Візи та все про них...

Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

pi_etro писав:у меня 4 однолетних подряд штатовских визы из амстердамского визового отдела. все b1/b2. с 2013-16. и я думаю это как раз не исключение с не местным паспортом. и это обама и тд.
У мене теж паспорт не місцевий, а дали одразу на 10.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

AlexK писав:Кто бы мог подумать, но, оказывается, гражданам РФ, летящим транзитом через Францию, например, в Южную Америку, но вылетающим не из РФ, а из, например, Киева или Минска, для транзита во Франции (обыкновенного транзита в аэропорту в течение дня) нужна виза! Причём, если нет Шенгена, для такого транзита подойдёт даже болгарская виза! Т.е. гражданину РФ для полёта из Борисполя в Бразилию через Париж может понадобиться болгарская виза! И это правило исключительно для Франции, для такого же транзита через Германию никакой визы не нужно, если не нужно покидать аэропорт.
так, вже досить давно таке. там якийсь прикол з біженцями
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

Inguri писав: так, вже досить давно таке. там якийсь прикол з біженцями
Але хорватська віза для транзиту через Париж--це якомь зовсім нетривіально.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Отже моя історія:

березень 2012-го, Амстердам - 5 років, видали за тиждень
березень 2017-го, Амстердам, відправив новий і старий паспорти з доками по пошті, на інтерв'ю спочатку не треба було. Потім покликали, питали де працюю, видали 221(g) папірець і попросили прислати (увага!!!) - резюме. Резюме, Карл. Добре, що прислати можна було на email в pdf. Експортнув профайл з LinkedIn (перед тим трошки освіживши). За 3 тижні мав візу.

На 1 рік з поміткою, що пройшов якийсь clearance.

Всього заняло півтора місяці. Ту конференцію на яку хотів їхати пропустив, бо візу видали в її останній день. Працюю за постійним контрактом. Маю дозвіл на проживання в Нідерландах до 2021р.

Жінка: безробітна домогосподарка, в січні 2017-го - 10 річна віза, перша американська віза в порожній новий біометричний паспорт, на інтерв'ю нічого особливо не питали.

Ось чому я думав, що то був добрий Обама, а в мене вже злий Трамп.
pi_etro
Airbus A318
Повідомлень: 28
З нами з: 28 лютого 2013, 20:29
Звідки: RTM
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення pi_etro »

mischko писав:Отже моя історія:

березень 2012-го, Амстердам - 5 років, видали за тиждень
березень 2017-го, Амстердам, відправив новий і старий паспорти з доками по пошті, на інтерв'ю спочатку не треба було. Потім покликали, питали де працюю, видали 221(g) папірець і попросили прислати (увага!!!) - резюме. Резюме, Карл. Добре, що прислати можна було на email в pdf. Експортнув профайл з LinkedIn (перед тим трошки освіживши). За 3 тижні мав візу.

На 1 рік з поміткою, що пройшов якийсь clearance.

Всього заняло півтора місяці. Ту конференцію на яку хотів їхати пропустив, бо візу видали в її останній день. Працюю за постійним контрактом. Маю дозвіл на проживання в Нідерландах до 2021р.

Жінка: безробітна домогосподарка, в січні 2017-го - 10 річна віза, перша американська віза в порожній новий біометричний паспорт, на інтерв'ю нічого особливо не питали.

Ось чому я думав, що то був добрий Обама, а в мене вже злий Трамп.
mischiko, все мои однолетние визы только с доп CV и чем занимаюсь на работе. все 4-е раза! все 4 раза дополнительное рассмотрение около месяца. все с клиренсом. все обама. так что скорее у Вас было исключение первая пятилетняя, тк все иностранцы (не европейцы кроме македонца) получали также - год и доп доки. один раз доставили в 9 вечера паспорт, а самолет был в 7 утра.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

pi_etro писав: mischiko, все мои однолетние визы только с доп CV и чем занимаюсь на работе. все 4-е раза! все 4 раза дополнительное рассмотрение около месяца. все с клиренсом. все обама. так что скорее у Вас было исключение первая пятилетняя, тк все иностранцы (не европейцы кроме македонца) получали также - год и доп доки. один раз доставили в 9 вечера паспорт, а самолет был в 7 утра.
Та хз, чому у вас так, у нас тут рік тому збирались масово відправляти людей у відрядження в США і всім робили візи. І всім зробили по максимуму - росіянину на 3 роки, індонезійцю на 5, іранцю - на півроку. Я вже губу розкатав, коли жінка так швидко отримала 10 річну, а тут такий облом. Один знайомий знайомого, теж українець до сих пір чекає.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення artml »

mischko, то може вам краще в Києві на співбесіду записатися?
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

artml писав:mischko, то може вам краще в Києві на співбесіду записатися?
А что это изменит? Всех айтишников в Украине, которых я знаю, (mischko, полагаю, тоже айти) плюс один в Мск, делали админ чек на месяц, запрашивали CV и давали визу лишь на год. Это устойчивая практика в отношение специалистов данной сферы.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення vito »

pi_etro писав:
mischko писав:Отже моя історія:

березень 2012-го, Амстердам - 5 років, видали за тиждень
березень 2017-го, Амстердам, відправив новий і старий паспорти з доками по пошті, на інтерв'ю спочатку не треба було. Потім покликали, питали де працюю, видали 221(g) папірець і попросили прислати (увага!!!) - резюме. Резюме, Карл. Добре, що прислати можна було на email в pdf. Експортнув профайл з LinkedIn (перед тим трошки освіживши). За 3 тижні мав візу.

На 1 рік з поміткою, що пройшов якийсь clearance.

Всього заняло півтора місяці. Ту конференцію на яку хотів їхати пропустив, бо візу видали в її останній день. Працюю за постійним контрактом. Маю дозвіл на проживання в Нідерландах до 2021р.

Жінка: безробітна домогосподарка, в січні 2017-го - 10 річна віза, перша американська віза в порожній новий біометричний паспорт, на інтерв'ю нічого особливо не питали.

Ось чому я думав, що то був добрий Обама, а в мене вже злий Трамп.
mischiko, все мои однолетние визы только с доп CV и чем занимаюсь на работе. все 4-е раза! все 4 раза дополнительное рассмотрение около месяца. все с клиренсом. все обама. так что скорее у Вас было исключение первая пятилетняя, тк все иностранцы (не европейцы кроме македонца) получали также - год и доп доки. один раз доставили в 9 вечера паспорт, а самолет был в 7 утра.
mischko писав: Та хз, чому у вас так, у нас тут рік тому збирались масово відправляти людей у відрядження в США і всім робили візи. І всім зробили по максимуму - росіянину на 3 роки, індонезійцю на 5, іранцю - на півроку. Я вже губу розкатав, коли жінка так швидко отримала 10 річну, а тут такий облом. Один знайомий знайомого, теж українець до сих пір чекає.
Если "the applicant has any specialized skills or training, such as firearms, explosives, nuclear, biological, or chemical experience" (например, университетский диплом либо опыт работы в области биологии, химии, ядерной физики) -
тогда для выдачи визы потребуется clearance (из Washington, DC: для этого они запрашивают предоставить CV/Resume, описание научных проектов, список научных публикаций, и имена&контакты рекомедодателей/references по теме);
clearance занимает ок 1 месяца:
если все ОК, то B1/B2 виза выдается только на 1 год.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення artml »

shushuair писав:
artml писав:mischko, то може вам краще в Києві на співбесіду записатися?
А что это изменит? Всех айтишников в Украине, которых я знаю, (mischko, полагаю, тоже айти) плюс один в Мск, делали админ чек на месяц, запрашивали CV и давали визу лишь на год. Это устойчивая практика в отношение специалистов данной сферы.
Я теж «айтішник» (не програміст), але отримав п'ятирічну візу без жодного CV. Троє моїх колег з того часу отримали десятирічні, теж після звичайної співбесіди.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення artml »

vito писав:Если "the applicant has any specialized skills or training, such as firearms, explosives, nuclear, biological, or chemical experience" (например, университетский диплом либо опыт работы в области биологии, химии, ядерной физики)
Хм, у мене перший диплом — хімія, і в анкеті я його чесно вказував. Але ніяких додаткових перевірок не робили, просто співбесіда.
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

shushuair писав: А что это изменит? Всех айтишников в Украине, которых я знаю, (mischko, полагаю, тоже айти) плюс один в Мск, делали админ чек на месяц, запрашивали CV и давали визу лишь на год. Это устойчивая практика в отношение специалистов данной сферы.
И скольких айтишников Вы знаете в Украине?
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

dimm1971 писав:
shushuair писав: А что это изменит? Всех айтишников в Украине, которых я знаю, (mischko, полагаю, тоже айти) плюс один в Мск, делали админ чек на месяц, запрашивали CV и давали визу лишь на год. Это устойчивая практика в отношение специалистов данной сферы.
И скольких айтишников Вы знаете в Украине?
Четыре человека с техническим образованием, все в итоге подпадали под админпроверку, месяц мурыжили с резюме,
в итоге всем годовую влепили.
У того, что с Москвы, было химическое образование, но работа инженером в айтикомпании, аналогично попал и получил годовую визу.
Других айтишников, кто подавался на визу США, не знаю. Но 5 из 5 человек - достаточное основание сделать вывод, как по мне.
dimm1971

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dimm1971 »

shushuair писав: Четыре человека с техническим образованием, все в итоге подпадали под админпроверку, месяц мурыжили с резюме,
в итоге всем годовую влепили.
У того, что с Москвы, было химическое образование, но работа инженером в айтикомпании, аналогично попал и получил годовую визу.
Других айтишников, кто подавался на визу США, не знаю. Но 5 из 5 человек - достаточное основание сделать вывод, как по мне.
Ну у меня в Линкедине порядка 400 контактов айтишников. 90% из них знаю лично. Половина (как минимум, то что знаю точно) имеет В1/В2. И про проблемы, которые здесь описывают я слышу впервые.
Были проблемы у некоторых с получением, в основном кому до 25 лет. Но с админпроверкой никогда не сталкивался и ни от одного айтишника не слышал.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення popTAB »

Не чув щоб сильно утискали ІТшників з видачею b1/b2 на 10 років. Інша справа, що зараз стали серйозно моніторити тих хто запрошує в США на предмет того, чим займається приїжджий ІТшнік. Не забуваємо, що b1/b2 без права роботи, а суто під зустрічі, переговори, передачу знань, трейнінги etc
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

в мене є знайомі, яким не дали канадську візу, бо в назві спеціальності зустрічається словосполучення "захист інформації", це просто параноя якась!!!!
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

popTAB писав:Не чув щоб сильно утискали ІТшників з видачею b1/b2 на 10 років. Інша справа, що зараз стали серйозно моніторити тих хто запрошує в США на предмет того, чим займається приїжджий ІТшнік. Не забуваємо, що b1/b2 без права роботи, а суто під зустрічі, переговори, передачу знань, трейнінги etc
я якраз їхав на конференцію, в мене був квиток на конференцію (дякувати організатором, як тільки почули, що з візою проблеми - повністю компенсували повну вартість), так що причини якісь дивні.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення popTAB »

mischko писав:я якраз їхав на конференцію, в мене був квиток на конференцію (дякувати організатором, як тільки почули, що з візою проблеми - повністю компенсували повну вартість), так що причини якісь дивні.
А запрошення від організаторів конференції було? Чи від 'дружньої фірми з США'?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

popTAB писав:
mischko писав:я якраз їхав на конференцію, в мене був квиток на конференцію (дякувати організатором, як тільки почули, що з візою проблеми - повністю компенсували повну вартість), так що причини якісь дивні.
А запрошення від організаторів конференції було? Чи від 'дружньої фірми з США'?
яке запрошення, навіщо запрошення - я купив квиток, надав його і виписку. До цього я вже двічі їздив в штати за своєю попередньою візою, востаннє в лютому (як турист).
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення popTAB »

а навіщо тоді було купувати квиток? я свою поштою поновлював без ніякого квитка та виписки
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей