Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Olek »

McDonalds в Украине не работает по франшизе. Все заведения принадлежат непосредственно McDonalds. Почему так, если в России это по франшизе? А еще там есть Ikea, Burger King и т.д.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

Olek писав: 06 січня 2020, 12:21 McDonalds в Украине не работает по франшизе. Все заведения принадлежат непосредственно McDonalds.
а, ну тоді не дивно, чому в Чернівцях і Хмельницькому нема, а в Тернополі є.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

mischko писав: 06 січня 2020, 12:19
syxiv_dan писав: 06 січня 2020, 12:15 А сполучення зі Львовом важко назвати хорошим.
Я й не писав, що хороше, я написав швидке - бо їде значно швидше автобуса.
Може я надто балуваний, але я б його назвав швидким, якби зміг за 3 години заїхати зі Львова до Чернівців. Зараз найшвидше - це експресом за 4 і з кожним роком його на кілька хвилин сповільнюють . Хоча, так, з автобусами (які в більшості є еталонами/богданами) це все одно значно швидше.
Але й не варто забувати про раритетні потяги, які "мчаться" майже 7 годин
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

syxiv_dan писав: 06 січня 2020, 12:29 Може я надто балуваний, але я б його назвав швидким, якби зміг за 3 години заїхати зі Львова до Чернівців. Зараз найшвидше - це експресом за 4 і з кожним роком його на кілька хвилин сповільнюють .
зараз глянув - сайт УЗ каже, що 3:47 їде (а що, він уже не їде до Чернівці-Півд. a.k.a Чернівці-Аеропорт?)

Там десь 300км їхати - для східної Європи це дуже навіть непогано. Ще й на неелектрифікованих ділянках.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

Ніт, вже не їздить. Мені дуже шкода, що УЗ перестала туди їздити, користувався постійно)
Та воно то ніби так. Може мені би так не здавалося, якби їхати тим експресом можна було трохи зручніше. Бо ті сидіння і компановка салону зводить мене з розуму.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

syxiv_dan писав: 06 січня 2020, 12:52 якби їхати тим експресом можна було трохи зручніше. Бо ті сидіння і компановка салону зводить мене з розуму.
Так, то його найбільший мінус, але в ДПКр-3 цей недолік, схоже, що виправили. І Кравцов навіть обмовився, що після електрифікації ділянки на Бориспіль цей потяг відправлять на Чернівці-Львів, де такому рухомому складу і місце.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Krakowite »

syxiv_dan писав: 06 січня 2020, 12:15 Є один експрес, яким +- зручно їхати ДО Чернівців (після обіду зі Львова, 10 вечора - Чернівців), але а) в ньому дуже некомфортно сидіти 4 години; б) переважно квитки розкуповують в перші кілька днів після старту продажу.
https://www.facebook.com/ol.vasilyev/po ... 8053489834
Поезд ДПКр2-001 на маршруте Черновцы-Львов. Заполняемость поезда 90%. Как видно в салоне есть продольные поручни и нет стоек для багажа. Сидения расположены по три ряда на каждой стороне, кресла узкие, без подлокотников.
dkvrz.jpg
Комфорт подорожі на відстані більше ніж 100 км в ДПКр2-001 сумнівний...
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

mischko писав: 06 січня 2020, 12:59 Так, то його найбільший мінус, але в ДПКр-3 цей недолік, схоже, що виправили. І Кравцов навіть обмовився, що після електрифікації ділянки на Бориспіль цей потяг відправлять на Чернівці-Львів, де такому рухомому складу і місце.
Угу, але одного 170-місного потяга на такому маршруті буде однозначно мало
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

syxiv_dan писав: 06 січня 2020, 13:04 Угу, але одного 170-місного потяга на такому маршруті буде однозначно мало
це однозначно, мобільність зараз дуже виросла. Взагалі було б непогано мати щось схоже на Хюндаї в 6-вагонній комплектації але на дизельній тязі.
Ну і так - пора відроджувати легендарний №76/75

В сидячці контрабанду майже неможливо заникати.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

Цей потяг я не забуду ніколи)))
Насправді, мені цікаво чому і цей не продовжують до Перемишля, бо він у Львові стоїть з 10 до 18. Легенько би встиг з'їздити туди й назад
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення popTAB »

syxiv_dan писав: 06 січня 2020, 13:10 Цей потяг я не забуду ніколи)))
Насправді, мені цікаво чому і цей не продовжують до Перемишля, бо він у Львові стоїть з 10 до 18. Легенько би встиг з'їздити туди й назад
Напевно по тій же ж причині що урізали ковельський: щоб не платити акциз за соляру
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Krakowite »

Olek писав: 06 січня 2020, 12:21 McDonalds в Украине не работает по франшизе. Все заведения принадлежат непосредственно McDonalds. Почему так, если в России это по франшизе? А еще там есть Ikea, Burger King и т.д.
Стоит отметить, что в Польше МакДональдс много лет также не развивался по франчайзингу - так что не исключено что в ближайшие годы "МакДональдз Юкрейн" может объявить о начале развития по франчайзинговой схеме
https://ru.franchising.ua/franshiza/11/mcdonalds/

ps Перший ресторан McDonalds по франшизі відкрили в Росії в 2012 році.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

popTAB писав: 06 січня 2020, 13:12 Напевно по тій же ж причині що урізали ковельський: щоб не платити акциз за соляру
Забув за це.
Ну і рухомий склад там забрали)
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Kibeee »

Olek писав: 06 січня 2020, 12:21 McDonalds в Украине не работает по франшизе. Все заведения принадлежат непосредственно McDonalds. Почему так, если в России это по франшизе? А еще там есть Ikea, Burger King и т.д.
Все очень просто - нет доверия к участникам рынка. Должны быть надержны партнеры для нормальной франшизы, а после не самого удачного старта KFC по франшизе, Мак не горит желанием развивать это направлене. Тем более, они и так себя отлично чувствуют.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Olek »

Вот это меня и удивляет. Почему есть доверие там, но нет доверия у нас.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Franek »

Olek писав: 06 січня 2020, 12:21 McDonalds в Украине не работает по франшизе. Все заведения принадлежат непосредственно McDonalds. Почему так, если в России это по франшизе? А еще там есть Ikea, Burger King и т.д.
В Україні недосконале законодавство в галузі франчайзингу. Правовідносини між франчайзером і франчайзі дуже зарегульовані. Там здається навіть є норма, що договір франшизи повинен мати термін дії 3 роки. Звичайно, що такі примітивні норми не влаштовують ні великі західні корпорації, які звикли працювати в інших умовах, ні місцевий бізнес, якому цікаво стабільно заробляти, а не виконувати неадекватні обмеження регулятора.
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Kibeee »

Olek писав: 06 січня 2020, 13:41 Вот это меня и удивляет. Почему есть доверие там, но нет доверия у нас.
Кроме озвученных ниже причин есть ещё фактор конкуренции. Сейчас у Мака нет глобально конкурентов. Остальные игроки или достаточно слабые или вообще не присутствуют в Украине. В России ситуация очень сильно отличается в этом плане.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Olek »

Причина? Почему так?
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Victor H »

Франшизу використовують коли самі рости не можуть чи це задорого. Вочевидь в Україні такої проблеми поки немає. В Росії з близько 700 ресторанів франчайзі керуються лише 100, при чому це або віддалені регіони за Уралом або специфічні локації типу аеропортів/вокзалів. Вікі:
В России в 2018 году около 100 предприятий «Макдоналдс» управляются партнерами-франчайзи. ООО «Развитие Рост» управляет предприятиями в аэропортах «Пулково» в Санкт-Петербурге и в «Шереметьево» в Москве. ООО «Гид» развивает бизнес в Новосибирской, Томской, Кемеровской областях, республике Алтай, Алтайском крае, Краснодарском крае. ООО «СПП» занимается развитием бизнеса в Архангельской области, Свердловской области, Пермском крае, Оренбургской области, Республике Башкортостан, Челябинской области, Курганской области, Тюменской области (включая ХМАО и ЯНАО), Республике Татарстан, Республике Коми, Кировской области, Республике Марий Эл, Чувашии, Удмуртии[27]
Можливо в Україні просто нема потреби в франчайзінгу. Станом на листопад 2019 Мак був в 20 містах України (всього 93 ресторани) + ще 6 міст і 8 ресторанів було на тимчасово окупованих територіях.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

6 міст - це які? Луганськ, Донецьк, Ялта, Сімферополь. Були ще десь?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей