Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

nazar2011
Airbus A318
Повідомлень: 31
З нами з: 18 жовтня 2016, 14:19
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення nazar2011 »

Що чути з Київськими рейсом МАУ ?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

Міський голова про аеропорт:

За останні роки громада міста вклала десятки мільйонів гривень в його модернізацію. Було закуплене нове обладнання, ремонтувалася злітно-посадкова смуга, встановлено нову світлосигнальну систему.
Але сьогодні є багато питань до нових очільників міста і області, які замість повітряного порту хочуть збудувати повітряні замки. Згодом вони можуть перетворитися на багатоповерхівки.
Докладніше про це дивіться у відео.


https://www.facebook.com/oleksii.kaspru ... 2732704231
tsvyatt
Airbus A319
Повідомлень: 159
З нами з: 04 серпня 2017, 14:49
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення tsvyatt »

У Чернівцях звільнили з посади директора комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Чернівці" імені Леоніда Каденюка" Бориса Морського.

Як повідомляє molbuk.ua, про це Морський повідомив у електронній декларації, яка оприлюднена на офіційному сайті НАЗК.



У цій декларації, яку Борис Морський оприлюднив 20 серпня, він вказав свої доходи і витрати за період з 1 січня по 31 липня 2020 року. Він також вказав, що подає декларацію перед своїм звільненням з посади.

Як повідомили кореспонденту molbuk.ua у міськраді, звільнення Бориса Морського пов’язане із завершенням дії трудового контракту.

Борис Морський перебував на посаді директора аеропорту з 27 серпня 2015 року.

https://molbuk.ua/chernovtsy_news/20624 ... osady.html
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

Повноцінну роботу міжнародного аеропорту імені Леоніда Каденюка у Чернівцях, планують відновити наступного року.

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

https://molbuk.ua/chernovtsy_news/20921 ... -roku.html
tsvyatt
Airbus A319
Повідомлень: 159
З нами з: 04 серпня 2017, 14:49
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення tsvyatt »

Нуль рейсів та мільйони дотацій: що відбувається з чернівецьким аеропортом у п’яти цифрах
https://suspilne.media/77531-nul-rejsiv ... ti-cifrah/
tsvyatt
Airbus A319
Повідомлень: 159
З нами з: 04 серпня 2017, 14:49
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення tsvyatt »

Чернівецькому аеропорту поповнять статуний фонд на пів мільйона гривень для виплати зарплат працівникам

Міська рада поповнить статуний фонд аеропорту Чернівців з тих коштів, які підприємство зуміло зекономити. На сесії міської ради в Чернівцях депутати проголосували за зміну спрямування коштів з міського бюджету, виділених для КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» імені Леоніда Каденюка». Чернівецький аеропорт отримає пів мільйона гривень, як внески до статутного капіталу суб'єктів господарювання на 2020 рік, завдяки коштам, які вдалося зекономити.

«Це економія, яка виникла в них від капітальних вкладень, на які виділялись кошти. Враховуючи такий стан в аеропорту - вони не мають, за що платити заробітню плату - прошу підтримати проект». Відтак його підтримали більшість депутатів.

Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/chern ... ikam-65819.
tsvyatt
Airbus A319
Повідомлень: 159
З нами з: 04 серпня 2017, 14:49
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення tsvyatt »

Чернівецький аеропорт може отримати фінансову допомогу від держави

На розвиток регіональних аеропортів України держбюджетом на 2021 рік має бути передбачено 3 мільярди гривень. Державне агентство інфраструктурних проектів («Укрінфрапроект») розпочало серію зустрічей з керівництвом регіональних аеропортів України для підготовки програми розвитку регіональних повітряних воріт на 2021 рік. Про це повідомляє ІА АСС з посиланням на Центр транспортних стратегій.

13 листопада відбулася зустріч з керівництвом аеропортів «Херсон» та «Черкаси», також на 16 листопада були заплановані перемовини з керівництвом аеропортів у Вінниці та Рівному.

Відзначається, що на розвиток регіональних аеропортів України держбюджетом на 2021 рік має бути передбачено 3 мільярди гривень.

Згідно з картою, яку оприлюднив керівник «Укрінфрапроекту» Кирило Хом'яков, на державну підтримку у 2021 році можуть розраховувати 10 аеропортів України: Херсон, Рівне, Черкаси, Вінниця, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Полтава, Одеса та Дніпро.

Повідомляється також, що у вересні Президент України Володимир Зеленський говорив про можливий ремонт злітно-посадкової смуги в аеропорту міста Суми. А дещо раніше він заявляв про необхідність реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту «Полтава». У жовтні в Офісі президента пообіцяли у 2021 році відновити роботу чернівецького аеропорту.

Нагадаємо, що чернівецький аеропорт отримав 2 340 000 гривень фінансової допомоги. Кошти пішли на погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками летовища.

Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/chern ... havi-65775.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

Оце перестав я заходити і ніхто навіть не написав, що в Чернівцях новий директор аеропорту. Директором став Ігор Кірєєв. Чому саме він - питання вечличезне. Кірєєв директор теристичної фірми в Чернівцях. З того, що я зміг дізнатися, єдини досвід дотичний до авіації - займався харчуванням на рейсах колись в давні часи. Це все. Дуже й дуже сумно
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення tu144 »

Наверное с кем-то знаком... вы не знаете, как в нашей стране решаются вопросы?
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

tu144 писав: 14 грудня 2020, 15:48 Наверное с кем-то знаком... вы не знаете, как в нашей стране решаются вопросы?
Ой, та я якраз добре знаю для чого його призначити і як) То було більше риторичне питання з ноткою відчаю :cry:
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення popTAB »

Хужє ні будєт.......
Johnny94
Airbus A318
Повідомлень: 41
З нами з: 11 липня 2017, 01:22
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Johnny94 »

А для чего директору аэропорта опыт работы в авиации ? Это менеджер. Я бы , скорее, судил , по успешности турфирмы , где он заведовал ранее..
tsvyatt
Airbus A319
Повідомлень: 159
З нами з: 04 серпня 2017, 14:49
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення tsvyatt »

popTAB писав: 14 грудня 2020, 19:20 Хужє ні будєт.......
но біваєт!!!
tsvyatt
Airbus A319
Повідомлень: 159
З нами з: 04 серпня 2017, 14:49
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення tsvyatt »

syxiv_dan писав: 14 грудня 2020, 15:43 Оце перестав я заходити і ніхто навіть не написав, що в Чернівцях новий директор аеропорту. Директором став Ігор Кірєєв. Чому саме він - питання вечличезне. Кірєєв директор теристичної фірми в Чернівцях. З того, що я зміг дізнатися, єдини досвід дотичний до авіації - займався харчуванням на рейсах колись в давні часи. Це все. Дуже й дуже сумно
Він здається із старої команди регіоналів, займався і мабуть займається авіаквитками, раніше були торгові точки. Плідно раніше працював у Чернівцях з ДонбасАеро здається. Депутат минулих скликань, зараз не знаю.

Власник/співласник - "КРУЇЗ-2000" / 30311792, "КІРЄЄВ І.А." / 40061582, "БУКФОРЕКОТРЕВЕЛ" / 33917782, "КИЙ АВІА - КРУЇЗ" / 32357509
https://youcontrol.com.ua/catalog/indiv ... oliyovych/
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

О, Круїз-2000, я там в часи студентства співбесіду проходив, але графік роботи мені не підійшов.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

Johnny94 писав: 14 грудня 2020, 22:15 А для чего директору аэропорта опыт работы в авиации ? Это менеджер. Я бы , скорее, судил , по успешности турфирмы , где он заведовал ранее..
Він там не для успіху аеропорту
tsvyatt
Airbus A319
Повідомлень: 159
З нами з: 04 серпня 2017, 14:49
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення tsvyatt »

mischko писав: 15 грудня 2020, 11:26 О, Круїз-2000, я там в часи студентства співбесіду проходив, але графік роботи мені не підійшов.
:grin:
жіночка його :twisted: ще та :evil: та не задоволена.

Ох і народу пройшло через той Круїз-2000, ну і як і всюди.
tsvyatt
Airbus A319
Повідомлень: 159
З нами з: 04 серпня 2017, 14:49
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення tsvyatt »

syxiv_dan писав: 15 грудня 2020, 14:58
Johnny94 писав: 14 грудня 2020, 22:15 А для чего директору аэропорта опыт работы в авиации ? Это менеджер. Я бы , скорее, судил , по успешности турфирмы , где он заведовал ранее..
Він там не для успіху аеропорту
А його можуть і поперти вже новий мер та склад чмр у 2021 :?
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

tsvyatt писав: 15 грудня 2020, 16:44
syxiv_dan писав: 15 грудня 2020, 14:58
Johnny94 писав: 14 грудня 2020, 22:15 А для чего директору аэропорта опыт работы в авиации ? Это менеджер. Я бы , скорее, судил , по успешности турфирмы , где он заведовал ранее..
Він там не для успіху аеропорту
А його можуть і поперти вже новий мер та склад чмр у 2021 :?
Можуть. Але він буде судитися-поновлюватися-сидіти на лікарняному і всяке таке. Там ж не лише директора, але й заступників призначили, на скільки мені відомо
tsvyatt
Airbus A319
Повідомлень: 159
З нами з: 04 серпня 2017, 14:49
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення tsvyatt »

syxiv_dan писав: 15 грудня 2020, 21:52
tsvyatt писав: 15 грудня 2020, 16:44
syxiv_dan писав: 15 грудня 2020, 14:58

Він там не для успіху аеропорту
А його можуть і поперти вже новий мер та склад чмр у 2021 :?
Можуть. Але він буде судитися-поновлюватися-сидіти на лікарняному і всяке таке. Там ж не лише директора, але й заступників призначили, на скільки мені відомо
Секс "по-проданівськи" у наш час.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей