Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Sentry »

zbruch писав: 22 січня 2021, 12:17 Ну там аэродром и так есть. Но я согласен что такой вариант может сработать, если от аэропорта до Черновцов или Франека будет 30-40 минут на поезде макс. При расстоянии в 60-70 км это реализуемо.
А еще этот поезд будет собирать всех пассажиров с рейса или ходить с тактовым расписанием не реже чем раз в час. И делать минимум остановок для других пассажиров, чтобы не превратиться в убитую электричку. Думаете реально?

Скорее всего из трансферов будут только личное авто и минибусики. Задорого, аэропорт ведь. И час ехать. А потом пересадка на городской транспорт. Удобно?
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення zbruch »

Sentry писав: 22 січня 2021, 12:31
zbruch писав: 22 січня 2021, 12:17 Ну там аэродром и так есть. Но я согласен что такой вариант может сработать, если от аэропорта до Черновцов или Франека будет 30-40 минут на поезде макс. При расстоянии в 60-70 км это реализуемо.
А еще этот поезд будет собирать всех пассажиров с рейса или ходить с тактовым расписанием не реже чем раз в час. И делать минимум остановок для других пассажиров, чтобы не превратиться в убитую электричку. Думаете реально?

Скорее всего из трансферов будут только личное авто и минибусики. Задорого, аэропорт ведь. И час ехать. А потом пересадка на городской транспорт. Удобно?
ну с точки зрения економики это более логичиное решение. как и общий вариант аэропорта для днепра-запорожья. но оно требует больше изначальных инвестицый, оосбенно в жд транспорт. в принципе я понимаю что вы правы в том что на нынешнем этапе развития украины наверное это неосуществимо, но лет через 20 -30 может и получится
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

zbruch писав: 22 січня 2021, 12:17 Ну там аэродром и так есть.
Моя мама дослужувала до пенсії на цьому аеродромі, там щось півроку їй залишалося після розформування її частини.

Sentry писав: 22 січня 2021, 12:31 А еще этот поезд будет собирать всех пассажиров с рейса или ходить с тактовым расписанием не реже чем раз в час. И делать минимум остановок для других пассажиров, чтобы не превратиться в убитую электричку. Думаете реально?
Там ділянка не електрифікована, тому це буде дизель. ДПКр-2 там і зараз щодня їздить і зупиняється між Коломиєю і Чернівцями лише в Снятині, що логічно і зручно. Якраз для таких відстаней він і задуманий, треба лише трошки підрехтувати салон, щоб було менше місць для сидіння, а більше місць для багажу.

Але я теж вважаю, що краще б розвивали міські аеропорти, щоб було як в Румунії хоча б.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення vito »

https://bukoda.gov.ua/new/16423
Уряд готовий виділити гроші на реконструкцію та модернізацію чернівецького аеропорту

Уряд готовий виділити гроші на реконструкцію та модернізацію чернівецького аеропорту. Але для цього необхідно якнайшвидше виготовити проєктно-кошторисну документацію.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук звернувся до міської ради з проханням якнайшвидше завершити цю роботу.

«Це ключ до державних коштів. Без такої документації їх не буде. Тому заклик один, будь ласка, Чернівецька міська рада, працюйте у темп з нами, працюйте у темпі з державою, і тоді авіаційні ворота цілої Буковини будуть працювати на нову повну потужність», – сказав голова ОДА.
tsvyatt
Airbus A319
Повідомлень: 159
З нами з: 04 серпня 2017, 14:49
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення tsvyatt »

vito писав: 22 січня 2021, 13:18 https://bukoda.gov.ua/new/16423
Уряд готовий виділити гроші на реконструкцію та модернізацію чернівецького аеропорту

Уряд готовий виділити гроші на реконструкцію та модернізацію чернівецького аеропорту. Але для цього необхідно якнайшвидше виготовити проєктно-кошторисну документацію.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук звернувся до міської ради з проханням якнайшвидше завершити цю роботу.

«Це ключ до державних коштів. Без такої документації їх не буде. Тому заклик один, будь ласка, Чернівецька міська рада, працюйте у темп з нами, працюйте у темпі з державою, і тоді авіаційні ворота цілої Буковини будуть працювати на нову повну потужність», – сказав голова ОДА.
Я мабуть чогось не розумію. Проектно-кошторисна документація реконструкції та продовження смуги хіба не готова була у 2018 здається? Орієнтир - коли виділили фінанси (200млн. грн) Чернівцям, а також Вінниці та Одесі.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

Ще раз і остаточно. Проектно-кошторсна документація готова! Так, вона вимагає оновлення та актуалізації, але вона є і говорити про те, що її треба розробити - дурість. Пан голова ОДА вирішив трохи підмахати нову міську владу, яка з незрозумілих для мене причин відмовчується стосовно цього питання.
Крім того, в словах голови ОДА немає жодної конкретики. Гроші виділять вже цього року чи наступного? В якій клькості і тд. Відео заради відео.
tsvyatt
Airbus A319
Повідомлень: 159
З нами з: 04 серпня 2017, 14:49
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення tsvyatt »

zbruch писав: 22 січня 2021, 11:52 Вони б спочатку нормальний потяг би запустили. А взагалі я за спільний аеропорт Франківськ-Чернівці-Карпати десь в районі Коломиї.
Має право на життя, але нереально як на мене. Причин бачу багато, мабуть краще реконструкцію смуги зробити у Чернівцях, а термінал вже збудують.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

А тим часом, в Чернівцях, хоч і тимчасове, але нове керівництво аеропорту)
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Sentry »

Интересно, почему у Розы нет рейса в Черновцы? По техническим причинам, финансовым (не видят загрузки) или политическим (никому это не нужно)? Ведь явно же не хуже направление, чем ИФ или Николаев.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

Поки внутрішньої інформації не знаю, але ззовні - маю сумніви, що хто із ними з цього приводу комунікував.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Sentry »

syxiv_dan писав: 25 січня 2021, 22:52 Поки внутрішньої інформації не знаю, але ззовні - маю сумніви, що хто із ними з цього приводу комунікував.
C ними - с аэропортом или с Розой?

Если с аэропортом, то честно говоря выглядит странно, т.к. как я понимаю это единственный аэропорт (кроме Винницы, где реконструкция) из тех, кто имел внутреннюю регулярку в 2019 и не имеет ее сейчас. Ну явно ведь поток должен быть. Или же весь поток из Черновцов был завязан только на транзит в ЕС, и сейчас просто неактуален?
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

Сорі, за погане формулювання)
Мав на увазі, що зі сторони міста ніхто не комунікував із Розою вітрів стосовно відновленян рейсів, от вони і не поспішають відновлювати. Тим паче, що бачать таку турбулентність в керівному складі. При тому, що ані попередній директор, ані ця во не є людьми, які мали б керівати цим підприємством. Ця пані, що зараз мала б бути там дуже тимчасово.
А пасажиропотік очевидно, що з міста є. Лиш в мене купа знайомих або матюкалися і їхали на авто в Київ, або матюкалися і їхали на авто в Франківськ, а звідти летіли.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Sentry »

syxiv_dan писав: 25 січня 2021, 23:02 А пасажиропотік очевидно, що з міста є. Лиш в мене купа знайомих або матюкалися і їхали на авто в Київ, або матюкалися і їхали на авто в Франківськ, а звідти летіли.
Тогда странно, что чисто экономический вопрос должен решаться обращением города к Розе. При том, что гендир Розы декларировал готовность летать во все украинские аэропорты, которые технически готовы к этому. Но вероятно я плохо понимаю, как в Украине такие вещи работают :)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Bagach »

syxiv_dan писав: 25 січня 2021, 23:02 Лиш в мене купа знайомих або матюкалися і їхали на авто в Київ, або матюкалися і їхали на авто в Франківськ, а звідти летіли.
Я також матюкаюсь, коли їду в Київ і ще й ночую там перед вильотом. :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 25 січня 2021, 23:18 Я також матюкаюсь, коли їду в Київ і ще й ночую там перед вильотом. :)
У вас там хоч поїздів навалом. А Чернівці - ведмежий кут.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 25 січня 2021, 23:20 У вас там хоч поїздів навалом.
Один Інтерсіті з незручним графіком і куча "совдепу".
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

Bagach писав: 25 січня 2021, 23:21
mischko писав: 25 січня 2021, 23:20 У вас там хоч поїздів навалом.
Один Інтерсіті з незручним графіком і куча "совдепу".
Яке нещастя))
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення Bagach »

syxiv_dan писав: 25 січня 2021, 23:25 Яке нещастя))
Забрали ранковий ІС Тернопіль-Київ. Тоді було б щастя.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

В Чернівцях всього чотри потяги потяги, із яких щоденний один(!). Один через день, один тричі на тиждень (київський, до речі), ще один 6 разів на тиждень
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Чернівці аеропорт (IATA: CWC)

Повідомлення syxiv_dan »

В Чернівцях знову новий во директора. Його подали на затвердження ДАС, якщо погодять стане директором. Окрім цього активно ведуть роботи щодо оновлення ПКД на реконструкцію ЗПС, скоро має бути готовою.
https://suspilne.media/100063-u-cernivc ... aeroportu/
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей