Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення alex.s »

Они же севернее находятся и не мешают удлинению в яр
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення AlexK »

alex.s писав: 27 жовтня 2021, 10:01 Они же севернее находятся и не мешают удлинению в яр
Так в решении о передаче участков Жулянам написано «между ул. Медовой и Променистой». Приватизируемые участки прилегают к Медовой. Более того, как я видел по фото, там закрыли сквозной проход/велопроезд, который был мимо торца полосы. Заменю камеру на велосипеде и проверю сам.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення alex.s »

AlexK писав: 27 жовтня 2021, 10:08
alex.s писав: 27 жовтня 2021, 10:01 Они же севернее находятся и не мешают удлинению в яр
Так в решении о передаче участков Жулянам написано «между ул. Медовой и Променистой». Приватизируемые участки прилегают к Медовой. Более того, как я видел по фото, там закрыли сквозной проход/велопроезд, который был мимо торца полосы. Заменю камеру на велосипеде и проверю сам.
Киеврада на стороне КП аэропорт Киев. Не будут они мешать расширению.
Ну закрыли проезд... гляньте гугл, где эти огороды.
Да и скоро это коттеджи будут на огородах. Один уже строят
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення dtm »

Mykyta писав: 20 жовтня 2021, 01:59
Sentry писав: 19 жовтня 2021, 23:29 И все будут заняты как минимум на ночевку.

Визз 3+5=8 бортов.
Биз 2+4=6 бортов.

А ведь там еще Лот ночует, и раньше были еще ночные прилеты от иностранных АК. Как-то уж очень плотно получается.
Зображення

Порахуємо стоянки для типу B737/A320 в UKKK.
* M1 – M5
* M7 – M11
Ці стоянки позначені, ніби це по п’ять різних, але одночасно на них можна паралельно розташувати тільки по два літаки типу B737/A320.
Отже 2+2 = 4

*M34, M35 – M43
Стоянки з літерою А є додатковими, але вони самі розташовані на площині однойменних стоянок без літери, а отже їх можна рахувати як одну. Отже, 10.

Разом: 4+10 = 14

Порожні місця та замалі стоянки, що гіпотетично можуть бути використані як «відстійник», тут не рахуємо.

Варто пам’ятати, що не всі літаки стоять уночі. Чартери Біза цілком можуть літати, а отже не перебувати в Жулянах. :plane:
теж думаю про те що Бізз в ночі буде зайнятий так дешевше,
тай wizz може відкоригувати свій розклад щоб простій всіх літаків одночасно був мало можливим. Згадується мені рейс з лісабону який прибував в 4:20 в київ
якщо посативи виліт першого рейсу в умовний шарлеруа на 4 то в цю ніч не будуть всі 8 давати бетон.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення AlexK »

Съездил посмотреть, что же там перекрыло садовое товарищество «Фронтовик» на подходах к лучшим споттерским точкам.
У шлагбаума со стороны Медовой повесили вот такой Ахтунг
8DB82679-705B-4470-8744-24167B5757B9.jpeg
4EEE32A1-1D56-4467-8B96-DD78A58CC0AA.jpeg
Но я с велосипедом зашел. Никто застрелить меня не пытался (что удивительно).
Дальше на дорожке, которая идет вдоль забора аэропорта и торца ВПП, поставили ворота, но в них есть проход—калитки на петлях нет.

Выглядит, конечно, как какой-то самозахват. Так и не могу понять, какой же участок между Медовой и Променистой выделили аэропорту. Вообще, городу имеет смысл одновременно с расширением Жулян проложить там нормальную дорогу, которая в пазы сократит доезд с Чоколовки в сторону Вильямса, Ломоносова. ВДНХ.
Вкладення
B38F91BF-9E76-4C06-8915-45D7527366AC.jpeg
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення alex.s »

К сожалению, самозахват этот узаконеный.
Думаю, аэропорту дали эти земли:
Вкладення
Screenshot_20211031-153349_Flightradar24.jpg
IMG-026b34305b75d853135871235a95981d-V.jpg
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення Sirko Production »

Хто знає, через "коронавірусні обмеження" в аеропорті закрита кімната для паління?
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1117
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення denya24 »

В лаунже точно открыта, про зону вылетов не знаю
Аватар користувача
vadimklimenko
Airbus A318
Повідомлень: 70
З нами з: 30 травня 2019, 22:23
Звідки: OZH → IEV
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення vadimklimenko »

Вчора дві дівчини радо забігли з речами в кімнату для паління в лаунджі, може їх пускають чисто на перекур :)

До речі, вже працюють обидва лаунджі. В LoungeKey/PriorityPass людей майже не було, хоча пару тижнів тому всі місця о 8-9 ранку повністю зайнятий були.
kievnick
Airbus A318
Повідомлень: 34
З нами з: 17 квітня 2020, 08:26
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення kievnick »

А есть ли разница в лаунжах. Через жуляны давно не летал. Какой из лаунжей покомфортнее (людей поменьше, выбор побольше)?
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення Dormice »

AlexK писав: 31 жовтня 2021, 15:18Дальше на дорожке, которая идет вдоль забора аэропорта и торца ВПП, поставили ворота, но в них есть проход—калитки на петлях нет
Думаю що заблочать і там, точно так, як минулого року якраз в перший локдаун перерізали дорогу від ярів Кадетського Гаю в бік аеропорту.
Дуже шкода. Доречі "Фронтовик" ніякого відношення до АТО не має, якщо що. Ця назва була набагато раніше, на корявій табличці. Вірогідно, спиралися на чиїсь льготи для ветеранів ВОВ, бо самі ветерани вже не мали сили поратися на городах. В сухому залишку забудують свою "приватну власність", нмд. Бо який сенс бахнути стільки грошей на кілометр бетонних парканів, задля городини?
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення Vitaliy »

dtm писав: 27 жовтня 2021, 11:05
Mykyta писав: 20 жовтня 2021, 01:59

Порахуємо стоянки для типу B737/A320 в UKKK.
* M1 – M5
* M7 – M11
Ці стоянки позначені, ніби це по п’ять різних, але одночасно на них можна паралельно розташувати тільки по два літаки типу B737/A320.
Отже 2+2 = 4

*M34, M35 – M43
Стоянки з літерою А є додатковими, але вони самі розташовані на площині однойменних стоянок без літери, а отже їх можна рахувати як одну. Отже, 10.

Разом: 4+10 = 14

Порожні місця та замалі стоянки, що гіпотетично можуть бути використані як «відстійник», тут не рахуємо.

Варто пам’ятати, що не всі літаки стоять уночі. Чартери Біза цілком можуть літати, а отже не перебувати в Жулянах. :plane:
теж думаю про те що Бізз в ночі буде зайнятий так дешевше,
тай wizz може відкоригувати свій розклад щоб простій всіх літаків одночасно був мало можливим. Згадується мені рейс з лісабону який прибував в 4:20 в київ
якщо посативи виліт першого рейсу в умовний шарлеруа на 4 то в цю ніч не будуть всі 8 давати бетон.
щось мені здається що Wizz планує відкрити ще й базу в KBP і базувати там парочку А321. Але вони ще не готові про це розказати.
Дуло б цілком логічно літати з KBP Португалію та Іспанію на А321
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення el ucranio »

kievnick писав: 01 листопада 2021, 17:56 А есть ли разница в лаунжах. Через жуляны давно не летал. Какой из лаунжей покомфортнее (людей поменьше, выбор побольше)?
В доковідну еру вони обидва були приблизно однакові за оформленням та вибором харчів. Але мені особисто більше подобається той, який біля виходу В1 (називається Green, здається), тому що з нього прекрасний вид на перон. А з іншого лаунжа (Blue? той, що в закапелку навпроти Market Plaza кафе) вид на автостоянку та площу перед терміналом.
Але і людей побільше було в тому, що з видом на перон, не одному мені подобаються літачки, мабуть :)
Та й він значно раніше був відкритий, ще до розширення терміналу, це також може бути причиною, що більше людей про нього знає і йде в нього.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення dtm »

Vitaliy писав: 02 листопада 2021, 15:41
dtm писав: 27 жовтня 2021, 11:05
Mykyta писав: 20 жовтня 2021, 01:59

Порахуємо стоянки для типу B737/A320 в UKKK.
* M1 – M5
* M7 – M11
Ці стоянки позначені, ніби це по п’ять різних, але одночасно на них можна паралельно розташувати тільки по два літаки типу B737/A320.
Отже 2+2 = 4

*M34, M35 – M43
Стоянки з літерою А є додатковими, але вони самі розташовані на площині однойменних стоянок без літери, а отже їх можна рахувати як одну. Отже, 10.

Разом: 4+10 = 14

Порожні місця та замалі стоянки, що гіпотетично можуть бути використані як «відстійник», тут не рахуємо.

Варто пам’ятати, що не всі літаки стоять уночі. Чартери Біза цілком можуть літати, а отже не перебувати в Жулянах. :plane:
теж думаю про те що Бізз в ночі буде зайнятий так дешевше,
тай wizz може відкоригувати свій розклад щоб простій всіх літаків одночасно був мало можливим. Згадується мені рейс з лісабону який прибував в 4:20 в київ
якщо посативи виліт першого рейсу в умовний шарлеруа на 4 то в цю ніч не будуть всі 8 давати бетон.
щось мені здається що Wizz планує відкрити ще й базу в KBP і базувати там парочку А321. Але вони ще не готові про це розказати.
Дуло б цілком логічно літати з KBP Португалію та Іспанію на А321
чому саме Португалія та Іспанія на A321? завжди думав що більші літаки ставлять туди де більший попит, а ну туди де більша відстань.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення Tetris »

dtm писав: 02 листопада 2021, 20:19 чому саме Португалія та Іспанія на A321? завжди думав що більші літаки ставлять туди де більший попит, а ну туди де більша відстань.
Якщо більший попит буде на лінії Київ-Катовіце, то туди можна поставити А321 з Жулян.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення Vitaliy »

dtm писав: 02 листопада 2021, 20:19
Vitaliy писав: 02 листопада 2021, 15:41
щось мені здається що Wizz планує відкрити ще й базу в KBP і базувати там парочку А321. Але вони ще не готові про це розказати.
Дуло б цілком логічно літати з KBP Португалію та Іспанію на А321
чому саме Португалія та Іспанія на A321? завжди думав що більші літаки ставлять туди де більший попит, а ну туди де більша відстань.
тому що рейси до 2х годин, як то Польщу, Відень чи Берлін мабуть можуть літати на А321 з Жулян,
а ось довші рейси мало ймовірно

можу до Іспанії та Португалії добавити Францію, Бельгію, Голандію
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення alex.s »

Вроде Визз на пресс конференции четко сказал, что из Жу не уходят. Только Абу Даби в Бо
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення Tetris »

alex.s писав: 03 листопада 2021, 13:25 Вроде Визз на пресс конференции четко сказал, что из Жу не уходят. Только Абу Даби в Бо
Не уходить из Жулян не означает не заходить в Борисполь. В ветке про обанкротившийся Хан мы обсуждали, что в Европе есть прекрасные исключения, когда лоу-косты летают в 2 аэропорта одного города: Милан, Венеция, Рим, с натяжкой Вена/Братислава. Киев, на самом деле, может генерить достаточный поток для двух портов.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення alex.s »

Tetris писав: 03 листопада 2021, 14:35
alex.s писав: 03 листопада 2021, 13:25 Вроде Визз на пресс конференции четко сказал, что из Жу не уходят. Только Абу Даби в Бо
Не уходить из Жулян не означает не заходить в Борисполь. В ветке про обанкротившийся Хан мы обсуждали, что в Европе есть прекрасные исключения, когда лоу-косты летают в 2 аэропорта одного города: Милан, Венеция, Рим, с натяжкой Вена/Братислава. Киев, на самом деле, может генерить достаточный поток для двух портов.
Примеры есть, но расширяться будут в Жу
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Киев аэропорт (около Жулян, Kyiv Airport) (IATA: IEV)

Повідомлення Sirko Production »

Щойно пройшли реєстрацію+контроль на рейс Wizz.
Приїхали десь за 2 год 20 хв. Реєстрацію на рейс пройшли дуже швидко, 25 хв, а разом з безпекою та прикордонниками менше години.
Дуже приємно здивований.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей