Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

jurkok писав:
mischko писав:це застаріла інформація. Смугу не збираються залишати на балансі міста, а переведуть в державну власність.
Щось важко повірити, що зараз з бюджету можна буде отримати гроші на ремонт смуги. Але будемо сподіватись на краще.
Будемо сподіватись, що центральна влада розуміє важливість підтримувати сполучення столиці з такими важко доступними регіонами як Буковина і Закарпаття.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення jurkok »

mischko писав:
jurkok писав:
mischko писав:це застаріла інформація. Смугу не збираються залишати на балансі міста, а переведуть в державну власність.
Щось важко повірити, що зараз з бюджету можна буде отримати гроші на ремонт смуги. Але будемо сподіватись на краще.
Будемо сподіватись, що центральна влада розуміє важливість підтримувати сполучення столиці з такими важко доступними регіонами як Буковина і Закарпаття.
Доречі, для прикладу в польському місті Бидгощ влада доплачує за квитки до Варшави. Хоча це не дуже допомагає розкрутити авіапотік (не набагато швидше долетиш, як доїдеш - відстань мала), але можна за 100 злотих до Варшави долетіти. Тут, при такій відстані, а більше - часі подорожі, такий варіант був би супер. Але кілька тисяч гривень за квиток тут ніхто платити не буде.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

Ціни це одне, але важливіше, щоб це був мережевий перевізник, який би гарантував пересадку на рейси в Європу. В мене є багато знайомих, які літають в Київ, а потім їдуть потягом. Якби одразу можна було купити квиток з пересадкою - то вони літали б. Ну і на киян, які захочуть відпочити в Карпатах є певний розрахунок.
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення KKS »

Черівнці це ж не Рівне... 13,5годин на потязі чи годину на літаку? однозначно літак для тих хто не хоче цілу добу їздити
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення jurkok »

mischko писав:Ціни це одне, але важливіше, щоб це був мережевий перевізник, який би гарантував пересадку на рейси в Європу. В мене є багато знайомих, які літають в Київ, а потім їдуть потягом. Якби одразу можна було купити квиток з пересадкою - то вони літали б. Ну і на киян, які захочуть відпочити в Карпатах є певний розрахунок.
Ну тоді крім МАУ нема більше нікого.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення popTAB »

LOT ;)
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення jurkok »

popTAB писав:LOT ;)
Ну, не знаю. Якщо LOT на внутрішніх рейсах використовує літаки EuroLOT'у, то не думаю, що знайдуть вільний борт на українські рейси
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

TAROM теж має привабливі ціни і розгалужену мережу
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення popTAB »

TAROM в гамерику не літає :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

Зате в Італію літає десь аж в 10 аеропортів.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення popTAB »

Ну да, з Чернівців в Італію через Варшаву це як зі Львова через Бобрік літати :-D
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

Хто не розуміє, чому Італія така важлива.

Зйомки фільму "Гніздо горлиці" в аеропорту Чернівців:

https://www.youtube.com/watch?v=CMXkXH6q0U0

Трейлер фільму (аеропорт починається на 0.55хв):

https://www.youtube.com/watch?v=L1Vg5t368Do
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Sentry »

Что ЛОТу делать в Черновцах? Там ведь нет большой польской диаспоры... А вот румунская - есть. Так что кроме МАУ вероятным может быть только приход Карпатэйр или ТАРОМ. Хотя приход двух последних Украине не выгоден, т.к. повысится и так значительная связность Буковины с Румунией, а с Украиной, соответственно, ослабится.

Если бы был спрос на чисто сетевого перевозчика, то тогда можно было бы говорить о приходе кого-то из люфтганза груп, но, имхо, такого спроса в Черновцах нет. Даже на 3-4 рейса в неделю на фоккере. Поэтому нужно рассматривать только на перевозчиков, которые смогут иметь также значительный поинт-то-поинт траффик.

Из лучшего, что может предложить Украина - это Ивано-Франковская модель, с одним ежедневным рейсом Днеправиа по код шеру с МАУ. МАУ на бобике, естественно, летать в Черновцы не будет.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

Карпатейр літав фокером-100. Заповнюваність, щоправда, була десь на третину. Я би теж хотів бачити Дніпроавіа в Чернівцях, курорти Буковинських Карпат розвиваються, Чернівці самі по собі гарний варіант для відпочинку вихідного дня, ну і бізнес-трафік на Київ і на кордон. Це р2р. З Бухарестом такого потоку не буде.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення jurkok »

Sentry писав:Что ЛОТу делать в Черновцах? Там ведь нет большой польской диаспоры... А вот румунская - есть. Так что кроме МАУ вероятным может быть только приход Карпатэйр или ТАРОМ. Хотя приход двух последних Украине не выгоден, т.к. повысится и так значительная связность Буковины с Румунией, а с Украиной, соответственно, ослабится.

Если бы был спрос на чисто сетевого перевозчика, то тогда можно было бы говорить о приходе кого-то из люфтганза груп, но, имхо, такого спроса в Черновцах нет. Даже на 3-4 рейса в неделю на фоккере. Поэтому нужно рассматривать только на перевозчиков, которые смогут иметь также значительный поинт-то-поинт траффик.

Из лучшего, что может предложить Украина - это Ивано-Франковская модель, с одним ежедневным рейсом Днеправиа по код шеру с МАУ. МАУ на бобике, естественно, летать в Черновцы не будет.
А МАУ хіба АН-148 не експлоатує? Могла б на них літати.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

згадала баба, як дівкою була
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення popTAB »

Sentry писав:Так что кроме МАУ вероятным может быть только приход Карпатэйр или ТАРОМ.
Про який КарпатЕйр мова? У них залишився тільки один маршут, і той "на повітряних кульках" :)
Зображення
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення jurkok »

mischko писав:згадала баба, як дівкою була
Вибачте, відстав від життя :facepalm: За МАУ не слідкував давно
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Sentry »

Мда. Про КарпатЭйр был не в курсе. По поводу Днепров - уж не знаю, как они там развивают туризм. Закончился сезон на Буковеле и нет больше удобных для туристов рейсов в ИФ. А жаль. В Черновцы, думаю, поток будет еще меньше, и соответственно рейсов. К тому же, аэропорт в Черновцах, в отличии от ИФ, насколько я знаю, не принадлежит Привату. Так что надежды мало... Хотя я, конечно, очень бы хотел подобный рейс.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення jurkok »

Sentry писав:Мда. Про КарпатЭйр был не в курсе. По поводу Днепров - уж не знаю, как они там развивают туризм. Закончился сезон на Буковеле и нет больше удобных для туристов рейсов в ИФ. А жаль. В Черновцы, думаю, поток будет еще меньше, и соответственно рейсов. К тому же, аэропорт в Черновцах, в отличии от ИФ, насколько я знаю, не принадлежит Привату. Так что надежды мало... Хотя я, конечно, очень бы хотел подобный рейс.
Поки економічна ситуація в країні не поправиться і люди не почнуть нормально заробляти розраховувати на розвиток регіональних аеропортів нема чого. Як це не прикро, але так є. Більші ще якось собі радять, а малі?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей