Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Амстердам Схипхол (AMS)

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 22 березня 2023, 16:17 У них же там якийсь супер цікавий продукт. Чебан про нього писав, здається.
Так то в бізнесі мабуть. Який може бути цікавий продукт в економі? Все +- однакове.
Igoresha писав: 22 березня 2023, 14:15 Ну це правда. Я швидше про вибір пасажирами летіти вузькофюзеляжним літаком, ніж широкофюзеляжним. Ціна могла би виправдати, але приклад Лондону показує, що разом із Jet Blue на їх А321 можна завжди знайти такі ж за ціною квитки на широкофюзеляжному літаку
Я все ж таки думаю, що в середньому їх квитки дешевші. Також структура трафіку трохи інша, адже класіки лонгхоли дуже сильно завантажують транзитом, у JetBlue таких можливостей менше. А от саме на ринку р2р вони можуть дати нижчу ціну, особливо ближче до вильоту. Для пасажира 3-3 та 3-3-3 імхо не сильно відрізняються. Так, на вузькофюзеляжі буде трохи більше турбулентності та трохи менше місця для розім'ятися під час польоту. Також теоретично А321 має дати можливість конкурувати розкладом (більше рейсів) та запускати маршрути, де недостатньо пассапотоку для широкофюзеляжу, але це поки не те, що робить JetBlue.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей