Авіарейси до Львова

Відповісти
serdenjko
Airbus A318
Повідомлень: 4
З нами з: 19 січня 2012, 21:04
Контактна інформація:

Авіарейси до Львова

Повідомлення serdenjko »

Доброго дня.Я та мої рідні часто користуємося послугами вашої авіакомпанії.Скажіть, будь-ласка,чи плануються рейси Львів-Валенсія та Валенсія-Львів?Справа в тому,що у Валенсії та околицях мешкають багато жителів Західної України,які охоче літатимуть цими рейсами.дякую. :plane:
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Авіарейси до Львова

Повідомлення popTAB »

Буду чемний :)
Дорогеньке серденько, цей сайт нічого не має ні до жодної авіакомпанії, тут тільки один літачок продають, і то щось безуспішно :(

Ви напевне маєте ВіззЕйр на увазі?
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Авіарейси до Львова

Повідомлення made_in_ukraine »

serdenjko писав:Доброго дня.Я та мої рідні часто користуємося послугами вашої авіакомпанії.Скажіть, будь-ласка,чи плануються рейси Львів-Валенсія та Валенсія-Львів?Справа в тому,що у Валенсії та околицях мешкають багато жителів Західної України,які охоче літатимуть цими рейсами.дякую. :plane:
serdenjko, у гілці про Харківський аеропорт почитайте декілька останніх сторінок. Там викладені деякі (загальні) думки щодо відкриття нових рейсів.
serdenjko
Airbus A318
Повідомлень: 4
З нами з: 19 січня 2012, 21:04
Контактна інформація:

Re: Авіарейси до Львова

Повідомлення serdenjko »

popTAB писав:Буду чемний :)
Дорогеньке серденько, цей сайт нічого не має ні до жодної авіакомпанії, тут тільки один літачок продають, і то щось безуспішно :(

Ви напевне маєте ВіззЕйр на увазі?
Так,я мала на увазі саме цю авіакомпанію.
Гість

Re: Авіарейси до Львова

Повідомлення Гість »

З регіону Валенсія до Львова можна без жодних проблем добратися через Міжнародний аеропорт Краків (Баліце) ім. Іоана Павла ІІ. А саме скористувася рейсом FR 9871 Аліканте (Іспанія) - Краків (Польща) - Аліканте (Іспанія) авіакомпанії RyanAir. Ціни на авіаквитки в залежать від фарту майбутнього пасажира можуть бути і 10 Євро за особу, проте є обмеження багажу до 10 кг. Час польоту 3 години.
А з Краківського аеропорту до Львова не так далеко, не повних 400 км. Та варіантів добратися маса від поїзда Вроцлав -Київ (проте треба добратися до Головного вокзалу Кракова) або до прямого трансферу Міжнародний аеропорт Краків (Баліце) - Львів, і все маєже за одні ті ж кошти що складають близько 40 Євро.
Так що навіщо вигадувати ровер, якщо він вже є багато українців вже користуються цим рейсом. Окрім цього наші українці які живуть в інших містах Іспані, зокрема: Малага, Мадрид, Барселона також не переплачують за польоти до Львова по скажених цінах а користуються бюджетними авіарейсами.

Приємних польотів.
serdenjko
Airbus A318
Повідомлень: 4
З нами з: 19 січня 2012, 21:04
Контактна інформація:

Re: Авіарейси до Львова

Повідомлення serdenjko »

Дякую за надану інформацію,Гість.Цими рейсами літала кілька разів минулого року.Але хотілось би все-таки прямого рейсу з Валенсії до Львова.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей