стійку підходити для віза-чеку?
Чтобы лететь в Киев?
Не смешите..
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Собакевич »

Проблема была не в лимите.
Выбрал валюту оплаты "Евро" и всё прошло, вышло немного дороже, но да ладно...
Про злотые - спасибо, учту.
Если уж идти этим затратным путем, то выбирать лучше долл, а не евро, т.к. маржа практически у всех банков, включая ПБ, по долл. существенно меньше, чем по евро. А злотые и прочие тугрики - просто производные от долл, поэтому и выглядит дело так, что списывает чуть меньше грн, чем при оплате в евро.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

converj писав:Проблема была не в лимите.
Выбрал валюту оплаты "Евро" и всё прошло, вышло немного дороже, но да ладно...
Про злотые - спасибо, учту.

Теперь вопрос по ручной клади (лечу Визз первый раз :roll: ): вычитав все правила, я понял, что на стойку я иду только с одним предметом, никаких дополнительных фотоаппаратов или барсеток быть не должно. При этом на выходе могут забрать этот предмет и повезти в багажном отсеке. В таком случае я смогу вытащить к примеру фотоаппарат и взять в салон?
Поки що досить важко відповісти, так як нові правила будуть діяти лише з кінця жовтня.
у мене завжди (на рейсах візів) рюкзак + невелика наплічна сумка, яку я на стійці не афішую і стараюсь, щоб вона "затірялась" під рюкзаком. в принципі поуки що до неї питань не було. Хоча на початку вересня у Жулянах бачив, що з Візовською рамкою стояли ще й перед авіабезпекою і там також перевіряли людей...
zigorigor
Airbus A318
Повідомлень: 18
З нами з: 01 липня 2017, 00:24
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення zigorigor »

converj писав:Проблема была не в лимите.
Выбрал валюту оплаты "Евро" и всё прошло, вышло немного дороже, но да ладно...
Про злотые - спасибо, учту.

Теперь вопрос по ручной клади (лечу Визз первый раз :roll: ): вычитав все правила, я понял, что на стойку я иду только с одним предметом, никаких дополнительных фотоаппаратов или барсеток быть не должно. При этом на выходе могут забрать этот предмет и повезти в багажном отсеке. В таком случае я смогу вытащить к примеру фотоаппарат и взять в салон?
На практике: ноутбуки, фотоаппараты(не путать с огромными фоторюкзаками), негабаритная сумка-мессенджер или женская сумочка легко попадают в салон без лишних вопросов (+отдельно ручная кладь).
Bohdan_Lviv
Airbus A319
Повідомлень: 197
З нами з: 12 лютого 2016, 17:32
Звідки: ODS-TBS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Bohdan_Lviv »

Scorpio писав:Чтобы лететь в Киев?
Не смешите..
Ну на посадковому написано, то я і питаю...
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення converj »

zigorigor писав: На практике: ноутбуки, фотоаппараты(не путать с огромными фоторюкзаками), негабаритная сумка-мессенджер или женская сумочка легко попадают в салон без лишних вопросов (+отдельно ручная кладь).
это везде так, но Визз для того и лоукост :grin:
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення converj »

Собакевич писав: Если уж идти этим затратным путем, то выбирать лучше долл, а не евро, т.к. маржа практически у всех банков, включая ПБ, по долл. существенно меньше, чем по евро. А злотые и прочие тугрики - просто производные от долл, поэтому и выглядит дело так, что списывает чуть меньше грн, чем при оплате в евро.
в долларах получалось на 150грн дороже )))
Apex
Airbus A318
Повідомлень: 54
З нами з: 09 серпня 2017, 13:30
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Apex »

converj писав:У кого то возникали проблемы при оплате на сайте Визз с картой ПриватБанка?
Постоянно выдает отказ... Все параметры перепроверил.
Если на Приват приходит платеж из-за границы в гривне (а у Виззов это всегда заграничный WIZZ AIR HUNGARY KFT), то они всегда берут какой-то процент за конвертацию (0,75% или около того). По умолчанию такие транзакции Приватом отклоняются, видать чтобы народ не жаловался на возросшие суммы. :grin: Инструкция по включению таких транзакций есть на этой странице - https://privatbank.ua/conv/.
Забавно, что тот же Райффайзен по таким же картам Visa никаких процентов не берет. 180 грн указано на сайте - 180 грн и списано в гривне.
Bohdan_Lviv писав:Питання до юзерів Візейру, обов'язково треба в Варшаві на стійку підходити для віза-чеку?
Перед польотом BTS-IEV з українськими паспортами підходили на стійку реєстрації і ставили на посадковий печатку "Airport Checked" (або якось так). Наскільки це важливо для посадки в літак - не знаю, але ми все одно про всяк випадок перестрахувались.
zigorigor
Airbus A318
Повідомлень: 18
З нами з: 01 липня 2017, 00:24
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення zigorigor »

Аналогічно WRO-LWO, підійшов на стійку, сказали що віза чек все одно потрібно зробити. Поставили підпис на посадковий.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Якщо Ви з електронним посадковим, то хто що Вам на стійці зможе поставити? )))
вони ж не сканують там нічого, а просто ставлять печатку...
Аватар користувача
antey718
Airbus A319
Повідомлень: 259
З нами з: 20 січня 2016, 17:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення antey718 »

zigorigor писав:Аналогічно WRO-LWO, підійшов на стійку, сказали що віза чек все одно потрібно зробити. Поставили підпис на посадковий.
Недавно летел из Люблина в Киев, виза чек не делал, никто по этому поводу ни слова не сказал.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Собакевич »

в долларах получалось на 150грн дороже )))
чем в злотых при вылете НЕ из Польши?
Apex
Airbus A318
Повідомлень: 54
З нами з: 09 серпня 2017, 13:30
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Apex »

converj писав:
Собакевич писав: Если уж идти этим затратным путем, то выбирать лучше долл, а не евро, т.к. маржа практически у всех банков, включая ПБ, по долл. существенно меньше, чем по евро. А злотые и прочие тугрики - просто производные от долл, поэтому и выглядит дело так, что списывает чуть меньше грн, чем при оплате в евро.
в долларах получалось на 150грн дороже )))
В середине мая покупал билеты Братислава-Киев OW, валюта платежа по-умолчанию - евро. Решил поиграться с курсами, выставил оплату в гривнах (через банковский счет). При курсе по картам Visa ~28.90 на тот день, Визз сконвертировал сумму в гривнах по курсу ~31.38. :fishnew:
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Також сто раз говорили, якщо карткою і не з України, то доцільніше платити у тій валюті, яка по замовчуванню стоїть.
letadlo
Airbus A318
Повідомлень: 42
З нами з: 25 грудня 2013, 10:30
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення letadlo »

Scorpio писав:
Bohdan_Lviv писав:Питання до юзерів Візейру, обов'язково треба в Варшаві на стійку підходити для віза-чеку?
Чтобы лететь в Киев?
Не смешите..
Хотілось би розказати про свій досвід в аеропорту Варшави.
Підійшов до стійки реєстрації, щоб здати валізу у багаж. Виліт до однієї з країн Шенгену.
Ставлю на ваги валізу, подаю роздрукований посадковий талон, паспорт, карту побиту. Пані глянула на документи, починає гортати паспорт і розглядати візи. Дійшла до останньої, термін дії якої вже давно скінчився. Зрозумівши, що вона шукає дійсну візу, я сказав, що візи не маю, але у неї в руках моя карта побиту (надає, серед інших, право подорожувати в межах Шенгену). Відповідь була така:
-Але ж вона дійсна в Польщі.
-Вона також надає право переміщення в усіх країнах Шенгену.
-Ні, щоб летіти, потрібна віза.
-???
пауза
-Ні, Ви помиляєтесь. Віза не потрібна. Я вже кілька разів літав з Варшави раніше лише з картою побиту і паспортом.
-Пан не може летіти, потрібна віза.
В цей час пані з сусідньої стійки реєстрації Wizz помічає суперечку і підходить до своєї колеги.
-Що сталося?
-Ось, (простягуючи до колеги документи) Пан хоче летіти без візи.
-Але ж пан має карту побиту!
-???
пауза пару секунд

Далі робота стійок реєстрації продовжилась в звичайному режимі без жодних слів. Я здав багаж і попрямував в сторону контролю безпеки.

Це я до того все це написав, що ніколи не знаєш, на яку людину натрапиш на стійки реєстрації, чи на виході на посадку.
Якщо в посадковому талоні написано, що потрібно підійти для візового контролю до стійки реєстраціі, а пасажир має час і можливість це зробити, можливо, краще все ж таки туди звернутись з цим питанням. В кожному разі біля виходу на посадку буде залізний аргумент: підходив, питав, сказали що контроль не потрібний.
Я би на місці Богдана зі Львова, навіть з електронним посадковим, звернувся б з цим питанням до представників Wizz, щоб уникнути потенційних неприємних сюрпризів на гейті.
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Scorpio »

Вчерашнюю задержку Вильнюса никто не заметил, или Выззы так все отработали, что возмущенных нет?
Рейс вот только недавно вылетел.
Davidoff
Airbus A318
Повідомлень: 25
З нами з: 19 січня 2011, 11:50
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Davidoff »

HA-LPZ з українськими написами помічено на рейсі WAW-BTS 22.09.2017
IMG_20170928_100950.jpg
IMG_20170928_101413.jpg
Apex
Airbus A318
Повідомлень: 54
З нами з: 09 серпня 2017, 13:30
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Apex »

Bohdan_Lviv писав:Питання до юзерів Візейру, обов'язково треба в Варшаві на стійку підходити для віза-чеку?
Вчора вилітав з WAW в IEV з ручною поклажею. Підійшов на стійку реєстрації, дівчина глянула на посадкові, паспорта, запитала чи немає у нас реєстрованого багажу, після чого відразу відправила на посадку. На моє запитання про Visa Check, сказала що паспорти і візи вони перевіряють на гейті і підходити на стійку в WAW не потрібно. На гейті дійсно ніяких питань не було.
P.S. 90% пасажирів цього рейсу - з українськими паспортами.
Yuriy
Airbus A319
Повідомлень: 189
З нами з: 29 березня 2012, 19:03
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Yuriy »

В течение 5-12 сентября осуществил 4 перелета WizzAir. Киев- Варшава, Будапешт- Киев на А-320, Варшава- Брюссель, Мадрид- Будапешт на А-321...На сегменте Киев- Варшава было 13 свободных мест. На перелете Варшава- Брюссель визуально загруженность была процентов 80, не больше..Мадрид- Будапешт и Будапешт- Киев практически битком набитые..Надписи на украинском языке,( которые в этой ветке часто обсуждаются) были абсолютно на всех бортах... При продаже напитков в WizzCafe придумали такой финт ушами- если берешь на 5 евро чего-то, то тебе выдают ваучер на эти же 5 евро, которые можно на данном рейсе отоварить при покупке парфюмерии и прочей мелочевки....( Одеколон или духи обойдутся на 5 евро дешевле).
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей