Booking.com (отели) - отзывы

Оцените систему бронирования

1
1
2%
2
0
Немає голосів
3
0
Немає голосів
4
0
Немає голосів
5
2
5%
6
0
Немає голосів
7
2
5%
8
7
16%
9
11
25%
10
21
48%
 
Всього голосів: 44
SammoLove
Airbus A340
Повідомлень: 722
З нами з: 25 жовтня 2011, 00:10
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення SammoLove »

dmtr писав:страсті які. скільки користувався букінгом ніколи жодних проблем не було, в т.ч. з готелямі, які начебто "забувають" шось.
Виновным был не букинг, а или банк или страна. Страна, потому что в марте по закону отменили возможность оплаты через интернете на сайтах без требования ввода CVV кода. А тот отель пытался снять деньги именно так. В дальнейшем, в этой же поездке это помогло сэкономить мне. Я оплатил карточкой через терминал отеля. Оказалось, это был не совсем обычный терминал, а снимал оплату он отсылкой номера карточки и срока действия. Прошла та же схема - поначалу всё как обычно, ответ банка ок, у меня деньги сняты. А когда я приехал в Украину, оказалось, что деньги были заблокированы, но возвращены, платёж был отклонён по той же причине - я пожил в том отеле 4 ночи нахаляву )

А вот букинг очень волновался, мне несколько раз звонили по телефону по русски, пытались помочь как могли, но виноват банк. Невозможно было заплатить никак. Даже я потом пробовал оплатить покупки на американских инет-магазинах - отклоняли.
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення dmtr »

AlexK писав:
Той випадок був не з букінгом, а з Експідією, та з букінгом могло бути те саме. Я показую бронювання, а вони кажуть: а ви у нас в системі не на 4/03/11, а на 3/04/11. Упс.
гиги)) тобто, "могло бути", а не "було"; і не "не знали/забули/відморозилися", а скоріш за все пакс наплутав формат дат ;-)
так от починаєш деталі скарг роздивлятися, і завжди в кінці вимальовується "а біл лі мальчік"
Аватар користувача
AlexNc
Airbus A340
Повідомлень: 942
З нами з: 13 травня 2009, 19:26
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення AlexNc »

AlexK писав:Той випадок був не з букінгом, а з Експідією, та з букінгом могло бути те саме. Я показую бронювання, а вони кажуть: а ви у нас в системі не на 4/03/11, а на 3/04/11. Упс.
Если на американском сайте бронирования вбиваете дату вручную а не пользуетесь "календариком", не забывайте, что у них формат даты месяц/день/год а не день/месяц/год.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Sentry »

При бронировании пришло письмо о том, что бронирование прошло успешно и денежные средства взимаются в полном объеме в момент бронирования.
А Вы проверили - деньги снялись в тот момент? Если нет, то требование гостиницы оплатить на месте было абсолютно логичным :)

По собственному опыту - часто несмотря на надись о том, что денежные средства снимаются в полном обьеме в момент бронирования, на самом деле этого не происходит, а оплата проводится в гостинице.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення AlexK »

Насколько мне известно, на Букинге оплата всегда производится в гостинице. На сайте у вас блокируются деньги в виде гарантии. Если бронь с бесплатным отказом , то при отказе ничего не теряете, но, если бронируете и не приезжаете, то снимается вся сумма. Если вы бронировали без опции бесплатного отказа, всё равно за номер вы платите в гостинице, а не через сайт.
Летом мне необходимо было предоставить подтверждение брони гостиниц для получения виз родителями. Я бронировал через букинг, но гостиницы в Автсрии отказались присылать подтверждение, пока я не дал им номер карты, и они не произвели реальное снятие денег. Вот после этого уже в госотинице ничего платить не надо было.

И вопрос к автору темы: а в других гостиницах подобных проблем с букинговской бронью у вас не было?
Аватар користувача
Sergy
Airbus A319
Повідомлень: 247
З нами з: 22 серпня 2012, 18:15
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Sergy »

Бронировал через букинг не один раз. Всегда после оплаты и подтверждения бронировки (через 1-2 дня) пишу мыло в отель либо звоню. Мне подтверждают, что все зарезервировано и ОПЛАЧЕНО и ждут в гости. Так что вариант, что букинг не оплачивает, а только блокирует наверно не совсем правильный.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Olek »

Деньги снимает отель на основе информации с вашей карты, которую в открытом виде передают booking.com в отель.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення AlexK »

Это из FAQ букинга ( http://www.booking.com/general.en-gb.ht ... /home_help )

I am entering my credit card details, when will I pay?
Booking.com will never charge your credit card. The payment for your stay is processed by the hotel during or after your stay, unless otherwise stated under ‘Hotel Policies’, in the room description under ‘conditions’ and in your confirmation.

Can I pay for my stay in advance?
It depends on the hotel. Please contact the hotel after your booking to be sure, and to make the necessary arrangements. You can find the hotel’s contact information in your confirmation email or online at My Booking.com.

Can I pay for my stay at the hotel with a different credit card than the one used to make the reservation?
In most cases the hotel will accept payment for the stay on a different card or in cash. Please ensure that the new card or cash is accepted by the hotel.

Ключевыми мне тут кажутся слова "please, contact your hotel", что никогда не будет лишним во избежание любых проблем.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення AlexK »

AlexNc писав:
AlexK писав:Той випадок був не з букінгом, а з Експідією, та з букінгом могло бути те саме. Я показую бронювання, а вони кажуть: а ви у нас в системі не на 4/03/11, а на 3/04/11. Упс.
Если на американском сайте бронирования вбиваете дату вручную а не пользуетесь "календариком", не забывайте, что у них формат даты месяц/день/год а не день/месяц/год.
Я ехал в марте и бронировал вот так: Check in: Fri 03/04/11 Check out: Tue 03/08/11 Nights: 4. А что в гостинице решили, что я приеду в апреле, так это они не знают, как даты по-английски пишутся, наверно.
Аватар користувача
zakharka
Airbus A319
Повідомлень: 197
З нами з: 10 лютого 2011, 17:48
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення zakharka »

AlexK писав:Насколько мне известно, на Букинге оплата всегда производится в гостинице. На сайте у вас блокируются деньги в виде гарантии. Если бронь с бесплатным отказом , то при отказе ничего не теряете, но, если бронируете и не приезжаете, то снимается вся сумма. Если вы бронировали без опции бесплатного отказа, всё равно за номер вы платите в гостинице, а не через сайт.
Летом мне необходимо было предоставить подтверждение брони гостиниц для получения виз родителями. Я бронировал через букинг, но гостиницы в Автсрии отказались присылать подтверждение, пока я не дал им номер карты, и они не произвели реальное снятие денег. Вот после этого уже в госотинице ничего платить не надо было.

И вопрос к автору темы: а в других гостиницах подобных проблем с букинговской бронью у вас не было?
Полностью согласен!!!! Было и не раз- приходит смс-ка о том что некая сумма заблокирована (но она же не снята с карточки),а уже в отеле менеджер через терминал производит расчет
Только при покупке на Букинге по спец скидкам(там даже написано всегда) названная сума снимается прямо при бронировании...
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Sentry »

Даже по спецскидкам на букинге у меня деньги снимали непосредственно в гостинице. Более того, бывали ситуации, когда я приезжал в гостиницу, а мне говорили "ой, у нас низкий сезон, мы пос терминал в банк вернули, заплатите пожалуйста наличными". Т.е. снять они не могли при всем желании. :)
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Собакевич »

При бронировании пришло письмо о том, что бронирование прошло успешно и денежные средства взимаются в полном объеме в момент бронирования.
из вашего текста неясно, снял ли отель деньги с карты заранее или нет. Если не снял, то, разумеется, требование оплатить свое проживание было вполне логичным.
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення XII »

Но раз люди возмущаются, наверняка отель снял деньги
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення AlexK »

XII писав:Но раз люди возмущаются, наверняка отель снял деньги
Если у человека не подключено смс-информирование, скорее всего, этот человек не очень отслеживает, сняты деньги, просто заблокированы или вообще ничего не произошло.
Я когда первый раз букингом пользовался, тоже думал, что всё оплатил (до этого пользовался hotelclub--там сразу оплата проходила). Приехал в хостел в Кракове, а мне говорят--как будете оплачивать? Т.е. абсолютно аналогичная ситуация. Я тоже стал удивляться, но потом взял в руки распечатку и внимательно прочитал всё, что там написано, включая то, что оплата происходит в гостинице.
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення dmtr »

букінг сам нічого не знімає і не блокує, вони прост факсом данні картки і бронювання готелю надсилають. якщо готель захоче заблокувати суму для перевірки - заблокує, якщо умови бронювання з передоплатою, то готель зніме кошти. букінг поост посередник і агрегатор, не агенство, навідміну від agoda.com чи hotels.com і тд.
msha
Airbus A319
Повідомлень: 181
З нами з: 28 лютого 2012, 18:19
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення msha »

позуюсь букингом часто, а в последней поездке по Шри Ланке очень помог,
1. В Бентоте забронировал на 2 дня гостницу. очень понравилось, решили остаться еще. Цена на ресепшн в два раза дороже. Зашел на букинг - забронировал по спец. цене со скидкой 50%
2. Приехал в Негомбо, и все хорошие гостиници были полность забиты в связи с чемпионатом мира по крикету.
после очередного отказа зашел на букинг (на планшете) забронировал, сразу показал на ресепшн. Персонал был озадачен, прибежали "главные" менеджеры. В результате поселили.
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення dmtr »

відома тема ага. walk-in rate може суттєво відрізнятися від той же ж онлайн, котру з телефона можна забронювати прям в готелі))
stas__
Airbus A318
Повідомлень: 65
З нами з: 03 червня 2014, 14:39
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення stas__ »

Забронировал апартаменты на booking.com. В указанный срок владельцы апартаментов на связь не вышли. Booking.com предложил альтернативный вариант заселения, более дорогой. Я оплатил его на месте. Разница в стоимости апартаментов должна была быть возвращена
после предоставления чеков, согласно письма booking.com в кратчайшее время ( на словах в течении двух недель ). Тем не менее прошло более месяца с даты отправки моих документов и деньги не возвращены. Изначально отвечают, что ваш платеж в финансовом отделе и должен быть вот
вот оплачен. Потом, что у них большое количество заявок и ваш платеж будет когда-нибудь оплачен. Тон операторов изменился на раздраженный. На письменные запросы теперь booking.com перестал отвечать. Таким образом возврат денег становится сомнительной процедурой. Ехрedia в аналогичной ситуации возвращает деньги четко и в установленный срок.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення el ucranio »

Бронював апартаменти у середині червня на 1 ніч. Згідно інструкцій в бронюванні передзвонив на вказаний номер телефону за бл. 1 години до прибуття. Мені відповіли трохи розгублено, що у них немає такої броні, але підтвердили, що будуть чекати. Прибувши на місце, додзвонитися вже не вдалося, а шукати потрібні апартаменти в багатоквартирному будинку - це не варіант.
Передзвонив у підтримку букінга. Вони попросили почекати з півгодинки, поки будуть зв'язуватися з власниками. За півгодини передзвонили, сказали, що їм теж не вдалося зв'язатися, тому мені на емейл вислали альтернативний варіант неподалік. Продивившись його, відхилив, тому що пропонувалося проживання в хостелі з shared bathroom. Ще за хвилин 10 прислали інший варіант, теж апартаменти, які були у 2.5 рази дорожчі за ціну проблемного помешкання. Цей варіант прийняв, мені повідомили, що я повинен буду заплатити за проживання самостійно, а потім їм надіслати по емейлу підтвердження сплачених коштів для повернення різниці між ціною проблемного помешкання та фактично сплаченою сумою.
На наступний день вислав скани документів. Приблизно за 2 тижні прийшов емейл, що вони готові мені повернути різницю, від мене вимагалося відповісти на емейл підтверджуючи свою згоду. Так сталося, що не одразу помітив того листа, тому вони мені ще передзвонили через пару днів, поцікавившись, чи не згубився лист, і запропонувавши все вирішити у телефонному режимі, якщо я згоден, щоб мені перерахували кошти на картку, яка прив'язана до мого аккаунта. Мені цей варіант не підходив, тому відповів на лист, підтверджуючи згоду з запропонованими умовами. Через 3 дні прийшов емейл з посиланням на сторінку, де я міг надати номер будь-якої картки, причому вона могла бути на будь-яке ім'я. Нарахували кошти за 2 дні.
Загалом задоволений підтримкою від букінга. Але все ж хотілося би, щоб вони вирішували різницю в ціні напряму з новим помешканням, а клієнт платив лише ту ціну, яку повинну був заплатити згідно оригінальної резервації.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення AlexK »

el ucranio писав: Загалом задоволений підтримкою від букінга. Але все ж хотілося би, щоб вони вирішували різницю в ціні напряму з новим помешканням, а клієнт платив лише ту ціну, яку повинну був заплатити згідно оригінальної резервації.
Вони так теж роблять. Пару тижнів тому зупинявся в чомусь середньому між готелем і хостелом у Вроцлаві--місце в центрі, але знайти важко, нема ресепшена, власник не відповідає на дзвінки, тільки надсилає інструкції (типу "шукайте ключ у шафі зверху ліворуч від двері") на мейл. Коли заселявся, були проблеми, а через дві години зустрів перед входом пару, яка не могла потрапити всередину, а потім з'ясувалося, що їм на мейл надіслали інструкції, як потрапити в номер, в якому я вже поселився. Сказав їм дзвонити в букінг сапорт. Там сказали, що пошукають варіанти, але запропонували найти самим теж і заплатити тільки ту суму, на яку було перше бронювання. Вони швидко щось знайшли, а потім я ще скаржився в букінг (власник просив залишити гроші в якійсь коробочці, хоча на сайті написано, що приймаються картки). Зрештою, я залишив 2\3 платні і сповістив букінг, що так компенсую свої незручності. Вони потім передзвонили мені (з голландського номера українською) і сказали, що хотіли запропонувати залишити повну суму, а вони б мені відшкодували за незручності, але, якщо я вже сам собі відшкодував, то вони з тим ок.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей